Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Ενημέρωση προς τους συναγωνιστές..
Απο τα site με τις προσφορές,είδα σήμερα μία προσφορά που μου κίνησε το ενδιαφέρον..

25 ευρώ για να έρθει στο σπίτι σου κ να σε τρίψει,όποια μασέζ θέλεις..
πήρα τηλ το απόγευμα για να δω τι παίζει..
κατ'αρχάς το τηλ φάνηκε σαν να ήταν κλειστό,αλλα μετα απο 1 λεπτο είχα κλήση απο αυτό το νούμερο (κινητο)!
Για να μην τα πολυλογώ,ήταν ένας τύπος,μου είπε οτι λειτουργούν εδώ κ 10 μέρες,διαλέγω όποια μασέζ θελω κ έρχεται σπίτι μου με το δικό της εξοπλισμό κ στην καίρια ερώτηση,αν θα έρθει κάποια απο τις εικονιζόμενες ή η θεία της,μου απάντησε οτι οι φωτό δεν έχουν υποστεί καμία επεξεργασία κ θα έρθει ακριβώς ότι βλέπουμε!Είπε επίσης οτι αυτές τις μέρες θα έχει ακόμη 3 κοπέλες..

Τα συμπεράσματα δικά σας!!

δεν νομίζω πως αυτό και το άλλο το παρόμοιο έχουν οποιαδήποτε σχέση με το θέμα μας.
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδή δεν φάνηκε ότι μπορεί να υπάρξουν έξτρα ? γιατί βλέπω πολύ ενδιαφέρον το πουλέν με το μαύρο μακρύ μαλί
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
Ενημέρωση προς τους συναγωνιστές..
Απο τα site με τις προσφορές,είδα σήμερα μία προσφορά που μου κίνησε το ενδιαφέρον..

25 ευρώ για να έρθει στο σπίτι σου κ να σε τρίψει,όποια μασέζ θέλεις..
πήρα τηλ το απόγευμα για να δω τι παίζει..
κατ'αρχάς το τηλ φάνηκε σαν να ήταν κλειστό,αλλα μετα απο 1 λεπτο είχα κλήση απο αυτό το νούμερο (κινητο)!
Για να μην τα πολυλογώ,ήταν ένας τύπος,μου είπε οτι λειτουργούν εδώ κ 10 μέρες,διαλέγω όποια μασέζ θελω κ έρχεται σπίτι μου με το δικό της εξοπλισμό κ στην καίρια ερώτηση,αν θα έρθει κάποια απο τις εικονιζόμενες ή η θεία της,μου απάντησε οτι οι φωτό δεν έχουν υποστεί καμία επεξεργασία κ θα έρθει ακριβώς ότι βλέπουμε!Είπε επίσης οτι αυτές τις μέρες θα έχει ακόμη 3 κοπέλες..

Τα συμπεράσματα δικά σας!!

δεν ηταν αυτη η καιρια ερωτηση ρε μαν,αλλη ηταν  ;) ;) ;)  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: εχει? επρεπε να πεις
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.679
Κριτικές
24
Like
2.397
Πόντοι
2.420
δεν ηταν αυτη η καιρια ερωτηση ρε μαν,αλλη ηταν  ;) ;) ;)  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: εχει? επρεπε να πεις

Λες να μην το σκέφτηκα???
Αλλα δε νομίζω να μου απαντούσε θετικα,σε έναν άγνωστο..δεν ξέρω..
Λες να ξαναπάρω??  :think:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
βαζει αρκετο καιρο αγγελια στη χρυση ευκαιρια
αν θυμαμαι καλα δεν αφηνει περιθωρια για σεξ τουλαχιστον απ το τηλεφωνο
δεν ασχοληθηκα

Το ξερω... και εγω απο χρυση ευκαιρια τη βρηκα, παρολο που εβαλα το λινκ του adoos,
κανει μεχρι εκτονωση τουλαχιστον αυτο λεει στο τηλεφωνο.
Δεν ξερω τι λεει εμφανισιακα... αν κανω τελικα το κασκαντεριλικι, εννοειται πως θα ενημερωσω.
 

joepapa

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο το athensmassage.gr/ εχει κατι φοβερα μ...ια ...εχει δοκιμασει κανεις?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Αυτο το athensmassage.gr/ εχει κατι φοβερα μ...ια ...εχει δοκιμασει κανεις?
για να βαζουν τα προσωπα των κοριτσιων μαλλον για μασαζ και μονο μασαζ προκειται
εκτος αν ειναι ψευτικες φωτο
και τα λεφτα ειναι πολλα
το σκετο μασαζ πρεπει να κανει γυρω στο εικοσαρικο
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το ξερω... και εγω απο χρυση ευκαιρια τη βρηκα, παρολο που εβαλα το λινκ του adoos,
κανει μεχρι εκτονωση τουλαχιστον αυτο λεει στο τηλεφωνο.
Δεν ξερω τι λεει εμφανισιακα... αν κανω τελικα το κασκαντεριλικι, εννοειται πως θα ενημερωσω.

αυτες που κανουν τις δυσκολες παιζει να θελουν να σε δουν πρωτα απο κοντα και αναλογα να προχωρησουν και αφου σε κοψουν πρωτα να στα φανε σιγα σιγα..... ;)
δεν παιζει να πηγαινουν σε ξενοδοχεια και να σου λενε για εκτονωση και να μην προχωρανε......απλα στο πασαρουν αλλιως γιατι μπορει και να φοβουνται πολυ......για μενα καντο το κασκαντεριλικι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom