Νέα

Σε υποβαθμίζει κάποιος: τί σημαίνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dream_Master
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Λοιπον μαγκες πουλαω γνησιο ρολεξακι ενα 40ευρω γιατι ειμαι σε αναγκη, το σκοτωνω μη χανετε χρονο, δωρεαν μεταφορικα εντος αττικης αρκει να ερχεται ΜΜΜ κοντα σας

Μόλις το αγοράσω στο πουλάω 30ε

θα πάει κάτι παραπάνω επειδή το παίρνεις από άτομο εμπιστοσύνης και όχι από τον μπουζουκοπανεράκια όμως :confused:
ντηλ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Λοιπον μαγκες πουλαω γνησιο ρολεξακι ενα 40ευρω γιατι ειμαι σε αναγκη, το σκοτωνω μη χανετε χρονο, δωρεαν μεταφορικα εντος αττικης αρκει να ερχεται ΜΜΜ κοντα σας


ντηλ
Είναι το πολ Νιούμαν? Το θέλω
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
Λοιπον μαγκες πουλαω γνησιο ρολεξακι ενα 40ευρω γιατι ειμαι σε αναγκη, το σκοτωνω μη χανετε χρονο, δωρεαν μεταφορικα εντος αττικης αρκει να ερχεται ΜΜΜ κοντα σας


ντηλ
ώπα βάστα.... τα πράγματα έχουν αλλάξει........ από ότι φαίνεται δεν είναι ρέπλικα είναι γνήσιο αλλά οκ επειδή είχαμε πει 30 και για να είμαι κύριος νομίζω για γνήσιο ρόλεξ ένα 100ρικο είναι καλά για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι :confused:

επειδή η τιμή είναι αυξημένη το στέλνω σε όλη την Ελλάδα με κούριερ με δική μου χρέωση μετρητά θα πληρώσεις τον κούριερ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
Να δείτε που στο τέλος ο νηματοθέτης θα το πουλήσει κάνα 200άρι και θα του έχουμε κάνει και διαφήμιση τζάμπα :tooth:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Αν είναι το toubillon della croix δίνω 300.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Αν είναι το ριβερσ σιξ το παίρνω τώρα
σου λεω εχω ολα τα χαρτια, ριβερ σιξ σεβεν ειτ
ειναι το σπεσιαλ εντισιον δεν το εχουν πολλοι, μη γκουγκλαρεις τσαμπα

1690927185004.png


ξερεις οτι ειμαι αξιοπιστος, σου δινω και εγγυηση ενα μηνα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.172
Κριτικές
18
Like
19.931
Πόντοι
4.546
Χίλια συγγνώμη για την αδιακρισία. Αν θες μου απαντάς. Τον έχεις πάνω ή κάτω από το μέσο όρο;
Αφού δεν την έχει δει ακόμα την μαλαπερδα του ή γκόμενα, τι σημασία έχει;
Ενώ, αν της έδειχνε το βιβλιάριο καταθέσεων με τα εκατομμύρια πρώτα και, μετά της έδειχνε την μπάμια του, θα τον αγαπούσε παντοτινά και δε θα την ένοιαζε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.172
Κριτικές
18
Like
19.931
Πόντοι
4.546
Έστω ότι σε θέλει για το αμάξι και τα χρήματα σου, εσύ ρωτάς γιατί την ερωτεύτηκες ή θέλεις πράγματι να μάθεις την αλήθεια;
Θα ακούσεις ποτέ αλήθεια από γυναίκα;
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Ας το πάρουμε από την αρχή, δηλαδή από τον τίτλο. Ο "φίλος" σου δεν σε υποβαθμίζει, προσπαθεί να σε υποβαθμίσει. Αν εσύ ξέρεις ποιος είσαι και νιώθεις εντάξει με τον εαυτό σου, ούτε ο "φίλος" σου μπορεί να σε υποβαθμίσει ούτε κανείς άλλως στον κόσμο. Για να μπούμε στην ουσία του θέματος, κάνε την προσπάθεια σου για να πετύχεις αυτό που θέλεις (είτε είναι το γκομενάκι, είτε οτιδήποτε άλλο στόχο μπορεί να έχεις στη ζωή σου) με ό,τι μέσα διαθέτεις είτε αυτά είναι υλικά αγαθά/χρήματα είτε πνευματικά είτε εμφανισιακά ή οτιδήποτε άλλο.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.391
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Ας το παρουμε απο την αρχη. κολαω μια γκομενα που μου αρεσει, παω εκει που δουλευει δηλαδη και την φλερταρο εδω και μια εβδομαδα. Αυτο που με πειραξε ειναι κατι που μου ειπε ενας φιλος, δηλαδη οτι με βλεπει μονο επειδη εχω καλο αυτοκινητο (παω με αυτο εκει που δουλευει) και οτι με θελει για αυτο μονο και για τα λεφτα μ. Μου λεει γιατι δεν πηγες χωρις το αυτοκινητο και πηγες με αυτο εκει. Τον λεω να παω με τα ποδια δλδ? ναι μου λεει . Και μου λεει αν δεν ειχες καλο αυτοκινητο σιγα μην σε κοιτουσε. Εν το μεταξυ ειμαι εξωτερικα μια χαρα ουτε χοντρος ουτε ντυνομαι χαλια. Η γκομενα με κερασε κιολας μια φορα και ειναι να βγουμε. Αυτο που θελω να ξεκαθαρισω ειναι τι υποδηλωνουν αυτα τα λογια του φιλου μου? ζηλεια μηπως επειδη αυτος δεν εχει το πακετο που εχω παραπανω εγω?

Αν ειναι κολλητος σου ειπε την αλήθεια του . Οι φιλοι ειναι για να λένε και καμια αλήθεια . Εσυ κανεις σαν γκόμενα .
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Πριν κανα μήνα είχα κανονίσει έξοδο παρέας. Ήρθαν μπόλικα μουνια και έφερα και έναν μαλακα. Γούσταρα μια από εκεί του το είπα ,για να χωθεί στις άλλες. Όλες ελεύθερες, όλες καλά μουνια.

Αυτός φαγώθηκε να λέει ότι αυτή που γούσταρα τον κοίταζε ,του μίλαγε και μάλιστα όταν της μιλούσα, από κοντά και αυτός.

Δε θέλω να πω πολλά,μέχρι τις 2.30 χτες σπίτι της ήμουν ,της έκανα μασάζ ;)

Αυτά δεν είναι αντρικές συμπεριφορές αλλά πολλοί τύποι εκεί έξω ,ενώ δεν χρειάζεται καν ,πάνε να σε κομπλαρουν και στο παίζουν φίλοι. Μικροτσουτσουνες κομπλέξαρες με τους οποίους πρέπει να έχεις το μίνιμουμ του πάρε δώσε

Από τους καλούς φίλους που έχω δεν μπορώ να φανταστώ κάτι τέτοιο να συμβαίνει
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Φίλτατε σε αυτή τη χώρα υπάρχει λίγο ένα σύνδρομο Νίκου Ξανθόπουλου, το καλό λαϊκό παιδί που θέλουμε να το αγαπήσουν γιατί είναι τέτοιο και όχι για τα πλούτη ή τα φράγκα ή τη μόστρα. Έχουμε δαιμονοποιήσει το χρήμα, μολονότι και η οικονομική μας κατάσταση μας ''χαρακτηρίζει'' πολλαπλώς.
Μετά από χρόνια ξέρεις τι έχω καταλάβει; η γκόμενα σε γουστάρει για αυτό που βλέπει επάνω σου σε δεδομένο χρόνο και τόπο και στο οποίο δίνει έμφαση. Αν η συγκεκριμένη δει το αμάξι, για το αμάξι θα σε γουστάρει. Αν κάποια άλλη γουστάρει τα μούσια, θα κολλήσει για τα μούσια σου. Το τι θα δει η άλλη επάνω σου και θα της αρέσει, δεν μπορείς να το επηρεάσεις εσύ.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ας το παρουμε απο την αρχη. κολαω μια γκομενα που μου αρεσει, παω εκει που δουλευει δηλαδη και την φλερταρο εδω και μια εβδομαδα. Αυτο που με πειραξε ειναι κατι που μου ειπε ενας φιλος, δηλαδη οτι με βλεπει μονο επειδη εχω καλο αυτοκινητο (παω με αυτο εκει που δουλευει) και οτι με θελει για αυτο μονο και για τα λεφτα μ. Μου λεει γιατι δεν πηγες χωρις το αυτοκινητο και πηγες με αυτο εκει. Τον λεω να παω με τα ποδια δλδ? ναι μου λεει . Και μου λεει αν δεν ειχες καλο αυτοκινητο σιγα μην σε κοιτουσε. Εν το μεταξυ ειμαι εξωτερικα μια χαρα ουτε χοντρος ουτε ντυνομαι χαλια. Η γκομενα με κερασε κιολας μια φορα και ειναι να βγουμε. Αυτο που θελω να ξεκαθαρισω ειναι τι υποδηλωνουν αυτα τα λογια του φιλου μου? ζηλεια μηπως επειδη αυτος δεν εχει το πακετο που εχω παραπανω εγω?
Πολύ καλός φίλος..πρόσεχε μην τον χάσεις..( εννοείται είναι κομπλεξικος, εσύ βουρ στη γκόμενα και μη μασάς, με τις γυναίκες χρησιμοποιούμε ότι όπλα έχουμε, το αμάξι είναι ένα από αυτά,τον φίλο αυτόν καντον πέρα, εκτός αν εντάξει μπορείς να αντέξεις το κόμπλεξ και δεν επηρεαζεσαι)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Μικρος δεν ειμαι σχετικα . απλα με πειραξε αυτο που ειπε καταλαβες φιλε μου? Α και ξεχασα να πω οτι πριν αρχιζω να την κολαω την ειδαμε στο δρομο με τον φιλο μου και του αρεσε και αυτου! Βασικα φιλος φιλος δεν ειναι απλα δουλευουμε καθε μερα μαζι στο ιδιο μαγαζι και αυτος ειναι 55αρις (εγω 33) και ειναι και παντρεμενος με μια χοντρη χαλια
Πες έτσι..δεν είναι φίλοι αυτοί.. συνάδελφοι και παπαριές..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom