Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.116
Κριτικές
191
Like
52.149
Πόντοι
41.443
Πιο πολλά τα έξτρα???
Δηλαδή πόσο πάει...
Θα πουλήσουμε κάνα διαμερισμα για να δούμε κωλο???


μπαααα προτιμω να δωσω 80 και να γαμησω κωλο στα σιγουρα :P :P
:hi::headbang2:


χελοου μπρο.


αν πουλησω το εξοχικο μου,μου φτανουν λες για να καβλωσουν η Νινα κι αν περισσεψει κατι και η Τεα? :think::think::think::grin:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους.

Από προσωπική εμπειρία, η Νίνα ART πάει μέχρι τέλους. Γενικά είναι λίγο πιό πολλά τα έξτρα που ζητάει, αλλά αν την καυλώσεις κ αυτήν παίζουν δωράκια και καλή μεταχείριση.


αν ΔΕΝ καβλωσει τοτε τι παιζει ? :grin:
ξεπετα?:confused:
Η συγκεκριμένη καυλωνει μόνο με 200ευρω .
Μαύρο με Μ κεφαλαιο !
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.692
Πόντοι
5.006
Πιο πολλά τα έξτρα???
Δηλαδή πόσο πάει...
Θα πουλήσουμε κάνα διαμερισμα για να δούμε κωλο???


μπαααα προτιμω να δωσω 80 και να γαμησω κωλο στα σιγουρα :P :P
:hi::headbang2:


χελοου μπρο.


αν πουλησω το εξοχικο μου,μου φτανουν λες για να καβλωσουν η Νινα κι αν περισσεψει κατι και η Τεα? :think::think::think::grin:
ντεμι ντεμι.:P
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους.

Από προσωπική εμπειρία, η Νίνα ART πάει μέχρι τέλους. Γενικά είναι λίγο πιό πολλά τα έξτρα που ζητάει, αλλά αν την καυλώσεις κ αυτήν παίζουν δωράκια και καλή μεταχείριση.


αν ΔΕΝ καβλωσει τοτε τι παιζει ? :grin:
ξεπετα?:confused:
Η συγκεκριμένη καυλωνει μόνο με 200ευρω .
Μαύρο με Μ κεφαλαιο !
εγώ πάντως με 200 ευρώ θα ξεκαβλωσω ρε μαγκες??
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.116
Κριτικές
191
Like
52.149
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους.

Από προσωπική εμπειρία, η Νίνα ART πάει μέχρι τέλους. Γενικά είναι λίγο πιό πολλά τα έξτρα που ζητάει, αλλά αν την καυλώσεις κ αυτήν παίζουν δωράκια και καλή μεταχείριση.


αν ΔΕΝ καβλωσει τοτε τι παιζει ? :grin:
ξεπετα?:confused:
Η συγκεκριμένη καυλωνει μόνο με 200ευρω .
Μαύρο με Μ κεφαλαιο !

200 ε?
ασε ρε καλυτερα πεστης.
θα παρω δυο μασατζουδες για διπλο,θα τις ξεκωλιασω και τις δυο και με τα 40 που θα περισσεψουν θα πιω κατι μετα γιατι θα εχω αφυδατωθει. :sunglasses:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.116
Κριτικές
191
Like
52.149
Πόντοι
41.443
Πιο πολλά τα έξτρα???
Δηλαδή πόσο πάει...
Θα πουλήσουμε κάνα διαμερισμα για να δούμε κωλο???


μπαααα προτιμω να δωσω 80 και να γαμησω κωλο στα σιγουρα :P :P
:hi::headbang2:


χελοου μπρο.


αν πουλησω το εξοχικο μου,μου φτανουν λες για να καβλωσουν η Νινα κι αν περισσεψει κατι και η Τεα? :think::think::think::grin:
ντεμι ντεμι.:P


πρεπει να βαλω και το σπιτι στο χωριο?:P
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Πιο πολλά τα έξτρα???
Δηλαδή πόσο πάει...
Θα πουλήσουμε κάνα διαμερισμα για να δούμε κωλο???


μπαααα προτιμω να δωσω 80 και να γαμησω κωλο στα σιγουρα :P :P
:hi::headbang2:


χελοου μπρο.


αν πουλησω το εξοχικο μου,μου φτανουν λες για να καβλωσουν η Νινα κι αν περισσεψει κατι και η Τεα? :think::think::think::grin:
ντεμι ντεμι.:P


πρεπει να βαλω και το σπιτι στο χωριο?:P
Εγώ που είμαι κ large σπρώχνω κ 3 ντενεκεδες λάδι για πάρτι της .
Θα τη βοηθήσω κ επαγγελματικά άλλωστε ...
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σας θελω να μου γραψεται μια λιστα με τα μασαζ κατοικον που γνωριζεται π.χ osmose , delux σιγουρα υπαρχουν παραπολλα κ στο φβ γραψτεμου καμια 10αρια αν υπαρχουν ι κ περισοτερα οσα ξερεται οποιος ξερει πολλα μαζαζ κτοικον να τα αναφερει εδω η σε μνμ σε μενα ευχαριστω+!!!
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Δυσκολη πιστα. Ωραιο μιλφακι αλλα δεν νομιζω οτι προχωραει περα απο φραπε.το εχω προσπαθησει.μπορει καποιος αλλος να ειχε καλυτερη τυχη.Ας μιλησει!?
Καλησπέρα. Για Βικτόρια massagejoy έχει κάποιος πληροφορίες παρακαλω
 
  • Like
Αντιδράσεις: rageo

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπερα καλη χρονια να εχουμε! Μια ανακεφαλαιωση για να ανταποδωσω στο φορουμ: Γενικα δεν εχω δει πολλες καινουριες στα σαιτ. Τα ιδια.. το your εχει φερει 2 καλες την Μιρνα και μια αλλη δεν θυμαμαι ονομα αλλα δυστυχως προς το παρον ειναι στα δεν.στο 2ο γυρο κρινονται ολα!χεχε..τωρα απο αλλα σαιτ δεν εχω δει κατι το ντελουξ τα ιδια κ τ ιδια, η ruby απο αττικα ειναι ωραιο καβλακι και προχωραει, η Σταυρινα απο οασις το ιδιο αλλα το παιζει απιστευτα δυσκολη. Το βελβετ εχει φερει 3 (ελινα,ριτα, αλικη)πολυ καλες καινουριες που ολες προχωρανε αλλα για μενα η Ελινα ειναι τοπ κ η αλικη επισης δυνατο. Αλλες δεν εχω δει που να με ιντριγκαρουν, δεν ξερω το αρτ μασαζ τι εχει φερει καινουριο.ολο την δωρα και τη νινα μου πλασαρουν που η νινα ειναι το μεγαλυτερο αρπαχτικο.το lux εχει φερει μια χριστιανα καινουρια καλη φαινεται νομιζω ηταν παλια στο ντελουξ η στο βελβετ θα δοκιμασω και θα επανελθω.εχω και καποιες αλλες πληροφοριες αλλα καλυτερα πμ γιατι μπαινουν πολυ αλλοι σαυτο το φορουμ. Γενικα και ηθελα να τ αναφερω καιρο ας μην μπαινουμε σε πολλες λεπτομεριες για να μην καιμε τις κοπελες..Οτι αλλο πμ .
Αν ξερει κανεις για αναστασια απο your, ρομιλντα απο joy, αννα απο βελβετ ας στειλει πμ και θα ανταποδωσω. ✌️
 

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Χρόνια πολλα και απο εμενα ...
Ραντεβου χθές με την ΝΕΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ του γραφείου της ΤΕΑΣ ... Μονικα 22 χρονών ... κορμάρα ... μασαζ ανω του μετρίου
αρκετά καλό στο δευτερο κομμάτι οπως εγραψα ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ( σχολή τέας ) δεν παιζεται ...Μπανάκι μαζί .. δουλευει φραπέ με καλαμάκι σε επίπεδο που χάνεις το γη κάτω απο τα πόδια σου ... ειναι και πανέμορφη ... για εμενα εγινε στανταράκι (δεν δαγκώνει κιόλας ) στα εξτρά της ,,,, εχω ήδη κλέισει επάναληψη και θα επανέλθω με λεπτομέρειες ....
Να ξεκινάει η χρονιά με δύνατά εργαλεία ... ( δεν ειναι εποχές για να πετάς λεφτά ) ./
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Για να ξέρετε, αν όχι ακόμα, με τι ανωμαλάρα έχετε να κάνετε. Πληρώνει ανήλικα για να τα γαμήσει... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

 

Συνημμένα

  • jean_aniliki_karamanli.png
    jean_aniliki_karamanli.png
    221,3 KB · Εμφανίσεις: 73

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • 20210106_114552.jpg
    20210106_114552.jpg
    347,2 KB · Εμφανίσεις: 52

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.856
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπερα καλη χρονια να εχουμε! Μια ανακεφαλαιωση για να ανταποδωσω στο φορουμ: Γενικα δεν εχω δει πολλες καινουριες στα σαιτ. Τα ιδια.. το your εχει φερει 2 καλες την Μιρνα και μια αλλη δεν θυμαμαι ονομα αλλα δυστυχως προς το παρον ειναι στα δεν.στο 2ο γυρο κρινονται ολα!χεχε..τωρα απο αλλα σαιτ δεν εχω δει κατι το ντελουξ τα ιδια κ τ ιδια, η ruby απο αττικα ειναι ωραιο καβλακι και προχωραει, η Σταυρινα απο οασις το ιδιο αλλα το παιζει απιστευτα δυσκολη. Το βελβετ εχει φερει 3 (ελινα,ριτα, αλικη)πολυ καλες καινουριες που ολες προχωρανε αλλα για μενα η Ελινα ειναι τοπ κ η αλικη επισης δυνατο. Αλλες δεν εχω δει που να με ιντριγκαρουν, δεν ξερω το αρτ μασαζ τι εχει φερει καινουριο.ολο την δωρα και τη νινα μου πλασαρουν που η νινα ειναι το μεγαλυτερο αρπαχτικο.το lux εχει φερει μια χριστιανα καινουρια καλη φαινεται νομιζω ηταν παλια στο ντελουξ η στο βελβετ θα δοκιμασω και θα επανελθω.εχω και καποιες αλλες πληροφοριες αλλα καλυτερα πμ γιατι μπαινουν πολυ αλλοι σαυτο το φορουμ. Γενικα και ηθελα να τ αναφερω καιρο ας μην μπαινουμε σε πολλες λεπτομεριες για να μην καιμε τις κοπελες..Οτι αλλο πμ .
Αν ξερει κανεις για αναστασια απο your, ρομιλντα απο joy, αννα απο βελβετ ας στειλει πμ και θα ανταποδωσω. ✌️
πως βρισκουμε το γραφειο να παρουμε τσιμπλα ;
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Μιάμιση hours τρίψιμο....
Tits που τα έβλεπα live γύρω γύρω από το κρεβάτι...Χαλαρωτική music για μασάζ και το κλασικό happy end....
Βαλέρια lux...

Υγιαινετε μάγκες!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Χρόνια πολλα και απο εμενα ...
Ραντεβου χθές με την ΝΕΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ του γραφείου της ΤΕΑΣ ... Μονικα 22 χρονών ... κορμάρα ... μασαζ ανω του μετρίου
αρκετά καλό στο δευτερο κομμάτι οπως εγραψα ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ( σχολή τέας ) δεν παιζεται ...Μπανάκι μαζί .. δουλευει φραπέ με καλαμάκι σε επίπεδο που χάνεις το γη κάτω απο τα πόδια σου ... ειναι και πανέμορφη ... για εμενα εγινε στανταράκι (δεν δαγκώνει κιόλας ) στα εξτρά της ,,,, εχω ήδη κλέισει επάναληψη και θα επανέλθω με λεπτομέρειες ....
Να ξεκινάει η χρονιά με δύνατά εργαλεία ... ( δεν ειναι εποχές για να πετάς λεφτά ) ./


Να ρωτησω τα παρακατω για την Monica...

1. Κοστος ( με φραπε, καλαμακι)
2. Χωρα προελευσης
3. Στο χωρο σου η στο χωρο της(περιοχη).

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
έχει και γραφείο τώρα η Τέα ? ξέρει κανείς όνομα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom