Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Str28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
13
Like
569
Πόντοι
290
Διαβάζω, διαβάζω και τελικά δεν έχω καταλάβει ακόμα
Στο και στο παίζει τίποτα άλλο εκτός απο μασάζ; και αν ναι το κανονίζεις με το γραφείο;
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.178
Πόντοι
24.806
Έχει επισκεφτεί κανένας τώρα τελευταία την Ιουλία από Περιστέρι ?? Έχω καιρό να δω κριτική και έλεγα να πάω σήμερα
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Έχει επισκεφτεί κανένας τώρα τελευταία την Ιουλία από Περιστέρι ?? Έχω καιρό να δω κριτική και έλεγα να πάω σήμερα
 Αν επισκεφτεις την κιουρια , και ειναι  εκει ,   γραψε αν θες  2 λογακια για την  συνευρεση  διοτι  δεν εχω  παει ποτε  κατα εκει και θα  ηθελα να δοκιμασω  καποιο νεο  σκηνικο , Ιουλια ειναι  Μιλφαρα η κιουρια  :cool2: :cool2:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Γιά τήν Ιουλία από τό Περιστέρι λοιπόν.Προσωπικά ουτε τό μασάζ που μού έκανε μέ ικανοποίησε,ούτε η εκτόνωση (με τό χέρι της).Δέν αφησε καί κάποιο υπονοούμενο γιά κάτι περισσότερο,παρ'όλο πού στόν ίδιο χώρο μέ τό μασαζοκρέββατο είναι καί διπλό κρεββάτι.Εμφανισιακά είναι όμορφη ( 40+ αλλά δείχνει μικρότερη) μέ μεγάλα ακρα (χέρια,πόδια),αλλά κάπως απόμακρη.Τίποτε τό ιδιαίτερο δηλαδή κατ'εμέ.Δέν αξίζει η φάση ούτε γιά δοκιμή.Γιά παράδειγμα η Στεφανία δέν είναι τόσο όμορφη οσο η Ιουλία,αλλά κάνει πολύ καλύτερο μασάζ καί εκτόνωση.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.314
Πόντοι
206
Γιά τήν Ιουλία από τό Περιστέρι λοιπόν.Προσωπικά ουτε τό μασάζ που μού έκανε μέ ικανοποίησε,ούτε η εκτόνωση (με τό χέρι της).Δέν αφησε καί κάποιο υπονοούμενο γιά κάτι περισσότερο,παρ'όλο πού στόν ίδιο χώρο μέ τό μασαζοκρέββατο είναι καί διπλό κρεββάτι.Εμφανισιακά είναι όμορφη ( 40+ αλλά δείχνει μικρότερη) μέ μεγάλα ακρα (χέρια,πόδια),αλλά κάπως απόμακρη.Τίποτε τό ιδιαίτερο δηλαδή κατ'εμέ.Δέν αξίζει η φάση ούτε γιά δοκιμή.Γιά παράδειγμα η Στεφανία δέν είναι τόσο όμορφη οσο η Ιουλία,αλλά κάνει πολύ καλύτερο μασάζ καί εκτόνωση.
Σίγουρα η Στεφσνία κάνει καλύτερη εκτόνωση αλλά στο μασαζ η Ιουλία είναι τουλάχιστον ένα level πάνω. Η Ιουλία έχει σπουδάσει για μασαζ ενώ η Στεφανία απλά το κάνει μαζί με τα παρελκόμενά του.
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Σίγουρα η Στεφσνία κάνει καλύτερη εκτόνωση αλλά στο μασαζ η Ιουλία είναι τουλάχιστον ένα level πάνω. Η Ιουλία έχει σπουδάσει για μασαζ ενώ η Στεφανία απλά το κάνει μαζί με τα παρελκόμενά του.
Από ότι μού ειπε η Ιουλία μαθηματικός εχει σπουδάσει.Δεν μού είπε κάτι γιά σπουδές φυσιοθεραπείας.Δεν ενιωσα τό μασάζ της Ιουλίας νά έχει κάποια τεχνική ιδιαίτερη.Ο καθένας μας εχει τήν άποψή του.Σεβαστή καί η δική σου άποψη.Με την Στεφανία δέν εχω προχωρήσει πέρα από τό μασάζ καί τήν χειροκίνητη εκτόνωση γιατί εμφανισιακά δέν είναι τού γούστου μου.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
6
Like
520
Πόντοι
301
Διαβάζω, διαβάζω και τελικά δεν έχω καταλάβει ακόμα
Στο και στο παίζει τίποτα άλλο εκτός απο μασάζ; και αν ναι το κανονίζεις με το γραφείο;

Παίζει και φραπέ αλλά όχι με όλες (πιστεύω 2 στις 3 δίνουν και φραπέ από την 1η φορά). Γενικά είναι λίγο ρίσκο να πας για δοκιμές αλλά τουλάχιστον το μασάζ είναι καλό από όλες από ότι έχω καταλάβει και δεν θα κλαις τα λεφτά σου εντελώς.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.083
Πόντοι
2.456
Έχει επισκεφτεί κανένας τώρα τελευταία την Ιουλία από Περιστέρι ?? Έχω καιρό να δω κριτική και έλεγα να πάω σήμερα
Η Ιουλία είναι σταθερή σε μασάζ και φραπέ,δεν παίζουν υπονοούμενα για κάτι παραπάνω..
Αν είσαι ικανοποιημένος με αυτά είναι καλή επιλογή
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Γιά τήν Ιουλία από τό Περιστέρι λοιπόν.Προσωπικά ουτε τό μασάζ που μού έκανε μέ ικανοποίησε,ούτε η εκτόνωση (με τό χέρι της).Δέν αφησε καί κάποιο υπονοούμενο γιά κάτι περισσότερο,παρ'όλο πού στόν ίδιο χώρο μέ τό μασαζοκρέββατο είναι καί διπλό κρεββάτι.Εμφανισιακά είναι όμορφη ( 40+ αλλά δείχνει μικρότερη) μέ μεγάλα ακρα (χέρια,πόδια),αλλά κάπως απόμακρη.Τίποτε τό ιδιαίτερο δηλαδή κατ'εμέ.Δέν αξίζει η φάση ούτε γιά δοκιμή.Γιά παράδειγμα η Στεφανία δέν είναι τόσο όμορφη οσο η Ιουλία,αλλά κάνει πολύ καλύτερο μασάζ καί εκτόνωση.

Χουφτωματα αφηνει η Ιουλια?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
που υπάρχουν τα στοιχεία επικοινωνιας με Ιουλια;
 

grecomrs

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις στειλτε στοιχεία επικοινωνιας με Ιουλια η στεφανια αλλα ιουλια πιο πολυ π ειμαι κοντα
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.314
Πόντοι
206
ρε σεις στειλτε στοιχεία επικοινωνιας με Ιουλια η στεφανια αλλα ιουλια πιο πολυ π ειμαι κοντα
πρωτο ποστ και ζητας αντι να μαθεις να ψαχνεις νεουδι
πηγαινε πισω στο θρεντ θα θα βρεις αυτα που ζητας, οσο για τη στεφανια υπάρχει σχετικο θεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom