Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Για κάποιες που μου έστειλε πρόσφατα το ΝΤΕΛΟΥΞ και συγκεκριμένα Αρτεμις,Μόνικα,Αλεξάνδρα ούτε μου θυμίζουν κάτι ούτε έχει γραφτεί τίποτα αν δεν κάνω λάθος,όποια πληροφορία είτε εδώ είτε πμ ευπρόσδεκτη!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Για κάποιες που μου έστειλε πρόσφατα το ΝΤΕΛΟΥΞ και συγκεκριμένα Αρτεμις,Μόνικα,Αλεξάνδρα ούτε μου θυμίζουν κάτι ούτε έχει γραφτεί τίποτα αν δεν κάνω λάθος,όποια πληροφορία είτε εδώ είτε πμ ευπρόσδεκτη!
Αλεξάνδρα μασάζ κακό , εμφάνιση μέτρια , φραπές 30€, ρούχα δεν έβγαζε.
Μόνικα μεταγραφή από osmose.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
προς φιλους παντρεμενους βαλτε φραγη εισερχομενων σε ανεξαρτητες μασατζουδες γιατι ειδη ξεκινησαν τα καλησπερα ελπιζω να μην ενοχλω.....
σε μένα ναι...βάλτε viber με κρυφές συνομιλίες μπας και σωθείτε!όλα τα άλλα μπλοκ!
Οι δεσμευμένοι καλό θα ήταν να χρησιμοποιούν «κόκκινο» κινητό ειδικά διαμορφωμένο για καταδρομικές επιχειρήσεις. Γνωστό και ως Μασαζοκινητό ή Μπουρδελοκινητό. :woldman:

Η ανεξάρτητες καραδοκούν όταν πέσει αναδουλειά (και δεν αναφέρομαι μόνο στην Αριάδνη).

Φυσικά επιβάλλεται στην ταπετσαρία του να χρησιμοποιηθεί ο γλομπέος.
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
προς φιλους παντρεμενους βαλτε φραγη εισερχομενων σε ανεξαρτητες μασατζουδες γιατι ειδη ξεκινησαν τα καλησπερα ελπιζω να μην ενοχλω.....
σε μένα καμία δεν στέλνει και ας είμαι ελεύθερος...:(
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.564
Πόντοι
1.056
Το αριαδνακι?????......
ε ποια άλλη;;; Οι άλλες είναι σοβαρές.. Ξέρουν ότι δεν πρέπει να ενοχλούν τον πελάτη.
Το τηλ σου που το βρήκε? Εσύ της το έδωσες να φανταστω..., επίσης να μην στέλνει της το έχεις πει?
Δεν ιδρώνει το αυτί της αγαπούλη..

Μόνος ένας τρόπος υπάρχει για να γλυτώσετε . Πείτε της είναι πολλά τα 120€. Αν θες έλα για δίωρο πρόγραμμα με 50€ και κώλο. Θα σε διαγράψει απο μόνη της. Δοκιμασμένο!!!
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
προς φιλους παντρεμενους βαλτε φραγη εισερχομενων σε ανεξαρτητες μασατζουδες γιατι ειδη ξεκινησαν τα καλησπερα ελπιζω να μην ενοχλω.....
Εχεις δικιο. Το εχει κανει ηδη 3 φορες η συγκεκριμενη ακομα και αν τις εχω πει οτι θα επικοινωνησω εγω μαζι της
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
γνωριζει καποιος τι παιζει εδω massagelifestyleathens ???
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
92
Like
280
Πόντοι
20
Δεν χανεις τιποτα,τ αξιζει τα λεφτα της,αδυνατο κορμακι με ρωγα κρεμαστρα κ καλο καλαμακι.ειναι καλη στο barefoot κ στο b2b.
Καλησπέρα την ίριδα απο την ομάδα της Τεα πιστεύεται αξίζει να δοκιμαστεί
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Opaopa991

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
15
Like
3
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα για σοφία από lotusrelax???
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
Ξερει κανενας για ελενα απο joy/your αν προχωράει καθολου τελικα; Πολλα ακούγονταν αλλα δεν ειχα πιστέψει οποτε δεν ηθελα να πετάξω λεφτα τσαμπα.
Αν ξερει κανεις κατι ας ενημερωσει και pm
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
Και για αποφύγει παρεξηγήσεων εχω σχολιάσει και στο παρελθόν αλλα ακομα μου κανει εντυπωση πως ειναι κλεισμένη τοσο συχνά, ενώ στην ουσία δεν κανει τιποτα Καλα..
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Και για αποφύγει παρεξηγήσεων εχω σχολιάσει και στο παρελθόν αλλα ακομα μου κανει εντυπωση πως ειναι κλεισμένη τοσο συχνά, ενώ στην ουσία δεν κανει τιποτα Καλα..
Φίλε σε ποια Έλενα αναφέρεσαι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom