Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Lotus relax Αλεξάνδρα μακριά! Εντελώς διαφορετική από τις φωτογραφίες, οριακά άλλο άτομο. στα του μασάζ όλα κάτω του μετρίου. αν έχει κανένας ίνφο για κατερίνα ας μου στείλει πμ.
Φίλε τα έχουμε πει πάλι, παίζει τρελό φωτοσοπ και μεγάλες φόλες, μακρυά..
 

Spacesex

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
17
Like
54
Πόντοι
0
Σωστός.
Γράφονται εδώ πραγματα για εξτρα, και τα διαβάζει κάποιος βρωμιάρης που ζέχνει αρχιδίλα ακόμα και πάνω από το παντελόνι, και μετα πηγαινει και ζητάει απο την χ κοπέλα εξτρα, τρώει άκυρο και βγαίνει μετά εδώ και κατηγορεί το φόρουμ.
Για αυτό, ο επόμενος που θα φάει άκυρο και θα αναρωτιέται για ποιο λόγο, ενώ είχε διαβάσει στο φόρουμ ότι προχωράει σε εξτρά η κοπέλα, ας διαβάσει το παρακάτω και να σταματήσει να αναρωτιέται το γιατί:

Κατά τα 90% ΒΡΩΜΑΣ! ΠΛΥΝΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!!!

Αφήνω ένα 10% το να είσαι τελείως αποκρουστικός, ή να μην είχε όρεξη η κοπελα εκείνη τη μέρα ή να σταμάτησε τελείως τα εξτρά.
Σε συζητήσεις με γενικά γυναίκες όχι μόνο του μασάζ , το 70% των ανδρών μυρίζουν κάτω . Φίλοι δεν μετράει αν έκανες μπάνιο πριν βγεις απτό σπίτι , μέχρι να έρθεις σε επαφή με την άλλη κατουράς, ιδρώνεις , είσαι κλεισμένος μέσα στο σωβρακο , μην πω να είσαι τούρμποε την γκόμενα κ να ξεροχυνεις. Λοιπόν πλύντε τα τέτοια σας ξυριστε τα , καλό πλύσιμο , και μετά ζητας και παίρνεις . Φαντάσου να βρωμάει η άλλη , θα την εγκυφες ;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Μου έστειλαν τις κοπέλες , πολύ δυνατές μερικές και ένα μικρό βίντεο δικό τους για το νουρου . Εμένα σε υποψίες για κάτι σούπερ με έβαλε το υδρομασάζ που λένε. Έκλεισα για αύριο με μια Σοφία μιλφ και μια Ελίνα πιτσιρικα , μήπως βρω και την διαφθορά της κοπέλας μου. Το καλό είναι ότι το σηκώνει άντρας το τηλ και μιλάς πιο άνετα ...
απλά δεν μας ανέφερες,υποθέτω οτι το ξέχασες οτι empire=crystal
ότι έψαχνες δηλαδή όταν πρωτογράφτηκες που ρώταγες για το πρώτο!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
απλά δεν μας ανέφερες,υποθέτω οτι το ξέχασες οτι empire=crystal
ότι έψαχνες δηλαδή όταν πρωτογράφτηκες που ρώταγες για το πρώτο!
Η υποθεση βρωμαει απο χιλιομετρα, καθως αυτη που παρουσιαζει ως Ελινα ο τυπος , ο οποιος μας λεει οτι εκανε και λεσβιακο, και αφηνει και αοριστες περιγραφες για τρελλα γαμησια, ειναι μια που επαιζε και στην Τεα ή και αλλου νομιζω και απο οσο εγραφαν δεν φραπεδιαζε.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
VIP massage

νέες κοπέλες θεραπεύτριες


Αρτεμις
Έλενα
Ισμήνη
Μελινα
Κέλλυ
Δήμητρα
Κάρολ
Λύδια

τηλ : 698 0 280270

Viber : 6980972778

σας περιμένω για περισσότερες πληροφορίες στο viber
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.792
Πόντοι
26.236
Η υποθεση βρωμαει απο χιλιομετρα, καθως αυτη που παρουσιαζει ως Ελινα ο τυπος , ο οποιος μας λεει οτι εκανε και λεσβιακο, και αφηνει και αοριστες περιγραφες για τρελλα γαμησια, ειναι μια που επαιζε και στην Τεα ή και αλλου νομιζω και απο οσο εγραφαν δεν φραπεδιαζε.
Η ελινα είναι η Μπελλα του empire .αρπακτικό σούπερ .
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Η ελινα είναι η Μπελλα του empire .αρπακτικό σούπερ .
ελα μου ντε που στέλνουν και κάποια Φαίη που τα ''σπάει'' στη φωτό τουλάχιστον,ξέρουμε κάτι για αυτή ή είναι της ίδιας νοοτροπίας ;
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Η ελινα είναι η Μπελλα του empire .αρπακτικό σούπερ .
ελα μου ντε που στέλνουν και κάποια Φαίη που τα ''σπάει'' στη φωτό τουλάχιστον,ξέρουμε κάτι για αυτή ή είναι της ίδιας νοοτροπίας ;

Πωπω με ξενερώσατε άπειρα, και νόμισα πως ήταν κάτι καινούριο :headbang:

Πάντως η Μπέλα/Αλεξάνδρα/Ελίνα είναι πολύ ωραίο γκομενάκι! Φαίνεται και μικρή ρε γαμώτο, πώς έχει καταφέρει να είναι τόσο αρπακτικό;
 

Cockzillian

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Σε συζητήσεις με γενικά γυναίκες όχι μόνο του μασάζ , το 70% των ανδρών μυρίζουν κάτω . Φίλοι δεν μετράει αν καμιά τό σπίτι , μέχρι να έρθεις σε επαφή με την άλλη κατουράς, ιδρώνεις , είσαι κλεισμένος μέσα στο σωβρακο , μην πω να είσαι τούρμποε την γκόμενα κ να ξεροχυνεις. Λοιπόν πλύντε τα τέτοια σας ξυριστε τα , καλό πλύσιμο , και μετά ζητας και παίρνεις . Φαντάσου να βρωμάει η άλλη , θα την εγκυφες ;
Η ελινα από crystal αξίζει;;
 

Wick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση με Λυδία για body to body(1μιση ωρα). Στην ώρα της, πολύ ευγενική και καθαρή,χαμογελαστή και με όμορφο κορμί. Στα του αγώνα , μπάνιο κανονικά οι δύο μας πριν πάμε στο κρεββάτι.
Πολύ ιδιαίτερο πρόγραμμα, καμία σχέση με άλλα b2b ξέρει πολύ καλά τι να κάνει και πως, το συνδυάζει με barefoot. Μπορείς να αισθανθείς σχεδόν κάθε σημείο του σώματος της.
Ωραία παρουσία ωραια κουβέντα. Αφού τελείωσε το πρόγραμμα πάλι μπανακι μαζί κι όταν έμειναν 5-10 λέπτα δεν έφυγε καθίσαμε να τα πούμε, βέβαια είχαμε χημεία αρκετά. Το tip για τα extra ήταν ότι ήθελα.
Συνολικά σαν εμπειρία πολύ καλή, αξίζει για όποιον ψάχνει κάτι διαφορετικό απ τα συνηθισμένα.
καλησπερα! Λυδία απο ποιο γραφειο? που μπορω να τη βρω?
 

Soren

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει δοκιμάσει κανείς ιζαμπέλα απο osmose?
Εγω θα αφησω απλως εδω αυτο...
1636463005539.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πωπω με ξενερώσατε άπειρα, και νόμισα πως ήταν κάτι καινούριο :headbang:

Πάντως η Μπέλα/Αλεξάνδρα/Ελίνα είναι πολύ ωραίο γκομενάκι! Φαίνεται και μικρή ρε γαμώτο, πώς έχει καταφέρει να είναι τόσο αρπακτικό;
Η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο αλλά το ποιες είναι οι κατευθύνσεις και οι εντολές από το γραφείο συν η νοοτροπία που έχει η κάθε μια
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Η ελινα είναι η Μπελλα του empire .αρπακτικό σούπερ .
Η υποθεση βρωμαει απο χιλιομετρα, καθως αυτη που παρουσιαζει ως Ελινα ο τυπος , ο οποιος μας λεει οτι εκανε και λεσβιακο, και αφηνει και αοριστες περιγραφες για τρελλα γαμησια, ειναι μια που επαιζε και στην Τεα ή και αλλου νομιζω και απο οσο εγραφαν δεν φραπεδιαζε.
ο τύπος "έφυγε" και φυσικά για άλλη μια φορά οι πιο πολλοί εώ μέσα που ασχολούμαστε με μασαζ, καταλάβαμε τις μούφες του
ελα μου ντε που στέλνουν και κάποια Φαίη που τα ''σπάει'' στη φωτό τουλάχιστον,ξέρουμε κάτι για αυτή ή είναι της ίδιας νοοτροπίας ;
δεν γωνρίζω αλλά πόσο να διαφέρει απο την νοοτροπία αυτή?
Δασκαλεμέμνη θα είναι!
 

fstelios81

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Μου έστειλαν τις κοπέλες , πολύ δυνατές μερικές και ένα μικρό βίντεο δικό τους για το νουρου . Εμένα σε υποψίες για κάτι σούπερ με έβαλε το υδρομασάζ που λένε. Έκλεισα για αύριο με μια Σοφία μιλφ και μια Ελίνα πιτσιρικα , μήπως βρω και την διαφθορά της κοπέλας μου. Το καλό είναι ότι το σηκώνει άντρας το τηλ και μιλάς πιο άνετα ...
Για πες εντυπώσεις μου έστειλαν την Ελίνα και ψήνομαι πολύ να την κλείσω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom