Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Εγώ έχω αποθημένο να φάω την Καρίνα από deluxe που την έχω πάρεις δυο φορές και κάναμε μονο μασαζ.
Με έχει στοιχείωσει...
το ζητησες και δεν προχώρησε από μόνη της καν ή δεν το ζήτησες καθόλου;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγώ έχω αποθημένο να φάω την Καρίνα από deluxe που την έχω πάρεις δυο φορές και κάναμε μονο μασαζ.
Με έχει στοιχείωσει...
Την ειχα παρει απο τη αρχη προ ιου
απο ντελουξ
εκανε μονο χερι μετα απο μικρη πιεση

δεν την αγγιξα
δεν γθυθηκε

καλη εμφανιση αλλα δεν το εχει με το ερωτικο
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Loverman40

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παίδες.Καλή εβδομάδα να έχουμε με υγεία.Χρόνια Πολλά για την ημέρα σήμερα αν έχουμε κάποιον εδω που να γιορτάζει.Σας ευχαριστώ όλους όσους μου στείλατε pm απο διάφορα γραφεία Massage.Επέλεξα το γραφείο I Love Massage γιατί πρώτον μου έκανε κλίκ στο Όνομα και Δεύτερον γιατί μου φάνηκε αρκετά σοβαρό γραφείο και απο εξυπηρέτηση η τηλεφωνήτρια πολύ ευγενική (με πολυ ωραία φωνή) και ωραίες θεραπεύτριες νορμάλ και όχι γλάστρες και με πολύ photoshop στις φωτογραφίες όπως σε άλλα γραφεία που είδα. Δοκίμασα λοιπόν το Χρυσάκι για μια ωρίτσα .Πολύ ωραίο στυλάκι (πετίτ)και ευγενέστατη.Ηρθε 10λ πρίν στο ραντεβού..Το μάσαζ της εξαιρετικό και άνετη χωρίς πετσέτα.Σας την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Για Αφροδίτη από velvet , έχω δοκιμάσει και η κοπέλα είναι πολύ δυνατή , γιατί , πέρα από τα έξτρα , όπου δεν παίζεται είναι και πολύ καλή στο μασάζ......και αν σου κάνει body to body απλά θα παραδώσεις πνεύμα....είναι μια ξανθιά πορνοστάρ και τα δίνει όλα....

Τώρα για Τέα, οι απόψεις είναι όλες σεβαστές από τους συναγωνιστές....τις δύο φορές που δοκίμασα μαζί της ούτε εντυπωσιαστηκα , ούτε κατάλαβα κάτι το ιδιαίτερο, με ένα πολύ μέτριο μασάζ και μια πολύ μέτρια εμφάνιση .... μάλλον είναι λίγο περισσότερο διαφημίσμενη από το κανονικό....

Σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να συγκρίνεις Τέα , η οποία είναι πολύ μέτρια με Δανάη και Καρίνα η Μιλένα.....τα κορίτσια αυτά είναι ένα επίπεδο πάνω....

Αλλά σίγουρα όλοι έχουμε κάποιες προτιμήσεις .....η γνώμη μου είναι πως η Τέα ποια έχει λίγο ξεπεραστεί... πολλά νέα κορίτσια έχουν μπει στο χώρο οι οποίες είναι νέες κοπέλες και πολύ όμορφες παρουσίες.. ..

 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
99
Like
25.774
Πόντοι
26.236
Γενικα τι κανω με το σπορ του μασαζ στο σπιτι

1. εχω εντοπίσει τα γραφεια που παιζουν εξτρα υπηρεσιες   

Δεν ασχολουμαι με γραφεια που ειναι Αυστηρα στα ΔΕΝ ( οπως masazstospiti / athens massage - Hermes )

2. Στελνω παντα μηνυμα στο Viber  με ευγενια κυριλε

3. ζηταω ανετες κοπελες που κανουν μασαζ χωρις πετσετα , και χωρις κρεβατι μασαζ , αισθητικους κοπελες , οχι φυσιοθεραπευτριες 

4. ειμαι καθαρος / ξυρισμενος / αρωματισμενος κτλ

5 . μιλαω ομορφα φιλικα / ανθρωπινα χαλαρα 

6 . τις αφηνω να κανουν το μασαζ τους χαλαρα τα πρωτα 30 Λεπτα    εντος αυτων των 30 λ τους κανω ερωτησεις
για να μαθω πραγματα για αυτες σε φιλικο επιπεδο χαλαρα και ασχετες συζητησεις κοινωνικεςπ.χ κορονοιος

7. πριν γυρισω στα 30 λ  περιπου τους λεω οτι εγω γενικα κανω εξτρα υπηρεσιες με το μασαζ και δινω εξτρα λεφτααν θελεις μαζι μου να το προχωρήσουμε......
και οτι απ το γραφειο σου με αλλες κοπελες εχω κανει με αμοιβη φυσικα εξτρα ιστοριες...
με χαμογελο κ ευγενια και εξτρα χρηματα παιρνεις αυτο που θελεις , χωρις πιεση.....

Πρόβες κανεις 1 μέρα πριν η λίγο πριν έρθει η κοπέλα ?
Πρόσεχε μη περάσει η ώρα καμμία μέρα , φύγει και η κοπέλα κ μείνεις μπρούμυτα με το χαμογελο κ την ευγένεια ...
Σενάρια επιστημονικής φαντασίας για ένα μασαζ και για γκόμενες που Ούτε καν πλησιάζουν τις φωτογραφίες
.Λες και δε καταλαβαίνουν οι κοπέλες που το πας η δε ξέρουν ότι έχεις πάρει από όλα τα γραφεία σαν συχνός πελατης που λες ότι είσαι ...
Τα γραφεία μιλάνε μεταξύ τους κ ξέρουν κ τηλέφωνα πελατών κ τι ρόλο βαράει ο καθένας ...
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Γενικα τι κανω με το σπορ του μασαζ στο σπιτι

1. εχω εντοπίσει τα γραφεια που παιζουν εξτρα υπηρεσιες   

Δεν ασχολουμαι με γραφεια που ειναι Αυστηρα στα ΔΕΝ ( οπως masazstospiti / athens massage - Hermes )

2. Στελνω παντα μηνυμα στο Viber  με ευγενια κυριλε

3. ζηταω ανετες κοπελες που κανουν μασαζ χωρις πετσετα , και χωρις κρεβατι μασαζ , αισθητικους κοπελες , οχι φυσιοθεραπευτριες 

4. ειμαι καθαρος / ξυρισμενος / αρωματισμενος κτλ

5 . μιλαω ομορφα φιλικα / ανθρωπινα χαλαρα 

6 . τις αφηνω να κανουν το μασαζ τους χαλαρα τα πρωτα 30 Λεπτα    εντος αυτων των 30 λ τους κανω ερωτησεις
για να μαθω πραγματα για αυτες σε φιλικο επιπεδο χαλαρα και ασχετες συζητησεις κοινωνικεςπ.χ κορονοιος

7. πριν γυρισω στα 30 λ  περιπου τους λεω οτι εγω γενικα κανω εξτρα υπηρεσιες με το μασαζ και δινω εξτρα λεφτααν θελεις μαζι μου να το προχωρήσουμε......
και οτι απ το γραφειο σου με αλλες κοπελες εχω κανει με αμοιβη φυσικα εξτρα ιστοριες...
με χαμογελο κ ευγενια και εξτρα χρηματα παιρνεις αυτο που θελεις , χωρις πιεση.....

Πρόβες κανεις 1 μέρα πριν η λίγο πριν έρθει η κοπέλα ?
Πρόσεχε μη περάσει η ώρα καμμία μέρα , φύγει και η κοπέλα κ μείνεις μπρούμυτα με το χαμογελο κ την ευγένεια ...
Σενάρια επιστημονικής φαντασίας για ένα μασαζ και για γκόμενες που Ούτε καν πλησιάζουν τις φωτογραφίες
.Λες και δε καταλαβαίνουν οι κοπέλες που το πας η δε ξέρουν ότι έχεις πάρει από όλα τα γραφεία σαν συχνός πελατης που λες ότι είσαι ...
Τα γραφεία μιλάνε μεταξύ τους κ ξέρουν κ τηλέφωνα πελατών κ τι ρόλο βαράει ο καθένας ...

ο gravity ξερει τι λεει και τι κανει !!!! και πολυ ορθα πραττει γι αυτο εχει απολαβες
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
99
Like
25.774
Πόντοι
26.236
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για Αφροδίτη από velvet , έχω δοκιμάσει και η κοπέλα είναι πολύ δυνατή , γιατί , πέρα από τα έξτρα , όπου δεν παίζεται είναι και πολύ καλή στο μασάζ......και αν σου κάνει body to body απλά θα παραδώσεις πνεύμα....είναι μια ξανθιά πορνοστάρ και τα δίνει όλα....

Τώρα για Τέα, οι απόψεις είναι όλες σεβαστές από τους συναγωνιστές....τις δύο φορές που δοκίμασα μαζί της ούτε εντυπωσιαστηκα , ούτε κατάλαβα κάτι το ιδιαίτερο, με ένα πολύ μέτριο μασάζ και μια πολύ μέτρια εμφάνιση .... μάλλον είναι λίγο περισσότερο διαφημίσμενη από το κανονικό....

Σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να συγκρίνεις Τέα , η οποία είναι πολύ μέτρια με Δανάη και Καρίνα η Μιλένα.....τα κορίτσια αυτά είναι ένα επίπεδο πάνω....

Αλλά σίγουρα όλοι έχουμε κάποιες προτιμήσεις .....η γνώμη μου είναι πως η Τέα ποια έχει λίγο ξεπεραστεί... πολλά νέα κορίτσια έχουν μπει στο χώρο οι οποίες είναι νέες κοπέλες και πολύ όμορφες παρουσίες.. ..

Συμφωνώ σε όλα μαζί σου
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα τι κανω με το σπορ του μασαζ στο σπιτι

1. εχω εντοπίσει τα γραφεια που παιζουν εξτρα υπηρεσιες   

Δεν ασχολουμαι με γραφεια που ειναι Αυστηρα στα ΔΕΝ ( οπως masazstospiti / athens massage - Hermes )

2. Στελνω παντα μηνυμα στο Viber  με ευγενια κυριλε

3. ζηταω ανετες κοπελες που κανουν μασαζ χωρις πετσετα , και χωρις κρεβατι μασαζ , αισθητικους κοπελες , οχι φυσιοθεραπευτριες 

4. ειμαι καθαρος / ξυρισμενος / αρωματισμενος κτλ

5 . μιλαω ομορφα φιλικα / ανθρωπινα χαλαρα 

6 . τις αφηνω να κανουν το μασαζ τους χαλαρα τα πρωτα 30 Λεπτα    εντος αυτων των 30 λ τους κανω ερωτησεις
για να μαθω πραγματα για αυτες σε φιλικο επιπεδο χαλαρα και ασχετες συζητησεις κοινωνικεςπ.χ κορονοιος

7. πριν γυρισω στα 30 λ  περιπου τους λεω οτι εγω γενικα κανω εξτρα υπηρεσιες με το μασαζ και δινω εξτρα λεφτααν θελεις μαζι μου να το προχωρήσουμε......
και οτι απ το γραφειο σου με αλλες κοπελες εχω κανει με αμοιβη φυσικα εξτρα ιστοριες...
με χαμογελο κ ευγενια και εξτρα χρηματα παιρνεις αυτο που θελεις , χωρις πιεση.....

Πρόβες κανεις 1 μέρα πριν η λίγο πριν έρθει η κοπέλα ?
Πρόσεχε μη περάσει η ώρα καμμία μέρα , φύγει και η κοπέλα κ μείνεις μπρούμυτα με το χαμογελο κ την ευγένεια ...
Σενάρια επιστημονικής φαντασίας για ένα μασαζ και για γκόμενες που Ούτε καν πλησιάζουν τις φωτογραφίες
.Λες και δε καταλαβαίνουν οι κοπέλες που το πας η δε ξέρουν ότι έχεις πάρει από όλα τα γραφεία σαν συχνός πελατης που λες ότι είσαι ...
Τα γραφεία μιλάνε μεταξύ τους κ ξέρουν κ τηλέφωνα πελατών κ τι ρόλο βαράει ο καθένας ...

ο gravity ξερει τι λεει και τι κανει !!!! και πολυ ορθα πραττει γι αυτο εχει απολαβες

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι πάντα καλά φίλε μου
 

Fundo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδέρφια! Καταρχάς να ενημερώσω πως γενικά είμαι νέος στην φάση του Bou , και γενικά στα CG κτλπ. Η ένδοξη καριέρα μου μετράει μέχρι τώρα 5-6 φορές με CG , ήθελα να δοκιμάω την φάση του μασάζ . Διάβασα αρκετά ποστ πιο πίσω και οι περισσότερες απορείες μου έχουν καλυφθεί. Εκτός από μία :cheesy:
Μπορεί να το πάρετε ως χαζή ερώτηση αλλά όταν λέτε χωρίς πετσέτα τι εννοείτε ? :cheesy: :cheesy:
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Η τεα επικεντρωνεται περισσοτερο στην «περιοχη» και εχει αφησει λιγο το μασαζ. Βεβαια με τις καυλοχειλαρες της κανει θαυματα. Ανασταινει και νεκρους. Δαναη καλη φρεσκαδουρα δε παει ακα ομως πλεον γιαυτο την εκοψα. Μιλανα ειναι ταλεντο. Συνδιαζει πολλα. Αλεξανδρα εχει μεινει στασιμη και βαρετη. Χερι και μονο χερι. Δε ξερω σε duo πως συμπεριφερεται οπως εχει γραφτει. Αφροδιτη joy αρκετα καλη.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Η τεα επικεντρωνεται περισσοτερο στην «περιοχη» και εχει αφησει λιγο το μασαζ. Βεβαια με τις καυλοχειλαρες της κανει θαυματα. Ανασταινει και νεκρους. Δαναη καλη φρεσκαδουρα δε παει ακα ομως πλεον γιαυτο την εκοψα. Μιλανα ειναι ταλεντο. Συνδιαζει πολλα. Αλεξανδρα εχει μεινει στασιμη και βαρετη. Χερι και μονο χερι. Δε ξερω σε duo πως συμπεριφερεται οπως εχει γραφτει. Αφροδιτη joy αρκετα καλη.

Καλημέρα

Έτσι ακριβώς είναι.....συμφωνώ....
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
όλες αυτές που έχετε αναφέρει Τεα , Αλεξάνδρα , Αφροδίτη! μασάζ καλό κάνουν που να αξίζει? καλά η Μιλανα απλά χαϊδεύει οκ την έχω πάρει μια φορά! αλλά οι άλλες?γτ δν λεω καλό κ εξτραδακι αλλά να έχει κ αξιόλογο μασάζ! βέβαια γούστα είναι αυτά!
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Καλησπέρα αδέρφια! Καταρχάς να ενημερώσω πως γενικά είμαι νέος στην φάση του Bou , και γενικά στα CG κτλπ. Η ένδοξη καριέρα μου μετράει μέχρι τώρα 5-6 φορές με CG , ήθελα να δοκιμάω την φάση του μασάζ . Διάβασα αρκετά ποστ πιο πίσω και οι περισσότερες απορείες μου έχουν καλυφθεί. Εκτός από μία :cheesy:
Μπορεί να το πάρετε ως χαζή ερώτηση αλλά όταν λέτε χωρίς πετσέτα τι εννοείτε ? :cheesy: :cheesy:

Ότι είσαι γυμνός :embarrased:
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Η τεα επικεντρωνεται περισσοτερο στην «περιοχη» και εχει αφησει λιγο το μασαζ. Βεβαια με τις καυλοχειλαρες της κανει θαυματα. Ανασταινει και νεκρους. Δαναη καλη φρεσκαδουρα δε παει ακα ομως πλεον γιαυτο την εκοψα. Μιλανα ειναι ταλεντο. Συνδιαζει πολλα. Αλεξανδρα εχει μεινει στασιμη και βαρετη. Χερι και μονο χερι. Δε ξερω σε duo πως συμπεριφερεται οπως εχει γραφτει. Αφροδιτη joy αρκετα καλη.
Έχω καιρό να την πάρω την Τεα σε εμένα είχε κάνει καλό μασάζ και βγάζει κάτι γλυκό και πρόστυχο μαζί ειδικά με τα τσιμπουκοχειλα της ( άσε που ήταν δύσκολο να ταιριάξουν τα προγράμματα μας ήταν φουλ). Αυτό με την Δανάη συμφωνώ για το ακα πρέπει να το δει οπωσδήποτε ...
Θα ακούσω τον συναγωνιστή Σπαρτιάτη και θα κυνηγήσω Αφροδίτη από velvet και θα επανέλθω με εντυπώσεις . Καλά να περνάμε ...
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπερα συναρρωστοι μασαζιουχοι σε 3 προηγουμενες συνεδριες ειχαμε σκορ 2-1. Πηρα απο best μια Χριστινα πολυ καλο μασαζ αλλα μολις εγινε κουβεντα για εκτονωση εφυγε... Οποτε μαυρο στην φολα. Μετα ακολουθησε Μιλενα που ηταν πολυ δυναμικη μπορω να πω αλλα το κορυφαιο ηταν η Τερεζα απο βελβετ. Γαζελα , αψογη και η κοπελα ειναι τυφωνας αψογη συνεδρια με καλαμακι. Ακολουθηστε συνταγη ευγενειας , σεβασμου και καθαριοτητας και θα φατε καλα αδερφια !!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
Δε μας είπες τιμούλα για καλαμάκι Τερέζας...

Επίσης αν κατάλαβα καλά από 2 προηγόυμενους η Δανάη κάνει καλαμάκι απλά μόνο με σκούφο;

Και αν ναι με τι έξτρα;

Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom