Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Μίζερη κατάσταση,όχι δεν υπάρχει καλαμάκι ,ούτε καν χούφτωμα,με τη μάνα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια καποιος που εχει δοκιμασει αντζυ η ελενα απο deluxe ας στειλει πμ για ανταλλαγή πληροφοριών
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011

Φωτογραφίες αληθινές. Η Αλίκη είναι γύρω στα 30-35 και πολύ ευχάριστη με την πρώτη γνωριμία. Μετά από το μασάζ ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος του προγράμματος. Αφού γδύθηκε πέρασε με τη γλώσσα της τον ήδη σηκωμένο πούτσο μου και προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο με καλή συμμετοχή από την πλευρά της μέχρι που ήρθε το τέλος.

Τιμή 60 ευρώ. Στο δωμάτιο έμεινα σχεδόν μια ώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GSAKKI

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
720
Like
1.505
Πόντοι
206

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

Φωτογραφίες αληθινές. Η Αλίκη είναι γύρω στα 30-35 και πολύ ευχάριστη με την πρώτη γνωριμία. Μετά από το μασάζ ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος του προγράμματος. Αφού γδύθηκε πέρασε με τη γλώσσα της τον ήδη σηκωμένο πούτσο μου και προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο με καλή συμμετοχή από την πλευρά της μέχρι που ήρθε το τέλος.

Τιμή 60 ευρώ. Στο δωμάτιο έμεινα σχεδόν μια ώρα.
το μασαζ τι λεει καλο η του κωλου ;
 

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
το μασαζ τι λεει καλο η του κωλου ;
Έκανα την δοκιμή και μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση. Το μασάζ ήταν αρκετά ενδιαφέρον, η πίπα αρκετά καλή, στο σεξ είναι πρόθυμη αλλά με μικρή συμμετοχή. Δε δίνει φιλιά, δε δίνει κωλο και θέλει 40 για μασάζ, έξτρα 30 για πίπα, έξτρα 40για σεξ και έξτρα 60 για πίπα  και σεξ. Δεδομένου ότι το μαλλί πάει στα 100 θεωρώ ότι υπάρχουν πιο τίμιες και οικονομικές επιλογές. Δε συστήνεται. Ναι είναι η ίδια της φωτογραφίας.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Έκανα την δοκιμή και μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση. Το μασάζ ήταν αρκετά ενδιαφέρον, η πίπα αρκετά καλή, στο σεξ είναι πρόθυμη αλλά με μικρή συμμετοχή. Δε δίνει φιλιά, δε δίνει κωλο και θέλει 40 για μασάζ, έξτρα 30 για πίπα, έξτρα 40για σεξ και έξτρα 60 για πίπα  και σεξ. Δεδομένου ότι το μαλλί πάει στα 100 θεωρώ ότι υπάρχουν πιο τίμιες και οικονομικές επιλογές. Δε συστήνεται. Ναι είναι η ίδια της φωτογραφίας.
Έκανα την δοκιμή και μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση. Το μασάζ ήταν αρκετά ενδιαφέρον, η πίπα αρκετά καλή, στο σεξ είναι πρόθυμη αλλά με μικρή συμμετοχή. Δε δίνει φιλιά, δε δίνει κωλο και θέλει 40 για μασάζ, έξτρα 30 για πίπα, έξτρα 40για σεξ και έξτρα 60 για πίπα  και σεξ. Δεδομένου ότι το μαλλί πάει στα 100 θεωρώ ότι υπάρχουν πιο τίμιες και οικονομικές επιλογές. Δε συστήνεται. Ναι είναι η ίδια της φωτογραφίας.
και στην αγγελια γραφει 60
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
22
Like
1.241
Πόντοι
1.076
Έκανα την δοκιμή και μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση. Το μασάζ ήταν αρκετά ενδιαφέρον, η πίπα αρκετά καλή, στο σεξ είναι πρόθυμη αλλά με μικρή συμμετοχή. Δε δίνει φιλιά, δε δίνει κωλο και θέλει 40 για μασάζ, έξτρα 30 για πίπα, έξτρα 40για σεξ και έξτρα 60 για πίπα  και σεξ. Δεδομένου ότι το μαλλί πάει στα 100 θεωρώ ότι υπάρχουν πιο τίμιες και οικονομικές επιλογές. Δε συστήνεται. Ναι είναι η ίδια της φωτογραφίας.

πως πηγες στα 100 βρε συναγωνιστη...?
η αγγελια λεει 60 μασαζ κ σεξακι...για γινε λιγο πιο ξεκαθαρος αν θελεις. :think:
γιατι λεω απο εβδομαδα να την επισκεφτω την κυρια,καθως για βορεια ειναι μια απο τις λιγες επιλογες :walkingpenis:
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
το μασαζ τι λεει καλο η του κωλου ;

Μασάζ πολύ καλό άνω του μετρίου σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά του χώρου.


Έκανα την δοκιμή και μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση. Το μασάζ ήταν αρκετά ενδιαφέρον, η πίπα αρκετά καλή, στο σεξ είναι πρόθυμη αλλά με μικρή συμμετοχή. Δε δίνει φιλιά, δε δίνει κωλο και θέλει 40 για μασάζ, έξτρα 30 για πίπα, έξτρα 40για σεξ και έξτρα 60 για πίπα  και σεξ. Δεδομένου ότι το μαλλί πάει στα 100 θεωρώ ότι υπάρχουν πιο τίμιες και οικονομικές επιλογές. Δε συστήνεται. Ναι είναι η ίδια της φωτογραφίας.

Η δική μου εμπειρία είναι εντελώς διαφορετική. Δεν μου ζήτησε τίποτα έξτρα παρά μόνο τα 60 στο τέλος. Μήπως ήταν κάποιο άλλο θέμα και ζήτησε τα έξτρα;


Εγώ θα ξαναδοκιμάσω και θα ενημερώσω.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Μήπως έχουμε το τηλ της Ελένης από καλιθεα ???
Ευχαριστώ
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Θα ήθελα κ εγώ το τηλέφωνο της ελενας από Καλλιθέα ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Μέτρια πράγματα. Από βδομάδα που θα γυρίσω θα γράψω κριτική γιατί τώρα είμαι εκτός Αθηνών.
Για πε για πε.. την είχα πάρει κ εγώ τηλέφωνο, κάτι δεν μου άρεσε, ενώ φαίνεται η απόλυτη ερασιτεχνιδα κάπως επαγγελματικά μου μιλούσε, δεν ξεκαθαρίζει τα πράγματα κ με πήρε εκείνη πίσω επειδή δεν απαντούσε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Αυτή η κάμπια γίνεται αντιληπτή από το τηλέφωνο ότι ζητάει +20άρια +30άρια.
Της είχα τηλεφωνήσει πέρυσι την άνοιξη και ήταν όλο μισόλογα.
Αν θυμάμαι σωστά πρέπει να είναι από προάστειο του Ελμπασάν.
Ανήκει στην συνομοταξία των πονηρών εκδιδομένων που δεν ξεκαθαρίζουν από το τηλέφωνο
ποιές υπηρεσίες προσφέρουν και πόσο στοιχίζουν λέγοντας προσχηματικά,
δεν σε ξέρω - να τα πούμε από κοντά - να γνωριστούμε καλύτερα κλπ με σκοπό να δημιουργήσουν την εντύπωση της πρωτάρας και ερασιτέχνιδας που φοβάται μην την τσιμπήσει κανας μπάτσος.

Έχετε διαβάσει πολλές φορές τελευταία για μπάτσους που τσιμπάνε πουτανίτσες?
Ότι της πηδάνε τσάμπα είναι σίγουρο, όμως κυνηγητό και επιχείρηση αρετής δεν παίζει.

Το σχέδιο της πουτανίτσας με τα μισόλογα είναι απλό και σκοπός της είναι να σε εγκλωβίσει να πάρεις δωμάτιο. Θα έρθει, θα ζητήσει έξτρα λεφτά για το γαμήσι και θα έχει το πλεονέκτημα να πάρει ότι ζητάει εφόσον δεν θες να μείνεις με το πουλί στο χέρι.

Γιαυτό προσοχή.
Ξεκαθάρισμα τιμών και υπηρεσιών τηλεφωνικώς.
Ειδάλλως προχωράς στην επόμενη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αυτή η κάμπια γίνεται αντιληπτή από το τηλέφωνο ότι ζητάει +20άρια +30άρια.
Της είχα τηλεφωνήσει πέρυσι την άνοιξη και ήταν όλο μισόλογα.
Αν θυμάμαι σωστά πρέπει να είναι από προάστειο του Ελμπασάν.
Ανήκει στην συνομοταξία των πονηρών εκδιδομένων που δεν ξεκαθαρίζουν από το τηλέφωνο
ποιές υπηρεσίες προσφέρουν και πόσο στοιχίζουν λέγοντας προσχηματικά,
δεν σε ξέρω - να τα πούμε από κοντά - να γνωριστούμε καλύτερα κλπ με σκοπό να δημιουργήσουν την εντύπωση της πρωτάρας και ερασιτέχνιδας που φοβάται μην την τσιμπήσει κανας μπάτσος.

Έχετε διαβάσει πολλές φορές τελευταία για μπάτσους που τσιμπάνε πουτανίτσες?
Ότι της πηδάνε τσάμπα είναι σίγουρο, όμως κυνηγητό και επιχείρηση αρετής δεν παίζει.

Το σχέδιο της πουτανίτσας με τα μισόλογα είναι απλό και σκοπός της είναι να σε εγκλωβίσει να πάρεις δωμάτιο. Θα έρθει, θα ζητήσει έξτρα λεφτά για το γαμήσι και θα έχει το πλεονέκτημα να πάρει ότι ζητάει εφόσον δεν θες να μείνεις με το πουλί στο χέρι.

Γιαυτό προσοχή.
Ξεκαθάρισμα τιμών και υπηρεσιών τηλεφωνικώς.
Ειδάλλως προχωράς στην επόμενη.

Πολύ σωστή η άποψη σου Gari! Ενδιαφέρουσα φαίνεται και ακούγεται ,αλλά με βάση τα 40 και με μια προσαύξηση 20+ μπορεί να το αξίζει η Μαρία...Στο κάτω κάτω όλες όσες προσφέρουν κάτι παραπάνω από μασάζ " με εκπλήξεις" τόσο χρεώνουν,60+
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom