Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

KOSTASCOM85

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μπροζ.

Διαβαζω καιρο το φορουμ αλλα δεν ψηνομουν να ξεκινησω μασαζ κατ' οικον μεχρι που ειπα να δοκιμασω και μετα δν μπορουσα να σταματησω. Επισης πανω που ημουν ετοιμος να γραψω το κατιτις μου εβλεπα τσακωμους και κριντζαρα με ολα αυτα και ξενερωνα. Θα φυγω απο Αθηνα τωρα οποτε δν θα κανω συνεδρια για καιρο και αποφασισα να μοιραστω εμπειρίες.

Ξεκιναω απο τα ευκολα.

Osmose massage:
SEX χωρις μασαζ. Αυτο. Απο 100 μεχρι 120 ευρω. Επικοινωνια μεσω βαιμπερ και τηλ.
''θεραπευτριες'' οι εξης:


Ελλη = Αδυνατη, ψωνιο με υφος μπλαζε και γκομεναρας. Κομπλε σωματακι, κωλαρακι αλλα γκομεναρα δν ειναι. 3 λεπτα με χαιδεψε στην πλατουλιτσα λες και ημουν το σκυλακι της και μου πε γυρνα. Αδιαφορο μησιγα . 120 τα κλαιω

Χριστινα = Τρελοκομειο καλο παιδι καθολου υφακι. Αδυνατη συνηθισμένο σωματακι. Κατευθειαν σεξ χωρις μασαζ κομπλε φαση. 100 ευρω νταξ...τσι κι ετσι.

Ρανια= 100 ευρω σεξ χωρις μασαζ, λιγο υφακι περιεργη προφορα, γελουσα λιγο απο μεσα μου Σωματκι αδυνατο με πολυ ωραιο κωλαρακι. . 100Ε τα κλαιω

Μαρια= Παρα πολυ καλο παιδι με ωραιο στηθος και κωλαρινο. Λιγα, ελαχιστα κιλα παραπανω απο τις προηγουμενες τρεις. Μασαζ αδιαφορο / χαδακια. Σεξ με 100. Δεν τα εκλαψα

LUX massage
Επικοινωνια μεσω βαιμπερ μονο.

Βαλερια = Ομορφη κοπελα, αδυνατη, ανετη. Απολαυστικουλι χαλαρωτικο μασαζακι και φραπεδουμπα +30. Αν εισαι ευγενικος μαζι της και δν πιεζεις μπορει να βγαλει μπλουζιτσα. Δεν πηγαινε παραπερα αλλα με αφηνε να την χαιδευω και να την χουφτωνω διακριτικα

Λαουρα = Λατινα ψιλομιλφ, τουμπανο λοκω, λιγα παραπανω κιλα. Χαλαρωτικο μασαζ αδιαφορο το πηγαινε να σε γυρισει να ξεκινησει μπριζολ. 100Ε καλα περασα.

Ινεσα = Ψιλη αθλητικη κορμαρα στιβου 35+ χρονων ξανθια με ματαρες. Ανετη, καλο μασαζ με τεχνικη. +30Ε φραπεδουμπα καθετα αρνητικη σε κατι παραπανω. Ωστοσο ειναι πολυ καλη η συνεδρια της και δν εκλαψα φραγκα

Velvet massage
Καμια απολυτως εμπειρια αλλα το σημειωνω γιατι πηγα να κλεισω 2 φορες και λογω ασχημης συνεννόησης επεσε πιστολι και τις 2 φορες. Την μια απο πλευρα τους γιατι μενω καπως μακρια (δεν μενω κεντρο αλλα οχι και πορτο ραφτη ξερω γω) και μου την ακυρωσε γιατι δν μπουρουσε να ερθει, την αλλη ξενερωσα εγω και πιστολιασα και ειπα τελος απο κει. Ισως αλλαξω γνωμη οταν ξαναγυρισω Αθηνα, ποιος ξερει.

MS massage στο σπιτι
Εχουν φωτογραφιες στο σαιτ τους. Πηρα τηλεφωνο. Απιστευτη συνεννόηση

Βιβιαν = Ξανθουλα/καστανη ομορφουλα καλο μασαζ με τεχνικες και διατασεις. Ευχαριστος ανθρωπος, χαμογελαστος. Τιποτα παραπανω απο μασαζ ομως. Αλλα δν πιεσα κιολας.

Ναντια = Μικροκαμομενη μελαχρινη κοπελιτσα καλουτσικο μασαζ, με χαλαρωσε φουλ κοντεψα να κοιμηθω και μου αρεσε αυτο. Τιποτα παραπανω

Γενικα αποτι λογικα ξερετε ηδη οι περισσοτεροι το ΜΣ massage ειναι στα ''δεν''.


Hermes massage
Επικοινωνία με τηλεφωνο

Kλεα = Πανεμορφη κοπελα για μενα. Ελαχιστο ή καθολου φωτοσοπ στις φωτογραφιες της στο σαιτ. Δν το χρειαζεται. Αλλα ψιλο ειρωνικο υφακι, αυστηρα στα''δεν'' και νταξ, μετριο-καλουτσικο μασαζ.

Νομιζω και το Hermes ειναι στα ''δεν'' αλλα ετσι κι αλλιως δν θα ηθελα να ξανακανω μαζι τους συνεδρια. Μου την εσπασε η Κλεα

Deluxe massage
Επικοινωνια με τηλ και βαιμπερ

Χριστινα = Ωραιο σωμα και ωραιο μαλλακι. Ανετη και μαγκακι λιγο. Μασαζ ετσι κι ετσι προς το κακο. Ζητησε 30Ε για φραπε και 30Ε για να βγαλει ρουχα αλλα τιποτα παραπανω. Εχει ωραιο σωμα και χαρηκα που ηταν γυμνη διπλα μου αλλα στο τελος εκλαιγα τα φραγκα ρε γαμωτο.

Νεφελη = Ομορφη γυρω στα 30 με γυαλια που τις πανε φουλ. Υπεροχος κωλος και πολυ ωραιο μασαζ. +30 φραπεδουμπα. Μπορει να πηγαινει και παρακατω ομως.

Πεννυ = Μετριοτητα σε ολα. Μετριο μασαζ, μετριο φραπε +30Ε, μετρια εμφανιση. Αλλα πολυ αληθινη και σταρατη και μαγκακι. Δεν εκανε σε μενα κατι παραπανω μα φαινοταν να καυλωνει κι με έπειθε . Ισως επαιξα λαθος μπαλα εγω.

Art massage
Επικοινωνια μεσω βαιμπερ αλλα καθυστερημενη. Με ζορισε λιγο

Δωρα= Ωραια κοπελα ψηλη μου εκανε εντυπωση το υψος της. ΑΝ θυμαμαι καλα μου χε πει πως επαιζε βολευ. Καλη κοπελα και δν μιλαει πολυ. Καααααλουτσικο μασαζ και 30Ε φραπε και με αφηνε να χουφτωνω και να χαιδευω! Δεν τα εκλαψα.

Attica massage
Επικοινωνια τηλεφωνικα, αλλα μεσω βαιμπερ βλεπετε κοπελες που δν ειναι στο σαιτ. Οποτε ρωτιστε. Ψιλο ζορικη επικοινωνια. Με αγχωνε η τυπισα στο τηλ.

Κριστυ = Ομορφουλα αλλα με υφακι Φυλλης. Ωραιο σωμα και προσεγμενη στο ντυσιμο της και μυριζε τελεια. Αδιαφορο μασαζ και +30 για φραπε μετριο σχεδον χωρις ''γαλα''.Ενιωσα οτι μπορει να παει παρακατω αλλα επειδη εμενα μου μετραει πολυ ο χαρακτηρας και η ψυχολογια, δεν γουσταρα μαζι της. Δν υπηρχε χημεια. Τα ψιλο εκλαψα

Δημητρα = Η αγαπημενη μου. Πολυ ομορφη, προσεχει τον εαυτο της και ειναι ευγενικη. Εγω βρηκα χημεια αμεσως μαζι της. Παρα πολυ καλο παιδι. Χαλαρωτικο καααααλουτσικο μασαζ και συζητησιμα εξτρα. Αν εισαι καλος και ευγενικος μαζι της θα μεινεις πολυ ευχαριστημενος. Εννοειται δν τα εκλαψα


Lotus Relax
Επικοινωνια τηλεφωνικα. Εχει φωτος στο σαιτ τους

Μαρια = Ξανθια πανεμορφη κοπελα με λιγα παραπανω κιλα πιτσιρικα. Μιλαει λιγο παραπανω αλλα ειναι ευχαριστη και επικοινωνιακη. Αυστηρα στα ''δεν'' παρολο που εκανα χωρις πετσετονι και την εβλεπα να τον ζαχαρωνει συχνα πυκνα οταν γυρισα ανασκελα. Το μασαζ ηταν χαδακια ψιλο βαρετα. Τα ψιλο εκλαψα και ποσο μαλλον χωρις εξτρα



Ακομα δν εχω κλεισει με Joy που θα ηθελα πολυ αλλα δν εχει κατσει εξαιτιας μου.Δεν φταινε αυτοι. Το Your massage δν μου λεει πολλα και βαριεμαι να το ψαξω παραπανω. Ισως εχω ξεχωρισει μια δυο κοπελες απο κει. Διαβαζω κι απο σας οσο μπορω. Ειναι στα ισως. Επισης το Diamonds δεν εχω ασχοληθει αλλα διαβαζω απο σας και παω να ψιλο ψηθω. Και αυτο στα ισως.

Και κατι τελευταιο γιατι σας μαμησα τα ματια με τοσο μεγαλο ποστ. Με ολες τις κοπελες εχω κανει ΜΟΝΟ μια συνεδρια. Δεν με ψηνει το κονσεπτ '' αααα στο δευτερο μπορει και να μαι πιο τυχερος'' Αν στο πρωτο δν μεινω ικανοποιημενος 120/100 δεν παιζει να σκεφτω δευτερη φορα. Φυσικα υπαρχουν κοπελες που θα μπορουσα να ξανα επιλεξω αλλα μεχρι να γυρισω Αθηνα μπορει να εχουν αλλαξει τα πραγματα οποτε ακομα παραμενω πιστος στην σκεψη μου.

Γκαηζ ευχαριστω πολυ που φτασατε ως εδω, ελπιζω να βοηθησα. Μακαρι να μπορουσα να τα πω και μεσω PM αλλα ακομα δν εχω την ευκαιρια. Αν μεχρι να φυγω το εχω αλλαξει αυτο, θα αφησω αλλο ενα ποστ οτι τωρα μπορω να απαντησω και οτι θετε με ρωτατε!

Καλο καυλοκαιρι!
:thumbsup:
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
LOTUS Relax,ανανεωση φωτογραφιων των ιδιων κοριτσιων στο site τους με "ολοφρεσκα " λαμπερα πιπινια με χρηση ελιξηριου νεοτητας και αδυνατισματος ?Προσοχη ποια ψωνιζετε,,ειναι πολυ διαφορετικες !!! ?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.787
Πόντοι
456
LOTUS Relax,ανανεωση φωτογραφιων των ιδιων κοριτσιων στο site τους με "ολοφρεσκα " λαμπερα πιπινια με χρηση ελιξηριου νεοτητας και αδυνατισματος ?Προσοχη ποια ψωνιζετε,,ειναι πολυ διαφορετικες !!! ?

LOTUS Relax,ανανεωση φωτογραφιων των ιδιων κοριτσιων στο site τους με "ολοφρεσκα " λαμπερα πιπινια με χρηση ελιξηριου νεοτητας και αδυνατισματος ?Προσοχη ποια ψωνιζετε,,ειναι πολυ διαφορετικες !!! ?
πριν απο καμμια εβδομαδα ειχα δει καποιες φωτογραφιες τους. ή ο φωτογραφος ο τωρινος εχει κανει λαλακια ή ο τοτε ήταν για οσκαρ ! μιλαμε για 5-10 κιλα παραπανω οι τωρινες απο της προηγουμενης εβδομαδας .η μαρια μονο εχει μεινει ιδια αλλά κι αυτη στις παλιες φαινοταν υπεροπλο και το ειχα γραψει , καθως και η θεμιδα σκυλι του πολεμου. τωρα.... ας ελπισουμε να μαθουμε την αληθεια απο τον πρωτο ριψοκινδυνο τυπο .
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
πριν απο καμμια εβδομαδα ειχα δει καποιες φωτογραφιες τους. ή ο φωτογραφος ο τωρινος εχει κανει λαλακια ή ο τοτε ήταν για οσκαρ ! μιλαμε για 5-10 κιλα παραπανω οι τωρινες απο της προηγουμενης εβδομαδας .η μαρια μονο εχει μεινει ιδια αλλά κι αυτη στις παλιες φαινοταν υπεροπλο και το ειχα γραψει , καθως και η θεμιδα σκυλι του πολεμου. τωρα.... ας ελπισουμε να μαθουμε την αληθεια απο τον πρωτο ριψοκινδυνο τυπο .
(Lotus relax )απ οτι συμπεραινω,στις προηγουμενες φωτο τις ειχαν αδυνατισει ,ενω στις τωρινες δεν πειραξαν σωμα αλλα βελτιωσαν τα προσωπα τους...?και ειναι πιο φωτεινες ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
LOTUS Relax,ανανεωση φωτογραφιων των ιδιων κοριτσιων στο site τους με "ολοφρεσκα " λαμπερα πιπινια με χρηση ελιξηριου νεοτητας και αδυνατισματος ?Προσοχη ποια ψωνιζετε,,ειναι πολυ διαφορετικες !!! ?
ξερουμε ποιες ειναι καλες και ποιες προσφερουν
καλαμακι ΑΚΑ ?
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
ξερουμε ποιες ειναι καλες και ποιες προσφερουν
καλαμακι ΑΚΑ ?
Εσυ τώρα δηλαδή αφού έπεσε κράξιμο στις κοπέλες του lotus ενδιαφέρεσαι ποιες είναι καλες κ κάνουν ΑΚΑ η θες να συνεχίσεις το θέμα που τος έχουν ρίξει στο πάτο ?
και είμαι σίγουρος ότι σε 3-4 post θα πεις για το vip κ να περνάμε ωραια κ μπλα μπλα κ η μπάλα εξέδρα κλασσικά ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εσυ τώρα δηλαδή αφού έπεσε κράξιμο στις κοπέλες του lotus ενδιαφέρεσαι ποιες είναι καλες κ κάνουν ΑΚΑ η θες να συνεχίσεις το θέμα που τος έχουν ρίξει στο πάτο ?
και είμαι σίγουρος ότι σε 3-4 post θα πεις για το vip κ να περνάμε ωραια κ μπλα μπλα κ η μπάλα εξέδρα κλασσικά ?
Εγω φιλε μου Δεν επιρρεαζομαι ουτε απο θετικα ουτε απο αρνητικα σχολια
γιατι προκειται για τη προσωπικη αποψη του καθενος
Την σεβομαι και δεν κραζω
γιατι εχω επιπεδο και σεβασμο
και παιρνω τη πληροφορια αν μια κοπελα προχωραει σε ερωτικη πραξη
Εγω εχω το δικο μου γουστο και το δικο μου πορτοφολι και τα δικα μου κριτηρια

απλα απ το ΦΟΡΟΥΜ παιρνω την ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ του Σκετου Μασαζ η του ΕΞΤΡΑ !

εμενα προσωπικα μπηκα και μου αρεσαν οι φωτο που ειδα στο λοτους
ειναι του γουστου μου οι κοπελες
και θα ηθελα να δοκιμασω και απο κανενα αλλο γραφειο καμια αλλη κοπελα
ετσι για την αλλαγη

το vip το προτεινω σε οσους μου ζητανε καλαμακια κ μπριζολες , γιατι εκει εχει τετοια


το ντελουξ το προτεινω σε πιο ελαφρυ τυπους μασαζακηδες που θελουν το καλο μασαζακι
με τη κοπελα της διπλανης πορτας και προσφερουν και το χερι και στη καλυτερη στομα.

απο το λοτους εχω παρει 2 φορες στη ζωη μου ΠροΠανδημιας και Δεν πηρα απολυτως Τιποτα !
οποτε αν μαθαινα οτι καποια κοπελα κανει ΕΞΤΡΑ και ειναι καλη Ναι θα δοκιμαζα
και ειναι δικαιωμα μου

ΓΕΝΙΚΑ τη οποιαδηποτε πληροφορια για το Χ γραφειο και τη Χ κοπελα
ειτε την χρησιμοποιω για μενα ειτε την μοιραζομαι με αλλα μελη του φορουμ
Δεν μπαινω εδω μεσα ουτε για να τσακωνομαι ουτε για να κραζω τους αλλους .
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Θα στον παίξει γυμνή!
Εν τω μεταξύ έχω την υποψία ότι η Μαριάτζελα ήταν και στο osmose κάποτε!
Εγώ είχα πάρει και καλαμάκι. Συνεννόηση όντως με χειρονομίες και «Φιλιππινέζικα» αγγλικά. Μερικές φορές το σκέφτηκα να ξαναπάρω λόγω στήθους.

Για osmose δεν θυμάμαι. Κάπου όμως είχε πάρει το μάτι μου ότι είχε περάσει από τους κερχανάδες.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Στο ίδιο έργο θεατές κ ο ηθοποιός το ίδιο ατάλαντος . Καμία καλυτέρευση δυστυχώς . Εν το μεταξύ οι Εισπράξεις από τα εισιτήρια ούτε να πληρώσει το ρεύμα δε φτάνουν ! Η τον οδηγό του πρακτορείου ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Συνάντηση με Μαριάννα από velvet: Συνέδρια για μια ώρα. Έφτασε στην ώρα της, χαμογελαστή. Μικρή σε ηλικία- όχι πάνω από 25- πολύ ευγενική και καλοσυνάτη. Λίγο γεμάτη για τα γούστα μου. Μασάζ καλούτσικο, μέτριας έντασης. Στην συνέχεια φραπεδάκι, με καλαμάκι, χωρίς ρούχα. Εκεί έδειχνε λίγο έξω από τα νερά της. Έλειπε ο αισθησιασμός. Τίποτα το φοβερό για να θυμάμαι. Σύνολο 70€.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Συνάντηση με Μαριάννα από velvet: Συνέδρια για μια ώρα. Έφτασε στην ώρα της, χαμογελαστή. Μικρή σε ηλικία- όχι πάνω από 25- πολύ ευγενική και καλοσυνάτη. Λίγο γεμάτη για τα γούστα μου. Μασάζ καλούτσικο, μέτριας έντασης. Στην συνέχεια φραπεδάκι, με καλαμάκι, χωρίς ρούχα. Εκεί έδειχνε λίγο έξω από τα νερά της. Έλειπε ο αισθησιασμός. Τίποτα το φοβερό για να θυμάμαι. Σύνολο 70€.
Συνάντηση με Μαριάννα από velvet: Συνέδρια για μια ώρα. Έφτασε στην ώρα της, χαμογελαστή. Μικρή σε ηλικία- όχι πάνω από 25- πολύ ευγενική και καλοσυνάτη. Λίγο γεμάτη για τα γούστα μου. Μασάζ καλούτσικο, μέτριας έντασης. Στην συνέχεια φραπεδάκι, με καλαμάκι, χωρίς ρούχα. Εκεί έδειχνε λίγο έξω από τα νερά της. Έλειπε ο αισθησιασμός. Τίποτα το φοβερό για να θυμάμαι. Σύνολο 70€.
Κ αρκετά γεμάτη κ κοντουλα να έλεγες θα συμφωνούσα .
Όπως κ η Κέλλυ αρκετα μαυριδερή αλλα αδυνατη .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Καλησπέρα στην ομάδα ! Πολλοί συνάδελφοι εδώ μέσα με έχουν βοηθήσει με τις πληροφορίες τους και επιστρέφω με ένα ποτ πουρι από τις συναντήσεις που έκανα

? Αγάπη-Deluxe
Πολύ καλό μασάζ 1.5 ώρα το απόλαυσα φουλ . Το ευχαριστήθηκα τόσο που δεν μπήκα καν στον κόπο να την ρωτήσω αν προσφέρει τίποτα περισσότερο αλλά δεδομένου ότι από μπροστά μου έβαλε πετσέτα και γενικά πρόσεχε φουλ για κινήσεις της το θεωρώ δύσκολο. Εγώ προσωπικά δεν πήρα τίποτα.
Γενικη βαθμολογία συνάντησης 8/10

? Δήμητρα - Αρτ
Πολύ ευγενική και ευχάριστη κοπέλα . Αν είσαι σωστός μαζί της και ευγενικός και δεν είσαι μαλακας και καφρος θα περάσεις καλά . Ωραίο σωμα ωραίο πρόσωπο αξίζει μια δοκιμή . προχωρά σε έξτρα.μασαζ μέτριο.
Γενική βαθμολογία συνάντησης 7/10

? Αντριάνα-Joy
Γλυκιά κοπέλα όχι κάτι το ιδιαίτερο. Μικρό στήθος μέτριο σωματακι αλλά ευγενικοτατη. Προχωράει αρκετά και αξίζει μια δοκιμή. Μασάζ μέτριο όχι κάτι ιδιαίτερο.
Γενική βαθμολογία συνάντησης 7.5/10

? Νεφέλη- Deluxe
ΟΧΙ ΌΧΙ ΟΧΙ . Εγώ προσωπικά ξενέρωσα φουλ μαζί της . Υφακι αρκετό, κουτοπονηρια και είχε χάρη που ήθελα να είμαι ευγενικός αλλιώς θα την διαολοστελνα. Ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου . Μασάζ μέτριο ως κακό.
Γενική βαθμολογία συνάντησης 3/10

? Ιωάννα- Joy
Όλοι λένε και λένε για αυτήν αλλά εγώ δεν τρελάθηκα μαζί της . Μιλάγε πολύ , έλεγε όλο μπαρουφες και πιο πολύ σε βιζιτακι έφερνε παρά σε μασαζοκοριτσο. Παρότι είναι άνετη και σε έξτρα και γδυθηκε δεν το απόλαυσα . Μασάζ μέτριο.
Γενική βαθμολογία συνάντησης
5/10

? Πενυ - Deluxe
Άλλη μία περίπτωση που ο μύθος καταρρίπτεται. Ενώ μας είχαν ζαλίσει με την πάρτη της εδώ μέσα ,αποδείχθηκε διαφορετική των περιστάσεων. Μέτρια εμφάνιση ξανθιά όχι λεπτή γύρω στα 25. Τιμιο μασάζ. Καλή κοπέλα αλλά στα έξτρα κάπου το έχασε.
Γενική βαθμολογία συνάντησης
5/10

Υ.Γ αν και δεν είμαι φαν του βελβετ οποίος έχει καμία πληροφορία για Κέλλυ, Τζοάννα, Σταυρίνα καλοδεχούμενος και θα ανταποδώσω.
Συμφωνώ για Ιωάννα, κι εγώ δεν έχω καταλάβει τον χαμό που γίνεται. Μέτρια εμφάνιση, ψιλογεματούλα και με το καλημέρα κατάλογος. Καλά για μασάζ δεν το συζητάμε.

Κέλλυ ωραίο γλυκο πρόσωπο, ψιλοσχιστα μάτια, σκούρο δέρμα, λεπτή με ελαφρώς λίγη κοιλίτσα αλλα δε φαίνεται με τα ρούχα. Φραπέ, άλλοι λένε δίνει και καλαμάκι αλλά προσωπικά δεν το προτιμώ έτσι κι αλλιώς.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.717
Πόντοι
1.056
Αδελφέ στείλε π.μ να σε ρωτήσω κάτι που θέλω
Απορία, χαζή μεν αλλα την έχω. Γιατί λες στον άλλον αν σου στείλει Pm για να τον ρωτήσεις και δεν στέλνεις εξ'αρχής Pm με αυτό που θες να ρωτήσεις
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.717
Πόντοι
1.056
Γιατί δεν μπορώ να του στείλω π.μ έξυπνε φίλε μου ?
οχι οχι με παρεξηγησες δεν το ειπα με τη μορφη "εξυπνάδας", καλοπροαίρετη ήταν η ερώτηση, απλα ειναι πολυ ευκολο να στειλεις pm . κάνεις hover το mouse πανω απο το ονομά του μελους και πατας εκει που λέει "ξεκίνα προσωπική συνομλία" Αν δεν εμφανίζει τέτοια επιλογή, σημαίνει ότι ο αλλος δε γουσταρει τα pm
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Και τώρα μια ερώτηση. Εάν κάποιος επιθυμούσε να επενδύσει χρόνο και χρήμα σε sugarbabe/θεραπεύτρια:

Ντεριάνα;
Αλέξα/
Φίλε μου, η Ντεριάνα δεν προχωράει με τίποτα. Δεν αξίζει και το μασάζ μαζί της.
Ισχυει.και πιστεψε με εχω προσπαθησει αρκετα
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπερα!
Εχει δοκιμασει κανενας την Τζενιφερ απο prive?
Με ψηνει πολυ να την δω αλλα δεν ξερω αν προχωραει.
Καμια εμπειρια καποιος να μοιραστει?
Μην ασχοληθεις! Αν και κανει νουρου και ποστευω οτι προχωραει
Καλησπερα!
Εχει δοκιμασει κανενας την Τζενιφερ απο prive?
Με ψηνει πολυ να την δω αλλα δεν ξερω αν προχωραει.
Καμια εμπειρια καποιος να μοιραστει?
Ειχα ρωτησει στο φορουμ πριν καμια βδομαδα για τζενυ μαριζα και ζενια, 3 φαινομενικα ωραια φρεσκα καβλακια δεν πηρα απαντηση. Τεσπα εκανα με 2 απο τις 3 την τζενυ και την ζενια. Τζενυ μακρια δεν αξιζει σε τιποτα! Ακωλη αβυζη βαρετη.
τωρα και οι 2 κανουν nuru και τριβονται πανω σε καβλια και καμια απο τις 2 δεν προχωραει ουτε σε εκτονωση. Και με προσφορα λεφτα στη ζενια που θα με κρεμαγατε εδω στο νημα.
Θα μου λυσει καποιος αυτο το γριφο;?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom