Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Καινουργιος στο site παλιός στο άθλημα διαβάζω συνέχεια κριτικές σας και σχολια. Θα ήθελα τα φώτα σας για Έλλη από osmose προσφέρει φουλ;;
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα! Αύριο θα βρίσκομαι Αθήνα και επειδή χρόνος δεν υπάρχει λόγω της κατάστασης των μέτρων, υπάρχει κάποιος να προτείνει από Vip massage ποια είναι καλή σε όλα μέχρι τέλους? (Εύα? Χρύσα? Ελένη? Μιχαέλα? Ολυμπία?)

Ολυμπια 25 ετων , μετριο μασαζ , φτανει μεχρι φουλ

Ευα Μιλφ γυρω στα 40 , μετριο μασαζ φτανει μεχρι φουλ

Ελενη γυρω στα 28 ετων κανει Χερι / Στομα , μετριο μασαζ

Χρυσα πολυ επαγγελματικο μασαζ , κανει χερι / στομα σε ολους και φουλ στους πιο πολλους . Δεν δαγκωνει , ΜΙΛΦ γυρω στα 45

Αννα 2 Μιλφ γυρω στα 45 , μετριο μασαζ φτανει μεχρι φουλ , μερικες φοες Δαγκωνει λιγο αλλα μενεις ευχαριστημενος

Μου ειπαν στο βαιπερ απο VIP massage οτι θα φερουν νεες κοπελες 25 - 35 ετων απο 1 Δεκεμβριου , ολες ελληνιδες και ολες με εξτρα υπηρεσιες....


Έχεις πάρει απο Ελένη τίποτα άλλο εκτός απο χέρι??

εγω προσωπικα απο ΕΛΕΝΗ οταν ηταν στο ΤΖΟΙ
ειχα παρει ενα σκετο χερι
τιποτα παραπανω
επιβεβαιωνω και γω με ελενη από Massage joy..έχει Κυριως πιπίνοκατασταση το έν λόγω γραφείο...άνετα κοριτσάκια και καλο μασαζ..έχω πάρει και φανταστικό barefoot επισης από δω...
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα σας να σας ρωτήσω πείτε καμιά καλή μασέρ που να είναι και call girl?
 

johnkousk(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα πρωτάρης στο home massage θα ήθελα να ρωτήσω

Από massagelux η Έλενα η Άντζελα το φτάνουν στο τέλος ? έχει άποψη κάποιος

Από ότι μπόρεσα να μάθω λίγο από όλους εσάς τους μέντορες full έχει στο osmose και vipmassage αν κατάλαβα καλά

Αν υπάρχει και καποιο άλλο κέντρο παρακαλώ ενημερώστε

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Μαριάννα και Βικτώρια από osmoses massage , έχεις κάποιος συνάδελφος και συναγωνιστής άποψη και γνώμη ?
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα, επειδή είμαι νέος στο άθλημα, έχω κολλήσει με την Αφροδίτη από Joy massage, ξέρει κανείς αν προχωράει, φαίνεται δυνατό κομμάτι.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Νινα αρτ 300 ευρώ; Μήπως έχουμε ξεφύγει εντελώς ; Εμένα και αυτές που ζητάνε 50αρικα σκέφτομαι πολύ να τις ξαναπάρω.Τα δίνω από μόνος μου δεν έχω θέμα.Δεν μαρεσει να ζητάνε έτσι.Πρέπει να τους το κόψουμε αυτό με κάποιο τρόπο.
Ελλη από Οσμοσε είναι από Αλβανία.Γυρω στα 22,23.Αδυνατη αρκετά.Κοντουλα.Βαριεται που ζει κάπως.Δεν ξέρει μασαζ.Ειναι για Οσμοσε φάση.
Αφροδίτη τζοι ελληνιδα.Γυρω στα 30.Ωραια τούμπανο κοντουλα και αυτή.Πολυ Καλο μασαζ και γενικά πολύ καλή σε όλα της.
Οποίος εχει πληροφορία για Ίνα από τζοι να μας πει αν θέλει
Με την Αφροδίτη από Joy φίλε μου προχώρησε η έμεινε στο μασάζ;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστές...εχεις κάποιος εμπειρία με Μελίνα απο Osmose???Φαίνεται πιπινοκατάσταση απο φωτο αλλα φοβερό τουμπανοκορμί για τρελα γούστα...αξίζει απο κοντά???
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
18
Like
20.370
Πόντοι
4.546
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλησπέρα.Καινουργιος στο site παλιός στο άθλημα διαβάζω συνέχεια κριτικές σας και σχολια. Θα ήθελα τα φώτα σας για Έλλη από osmose προσφέρει φουλ;;
εχει γράψει πολύς κόσμος για τη συγκεκριμένη είναι αρπακτικό Από μασαζ δεν έχει ιδέα...μακριά μεγαλε..νίκη επισης στα δεν...σας λουκουμάς είναι το κοριτσάκι..ραντεβού στο πριβε μπαίνει μέσα ούτε μασαζ ούτε τίποτα...με τη μια τα έξτρα της και τα σχετικά...καμία σχέση με μάσαζ...γενικα έχουν γραφτεί διαφορά αρνητικά για το εν λόγω μαγαζί όποτε δεν ακούμπησα ξανά ούτε ένα ευρώ...Παμε για αλλά...
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Καλησπέρα.Καινουργιος στο site παλιός στο άθλημα διαβάζω συνέχεια κριτικές σας και σχολια. Θα ήθελα τα φώτα σας για Έλλη από osmose προσφέρει φουλ;;
Προσφερει φουλ φιλε.
Το προγραμμα της εχει
-μασαζ με.λαδακι
-φραπεδια με καλαμακι(στομα)
-μπριζολα

 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
Όχι ρε τι επικίνδυνα να είναι, βλέπεις εσύ κανέναν κίνδυνο; ... από τα 120 τα 20 κρατάει η κοπέλα και τα 100 μαζί με μια πίπα δώρο τα δίνει στον ιδιοκτήτη του μασάζ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αδέρφια συναγωνιστές και συνάδελφοι , όπως έχει γράψει κάποιος στο παρελθόν , έχουμε ανούσια στο covid 19 , δεν κολλάμε τίποτα και δεν παθαίνουμε τίποτα, το μόνο που μπορούμε να κολλήσουμε είναι αφραγκιαση .....

Εδώ κάνουμε μασάζ με ολα τα ερπετά όπως πολύ καλά έχει , επίσης αναφέρει κάποιος συνάδελφος στο παρελθόν .
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.140
Πόντοι
456
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.
Φίλε τα 50 για να κάμψεις κάποια που νομίζεις -γιατί μπορεί να μην είναι και έτσι- ότι δεν τόχει ξανακάνει ,πάει και έρχεται αν και νομίζω ότι είναι πολλά αλλά ας όψεται το παραμύθι,αλλά τόσα λεφτά για κάποια που δεν ξέρει μασαζ και είναι απο ένα γραφείο ''μπουρδελάκι'' με τα ταμπέλα μασαζ για τον Νόμο. ΟΧΙ είναι πάρα πολλά,άλλωστε για αυτό πήγε εκεί όχι να κουράζει τα χέρια της με το μασαζ.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.
Φίλε τα 50 για να κάμψεις κάποια που νομίζεις -γιατί μπορεί να μην είναι και έτσι- ότι δεν τόχει ξανακάνει ,πάει και έρχεται αν και νομίζω ότι είναι πολλά αλλά ας όψεται το παραμύθι,αλλά τόσα λεφτά για κάποια που δεν ξέρει μασαζ και είναι απο ένα γραφείο ''μπουρδελάκι'' με τα ταμπέλα μασαζ για τον Νόμο. ΟΧΙ είναι πάρα πολλά,άλλωστε για αυτό πήγε εκεί όχι να κουράζει τα χέρια της με το μασαζ.
Ο πρόεδρος του Εδεσαικού είσαι παραδέξου το
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.140
Πόντοι
456
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.
Φίλε τα 50 για να κάμψεις κάποια που νομίζεις -γιατί μπορεί να μην είναι και έτσι- ότι δεν τόχει ξανακάνει ,πάει και έρχεται αν και νομίζω ότι είναι πολλά αλλά ας όψεται το παραμύθι,αλλά τόσα λεφτά για κάποια που δεν ξέρει μασαζ και είναι απο ένα γραφείο ''μπουρδελάκι'' με τα ταμπέλα μασαζ για τον Νόμο. ΟΧΙ είναι πάρα πολλά,άλλωστε για αυτό πήγε εκεί όχι να κουράζει τα χέρια της με το μασαζ.
Ο πρόεδρος του Εδεσαικού είσαι παραδέξου το
τι δεν καταλαβαίνεις ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom