Νέα

Σε υποβαθμίζει κάποιος: τί σημαίνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dream_Master
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Έχετε οικογενειακή επιχείρηση με έπιπλα, στέκεστε καλά οικονομικά, και πουλάγατε μούφα ρόλεξ 25 ευρώ γιατί είχατε ανάγκη από χρήματα;
καμια σχεση το πριν 15 χρονια τυπε. τοτε ημουν ανηλικος τι ηθελες να εχω γνησιο ρολεξ?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα και ειμαι καλα οικονομικα, αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.
τύπε ο 55ρης που λες οτι δουλευει μαζι σου στην ιδια επιχείρηση εννοεις οτι τον εχεις υπάλληλο σου στο οικογενειακό μαγαζι με τα επιπλα; :coffee: μπερδεύεται το στορι
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
τύπε ο 55ρης που λες οτι δουλευει μαζι σου στην ιδια επιχείρηση εννοεις οτι τον εχεις υπάλληλο σου στο οικογενειακό μαγαζι με τα επιπλα; :coffee: μπερδεύεται το στορι
Αφού ο τύπος το λέει ξεκάθαρα ρε τύπε :

Είναι 32 χρόνων και κάνει παρέα με τον 55άρη υπάλληλο του πατέρα του που πάνε και για καφέδες και βλέπουν το γκομενάκι στο δρόμο.

Ο 55άρης υπάλληλος που παίρνει 700ε προσπαθεί να φάει τη γκόμενα του 32χρονου αφεντικού του με την 911 και εν μέρη τον βάζει σε σκέψεις μήπως ο φίλος και υπάλληλος του δεν είναι και τόσο φίλος του

Όλα στέκουν που το είδες το μπέρδεμα :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
καμια σχεση το πριν 15 χρονια τυπε. τοτε ημουν ανηλικος τι ηθελες να εχω γνησιο ρολεξ?

Τότε δηλαδή δεν υπήρχε η οικογενειακή επιχείρηση και δεν είσαστε καλοστεκούμενος οικονομικά;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Τότε δηλαδή δεν υπήρχε η οικογενειακή επιχείρηση και δεν είσαστε καλοστεκούμενος οικονομικά;

Γιατί τέτοια ζηλια ρε τύπε;

Το 90% των ρολογιών εκεί έξω είναι ρέπλικες ή ήμι- ρέπλικες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Γιατί τέτοια ζηλια ρε τύπε;

Το 90% των ρολογιών εκεί έξω είναι ρέπλικες ή ήμι- ρέπλικες
Πέρσι ο μαικήνας με την 911 άνοιξε θέμα για να ρωτήσει ποσό έχει το πανέρι με τα λουλούδια στα μπουζούκια.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
788
Κριτικές
1
Like
2.179
Πόντοι
446
Στο χρήμα και στα γκομενιλικια δεν υπάρχουν φιλίες μεταξύ ανθρώπων
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Ας το παρουμε απο την αρχη. κολαω μια γκομενα που μου αρεσει, παω εκει που δουλευει δηλαδη και την φλερταρο εδω και μια εβδομαδα. Αυτο που με πειραξε ειναι κατι που μου ειπε ενας φιλος, δηλαδη οτι με βλεπει μονο επειδη εχω καλο αυτοκινητο (παω με αυτο εκει που δουλευει) και οτι με θελει για αυτο μονο και για τα λεφτα μ. Μου λεει γιατι δεν πηγες χωρις το αυτοκινητο και πηγες με αυτο εκει. Τον λεω να παω με τα ποδια δλδ? ναι μου λεει . Και μου λεει αν δεν ειχες καλο αυτοκινητο σιγα μην σε κοιτουσε. Εν το μεταξυ ειμαι εξωτερικα μια χαρα ουτε χοντρος ουτε ντυνομαι χαλια. Η γκομενα με κερασε κιολας μια φορα και ειναι να βγουμε. Αυτο που θελω να ξεκαθαρισω ειναι τι υποδηλωνουν αυτα τα λογια του φιλου μου? ζηλεια μηπως επειδη αυτος δεν εχει το πακετο που εχω παραπανω εγω?
Ο φίλος σου ειναι ενας ξερόλας, απο αυτους που ισοπεδωνουν και τσουβαλιαζουν τις γυναικες και εμμονικός. Γράψτον στ' αρχιδια σου. Τοξικός και μαλάκας. Κακώς τον εχεις φιλο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
φιλε το ξερω μπορει να μην το πιστευεις , δεν με νιαζει καθολου. ειμαι τυχερος απλα και εχουμε μια οικογενειακη επιχειρηση με επιπλα και ειμαι καλα οικονομικα, αλλα γκομενες για σχεση δεν κρατουσα ποτε σχεδον. Με ενιαζει μονο το πηδημα ετσι τις εβλεπα. Τωρα σε αυτην την περιπτοση κατι εχω παθει και δεν ξερω δεν νιωθο οτι απλα θελω να την πηδηξω απλα θελω να ειμαι μαζι της. εχω κατσει σπιτι αρκετες μερες χωρις να βγω και προσπαθω να σταματησω να την σκεφτομαι , λεω στον εαυτο μου τι δουλεια εχεις με την πιτσιρικα τωρα ξεχασε την σιγα την γκομενα γαμησε την. και την αλλη μερα παλι την σκεφτομαι , παω στην δουλεια την σκεφτομαι, στο αμαξι την σκεφτομαι, στο γυμναστηριο παλι . Αφου ειμαι ετοιμος να φυγω ενα ταξιδι στο εξωτερικο μηπως και ηρεμησω και την βγαλω απτο μυαλο μου.
Τυπε ασχολησου δια χειρός βαραγκη παιξτον και θα σου περάσει
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.492
Like
6.128
Πόντοι
2.356
Πέρσι ο μαικήνας με την 911 άνοιξε θέμα για να ρωτήσει ποσό έχει το πανέρι με τα λουλούδια στα μπουζούκια.
Κι αυτή δε θα 'ναι γνήσια. Σαν το ρολεξ κι αυτή.
Από τη replicar στην Κατερίνη πρέπει να την έχει πάρει. Οι τύποι φτιάχνουν την 550 τη Spyder και την 356 τη speedster διπλότυπο καρμπον με τις γνήσιες. Σιγά μη μπορούν να τις ξεχωρίσουν οι κοπελίτσες που ψάχνουν αυτοκίνητο για σχέση και γάμο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Δεν εκτελώ παραγγελίες κύριε.
Τι πρέπει να κάνω να ανοίξω σαμπάνιες να πετάξω πανερια λελουδα να πω στην τραγουδιαρα να κάνει κονσομανσιον στο τραπέζι σου τι ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Τι πρέπει να κάνω να ανοίξω σαμπάνιες να πετάξω πανερια λελουδα να πω στην τραγουδιαρα να κάνει κονσομανσιον στο τραπέζι σου τι ?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
τυπε νηματοθετη επειδη το ξαναθαψανε το νημα με το ρολεξ σου γραφω εδω.
το αγοραζω 13 ευρω:coffee:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Δεν το είχε πάρει το μάτι μου αυτο το επος
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
εγώ δίνω 25 αλλά θέλω τιμολόγιο να το περάσω στα έξοδα :coffee:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Είναι το ντειτονα βάλε κάτι παραπάνω
25 ευρω ζηταγε πριν 15 χρονια.
-1 ευρω για καθε ετος +3 ευρω μεταφορικα
τιμιο ειναι, δεν φτανει που θα κυκλοφορω με μαιμου ρολεξ 15ετιας+
εγώ δίνω 25 αλλά θέλω τιμολόγιο να το περάσω στα έξοδα :coffee:
ε γαμιεσαι τωρα χαλας την πιατσα, ετσι ειπαμε;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.559
Πόντοι
3.656
25 ευρω ζηταγε πριν 15 χρονια.
-1 ευρω για καθε ετος +3 ευρω μεταφορικα
τιμιο ειναι, δεν φτανει που θα κυκλοφορω με μαιμου ρολεξ 15ετιας+

ε γαμιεσαι τωρα χαλας την πιατσα, ετσι ειπαμε;
Μόλις το αγοράσω στο πουλάω 30ε

θα πάει κάτι παραπάνω επειδή το παίρνεις από άτομο εμπιστοσύνης και όχι από τον μπουζουκοπανεράκια όμως :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom