Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Και τωρα δηλαδή χαιρεσαι που ξοδεψες για μια πιπα τοσα χρηματα; :huh:
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Μάγκες ευκαιρία!!!!  Με κάτι παλιοχώραφα (με ελιές) που πούλησα, ένα δυόροφο στο Διόνυσο, ένα σαλέ στην Αράχωβα και ένα νεφρό, πήδηξα τη Σούλα από το scammassage. Και με τα ψιλά που περίσσεψαν πήρα και ένα διπλό τη Ζιζέλ με την Αντριάνα Λίμα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Και τωρα δηλαδή χαιρεσαι που ξοδεψες για μια πιπα τοσα χρηματα; :huh:
συναγωνιστη ,καποιοι εξυπνακηδες προμοτορες, προσπαθουν να δημιουργησουν μια καινουργια κατηγορια υπηρεσιων..οπου και καλα πρεπει να ξοδεψεις μια περιουσια ..για να γλυψεις στο τελος καποιο κοκαλακι.Επενδυουν δηλαδη σε αυτους που ειναι χαζουληδες και αφελεις...για να μη τους αποκαλεσουμε μα...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
Ευχαριστώ τα παιδιά που καταλαβαν ότι πήγα για τη χαρά του σπορ και όχι για να γαμήσω καλά και σώνει - αυτό μπορούσα να το κάνω και με ένα δεκάρικο.

Στα παιδιά που μου έστειλαν PM και δεν έχω προλάβει να απαντήσω, σόρι παίδες αλλά στέναξε το inbox μου. Σιγα σιγα θα απαντήσω σε όλους.

Χρόνια πολλά σε όλους και καλές βόλτες.

λογικα αν στα PM δινεις ονομα θα πρεπει να εχεις συγκαταθεση της κοπελας, αλλιως δεν ειναι και πολυ σωστο τυπε  :undecided:
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μου dpapadopoulos δεν μπορω να σου απαντησω γιατι ειμαι νεος...Ασπα your massage αν προτιμας pm στειλε μου εκει...Ευχαριστω!!!!!
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια συγνωμη που ρωταω ξανα...Μια πληροφορια θελω για να μην πεταξω τα λεφτα μου....Ξερει κανεις τιποτα;;;Ο βυζος της δεν υπαρχει...Και επειδη ξερω οτι οταν παει να με ακουμπισει δεν θα κρατηθω κ θα κανω μαλακια για αυτο θελω πληροφορια!!!!
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Παιδια συγνωμη που ρωταω ξανα...Μια πληροφορια θελω για να μην πεταξω τα λεφτα μου....Ξερει κανεις τιποτα;;;Ο βυζος της δεν υπαρχει...Και επειδη ξερω οτι οταν παει να με ακουμπισει δεν θα κρατηθω κ θα κανω μαλακια για αυτο θελω πληροφορια!!!!

Που τον ειδες το βυζο ;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Παιδια συγνωμη που ρωταω ξανα...Μια πληροφορια θελω για να μην πεταξω τα λεφτα μου....Ξερει κανεις τιποτα;;;Ο βυζος της δεν υπαρχει...Και επειδη ξερω οτι οταν παει να με ακουμπισει δεν θα κρατηθω κ θα κανω μαλακια για αυτο θελω πληροφορια!!!!
γιατι δε σκας και εσυ μια 500αρα οπως ο φιλος πριν να δουμε αποτελεσματα? και να μας πεις και εμας βεβαια..
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους..ρε παιδες,γιατι ασχοληστε ακομα με τα μασαζομαγαζα?τι εκανε ο ενας,ποσα εδωσε ο αλλος,κλπ....
τοσος ντορος για ενα "φραπε"και αν...
εδω ειχαμε ποσες αλανιαρες που ερχονταν σπιτι με 40-50μαξ,και περναγαμε μια χαρα!
εχει καποιος να προτεινει κατι?
ψαχνω και δε βρισκω τιποτα...
κοιταγα κα στη ΧΕ τωρα,αλλα δε βρηκα κατι..
εγω προσωπικα εχω ριξει μαυρο στα μασαζομαγαζα..για μενα χειροτερα και απο κολομπαρο ειναι,θα σπρωχνεις φραγκα μηπως και αν γαμισης...μπραβο στο φιλο που χαλασε το δωρο του και εκανε τη καβλα του!μαγκια του!
εγω εχω ενα 50 να φυτιλιασω τωρα...αν εχει καποιος να προτεινει καμια λαδοκορη που να ρχετε βορεια,ευπροσδεκτος!
και το βραδυ θα σας γραψω και εντυπωσεις!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
καλησπερα σε ολους..ρε παιδες,γιατι ασχοληστε ακομα με τα μασαζομαγαζα?τι εκανε ο ενας,ποσα εδωσε ο αλλος,κλπ....
τοσος ντορος για ενα "φραπε"και αν...
εδω ειχαμε ποσες αλανιαρες που ερχονταν σπιτι με 40-50μαξ,και περναγαμε μια χαρα!
εχει καποιος να προτεινει κατι?
ψαχνω και δε βρισκω τιποτα...
κοιταγα κα στη ΧΕ τωρα,αλλα δε βρηκα κατι..
εγω προσωπικα εχω ριξει μαυρο στα μασαζομαγαζα..για μενα χειροτερα και απο κολομπαρο ειναι,θα σπρωχνεις φραγκα μηπως και αν γαμισης...μπραβο στο φιλο που χαλασε το δωρο του και εκανε τη καβλα του!μαγκια του!
και εγω συμφωνω φιλε! Μαγκια του! Γι αυτο λεω και στον αλλο φιλο να σκασει το δωρακι να δουμε τα αποτελεσματα. Τζαμπα λυσεις δεν υπαρχουν, αν δεν το καταλαβουν εδω μεσα δε γινεται δουλεια.
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες δεν μπορουμε ολοι να δωσουμε αυτα τα λεφτα γι αυτο υπαρχει αυτο εδω για να συζηταμε τς αποψεις,εμπειριες κτλπ η Ασπα εχει κωλαρα κ βυζαρα ανετα τς εδινα 100-120€ αρκει να μου δωσετε το οκ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Ρε μαγκες δεν μπορουμε ολοι να δωσουμε αυτα τα λεφτα γι αυτο υπαρχει αυτο εδω για να συζηταμε τς αποψεις,εμπειριες κτλπ η Ασπα εχει κωλαρα κ βυζαρα ανετα τς εδινα 100-120€ αρκει να μου δωσετε το οκ
[/quote
Ρε μαγκες δεν μπορουμε ολοι να δωσουμε αυτα τα λεφτα γι αυτο υπαρχει αυτο εδω για να συζηταμε τς αποψεις,εμπειριες κτλπ η Ασπα εχει κωλαρα κ βυζαρα ανετα τς εδινα 100-120€ αρκει να μου δωσετε το οκ
ρε φιλε με 100-120 που λες παιρνεις μια χαρα μουνι και γαμας και στα σιγουρα. Τωρα αν θες με 100-120 να πιασεις κανα μπουτι το πολυ δοκιμασε. Αφου βλεπεις οτι υπαρχει κοινο και σκαει 500αρες και ουτε καν ΓΑΜΑΕΙ εν τελει..
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μορφες σε ποσα post και μετα μπορω να απαντησω σε pm???
 

verom

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπερα, διαβαζω το νημα συνεχεια και δεν εχω εντοπισει καμια που να βλεπεται, να κανει καλο μασαζ και μπριζολιασμα. Οποιος θελει να μοιρασει τα φωτα του, ενα μυνημα ειναι καλοδεχουμενο. Καλες γιορτες να εχουμε.
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, διαβαζω το νημα συνεχεια και δεν εχω εντοπισει καμια που να βλεπεται, να κανει καλο μασαζ και μπριζολιασμα. Οποιος θελει να μοιρασει τα φωτα του, ενα μυνημα ειναι καλοδεχουμενο. Καλες γιορτες να εχουμε.
Αν μπορουσα να στειλω pm....Οχι οτι εχω δοκιμασει απλα θα σου εστελνα pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom