Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Παιδιά για την Αλεξάνδρα από deluxe ξέρετε αν προχωράει καθόλου;;
 

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες , εχει κάνεις πληροφορίες για την αννα από artmassage ???. Φαίνεται απίστευτη κορασίδα για τρελά.. :) .... στα μουτράκια
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες , εχει κάνεις πληροφορίες για την αννα από artmassage ???. Φαίνεται απίστευτη κορασίδα για τρελά.. :) .... στα μουτράκια
όπως και η Άννα θα λεγα, αν ξέρει κάποιος πληροφορίες ας ενημερώσει
 

despy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
39
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
280
και η Νινα φαινεται πολυ δυνατη!Ξερουμε τιποτα για το συγκεκριμενο γραφειο?
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Τη καλησπέρα μου κι από μένα. Είχα να μπω καιρό, και λόγο της κατάστασης..εδώ στο ψάξιμο..
Κάποια γενικότερη ενημέρωση να κάνει κάποιος αν βρει χρόνο...!!
Βλέπω παίζεται μπαλίτσα άρα? Τι και πως λειτουργούν? κανονικά η στη ζούλα?
και βλέπω και για το ντελουξ?.. πως γίνεται το κονέ? όλες χώνονται η κάπως το κανονίζεις?
Ευχαριστω παίδες!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Τη καλησπέρα μου κι από μένα. Είχα να μπω καιρό, και λόγο της κατάστασης..εδώ στο ψάξιμο..
Κάποια γενικότερη ενημέρωση να κάνει κάποιος αν βρει χρόνο...!!
Βλέπω παίζεται μπαλίτσα άρα? Τι και πως λειτουργούν? κανονικά η στη ζούλα?
και βλέπω και για το ντελουξ?.. πως γίνεται το κονέ? όλες χώνονται η κάπως το κανονίζεις?
Ευχαριστω παίδες!
Ε Δ Ε Σ Σ Α Ι Κ Ο Σ - Ε Δ Ε Σ Σ Α Ι Κ Ο Σ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
αυτο ακριβως, τιποτα αλλο:sunglasses:
 

ksoasi

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω για την Χρυσάννα του deluxe. Θα μπορούσε κάποιος να διαφωτίσει με πρόσφατη εμπειρία? Έχω καιρό να δω περιγραφή/κριτική για την εν λόγω λαδοκόρη.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστες , εχει κάνεις πληροφορίες για την αννα από artmassage ???. Φαίνεται απίστευτη κορασίδα για τρελά.. :) .... στα μουτράκια
καλημέρα φίλε. Είναι πολύ ωραίο μουνί αλλά δεν προχωράει καθόλου...
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω πάρει κ έχω πληρώσει δοκιμάσει όλο το deluxe Κ όλο το βελβετ.
Και το μισό vipmassage

Γενικά είχα γράψει όσες κοπέλες ήταν στα ΔΕΝ αυστηρά.

Πέτυχα καλές Κ κακες περιπτώσεις και έμαθα να ξεχωρίζω Κ να επιλέγω με βάση αυτά που θέλω.

Δεν άρχισα να κατηγορώ κατακρίνω κανέναν .

Ο καθένας με το επίπεδο Κ το I.Q που διαθέτει φέρεται αναλογα
καλημέρα φίλε μου, θα ήθελα αν μπορείς να στείλεις σε πριβε μνμ ποιες είναι οι κοπέλες που προχωρανε πέραν του μασάζ και είναι καλές σε γενικές γραμμές, θα περιμένω. Σε ευχαριστώ πολύ.
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μικρή ανασκόπηση προς ναυτιλλομένους κατά την προσωπική μου άποψη...

Vip massage Ελένη είναι στα ναι.

Deluxe massage Δανάη Μίλανα Καρίνα είναι στα ναι...

Attica massage δεν έχω εντοπίσει καμία που να έχει ενδιαφέρον.

Lux massage Τέα οκ γιατί δεν υπάρχει και καμια άλλη που να έχει ενδιαφέρον.

Velvet massage . Αφροδίτη , Ηρώ Τερέζα, Εύα είναι στα ναι.

Daydream Athens Αλεξάνδρα θα έλεγα πως είναι στα ναι αλλά νομίζει πως δουλεύει στη Nεα Υόρκη...

Τέλος πάντων ....είναι προσωπική εκτίμηση.

Καλό βράδυ σε ολους
καλημέρα φίλε μου, όσον αφορά την Ελένη μέχρι που προχωράει, φαίνεται πολύ δυνατό στην φωτογραφία, Ελληνίδα είναι;
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστες , εχει κάνεις πληροφορίες για την αννα από artmassage ???. Φαίνεται απίστευτη κορασίδα για τρελά.. :) .... στα μουτράκια
καλημέρα φίλε. Είναι πολύ ωραίο μουνί αλλά δεν προχωράει καθόλου...

Υπάρχει καμία στο art που να προχωράει περισσότερο από φραπέ? Ευχαριστώ πολύ!
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες , εχει κάνεις πληροφορίες για την αννα από artmassage ???. Φαίνεται απίστευτη κορασίδα για τρελά.. :) .... στα μουτράκια
καλημέρα φίλε. Είναι πολύ ωραίο μουνί αλλά δεν προχωράει καθόλου...

Υπάρχει καμία στο art που να προχωράει περισσότερο από φραπέ? Ευχαριστώ πολύ!

Προχωρανε σε φραπε στο art ?
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
2
Like
789
Πόντοι
96
Μετα απο μεγαλη αποχη, και αρκετο δισταγμο να πω την αληθεια, ειπα να κανω μια αποπειρα.
ΔΕΝ πηρα (ακομα) καμια κοπελα...

ΑΛΛΑ

Εβγαλα μαλλον λαυρακι απο τη ΤΕΑ

Λοιπον, αυτονομηθηκε. Δεν δουλεθει πλεον σε γραφειο, παρα μονο μονη της και κατ'οικον. Θα συνδιζεται με καποιες κοπελες για διπλο

Οι τιμες εχουν μια καποια διαφορα, αλλα θα επανελθω γιατι μου τα ειπε στα γρηγορα (δεν ειχα ανεση να μιλησω), οποτε νεα, μετα το ραντεβου ή αν ξαναμιλησω. (μπορει και σημερα)

Προσοχη και υπομονη σε ολους
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Στείλτε κι άλλες αγγελίες με call girls ανεξάρτητα που κάνουν μασάζ σεσπίτι
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Μετα απο μεγαλη αποχη, και αρκετο δισταγμο να πω την αληθεια, ειπα να κανω μια αποπειρα.
ΔΕΝ πηρα (ακομα) καμια κοπελα...

ΑΛΛΑ

Εβγαλα μαλλον λαυρακι απο τη ΤΕΑ

Λοιπον, αυτονομηθηκε. Δεν δουλεθει πλεον σε γραφειο, παρα μονο μονη της και κατ'οικον. Θα συνδιζεται με καποιες κοπελες για διπλο

Οι τιμες εχουν μια καποια διαφορα, αλλα θα επανελθω γιατι μου τα ειπε στα γρηγορα (δεν ειχα ανεση να μιλησω), οποτε νεα, μετα το ραντεβου ή αν ξαναμιλησω. (μπορει και σημερα)

Προσοχη και υπομονη σε ολους

..καλό νέο....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Καλησπέρα στους λάτρεις του μασάζ και όχι μόνο.Μετα από αρκετές προσπάθειες να βρω την ΤΕΑ στο γραφείο που εργαζόταν ώστε να κλείσω ραντεβού μαζί της... όλες οι προσπάθειες βγήκαν άκαρπες.. προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί της Γιατί πραγματικά άρχισα να ανησυχώ μήπως της συνέβη κάτι. Μετά από μία ώρα συνομιλίας μαζί της μου εκμυστηρεύτηκε καταστάσεις που δεν χωράει ανθρώπου νους κ αφορά όμως εμάς κ μόνο εμάς κ τις συμπεριφορές μας και τις απεριόριστες απαιτήσεις μας πολλές φορές εκτος ορίων. Μετά από άσχημο ξυλοδαρμό που η ίδια έπεσε θύμα ενός αλκοολικού και επιθετικού πελάτη, μέσα σε ξενοδοχείο κ μετά από την άρνηση της για σεξουαλική επαφή έφυγε κ ενημέρωσέ το γραφείο να αναλάβει τα απαραίτητα μέτρα ως προς την υπόθεση αυτή. Το γραφείο δεν την κάλυψε κ δεν έκανε τίποτα για αυτή την κοπέλα. Συν ότι δεν είχε ποτέ προστασία πάρα μόνο το ένστικτο της. Αποφάσισε να διακόψει οποιαδήποτε συνεργασία με οποιοδήποτε γραφείο και να εργαστεί με δική της εταιρεία στο μασάζ κατ οικον νόμιμα και επαγγελματικά όπως τόσα χρόνια κάνει ακόμα και όταν διατηρούσε το δικό της χώρο στην Πεύκη. Με δική της εταιρεία έρχεται στο χώρο μας και δεν χρεώνει ούτε το μπάνιο του πελάτη το οποίο είναι εξαιρετικά αισθησιακό, με δωρεάν το ξύρισμα γεννητικών οργάνων το οποίο είναι απίστευτη εμπειρία από τα μαγικά της χέρια, δωρεάν το αισθησιακό μασάζ και λόγω του ότι εσείς οι πελάτες το ζητήσατε απ'την ίδια οι τιμές των έξτρα είναι προφανώς προσιτές για όλους μας. Πάνω από όλα κ το γνωρίζω από προσωπική μου εμπειρία αλλά και φίλων που τους έφερα σε επαφή με την ΤΕΑ είναι προτεραιότητα της ο πελάτης,η φροντίδα, το μασάζ, και Υπηρεσίες που εκεί έξω πληρώνονται πολύ ακριβά ως γούστα.. Το επίπεδο προσέγγισης του πελάτη/ και ΤΕΑΣ είναι έξω από τα Ελληνικά δεδομένα. Με ενημέρωσέ ότι σύντομα θα έχει κ άλλες νέες κοπέλες κοντά της που θα λειτουργούν με γνώμονα την τίμια υπηρεσία κ την δική μας ευχαρίστηση σε νορμάλ τιμές χωρις υπερβολές. Αυτός ο τρόπος προσέγγισης της αλλά και ο χαρακτήρας της είναι μερικοί απ'τους λόγους που εμένα αυτό το κορίτσι με κέρδισε από τη πρώτη στιγμή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

despy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
39
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
280
Μετα απο μεγαλη αποχη, και αρκετο δισταγμο να πω την αληθεια, ειπα να κανω μια αποπειρα.
ΔΕΝ πηρα (ακομα) καμια κοπελα...

ΑΛΛΑ

Εβγαλα μαλλον λαυρακι απο τη ΤΕΑ

Λοιπον, αυτονομηθηκε. Δεν δουλεθει πλεον σε γραφειο, παρα μονο μονη της και κατ'οικον. Θα συνδιζεται με καποιες κοπελες για διπλο

Οι τιμες εχουν μια καποια διαφορα, αλλα θα επανελθω γιατι μου τα ειπε στα γρηγορα (δεν ειχα ανεση να μιλησω), οποτε νεα, μετα το ραντεβου ή αν ξαναμιλησω. (μπορει και σημερα)

Προσοχη και υπομονη σε ολους

..καλό νέο....

Καμιά κριτική από καποιον που έχει δοκιμάσει με την Τεα έχουμε? Κάπου αναφέρθηκε ότι είναι πολύ δυνατή αλλά καμία παραπάνω λεπτομέρεια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom