Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Ναυτικοί που ενώ πηδάνε μουναρες όλο το βράδυ με 50 ευρώ εξυμνούν κάτι σαύρες που ζητάνε 80,100 & 120 για μια ώρα .
Και κάτι τύποι που παίρνουν κ καλά από όλα τα γραφεία κ χαλάνε τα λεφτά τους για να μας ενημερώσουν για κάτι πατσοκοιλιες ότι το 80% από αυτές είναι μια χαρά .
Παιδάκια το είδαμε το τυράκι μόνο που ειχαμε δει κ τη φάκα πολύ πιο πριν .
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Ναυτικοί που ενώ πηδάνε μουναρες όλο το βράδυ με 50 ευρώ εξυμνούν κάτι σαύρες που ζητάνε 80,100 & 120 για μια ώρα .
Και κάτι τύποι που παίρνουν κ καλά από όλα τα γραφεία κ χαλάνε τα λεφτά τους για να μας ενημερώσουν για κάτι πατσοκοιλιες ότι το 80% από αυτές είναι μια χαρά .
Παιδάκια το είδαμε το τυράκι μόνο που ειχαμε δει κ τη φάκα πολύ πιο πριν .

Καμία σαύρα δεν εξημνουμε φίλε μάλλον διαβάζει και καταλαβαίνεις λάθος πράγματα .....τώρα αν η Καρίνα που έχω αδυναμία και Μίλανα ,η Αφροδίτη από deluxe ,η Αφροδίτη από velvet η Τερεζα από velvet η Βαλέρια από deluxe που την γνωρίζω από παλιά είναι σαύρες , τότε μάλλον έχουμε προσέγγιση διαφορετικη για τους ανθρώπους και τα ζώα....

Αλλά δεν έχει σημασία ο καθένας λέει τη γνώμη του και αυτό που λες το σέβομαι.....

Και για την ιστορία οι Βραζιλιάνες φίλε μου δεν φημίζονται για την ομορφιά τους , αντίθετα είναι άσχημες απλά είναι μουναρες και φημίζονται για την καύλα τους γιατί ξέρουν να γαμιουνται και τα δινουν όλα...

Πάντως αφου μπορείς και ξεχωρίζεις τη φάκα από το τυρί , αυτό είναι αξιέπαινο....

Τα σχόλια που τηρούν τη στοιχειώδη συμπεριφορά είναι δεκτά


 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Ρε συνονόματε intruder δηλαδή ουσιαστικά, αφού μασάζ δε σου έκανε, πλήρωσες 80€ για μία ακάποτη πίπα και για χύσιμο στα βυζιά και το λέμε και τίμιο;
Να περιλάμβανε και μασάζ οκ να το δεχτώ...
Αλλά εφόσον δεν έκανε μασάζ έπρεπε να της δώσεις μόνο τα 30€ εξτρά για το κλαρίνο και να την αφήσεις κάγκελο!!!!
Φίλε συνονόματε (και προφανως συνομήλικε) καλό θα ήταν να σταματήσουμε κάποια στιγμή το δούλεμα μεταξύ μας οτι αυτο που κυρίως μας ενδιαφέρει ειναι το καλό μασάζ...αν μας ενδιέφερε υπάρχουν αλλα γραφεία που όντως αυτο προσφέρουν χωρίς εξτρα...παίρνεις τηλ.και σου σκάει μια καταπληκτική μασέζ των 100 κιλών με κρεατοελιά στη μάπα,σου κάνει μια ανασύσταση οστικής μάζας και νιώθεις αλλος άνθρωπος...ασπόνδυλος!!!!Στην περίπτωση μας λοιπον( και την δική μου και του 90% των συναγωνιστών),παιρνουμε απο τα συγκεκριμένα γραφεία κοπέλες για να έχουμε μια αισθησιακή οσο γίνεται προετοιμασία για το κυριως θέμα και να μην μπαινουμε σε αυτο ωμά οπως συμβαινει με τις κοινές βίζιτες...η συγκεκριμένη κοπέλα αυτο προσέφερε με το "κάτι σαν μασάζ" που έκανε και σε συνδιασμό με τα υπόλοιπα (που δεν ήταν μόνο η πίπα) εμεινα αρκετα ευχαριστημένος χωρις να νιώθω οτι πετάω τα λεφτα μου στη θάλασσα...ποιο 30ρι λοιπον να δώσω για να την αφήσω κάγκελο εφόσον μου τον έκανε "κάγκελο"???Δεν γίνονται αυτά...ομολογώ οτι ψιλοχαλάστικα που επικαλέστηκε προβλημα και δεν μπήκαμε στο κυρίως πιάτο αλλα οπως εξήγησα ήδη δεν την έπιασα να ψεύδεται ασυστόλως...οτι κάναμε το κάναμε καλά και έπιασε τόπο!!!!Ελπίζω να σε κάλυψα!!!!

ΥΓ:Εδώ άλλοι και άλλοι περα απο το 50ρι του δήθεν μασαζ που προσφέρουν οι περισσότερες απο αυτά τα γραφεία (πλην ελάχιστον εξαιρέσεων) σκάνε +30 ευρώπουλα για μια χειρονακτική...τι να πούνε κι αυτοί για την ζωή τους σε μένα που το +30 περιλάμβανε (σχεδόν) φούλ έξτρα????Να τα βλέπουμε κι αυτά....να γελάμε!!!!!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Άμεση απάντηση , φαίνεται η θάλασσα είναι μια χαρά εκει μακριαααα που είσαι .
Αν έχεις πηδήξει μουναρες φίλε κ κάθεσαι κ κανεις ολόκληρη παρουσίαση για κάτι κακάσχημες που το παίζουν ότι ξέρουν μασαζ μαλλον σε έχει πειράξει η πολύ αλμύρα . Να το προσέξεις .
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Κατσε τώρα θα βγει κ ο άλλος να μιξοκλαιει ότι εγώ σκορπάω τα λεφτά μου κ σας δίνω πληροφορίες κ εσείς με κράζετε κ μπλα μπλα μπλα .
Βαριεμαι ...
Απίστευτα βαρετοί τύποι ....
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Κατσε τώρα θα βγει κ ο άλλος να μιξοκλαιει ότι εγώ σκορπάω τα λεφτά μου κ σας δίνω πληροφορίες κ εσείς με κράζετε κ μπλα μπλα μπλα .
Βαριεμαι ...
Απίστευτα βαρετοί τύποι ....

Φίλε μου δεν σκορπαω τα λεφτά μου ,τα γαμαω τη μάνα γυρίζω στην Ελλάδα αφραγκος και αναγκάζομαι και φεύγω ξανά ... γιατί δεν έχω μια...

Όντως για μένα έχει γίνει πολύ βαρετό ν μην έχω μια , μιας και ακολουθώ το ρητό, ότι βγάλαμε στα ξένα στο μουνι και στην ταβέρνα.

Και δεν μιξοκλαιω ,γούσταρω και τα τρώω.....τη στιγμή που άλλοι ακόμα ψάχνουν να βρουν το τυρί και τη φάκα.

 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Άμεση απάντηση , φαίνεται η θάλασσα είναι μια χαρά εκει μακριαααα που είσαι .
Αν έχεις πηδήξει μουναρες φίλε κ κάθεσαι κ κανεις ολόκληρη παρουσίαση για κάτι κακάσχημες που το παίζουν ότι ξέρουν μασαζ μαλλον σε έχει πειράξει η πολύ αλμύρα . Να το προσέξεις .

Και όμως δίκιο έχεις με έχει πειράξει η αλμύρα και η λαμαρίνα .....όλους τους ναυτικούς ....τώρα τυχαίνει να είμαι σε λιμάνι και έχω ίντερνετ...

Άστα να πάνε τώρα πλέον κατήφορος , δεν προλαβαίνω να προσέξω καλέ φιλε
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Ναι οκ . Με έπεισες . Που είναι ο άλλος ο κλαψας άραγε να μας πει το δικό του story ?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπερα μυστες. Συναντηση σημερα με Ριτα απο velvet μετα απο γρηγορη και συντομη επικοινωνια μεσω viber. Το κοριτσι ειναι εξαιρετικο. Ομορφο , γλυκο , μελαχροινο σε χαλαρωνει με φραπε απιστευτα και εχει τρελλη διαθεση . Σιγουρα θα ξανατιμηθει στο εγγυς μελλον.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.993
Like
4.923
Πόντοι
1.706
Καλησπερα μυστες. Συναντηση σημερα με Ριτα απο velvet μετα απο γρηγορη και συντομη επικοινωνια μεσω viber. Το κοριτσι ειναι εξαιρετικο. Ομορφο , γλυκο , μελαχροινο σε χαλαρωνει με φραπε απιστευτα και εχει τρελλη διαθεση . Σιγουρα θα ξανατιμηθει στο εγγυς μελλον.
Εγώ έστειλα στο βελβετ κ μου απάντησε ότι η εταιρεία μας είναι σε αναστολή λειτουργίας
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.063
Πόντοι
2.456
Καλησπερα μυστες. Συναντηση σημερα με Ριτα απο velvet μετα απο γρηγορη και συντομη επικοινωνια μεσω viber. Το κοριτσι ειναι εξαιρετικο. Ομορφο , γλυκο , μελαχροινο σε χαλαρωνει με φραπε απιστευτα και εχει τρελλη διαθεση . Σιγουρα θα ξανατιμηθει στο εγγυς μελλον.
Εγώ έστειλα στο βελβετ κ μου απάντησε ότι η εταιρεία μας είναι σε αναστολή λειτουργίας
Ειναι ανοιχτα μόνο για VIPelates..
:confused::confused::confused:
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπερα μυστες. Συναντηση σημερα με Ριτα απο velvet μετα απο γρηγορη και συντομη επικοινωνια μεσω viber. Το κοριτσι ειναι εξαιρετικο. Ομορφο , γλυκο , μελαχροινο σε χαλαρωνει με φραπε απιστευτα και εχει τρελλη διαθεση . Σιγουρα θα ξανατιμηθει στο εγγυς μελλον.
Εγώ έστειλα στο βελβετ κ μου απάντησε ότι η εταιρεία μας είναι σε αναστολή λειτουργίας
Ειναι ανοιχτα μόνο για VIPelates..
:confused::confused::confused:

Αυτό γνωρίζω και γω πως εξυπηρετεί μόνο πελάτες του γραφείου , αυτή την εποχή για λόγους υγειονομικούς
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Ινεσα για δεύτερη φορά απόψε...
Ήμουν ανάμεσα σε Χριστίνα και Ινεσα.Απλα προτίμησα κάποια που την είχα πάρει ξανά...
Χαλαρωτικό μασαζακι για μια ώρα plus...Στο τέλος φραπεδιά.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σας ρε παιδια ποια ειναι αυτη η ΤΕΑ σε ποιο δουλεευει ? ολο για αυτην ακουω εχει φωτογραφιες της σε κανα σαιτ?
ειναι τοσο καλη?
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Για σας ρε παιδια ποια ειναι αυτη η ΤΕΑ σε ποιο δουλεευει ? ολο για αυτην ακουω εχει φωτογραφιες της σε κανα σαιτ?
ειναι τοσο καλη?

Εγώ φίλε μου είχα μια φορά εμπειρία μαζί της το καλοκαίρι όταν δούλευε στο luxx , είναι πάρα πολύ καλή , τώρα από ότι κατάλαβα εδώ στο φόρουμ δουλεύει μόνη της....
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους , μετά από μια μικρή έρευνα χθες και βλέποντας τις κοπέλες των γραφείων , εντόπισα πολύ καλες παρουσίες Αφροδίτη από luxx , Βαλέρια παλιά γνώριμη από deluxe και Ελίνα από velvet...

Παρακαλώ όποιος έχει γνώμη και απόψη για αυτές τις τρεις ας μου στείλει
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Ινεσα για δεύτερη φορά απόψε...
Ήμουν ανάμεσα σε Χριστίνα και Ινεσα.Απλα προτίμησα κάποια που την είχα πάρει ξανά...
Χαλαρωτικό μασαζακι για μια ώρα plus...Στο τέλος φραπεδιά.
Αυτή την έχω στα προσεχώς...
Πρέπει να ναι καλό εργαλείο...
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.302
Πόντοι
5.646
Ινεσα για δεύτερη φορά απόψε...
Ήμουν ανάμεσα σε Χριστίνα και Ινεσα.Απλα προτίμησα κάποια που την είχα πάρει ξανά...
Χαλαρωτικό μασαζακι για μια ώρα plus...Στο τέλος φραπεδιά.
Αυτή την έχω στα προσεχώς...
Πρέπει να ναι καλό εργαλείο...
Είναι...
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Μετά από μια πολύ μικρή έρευνα στα γνωστά γραφεία , χάρηκα πολύ που είδα ξανά τη Βαλέρια στο γραφείο Ντελουξ , γνωστή κοπέλα από παλιά και αρκετά καλή για τα δικά μου γούστα, με φοβερο σώμα και φοβερο πρόσωπο σίγουρα θα την τιμήσω σύντομα...Επίσης εντυπωσιακή κοπέλα η Τερέζα από βελβετ...δοκίμασα ραντεβού μαζί της....καθαρά αθλητικό μασάζ , πολύ φιλότιμη προσπάθεια ..

Σας εύχομαι όλους Καλες γιορτές με υγεία και δύναμη.

 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Αν έχεις κάποιος πλήροφοριες για Αφροδίτη από deluxe , ας μου πει ...

Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom