Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Η εριέττα αποχώρησε απ ότι είπε η σεριφισσα για προσωπικους λόγους..κρίμα και ήταν βυζόμπαλο σοβαρό.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Η εριέττα αποχώρησε απ ότι είπε η σεριφισσα για προσωπικους λόγους..κρίμα και ήταν βυζόμπαλο σοβαρό.

H Εριεττα απο το Vip massage? Γαμωτο, και ειχα σκοπο να την δοκιμασω?:confused::(
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
και που πήγε;κάπου αλλού παίζει δε γίνεται...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Γιαυτο πρεπει να κραταμε τηλεφωνα απο τις κορασιδες!:cheesy:
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Kalispera paides.kseris kanis tipota gia Gabriela apo Gold massage?exw arketes plirofories.opios thelei pm✌️
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Συναντηση με βασω απο βιπ..καλο καυλάκι,32 ετων δηλωσε οτι ειναι.Ειναι από αυτά τα καβλάκια τα μετριοκαλα που βλέπεις στις καφετεριες και το παιζουνε ιστορία..:ak: σωματακι στεγνο βυζακι καλό και ποπουδάκι φιτ.:rockon:μασαζ ανύπαρκτο 10 λεπτά με το ζόρι και μου λέει να γυρίσω.Σεξ δεν κάνει λέει με κανέναν(εχει γραφτεί ότι κάνει) αλλά υποσχέθηκε χερι που κατ οπιν επερώτησής μου έγινε στόμα με +40.:pipa2: αφου δεν ψηνόταν για μασάζ λοιπόν,ευκαιρία να έχει τον πουτσο μου στο στόμα της για τον υπόλοιπο χρόνο.:pipa1: Οπερ και εγένετο(ειχα φροντίσει να ρίξω μια παχιά πιο πριν για τα χοντρά).Πιπα ξάπλα,γονατιστα,στα όρθια,στον καναπέ..:headbaning2: καλά πέρασα,μασάζ δεν έκανα ομως:birdman:
παρόμοια εμπειρία με μένα με τη διαφορά ότι δεν προχώρησα μέχρις εκεί ,απλά γύμνωμα απο μέση και πάνω όποτε χάρηκα τα απίθανα βυζάκια της + ένα μέτριο φραπέ,επειδή δεν είχαμε μιλήσει για λεφτά της έδωσα ένα δεκαρικάκι εξτρα όχι επειδή είμαι τσιγγούνης αλλά για είκοσι λεπτά και αυτά πολλά ήταν!
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Παιδία καλησπέρα. Θα ήθελα να μου στείλετε ότι μπορείτε από ανεξάρτητες κοπέλες που κάνουν μασαζ και σεξ στον χώρο τους, η σε ξενοδοχείο, η σε χώρο άλλων, και αν γίνεται και ψάχνω και να είναι και αισθητικός στο επάγγελμα

Εγώ θέλω ακριβώς τα ίδια αλλά να είναι αστροφυσικός η κοπέλα
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Συναντηση με βασω απο βιπ..καλο καυλάκι,32 ετων δηλωσε οτι ειναι.Ειναι από αυτά τα καβλάκια τα μετριοκαλα που βλέπεις στις καφετεριες και το παιζουνε ιστορία..:ak: σωματακι στεγνο βυζακι καλό και ποπουδάκι φιτ.:rockon:μασαζ ανύπαρκτο 10 λεπτά με το ζόρι και μου λέει να γυρίσω.Σεξ δεν κάνει λέει με κανέναν(εχει γραφτεί ότι κάνει) αλλά υποσχέθηκε χερι που κατ οπιν επερώτησής μου έγινε στόμα με +40.:pipa2: αφου δεν ψηνόταν για μασάζ λοιπόν,ευκαιρία να έχει τον πουτσο μου στο στόμα της για τον υπόλοιπο χρόνο.:pipa1: Οπερ και εγένετο(ειχα φροντίσει να ρίξω μια παχιά πιο πριν για τα χοντρά).Πιπα ξάπλα,γονατιστα,στα όρθια,στον καναπέ..:headbaning2: καλά πέρασα,μασάζ δεν έκανα ομως:birdman:

δηλαδη φιλος εδωσες 100 εβρος για μια πιπα ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Από ότι φαίνεται...Ακριβά...

ε ... ναι ,,, τουλαχιστον να εκανε κανα μισαωρο μασαζ παει στο διαολο ....
Βασικά άμα είναι να σκας τόσα φράγκα γιατί να μη πάρεις διπλό...
Δύο γκομενάκια να τρίβουν....:P
Σήμερα Αλέξανδρα Δανάη.
Κλείστηκε νωρίς το πρωί αλλιώς τρως άκυρο ειδικά για τη δεύτερη...Το τι χημεία έχουν αυτά τα δύο δε χωρά περιγραφή.
Η μία πάνω η άλλη κάτω μαζί στο τέλος...Είχα πάρει Χριστιάνα αλλά τέτοιο πράμα σα το σημερινό ούτε κατά διάνοια με το σαμιαμιδι...Πολύ πιο πάνω αυτές οι δύο συγκριτικά.Αν τα πετύχω ξανά ελεύθερα τα πήρα ξανά χωρίς σκέψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Για βελβετ και ντελουξ είναι στα ναιιιι , για τα υπόλοιπα κρατώ επιφύλαξεις..

Και εγώ από τη εμπειρία μου

Velvet
Deluxe
Vipmassage

Είναι στα φουλ Ναι
Οι πιο πολλές κοπέλες
Όχι όλες

Οι περισσότερες κάνουν εκτόνωση χέρι στόμα
Και κάποιες φουλ
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής νανση από velvet?
Προχωράει φουλ;
Αξίζει;
Μένει γυμνή;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Προχωράει σε εκτόνωση
Δοκίμασε την αξίζει δοκιμή

 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
564
Like
828
Πόντοι
86
καλημερα παιδια.ειχα κλεισει με ερριετα&χθες μου λεει η υπευθηνη οτι σταματησε για δικους της λογους.κριμα&φαινοταν δυνατο.πιστευω καπου αλλου θα παει
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
αυτες οι γκομενες που διαφημιζονται στο fb,osmose massage,τι ρολο βαρανε? εχει παρει κανεις? εχει κατι θηρια μιλαμε...ειναι κανονικο μασαζ η παιζει και παραπανω? ψηνομαι...
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Μερικοί εδώ μέσα μάλλον ή μας κοροϊδεύετε ή κάνετε διαφήμιση στο osmose, δεν γίνεται σε κάθε σελίδα κάποιος να ρωτάει για αυτό ενώ σχεδόν σε κάθε σελίδα υπάρχει απάντησή.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
αυτες οι γκομενες που διαφημιζονται στο fb,osmose massage,τι ρολο βαρανε? εχει παρει κανεις? εχει κατι θηρια μιλαμε...ειναι κανονικο μασαζ η παιζει και παραπανω? ψηνομαι...
μην χαλάς την ροή,μην τα θέλεις όλα στο πιάτο,πνευματική τεμπελιά λέγεται αυτό ,διάβασε τελευταίες δέκα σελίδες και θα σου λυθούνε όλες οι απορίες,σε γενικές ερώτησεις δεν απαντάμε!
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Είμαι περίεργος να ξέρω το τελείωμα ήρθε με φραπέ ή καλαμάκι;;
Από την Δανάη έχω πάρει καλαμάκια ακα, αλλά με την κολλητή της δεν ξέρω αν θα το κανε... με σένα προχώρησε;


Εγω οταν συναντηθηκα με τη Δαναη εφτασε μεχρι εκτονωση με το χερι με συνολικο κοστος 50 ευρω. Ενω ξεκαθαρισε οτι δεν κανει πιπα και σεξ. Αν και ειπε οτι εχει τυχει να κανει σεξ στο παρελθον επειδη και καλα της αρεσε ο αλλος κλπ..
Στο μασαζ παντως χαλια μαυρα χαιδεμα σκετο. Καθισε λιγοτερο απο ωρα γυρω στα 45 λεπτα. Μιλουσε αρκετα κατα τη διαρκεια του μασαζ σε καποια σημεια ισως κουραζε . Στη μαλακια οκ καλη και γενικα ωραιο σωματακι εχει. Αφησε και λιγο βυζι εξω να πιασω (πολυ ωραιο αν και φτιαχτο λογικα)αλλα γενικα θα ελεγα οτι δεν αξιζει αν καποιος ειδικα θελει να κανει και λιγο μασαζ.
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Τα πράγματα είναι απλά, όσες περισσότερες φορές παίρνεις μια κοπέλα τόσα περισσότερα θα πάρεις. Το ιδανικό είναι να σου δώσει το κινητό της να την καλείς εκτός γραφείου και εκεί παίζουν και άλλες τιμές και άλλες υπηρεσίες.
Αν με μια κοπέλα περάσετε καλά την ξαναφωναζετε, στη 2-3 φορά ζητήστε και τηλ, αν δεν προσφερθεί να το δώσει από μόνη της...
η πρώτη είναι αναγνωριστική και για την κοπέλα και για τον πελάτη. Όσα διαβάζουμε εδώ είναι πράσινο φως αλλά δεν είναι εγγυημένα. Είναι μασάζ, δεν είναι callgirls.
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλησπέρα αν μπορεί κάποιος να μου πει για Δήμητρα από velvet κάτι για να μην ψάχνω το νήμα
Ευχαριστω
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλησπέρα ξέρεις κάποιος για Δήμητρα από velvet για να μην ψάχνω το νήμα
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom