Νέα

Σε τι ποσοστό πιστεύτε οτι οι ιερόδουλες είναι φορείς του aids στην Ελλάδα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Χωρίς να χω πάει με επαγγελματία στατιστικά και λογικά δεν στέκει όλο και κάμποσες θα χουν AIDS με τόσους άθρομετανάστες και αφού δέχονται καμια 30αρια ατομα τη μέρα;Αν όπως λέτε πάνε και Αλβανοί και Πακιστανοί και μάυροι όλο και κάτι κολλάνε.Τώρα αν έχει η ιερόδουλος AIDS μπορεί να εμποδίζεται η μετάδοση με προφυλακτικό όμως κάτι όπως το να μην έχει φορεθεί το προφυλακτικό καλά ή να σπάσει κατα τη διάρκεια της πράξης σημαίνει ότι ακροβατείς σε τεντωμένο σχοινί.

Προσοχή σε όλους όσους πάτε με πόρνες και ο Θεος μαζί σας.

φιλε δεν ειναι οι πορνες που λες εσυ. να σου πω οτι πιστευω οτι πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να κολλησεις αμα γαμας γκομενες απο δω και απο κει. εκει θεριζει περισσοτερο
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
εγω δεν ειπα οτι ξερω καποια συγκεκριμενη ομωs ξερω ανθρωπο που εχει aids και παει και γαμαει στα μπουρδελα αλλα δε βαζει μυαλο και δεν ειναι εναs και δυο ειναι πολλυ που το κανουν αυτο ωποτε τα συμπερασματα δικα σαs
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Όχι φιλαράκι δεν είναι έτσι. Πρώτον άλλο το AIDS και άλλο όλα τα υπόλοιπα ΣΜΝ και δεύτερον δεν θέλω να πιστέψω ότι δεν υπάρχουν αρρώστιες στα μπουρδέλα και γενικώς δε με ενδιαφέρει να πιστέψω το οτιδήποτε,αλλά το να ξέρει κάποιος κάτι συγκεκριμένο που είναι τόσο βαρύ και να μην το λέει είτε από αδιαφορία είτε για να μην καρφωθεί η πουτάνα, δείχνει τουλάχιστον αρρώστια στον ψυχικό κόσμο αυτού του ανθρώπου

φιλε ΟΚ. νομιζω οτι ο αγαπητος τυπος δεν εχει καμια πληροφορια.
 

ass-sniper

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
342
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαλακαs εισαι εσυ και οτι αγαπαs πρωτον αυτο και δευτερον λεω να βαλεται την λογικη να σκεφτη αφου δεν ελεγχονται και ειναι καραχυμα τη λεs οτι ειναι καθαρεs?
Από τον τρόπο που γράφεις μου φαίνεται ότι δεν είσαι στα καλά σου. Μπορεί να σε είπα μαλάκα αλλά δεν αναφέρθηκα "σε αυτά που αγαπάς". Ηρέμησε φιλαράκι και αν έχεις κάποια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ πληροφορία για το θέμα έστω και τώρα δεν είναι αργά πες την εδώ και στην αστυνομία ανώνυμα
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εγω δεν ειπα οτι ξερω καποια συγκεκριμενη ομωs ξερω ανθρωπο που εχει aids και παει και γαμαει στα μπουρδελα αλλα δε βαζει μυαλο και δεν ειναι εναs και δυο ειναι πολλυ που το κανουν αυτο ωποτε τα συμπερασματα δικα σαs

τα συμπερασματα τα ειχαμε κανει πολυ πριν. σιγουρα καποιος με aids πηγαινει και γαμαει στα μπουρδελα. και οχι μονο ενας.  ολοι εχουν καυλες αρρωστοι και μη
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
τα συμπερασματα τα ειχαμε κανει πολυ πριν. σιγουρα καποιος με aids πηγαινει και γαμαει στα μπουρδελα. και οχι μονο ενας.  ολοι εχουν καυλες αρρωστοι και μη
ναι αλλα δινουνε και ακαποτα και μετα πανε και αλλοι και κανουν ακαποτα
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ναι αλλα δινουνε και ακαποτα και μετα πανε και αλλοι και κανουν ακαποτα

μην πας στα ακαποτα, οταν δεις οτι προσφερουν ακαποτο, φυγε απλα. ειδικα αυτα που λενε και καλα ''τελιωτικο''. καντην με ελαφρα πηδηματακια. μη θυσιαζεις την υγεια και τη ζωη στο βωμο της καυλας
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
στα ακαποτα με CIM, αν ενας πελατης εχει κατι, αυτο θα μεινει στο στομα της πουτανας, το οποιο θα μεταδωσει στον επομενο, χωρις απαραιτητα η πουτανα να κολλησει τιποτα. δηλαδη μπορειτο στομα της πουτανας να κολλαει οποιον το χωσει εκει, αλλα η ιδια να τη βγαλει καθαρη. το χω διαβασει σε επιστημονικο αρθρο. επομενως δεν ειναι απαραιτητο η πουτανα να εχει AIDS για να κολλησει καποιος.
 

v-man

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μου φαίνεται ότι εδώ μέσα ο καθένας για να κάνει εντύπωση γράφει ότι του 'ρθει. Τι θα πει σε τι ποσοστό οι ιερόδουλες είναι φορείς του aids? Στον υπόλοιπο πληθυσμό σε τι ποσοστό είναι? Υπάρχουν στατιστικά στοιχεία για όλα αυτά στο ΚΕΛΠΝΟ και μπορεί κάποιος να πληροφορηθεί με σχετική ασφάλεια. Το τι πιστεύουμε εδώ δεν σημαίνει τίποτα και είναι σοβαρό το θέμα για να λέει ο καθένας ότι θέλει.
 

Επισκέπτης
στα ακαποτα με CIM, αν ενας πελατης εχει κατι, αυτο θα μεινει στο στομα της πουτανας, το οποιο θα μεταδωσει στον επομενο, χωρις απαραιτητα η πουτανα να κολλησει τιποτα. δηλαδη μπορειτο στομα της πουτανας να κολλαει οποιον το χωσει εκει, αλλα η ιδια να τη βγαλει καθαρη. το χω διαβασει σε επιστημονικο αρθρο. επομενως δεν ειναι απαραιτητο η πουτανα να εχει AIDS για να κολλησει καποιος.
Αποκλείεται να μην κολλήσει η πουτάνα κ μόνο ο πελάτης.

Γενικά η πίπα είναι ό,τι πιο ακίνδυνο.

Πιστευώ δεν μιλάς για aIDS.....
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
στα ακαποτα με CIM, αν ενας πελατης εχει κατι, αυτο θα μεινει στο στομα της πουτανας, το οποιο θα μεταδωσει στον επομενο, χωρις απαραιτητα η πουτανα να κολλησει τιποτα. δηλαδη μπορειτο στομα της πουτανας να κολλαει οποιον το χωσει εκει, αλλα η ιδια να τη βγαλει καθαρη. το χω διαβασει σε επιστημονικο αρθρο. επομενως δεν ειναι απαραιτητο η πουτανα να εχει AIDS για να κολλησει καποιος.
εχειs καει
 

ass-sniper

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
342
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγω δεν ειπα οτι ξερω καποια συγκεκριμενη ομωs ξερω ανθρωπο που εχει aids και παει και γαμαει στα μπουρδελα αλλα δε βαζει μυαλο και δεν ειναι εναs και δυο ειναι πολλυ που το κανουν αυτο ωποτε τα συμπερασματα δικα σαs
Πρώτον φάσκεις και αντιφάσκεις, γιατί στην αρχή υπονοούσες ότι το έμαθες από μια μαύρη στο Μεταξουργείο και μετά μας είπες ότι ξέρεις κάποιον που έχει aids και πάει στα μπουρδέλα. Δεύτερον αν είναι αλήθεια αυτό που λές, τότε αν ήμουν στη θέση σου ακόμα και αν ήταν ο ίδιος μου ο αδερφός θα τον είχα καταγγείλει στην αστυνομία χωρίς δεύτερη σκέψη. Τρίτον αυτό είναι διαφορετικό από το να έχει η πουτάνα aids.Σίγουρα πάνε κάποιοι που έχουν aids στα μπουρδέλα και σίγουρα θα τύχει να τους κάνει κάποια πουτάνα ακάποτο τσιμπούκι. Το θέμα είναι ότι οι πιθανότητες να κολλήσει AIDS από το τσιμπούκι είναι λίγες (αυξάνονται αν υπάρχει πληγή στα ούλα και γενικά στο στόμα της πουτάνας) και ότι αν ελέγχεται η πουτάνα σωστά και τακτικά ο πελάτης είναι καλυμμένος.Οπότε το σωστό ερώτημα είναι: ελέγχονται οι πουτάνες τακτικά?? Εγώ πάντως προσωπικά κάνω εξετάσεις για ΣΜΝ στο Συγγρού αρκετά συχνά, περισσότερο από ευσυνειδησία, αλλά και γιατί ανησυχώ για την υγεία μου και δυστυχώς δεν το βλέπουν όλοι έτσι...  
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Μαλακίες γράφεις,τα έχει η πουτάνα στο στόμα δεν ασθενεί αλλά μεταδίδει. :jerking:

Κάπου τα μπέρδεψες.....
πεσ τα μωρε του καηλα που κανει ποστ ο ψαρακαs μπαs και γινει ειδημων σημερα αντε με τουs καηλεs
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ασχετα με το τι ειπε ο τυπος αυτο που λεει σε γενικες γραμμες ισχυει μπορει ενας φορεας να κολλαει αλλους αλλα να μην νοσει ο ιδιος δεν ξερω αν εννοουσε αυτο αλλα τεσπντων
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
καλως τον μαλακα.ρε αρχιτρομπα που ζεις στην ζυριχη?μας λες οτι οι νομιμες περνανε απο εξετασεις λες και μιλας σε 8χρονα παιδια.οταν κανουν ντου οι μπατσοι στην φυλης και μεταξι γιατι το 95% των μπουρδελων κλεινουν?επειδη οι κοπελες ειναι νομιμες?μας λες οτι θα καταλαβαιναμε αν καποια αν ηταν φορεας αν εξαφανιζοτανε.για πηγαινε στο θρεντ χαμενες ιεροδουλες και δες ποσες εξαφανιζονται μεσα σε μια νυχτα.(οχι οτι απαραιτητα συμβαινει κατι υποπτο)
Δεν ξερω τι γινεται στην πρωτευουσα του πακισταν(Αθηνα) στην θεσσαλονικη μενω.
Βρε καραβλαχε, αν εστω και 1 ειχε HIV  και την πιανανε θα το ακουγες στις ειδησεις και σιγουρα εδω στο σαιτ.
Εχεις διανοηθει ποσος κοσμος παει στα μπουρδελα;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
Δεν ξερω τι γινεται στην πρωτευουσα του πακισταν(Αθηνα) στην θεσσαλονικη μενω.
Βρε καραβλαχε, αν εστω και 1 ειχε HIV  και την πιανανε θα το ακουγες στις ειδησεις και σιγουρα εδω στο σαιτ.
Εχεις διανοηθει ποσος κοσμος παει στα μπουρδελα;
κανείς δεν πάει...μόνο εγώ εσύ και κανά 2 ακόμα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom