Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Η ηλεκτρα από velvet προχωράει καθόλου
Γδύνεται;
Προχωράει φουλ;
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής;
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Το να προχωρήσει εννοούμε μόνο σε ένα φραπέ; Υπάρχει κάποια που να το πάει μέχρι σεξ?Γιατί από ότι διαβάζω δεν παίζει
Νομίζω συναγωνιστής έχει αναφερθεί σε μια μεγαλοκοπελα από το vip νομιζω
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Καλημερα κ Καλο ΣΚ Φιλοι μου

Απο VIP σιγουρα το φτανουν ΦΟΥΛ 
ΕΥΑ + Βικτωρια
και η Αννα .


Απο OSMOSE το φτανουν Φουλ ΟΛΕΣ .

Το θέμα είναι να είναι προσγειωμένες και οι τιμές . Διοτι Παλιά η ..... ήθελε +50 για φραπέ !!!!
Η ........ πρόσφατα του ίδιο . Δηλαδή για  φουλ τι θα θέλουν , περισσότερα απο ενα κλασατο cg ;
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Το θέμα είναι να είναι προσγειωμένες και οι τιμές . Διοτι Παλιά η ..... ήθελε +50 για φραπέ !!!!
Η ........ πρόσφατα του ίδιο . Δηλαδή για  φουλ τι θα θέλουν , περισσότερα απο ενα κλασατο cg ;

Ναι έχεις δίκιο φίλε μου πρέπει να προσγειωθούν οι τιμές γενικά για το μασάζ στο σπίτι γιατί έχουνε ξεφύγει έχουν απογειωθεί

Ειδικά από μερικές κοπέλες που το παίζουνε ντίβες

δεν θα πρέπει να ξεπερνούν τα 100 ευρώ όλες οι υπηρεσίες μαζί πακέτο
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Μαύρο στις καριόλες μέχρι να βάλουν μυαλό...
Αλλά για να ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια καινούργια μασατζίδικα, υπάρχει ζήτηση που ακουμπάνε 80-100€ για έναν φραπεδάκι...
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Μαύρο στις καριόλες μέχρι να βάλουν μυαλό...
Αλλά για να ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια καινούργια μασατζίδικα, υπάρχει ζήτηση που ακουμπάνε 80-100€ για έναν φραπεδάκι...
Δεν το φανταζομουνα αλλα μαλλον εχεις δικιο. Αγαπουληδες αμετανοητοι. Τους φευγει ενα κατοσταρικο για ενα παιξιμο και.... αν υπαρχει παιξιμο. Σας ειπα να οργανωθουμε να μην παιρνουμε για λιγες μερες. Να τους το γραψουμε εδω μεσα. 50 εβρο και πολλα ειναι, οχι που μερικοι ζητανε και 70. Ντροπη ειναι αλλα με τετοιους μαλακες καλα κανουν. Εγω αν ειχα γραφειο 1000 εβρο την ωρα θα το ειχα.... Ουρες θα κανανε οι αγαπουληδες.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ναι έχεις δίκιο φίλε μου πρέπει να προσγειωθούν οι τιμές γενικά για το μασάζ στο σπίτι γιατί έχουνε ξεφύγει έχουν απογειωθεί

Ειδικά από μερικές κοπέλες που το παίζουνε ντίβες

δεν θα πρέπει να ξεπερνούν τα 100 ευρώ όλες οι υπηρεσίες μαζί πακέτο
τι κοπςλες;  οι κοπελες φταινε ή τα γραφεια;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.347
Πόντοι
41.443
οταν δεν δουλευω κι εχω χρονο εκτος απο cg πηγαινω σε μασατζιδικα. οπως και πολλοι αλλοι συναγωνιστες εδω.
στα επισημα μαγαζια. ολοι τα ξερουμε.
εκει κανω το μασαζακι μου,που πολλες φορες,με ορισμενες κοπελλες ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα των γραφειων του κωλου εδω που κουβεντιαζετε και ΠΑΝΤΑ οχι μονο μου τον παιζουν αλλα γαμαω κιολας. δυο φορες,δυο πιστολιες.
ενιοτε παιρνω και κωλο σε οσες προσφερουν.
ολα αυτα με max 80€ για μια ωρα.

εδω ακομα κουβεντιαζετε αν σας τον παιξει καποια,απο ποιο γραφειο ειναι,αν πηδιεται κιολας και σκατε και ενα σκασμο λεφτα για να παρετε κατι πιο ακριβα απο το συνηθες στα επισημα μαγαζια.
καταλαβαινω οτι γουστα ειναι αυτα και οπου θελει δινει κανεις τα λεφτα του,αλλα μηπως μετα απο τοσες φολες που εχετε φαει,μηπως ειναι καιρος λεω να κοιταξετε αλλου?
αφου αυτο θελετε ολοι. λεω μηπως?

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
οταν δεν δουλευω κι εχω χρονο εκτος απο cg πηγαινω σε μασατζιδικα. οπως και πολλοι αλλοι συναγωνιστες εδω.
στα επισημα μαγαζια. ολοι τα ξερουμε.
εκει κανω το μασαζακι μου,που πολλες φορες,με ορισμενες κοπελλες ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα των γραφειων του κωλου εδω που κουβεντιαζετε και ΠΑΝΤΑ οχι μονο μου τον παιζουν αλλα γαμαω κιολας. δυο φορες,δυο πιστολιες.
ενιοτε παιρνω και κωλο σε οσες προσφερουν.
ολα αυτα με max 80€ για μια ωρα.

εδω ακομα κουβεντιαζετε αν σας τον παιξει καποια,απο ποιο γραφειο ειναι,αν πηδιεται κιολας και σκατε και ενα σκασμο λεφτα για να παρετε κατι πιο ακριβα απο το συνηθες στα επισημα μαγαζια.
καταλαβαινω οτι γουστα ειναι αυτα και οπου θελει δινει κανεις τα λεφτα του,αλλα μηπως μετα απο τοσες φολες που εχετε φαει,μηπως ειναι καιρος λεω να κοιταξετε αλλου?
αφου αυτο θελετε ολοι. λεω μηπως?
Φιλαράκι ποια μαγαζιά μασαζ θα πρότεινες ;
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.347
Πόντοι
41.443
Φιλαράκι ποια μαγαζιά μασαζ θα πρότεινες ;
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ


εχει εδω ο καταλογος ενα σωρο.
διαβαζεις τι σου αρεσει και προχωρας αναλογως. δεν χρειαζονται πμ.  :hi:
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
οταν δεν δουλευω κι εχω χρονο εκτος απο cg πηγαινω σε μασατζιδικα. οπως και πολλοι αλλοι συναγωνιστες εδω.
στα επισημα μαγαζια. ολοι τα ξερουμε.
εκει κανω το μασαζακι μου,που πολλες φορες,με ορισμενες κοπελλες ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα των γραφειων του κωλου εδω που κουβεντιαζετε και ΠΑΝΤΑ οχι μονο μου τον παιζουν αλλα γαμαω κιολας. δυο φορες,δυο πιστολιες.
ενιοτε παιρνω και κωλο σε οσες προσφερουν.
ολα αυτα με max 80€ για μια ωρα.

εδω ακομα κουβεντιαζετε αν σας τον παιξει καποια,απο ποιο γραφειο ειναι,αν πηδιεται κιολας και σκατε και ενα σκασμο λεφτα για να παρετε κατι πιο ακριβα απο το συνηθες στα επισημα μαγαζια.
καταλαβαινω οτι γουστα ειναι αυτα και οπου θελει δινει κανεις τα λεφτα του,αλλα μηπως μετα απο τοσες φολες που εχετε φαει,μηπως ειναι καιρος λεω να κοιταξετε αλλου?
αφου αυτο θελετε ολοι. λεω μηπως?

Είδες τι γράφεις ; Όταν εχω χρόνο , γι'αυτό πολλοί απο εμάς παίρνουμε σπίτι.
Εγω για να επισκεφτώ μαγαζί χρειάζομαι τουλάχιστον συν δύο ώρες . Καταλαβαίνω οτι θα πληρωσω επιπλέον αλλά το πράγμα έχει ξεφύγει και προφανώς κάποιοι το συντηρούν.
Ολα τα καινούργια site ζητουν πλέον 60 και θα παραμείνει γιατί πληρώνουμε κάποιοι .
 

andking94

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
29
Like
26
Πόντοι
0
Καλημερα κ Καλο ΣΚ Φιλοι μου

Απο VIP σιγουρα το φτανουν ΦΟΥΛ 
ΕΥΑ + Βικτωρια
και η Αννα .


Απο OSMOSE το φτανουν Φουλ ΟΛΕΣ .
πόσο κοστίζει η Εύα από το vipmassage να φτάσει φουλ?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.347
Πόντοι
41.443
Είδες τι γράφεις ; Όταν εχω χρόνο , γι'αυτό πολλοί απο εμάς παίρνουμε σπίτι.
Εγω για να επισκεφτώ μαγαζί χρειάζομαι τουλάχιστον συν δύο ώρες . Καταλαβαίνω οτι θα πληρωσω επιπλέον αλλά το πράγμα έχει ξεφύγει και προφανώς κάποιοι το συντηρούν.
Ολα τα καινούργια site ζητουν πλέον 60 και θα παραμείνει γιατί πληρώνουμε κάποιοι .


δεν ειναι ο χρονος το ζητουμενο μαν. χρονο βρισκουμε ολοι μας.
αλλο ηταν το νοημα αυτων που ειπα.
κι οταν περιμενεις στο σπιτι σου να ερθει αυτη που παρηγγειλες,χρονος περναει.
η ουσια ειναι αλλου.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Αν ξέρει κανείς πληροφορίες
Για τη Λιλή που δούλευε πέρισυ στο Βελβετ ας μου πει

Όπως επίσης για μια Μαρία που δουλεύε στο μασατζιδικο το γνωστό της Μάρνης στο κέντρο της Αθήνας
Κ μετά φέτος πήγε για κάνα 2 μήνα στο deluxemassage
Αλβανικής καταγωγής.
Το πραγματικό της όνομα είναι
Sandy  korreshi

Δεν μπορώ να βρω καμία από τις 2

Ειδικά τη Μαρία τη θέλω πολύ

Όταν βρίσκω κάποια να με καλύπτει φουλ μεταξύ εξαφανίζεται
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.347
Πόντοι
41.443


το πραγματικο ονομα οπως λες καλο θα ηταν να το σβησεις.
μη το γραφεις εδω δημοσια.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
οταν δεν δουλευω κι εχω χρονο εκτος απο cg πηγαινω σε μασατζιδικα. οπως και πολλοι αλλοι συναγωνιστες εδω.
στα επισημα μαγαζια. ολοι τα ξερουμε.
εκει κανω το μασαζακι μου,που πολλες φορες,με ορισμενες κοπελλες ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα των γραφειων του κωλου εδω που κουβεντιαζετε και ΠΑΝΤΑ οχι μονο μου τον παιζουν αλλα γαμαω κιολας. δυο φορες,δυο πιστολιες.
ενιοτε παιρνω και κωλο σε οσες προσφερουν.
ολα αυτα με max 80€ για μια ωρα.

εδω ακομα κουβεντιαζετε αν σας τον παιξει καποια,απο ποιο γραφειο ειναι,αν πηδιεται κιολας και σκατε και ενα σκασμο λεφτα για να παρετε κατι πιο ακριβα απο το συνηθες στα επισημα μαγαζια.
καταλαβαινω οτι γουστα ειναι αυτα και οπου θελει δινει κανεις τα λεφτα του,αλλα μηπως μετα απο τοσες φολες που εχετε φαει,μηπως ειναι καιρος λεω να κοιταξετε αλλου?
αφου αυτο θελετε ολοι. λεω μηπως?


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom