Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
Την Αλίκη την είχα πάρει όταν είχε πρώτο πάει στο Deluxe ( πριν 3-4 χρονια αν θυμαμαι καλα) βεβαια τοτε ειχε λιγα κιλα παραπανω δεν ειναι του γουστου μου αλλα οκ οπως ειπαμε γουστα ειναι αυτα κ διαφερουν αρκετα αλλα το προσωπο ωραιο! στα του αγωνα τωρα εκανε ταντρα μασαζ τα εβγαλε ολα (γυμνη) και μπορω να πω οτι ητανε πολυ καλο μασαζ την ειχα παρει για 2 ωρες γιατι παντα κανω 2 ωρες θελω να το απολαμβανω το μασαζ δεν μου φτανει 1 ωρα και ητανε απολαυστικο! Τωρα για το εξτρα εγω δεν ηθελα να προχωρησω πολυ παραπανω γιατι δεν μου αρεσε αυτο που εβλεπα με τα παραπανω κιλα ( δεν ειναι βεβαια ωραιο αυτο που λεω αλλα σορυ παιδια απλα δεν μου εβγαινε) και απλα μου εκανε μια φραπεδια αλλιως το πηγαινε για φουλ! τοτε ειχα δωσει 130ευρω! Τωρα βεβαια δεν ξερω πως θα ειναι η κοπελα στο σωμα αλλα το προσωσπο ειναι ωραιο!
έδωσες 130€ και δεν ανογει μύτη να σου γράψουν ότι για μια μαλακία έδωσες τόσα χρήματα αλλά όταν εγώ και κάποιά άλλα μέλη σωστά γράφουν κάτι αντίστοιχο πέφτουν οι γνωστοί άγνωστοι να θάξουν και να κοροϊδέψουν!
Βρε μύλος θα το κάνω εγώ εδώ μέσα!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
έδωσες 130€ και δεν ανογει μύτη να σου γράψουν ότι για μια μαλακία έδωσες τόσα χρήματα αλλά όταν εγώ και κάποιά άλλα μέλη σωστά γράφουν κάτι αντίστοιχο πέφτουν οι γνωστοί άγνωστοι να θάξουν και να κοροϊδέψουν!
Βρε μύλος θα το κάνω εγώ εδώ μέσα!


φίλε μου εγώ την αλήθεια θα σου πω δεν θα σου πω βλακίες εντάξει οκ ναι μου φανήκανε αρκετά για μια μαλακια αλλά οκ άμα τα έχω θα τα δώσω δεν με νοιάζει τι θα μου πει ο καθένας! δανεικά δεν ζήτησα από κανέναν! ?? αλλά καταλαβαίνω πως το λες!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
φίλε μου εγώ την αλήθεια θα σου πω δεν θα σου πω βλακίες εντάξει οκ ναι μου φανήκανε αρκετά για μια μαλακια αλλά οκ άμα τα έχω θα τα δώσω δεν με νοιάζει τι θα μου πει ο καθένας! δανεικά δεν ζήτησα από κανέναν! ?? αλλά καταλαβαίνω πως το λες!
φίλε μου δεν έχω κάτι μαζί σου εννοείται!
Είσαι σωστός!
Εγώ απλά γράφω για αυτούς που στην πέφτουν να σου κάνουν κουμάντο για το τι δίνεις και τι σε ευχαριστεί και απο πίσω κρύβονται τα ίδια τα γραφεία!
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
έδωσες 130€ και δεν ανογει μύτη να σου γράψουν ότι για μια μαλακία έδωσες τόσα χρήματα αλλά όταν εγώ και κάποιά άλλα μέλη σωστά γράφουν κάτι αντίστοιχο πέφτουν οι γνωστοί άγνωστοι να θάξουν και να κοροϊδέψουν!
Βρε μύλος θα το κάνω εγώ εδώ μέσα!
Γεια σου ρε αλπουλααααα γητευτή των μασαζιδικων Ηρακλή πουαροο των γραφείων....
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
φίλε μου δεν έχω κάτι μαζί σου εννοείται!
Είσαι σωστός!
Εγώ απλά γράφω για αυτούς που στην πέφτουν να σου κάνουν κουμάντο για το τι δίνεις και τι σε ευχαριστεί και απο πίσω κρύβονται τα ίδια τα γραφεία!


ναι ναι το καταλαβαινω κ διάβαζω από αυτά που λες!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
Γεια σου ρε αλπουλααααα γητευτή των μασαζιδικων Ηρακλή πουαροο των γραφείων....
εσύ τουλάχιστον είσαι απο αυτούς που νομίζουν οτι κατάλαβαν μερικούς μερικούς εδώ μέσα.
Βέβαια ακόμα δεν έχουμε καταλάβει τι παίζε με την πάρτι σου!
Γεια σου λοιπόν και σε εσένα νέε μου, χαιρόμαστε να σε γνωρίζουμε και περιμένουμε με ανυπομονησία να σε διαβάσουμε!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πάντως ρε gravity με έχεις μπερδέψει.
Στις 4/4 γράφεις αυτό

και μετά απο 3 ημέρες αυτό


τι μεσολάβησε σε αυτό το τριήμερο?
Ερωτησεις φιλων στα π.μ
για υπηρεσιες body to body

Εμενα ουτε μου αρεσε ουτε μου αρεσει το PRIVE INSTAGRAM

αλλα σαν σωστο μελος που ειμαι θελω να απανταω σε ολους κ σε ολα

για τις πληροφοριες που ζητανε

μεσολαβησαν αμετρητα π.μ για υπηρεσιες body to body

μπορει εγω να μην ειμαι ΦΑΝ του Πριβε
αλλα αυτο Δεν σημαινει οτι αν με ρωτησει καποιος που κανουν ΕΞΤΡΑ
υπηρεσιες να μην το προτεινω ως επιλογη

Ελπιζω να σε καλυψα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καθημερινα δεχομαι αμετρητα μηνυματα για πληροφοριες

απανταω δημοσια με οτι πληροφορια η εμπειρια εχω

και βοηθαω τα υπολοιπα μελη

παντα μιλαω για ολες τις κοπελες κ ολα τα γραφεια

εγω προσωπικα ειμαι ΦΑΝ σε 2-3 γραφεια

αν ομως καποιος θελει κατι και ξερω που να του πω να το βρει του το λεω

Δεν εχω ουτε κομπλεξ με τα Χ γραφεια
ουτε κερδος ουτε χασουρα

απλα απανταω στις ερωτησεις Δημοσια για να βοηθησω και τα μελη που με ρωτησαν και τους αλλους που δεν με ρωτησαν
αλλα μπορει να ενδιαφερονται

Γενικα οσο μπορω ειμαι δικαιος και αντικειμενικος !

οσον αφορα το πριβε Δεν αλλαξε τιποτα για μενα προσωπικα ! Δεν ειμαι ΦΑΝ !

αλλα
αν με ρωτησει καποιος για Ανετες κοπελες πρεπει να το αναφερω
ειδικα για μια υπηρεσια body to body που ειναι λιγο σπανια....


Προσωπικα Εγω , Ουτε Φαν της ΤΕΑΣ ειμαι Ουτε Φαν του ΠΡΙΒΕ - αλλα απανταω στις ερωτησεις μελων που ενδιαφερονται και τους δινω σωστη πληρη αντικειμενικη αληθινη πληροφοριση !
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Την Αλίκη την είχα πάρει όταν είχε πρώτο πάει στο Deluxe ( πριν 3-4 χρονια αν θυμαμαι καλα) βεβαια τοτε ειχε λιγα κιλα παραπανω δεν ειναι του γουστου μου αλλα οκ οπως ειπαμε γουστα ειναι αυτα κ διαφερουν αρκετα αλλα το προσωπο ωραιο! στα του αγωνα τωρα εκανε ταντρα μασαζ τα εβγαλε ολα (γυμνη) και μπορω να πω οτι ητανε πολυ καλο μασαζ την ειχα παρει για 2 ωρες γιατι παντα κανω 2 ωρες θελω να το απολαμβανω το μασαζ δεν μου φτανει 1 ωρα και ητανε απολαυστικο! Τωρα για το εξτρα εγω δεν ηθελα να προχωρησω πολυ παραπανω γιατι δεν μου αρεσε αυτο που εβλεπα με τα παραπανω κιλα ( δεν ειναι βεβαια ωραιο αυτο που λεω αλλα σορυ παιδια απλα δεν μου εβγαινε) και απλα μου εκανε μια φραπεδια αλλιως το πηγαινε για φουλ! τοτε ειχα δωσει 130ευρω! Τωρα βεβαια δεν ξερω πως θα ειναι η κοπελα στο σωμα αλλα το προσωσπο ειναι ωραιο!
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου
για τη εμπειρια σου

εμενα η συγκεκριμενη ειναι στα γουστα μου και μαλλον θα τη δοκιμασω

και αλλα μελη / φιλοι που ειπαν οτι τον τερματιζει τον αγωνα η Αλικη......
οποτε ειναι εγγυημενα τα ΕΞΤΡΑ
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Συμφωνω μαζί σας κύριοι και γω το πριβε το βελβετ και το vip τα έχω βάλει μαύρη λιστα....είναι τα τρία χειρότερα γραφεία της Αθήνας....εξυπηρέτηση τραγική ψεύτικες φωτος υπηρεσίες που σου αδειάζουν το πορτοφόλι....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
εσύ τουλάχιστον είσαι απο αυτούς που νομίζουν οτι κατάλαβαν μερικούς μερικούς εδώ μέσα.
Βέβαια ακόμα δεν έχουμε καταλάβει τι παίζε με την πάρτι σου!
Γεια σου λοιπόν και σε εσένα νέε μου, χαιρόμαστε να σε γνωρίζουμε και περιμένουμε με ανυπομονησία να σε διαβάσουμε!
λογικα ειναι το μελος με το παλιο νικ-ΨΑΡΑΚΑΣ...ας μας πει ο ιδιος...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
έδωσες 130€ και δεν ανογει μύτη να σου γράψουν ότι για μια μαλακία έδωσες τόσα χρήματα αλλά όταν εγώ και κάποιά άλλα μέλη σωστά γράφουν κάτι αντίστοιχο πέφτουν οι γνωστοί άγνωστοι να θάξουν και να κοροϊδέψουν!
Βρε μύλος θα το κάνω εγώ εδώ μέσα!
Συμφωνω μαζι σου

Γενικα Ολες οι κοπελες απ ολα τα γραφεια
πρεπει να σεβονται τον πελατη και τα χρηματα
και να μην εχουν υπερβολικες οικονομικες απαιτησεις
ειδικα αυτη την εποχη που ολοι βιωνουμε

Γενικα ΜΑΥΡΟ Σε ολες οσες ζητανε Τρελα Εξτρα Χρηματα
 

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
55
Like
236
Πόντοι
20
Σε ραντεβού μαζί της, πριν 10-11 μήνες, δεν πήρα ούτε φραπέ. Διάχυτος ερωτισμός αλλά στο τέλος τίποτα. Είναι ωραία κοπέλα . Μάλλον ωραία γκόμενα θα έλεγα πιο σωστά. Δεν αποκλείω σε περισσότερα ραντεβού, αν διασκεδάζει, να δώσει κάτι παραπάνω. Δεν είχα όμως την διάθεση να το ερευνήσω.

Συναγωνιστές έγραψαν :



Άρα υπάρχει πιθανότητα Για φραπέ.. όταν λες διάχυτος ερωτισμός .. χάιδευε πρόστυχα ..;
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Πρόσφατη συνεδρία με Πένυ από ντελούξ, όπως τα είχαν περιγράψει κ οι φίλοι εδώ μέσα, μέτριο μασάζ, καλό τελείωμα, λίγο παραπάνω τουπέ από όσο θα ήθελα προσωπικά. Θα ξαναδοκιμαστεί σίγουρα.

Την προηγούμενη βδομάδα προσπάθησα συνεδρία με Χριστιάννα από Βέλβετ, με ενημέρωσαν ότι την σταμάτησαν, οπότε κατέληξα σε Μαρία από Πριβέ. Όμορφη, πετίτ, λίγο ντροπαλή αρχικά, όμως με καλό μασάζ (φαίνεται να έχει δουλέψει όντως στον τομέα μασάζ) και ικανοποιητικό τελείωμα. Θα ξαναδοκιμαστεί γιατί ίσως ανοιχτεί κ λίγο παραπάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom