Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Πενυ από deluxe σταμάτησε;
Ξέρουμε αν έχει πάει αλλού;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Τα πειράματα με αντίτιμο τα 60€ είναι πολύ ακριβό σπορ ,ακόμα και αν είσαι άνω του μέσου όρου οικονομικά.
Αυτή είναι η αλήθεια.
Βάζεις μέσα και την κοροϊδία που πέφτει σύννεφο από τα γραφεία και τις κοπέλες και το πράγμα γίνεται θνησιγενες μέσα σε ένα χρόνο.
Ας πρόσεχαν.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Δοκιμη με Αρτεμις απο Βελβετ. Αυξηση τιμης στα 60 ευρω κι αυτοι. Με τις επιλογες που υπαρχουν πλεον εξω, δυσκολα θα τους επιλεξει κανεις , οπως και ολους τους κουτοπονηρους του μασαζ.
Anyway, η Αρτεμις ειναι ελληνιδα, με ομορφο προσωπο, μελαχροινη και καλο σωμα. Μασαζ χωρις πετσετα, καλο, εως και αθλητικο, και μετα ....τιποτα. Νο φραπε, οποτε απο μενα ειναι Χ.
 

Kastano676

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
44
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, συμφωνώ απόλυτος με τη σχέση απόδοσης / τιμής και γι αυτό κι εγώ απέχω πλέον από το άθλημα. Αλλά έχω ένα απωθημένο που σκέφτομαι να το "κλείσω" σημερα - την Αντζελινα από osmose. Για να μην πάω τύφλα - και έχοντας διαβάσει ότι είναι ψιλό σιγουρακι - μπορεί αν έχει χρόνο κάποιος που έχει τολμήσει να μου στείλει ένα dm με λεπτομερείες να καταλάβω τι να περιμένω? Μην πάει το κατοστάρι τζαμπα. Και προφανώς δεν ρωτάω για το πόσο καλή είναι στο μασάζ ? Ευχαριστώ.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Εχω βρεί ένα πολύ καλό για μασάζ έξω ,μιά κλάση πάνω απο Αγάπη για τους γνώστες ,γύρω στα 25 ευρώ μιά ώρα,που και που πέρνω ένα -δύο στανταράκια απο δω ,κουράστηκα με τις φόλες που έχω φάει δω μέσα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.536
Πόντοι
1.056
Εχω βρεί ένα πολύ καλό για μασάζ έξω ,μιά κλάση πάνω απο Αγάπη για τους γνώστες ,γύρω στα 25 ευρώ μιά ώρα,που και που πέρνω ένα -δύο στανταράκια απο δω ,κουράστηκα με τις φόλες που έχω φάει δω μέσα.
ναι αλλα σκετο μασαζ με αυτα λεφτα να υποθέσω ε;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τα πειράματα με αντίτιμο τα 60€ είναι πολύ ακριβό σπορ ,ακόμα και αν είσαι άνω του μέσου όρου οικονομικά.
Αυτή είναι η αλήθεια.
Βάζεις μέσα και την κοροϊδία που πέφτει σύννεφο από τα γραφεία και τις κοπέλες και το πράγμα γίνεται θνησιγενες μέσα σε ένα χρόνο.
Ας πρόσεχαν.
Σωστος.
Κι εγώ έχω κρατήσει κάποια στανταράκια και τέλος.
Όλοι λιγο πολύ που ασχολιομασταν/ασχολιομαστε με τα κατ' οικον και για τα εξτρά (η πλειοψηφία) ξέρουμε ότι μας κλέβουν ξεκάθαρα, και η ενασχόληση με αυτό έχει ημερομηνία λήξης αργά ή γρήγορα, είτε το αντέχεις οικονομικά είτε όχι.
Διαρκεί όσο γουστάρεις τη φάση του ψαξίματος για να βρεις την κοπέλα/γυναίκα της διπλανής πορτας που προχωράει στα εξτρά και να ζήσεις αυτή τη στιγμή που παγώνει ο χρόνος κατά τη διάρκεια της μετάβασης από το μασάζ στα περαιτέρω!
(Συνήθως το άγγιγμα της ψωλης με τα λαδωμένα χέρια της θεραπεύτριας :sunglasses: )
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
(Συνήθως το άγγιγμα της ψωλης με τα λαδωμένα χέρια της θεραπεύτριας :sunglasses: )
:confused::confused::confused:
man-s-oily-hands-holding-wrenches-AC36M7.jpg
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Πάντως γενικά έχει πέσει πολύ ηρεμία στα μασατζίδικα!
Βρίσκεις ραντεβού, όποτε θές και ότι ώρα θές!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.989
Πόντοι
736
κοινως, βαρανε μυγες πλεον..
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
2
Like
3.548
Πόντοι
456
εχει κορεστει η αγορα . λιγες αυτες που δουλευουν φουλ κι ακομη λιγοτερες οι πραγματικα καλες . αν δεν πεσουν οι τιμες ,δεν προκειται να δουνε προκοπη ,τοσες πολλες που ειναι .πρεπει καποια στιγμη να λειτουργησουν οι νομοι της αγορας .
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εχει κορεστει η αγορα . λιγες αυτες που δουλευουν φουλ κι ακομη λιγοτερες οι πραγματικα καλες . αν δεν πεσουν οι τιμες ,δεν προκειται να δουνε προκοπη ,τοσες πολλες που ειναι .πρεπει καποια στιγμη να λειτουργησουν οι νομοι της αγορας .
και αυτές που δουλεύανε φουλ, τώρα βρίσκεις ραντεβού άνετα,αρα και αυτές έχουν χάσει!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
και αυτές που δουλεύανε φουλ, τώρα βρίσκεις ραντεβού άνετα,αρα και αυτές έχουν χάσει!
Είναι μεγάλα μυαλά οι λαδοκόρες , βρίσκεις μιά καλούτσικη την παίρνεις κάμποσες φορές ,νοιώθει ασφάλεια και άνεση εν σχέσει με το τι θα συναντήσει με τον κάθε καινούργιο που την καλεί...και όμως την 4-5 φορά στο μασάζ δεν ανεβαίνει πάνω απο τα πόδια ,κοιτάει να σε ξεπετάξει γιατί σε έχει δεδομένο,μυαλά πραγματικά!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Απολαύστε την πολυτέλεια του μασάζ όπου και αν βρίσκεστε σε Αθήνα και Πειραιά

Οι πιο όμορφες Ελληνίδες αισθητικοί massage therapist αποκλειστικά στο
Vipmassage.gr

Ενημερωθείτε για το ταϊλανδέζικο μασάζ με τα πόδια. Ασίατσου μασάζ

1 Νοεμβρίου θα ξεκινήσουν νέες κοπέλες θεραπεύτριες στη ομάδα μου !!

Ενημερωθείτε ποιες κοπέλες κάνουν τέσσερα χέρια !!

είμαι πάντα στη διάθεση σας


Τηλέφωνο : 698 0 280 270

Viber : 698 097 2778


Με εκτίμηση
Χρυσα
Vip massage manager
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Πάντως γενικά έχει πέσει πολύ ηρεμία στα μασατζίδικα!
Βρίσκεις ραντεβού, όποτε θές και ότι ώρα θές!
στα κατ 'οικον εννοεις μαλλον.
γιατι στα κανονικα μασατζιδικα γινεται χαμος τωρα.
εκει ειναι που δεν βρισκεις ραντεβου με την κορασιδα που θες αυτη την περιοδο. :confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom