Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες ξέρετε αν δουλεύει ή έχετε πετύχει την Ειρήνη από Μάρνης;
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά, λοιπόν, από ilovemassage πήρα την στέφη, ποια στέφη δλδ είναι η σοφία από deluxe ή η σοφία από osmose, με λίγα λόγια την πάτησα...τα ίδια παντελάκι μου τα ίδια παντελή μου...σαν να παίρνεις κάποια από το kanesex...την έχυσα και άντε γεια. Δοκίμασα με ρέα από yourmassage μόνο μασαζ, γλυκό κοριτσάκι αυτά. Χριστίνα επίσης. Από αρτ νίνα και δήμητρα. η νίνα είναι θεόμουνο, το άγγιγμα ασυναγώνιστο. τα κάνει όλα αν πληρώσεις ακριβά. αλλιώς τίποτα. η δήμητρα πολυλογού, ωραίο μασαζ, τελείωμα μόνος σου!!! , ρία από ντελουξ, εξαιρετικό μασαζ καλό άτομο καλό τελείωμα, απλά πράγματα. Πολύ καλή αλλά μόνο μασαζ είναι η αγγελική, επίσης τελείωμα μόνος σου. αυτά. μέχρι στιγμής η νίνα είναι η πιο μεγάλη αμαρτία αλλά παίδες δεν το δίνει τσάμπα το κουλούρι, θέλει λάδωμα για να στρώσει...όποιος κουβαλάει μπόλικο χρήμα το τρώει.
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Καλημέρα συναγωνιστές . Συνάντηση με Λουσι απο Deluxe . 40+ η κοπελα.σαν εμφανιση δεν αξιζει. ουτε στηθος εχει.  μασάζ όχι πολλά πράγματα. μια ρωσιδα μιλφ που κοιταει να βγαλει λεφτα μονο απο τα εξτρα . καταλαβα οτι με τα αναλογα εξτρα τα κανει ολα . αλλα δεν αξιζει να δωσεις πολλα λεφτα για αυτην . υπαρχουν παρα πολλες καλυτερες να τα δωσεις. γνωμη μου μακρια απο αυτην. ενα φραπε πηρα μονο

Καλημερα φιλε,

Εχεις εμπειρια εκτος απο Λουσι με Ερη,βασιλικη η Αννα απο deluxe??? Γνωριζει καποιος εαν προχωρανε σε φραπε η κατι παραπανω;
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Καλημερα φιλε,

Εχεις εμπειρια εκτος απο Λουσι με Ερη,βασιλικη η Αννα απο deluxe??? Γνωριζει καποιος εαν προχωρανε σε φραπε η κατι παραπανω;
φραπε deloyxe ολες . για τις αλλες δεν ξερω.
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Καλημέρα συναγωνιστές . Συνάντηση με Λουσι απο Deluxe . 40+ η κοπελα.σαν εμφανιση δεν αξιζει. ουτε στηθος εχει.  μασάζ όχι πολλά πράγματα. μια ρωσιδα μιλφ που κοιταει να βγαλει λεφτα μονο απο τα εξτρα . καταλαβα οτι με τα αναλογα εξτρα τα κανει ολα . αλλα δεν αξιζει να δωσεις πολλα λεφτα για αυτην . υπαρχουν παρα πολλες καλυτερες να τα δωσεις. γνωμη μου μακρια απο αυτην. ενα φραπε πηρα μονο

συνυποργράφω ..

πολύ κακό για το τίποτα ..

Και ειδικά στο μασάζ, ένα απλό κ μονότονο τρίψιμο στην πλάτη
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Πέσαμε στο 10άρικο ?

γιατί παλιά είχε 20άρο, με συμπεριφορά "σου κάνω κ χάρη" γιατί οι φίλη μου το χρεώνει 30
εγω 10 ρικο εδωσα. το πηρε. δεν αξιζει για τιποτα . εγω ουτε για φραπε δεν την ξαναθελω
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά, λοιπόν, από ilovemassage πήρα την στέφη, ποια στέφη δλδ είναι η σοφία από deluxe ή η σοφία από osmose, με λίγα λόγια την πάτησα...τα ίδια παντελάκι μου τα ίδια παντελή μου...σαν να παίρνεις κάποια από το kanesex...την έχυσα και άντε γεια. Δοκίμασα με ρέα από yourmassage μόνο μασαζ, γλυκό κοριτσάκι αυτά. Χριστίνα επίσης. Από αρτ νίνα και δήμητρα. η νίνα είναι θεόμουνο, το άγγιγμα ασυναγώνιστο. τα κάνει όλα αν πληρώσεις ακριβά. αλλιώς τίποτα. η δήμητρα πολυλογού, ωραίο μασαζ, τελείωμα μόνος σου!!! , ρία από ντελουξ, εξαιρετικό μασαζ καλό άτομο καλό τελείωμα, απλά πράγματα. Πολύ καλή αλλά μόνο μασαζ είναι η αγγελική, επίσης τελείωμα μόνος σου. αυτά. μέχρι στιγμής η νίνα είναι η πιο μεγάλη αμαρτία αλλά παίδες δεν το δίνει τσάμπα το κουλούρι, θέλει λάδωμα για να στρώσει...όποιος κουβαλάει μπόλικο χρήμα το τρώει.

Κάτσε φίλε, όταν μιλάς για κουλούρια, εννοείς λοκω?????
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, λοιπόν, από ilovemassage πήρα την στέφη, ποια στέφη δλδ είναι η σοφία από deluxe ή η σοφία από osmose, με λίγα λόγια την πάτησα...τα ίδια παντελάκι μου τα ίδια παντελή μου...σαν να παίρνεις κάποια από το kanesex...την έχυσα και άντε γεια. Δοκίμασα με ρέα από yourmassage μόνο μασαζ, γλυκό κοριτσάκι αυτά. Χριστίνα επίσης. Από αρτ νίνα και δήμητρα. η νίνα είναι θεόμουνο, το άγγιγμα ασυναγώνιστο. τα κάνει όλα αν πληρώσεις ακριβά. αλλιώς τίποτα. η δήμητρα πολυλογού, ωραίο μασαζ, τελείωμα μόνος σου!!! , ρία από ντελουξ, εξαιρετικό μασαζ καλό άτομο καλό τελείωμα, απλά πράγματα. Πολύ καλή αλλά μόνο μασαζ είναι η αγγελική, επίσης τελείωμα μόνος σου. αυτά. μέχρι στιγμής η νίνα είναι η πιο μεγάλη αμαρτία αλλά παίδες δεν το δίνει τσάμπα το κουλούρι, θέλει λάδωμα για να στρώσει...όποιος κουβαλάει μπόλικο χρήμα το τρώει.

ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΕΦΗ Απο I Love Massage

Μου εστειλαν μια ομορφη κοπελα

τη Σοφια απο το Deluxe την ξερω ( αλβανιδα τα κανει ολα με 100Ε  Χαλαρα Παλια ηταν στο OSMOSE)

Τι παιζει ?? Απατη ?

η ΡΙΑ απο DELUXE Κερναει ΦΡΑΠΕ ?
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Μου ειπε ενας φιλος μου οτι απο Δευτερα  6 Ιουλιου

θα ξεκινησει το VIP Massage


Αν ξερει κανεις τιποτα , ενημερωστε με


εφαγα πολες φολες με Σκετο Μασαζ
Απο ΑΡΤ και Απο DayDream κ απο Deluxe

Πολλα πεταμενα λεφτα για 50Ε σκετο Απλο μασαζ που αξιζει για 20Ε


 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.121
Κριτικές
2
Like
3.554
Πόντοι
456
εχει παρει καποιος λολα ή μαριαννα απο osmose ?παρακαλω τα φωτα σας.
 

ritagkos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει κλεισει κανεις ραντεβου με Αφροδιτη απο deluxe? λενε οτι ειναι καλη οπως η Δαναη...
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Λούσι deluxe, θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή, στο δεύτερο ραντεβού ίσως φουλαρει το πρόγραμμα, αλλα δεν προτιθεμαι να μάθω.Αν θελήσει κάποιος μια 45αρα, είναι οκ για μια δοκιμή.

Έλενα your, πιο περιποιητική, καλή για ένα ραντεβού, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Καλημερα και Καλο Μηνα

ΣΤΕΦΙ απο ilove masssage θελω κ εγω αλλα διαβασα οτι παιζει απατη με σοφια απο OSMOSE / Deluxe


Σημερα ή αυριο ανοιγει νεο σαιτ μασαζοκατασταση που θα παιζουν κ εξτρα περιποιηση


στο VipMassage.gr  698 0280 270  

Εμαθα οτι η ΦΑΙΗ και η ΕΥΑ περνανε σιγουρα στη 2η φαση....
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Περί Λού...σις από deluxe.

Θα συμφωνήσω με τον φίλο της προηγούμενης σελίδας. Κόκκινη κάρτα από το ημίχρονο. Άλλη κοπέλα στις φωτογραφίες, μασάζ λίγο χειρότερο από το χάλια και τουπέ συμπεριφορά με απαιτήσεις, που πραγματικά απορώ που στο καλό βρήκε τόσο θάρρος (ή θράσος).

(Όλοι παθαίνουμε...το θέμα είναι ποιοι μαθαίνουμε)

ΥΓ: Γενικά τις καλές περιπτώσεις μπορούμε να τις αναφέρουμε "με τρόπο" αλλά να μην τις δίνουμε φόρα παρτίδα και τις καίμε (καθώς όντως διαβάζουν και όντως κάποιες ξενερώνουν). Τις φόλες οφείλουμε να τις δίνουμε, μιας και έτσι θα καθαρίσει όσο να ναι και ο αγωνιστικός χώρος.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Περί Λού...σις από deluxe.

Θα συμφωνήσω με τον φίλο της προηγούμενης σελίδας. Κόκκινη κάρτα από το ημίχρονο. Άλλη κοπέλα στις φωτογραφίες, μασάζ λίγο χειρότερο από το χάλια και τουπέ συμπεριφορά με απαιτήσεις, που πραγματικά απορώ που στο καλό βρήκε τόσο θάρρος (ή θράσος).

(Όλοι παθαίνουμε...το θέμα είναι ποιοι μαθαίνουμε)

ΥΓ: Γενικά τις καλές περιπτώσεις μπορούμε να τις αναφέρουμε "με τρόπο" αλλά να μην τις δίνουμε φόρα παρτίδα και τις καίμε (καθώς όντως διαβάζουν και όντως κάποιες ξενερώνουν). Τις φόλες οφείλουμε να τις δίνουμε, μιας και έτσι θα καθαρίσει όσο να ναι και ο αγωνιστικός χώρος.

Συμφωνω σε ΟΛΑ μαζι σου κατα Λεξη !

ΕΤΣΙ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481

ritagkos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αφροδίτη από deluxe είναι η ίδια με Αφροδίτη από joy?? Γνωρίζει κάποιος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom