Νέα

«Σε παρακαλώ , βοήθησέ με...»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pontik

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2005
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]Κανε κάτι τώρα[/size]
Πάρε τηλέφωνο την αστυνομία η ενημερωσε καποιον που εμπιστευεσε
και εχει τα αρχιδια για να βοηθήσει προς Θεού αν λες αλήθεια μην κάθεσαι έτσι ξύπνα
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
και τι να σου κάνει η αστυνομία?Άν παρει τηλεφωνο μπορεί να μπλέξει κι ίδιος αφού ίσως κληθεί να δώσει κατάθεση κι ο ίδιος.

Ρε αμα ειναι αληθεια αξιζει τον κοπο. Αξιζει την προσπαθεια.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
παιδια γεια σας, ειμαι ακομα συγκλονισμενος  με αυτο που μου συνεβει σημερα.ειχα δουλεια στην αθηνα και επειδη τελειωσα νωρις ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να χαζεψω για να περασει η ωρα, δεν ειχα στο νου μου να γαμησω, μονο τσαρκα ηθελα να κανω και να παρωλιγο ματι... αφου γυρισα 5-6 μπουρδελα μπαινω και σε ενα σπιτι και βλεπω ενα μωρο του θανατου, τρελαθηκα ισως το πιο ομορφο μωρο που εχω συναντησει σε μπουρδελο, πανεμορφη απιστευτο κορμι και αρκετα ντροπαλο κατι που μου αρεσει και με εξιταρει... χωρις να το σκεφτω, σηκωνομαι πληρωνομαι και περναω, βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω στο δωματιο μετα απο κανενα 5λεπτο ερχεται το κουκλακι, απο κοντα ηταν ακομα πιο ομορφο, της λεω ελα εδω κοπελα και την αγκαλιαζω και παω να τη φιλησω... εκεινη τη στιγμη λοιπον αρχιζει και την περνει το παραπανο, αρχιζει να κλεει με λιγους και χαμηλοφωνα για να μην ακουστει εξω, τι εγινε της λεω? και μου απανταει με σπαστα ελληνικα, "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ..." Παιδια εχω συγκλονιστει πραγματικα, εχω την εντυπωση οτι ειχα ξαναδιαβασει παρομοια ιστορια εδω μεσα αλλα δεν μπορεσα να την βρω... φυσικα δεν γαμησα , δεν μπορουσα να γαμησω οταν εβλεπα εναν συνανθρωπο μας να υποφερει πραγματικα... το μονο που καταλαβα απο τα λιγα λογια που εβγαινα μεσα απο τους λιγμους "θελω την μαμα μου θελω τη μαμα μου, βοηθησε με..." οση ωρα γραφω αυτα τα λιγα εχω ανατριχιασει γιατι εχω το ολο σκηνικο στο μυαλο μου... και το κακο ειναι οτι πραγματικα δεν μπορουσα να κανω κατι, δεν ηξερα τι να κανω , το μονο που εκανα την πηρα μια αγκαλια και την χαιδευα και εννοιωσα στο στηθος μου το καυτο δακρυ της, απλα ηθελα να αναφερω την ιστορια τιποτα παραπανω... δεν θελω να ξαναπαω απο εκει δεν θελω να ξανανοιωσω τοσο ασημα οσο σημερα. Η ΔΥΣΤΗΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ, ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

φιλε αν δεν ειναι μουφα η ιστορια καταγγελια στην αστυνομια τωρα.....ΟΧΙ ΕΔΩ.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Φιλε δρασε αμεσα. Ξανα πηγαινε τσαρκα, βρες την και μολις σιγουρευτεις οτι θελει να φυγει απο εκει μεσα, φευγεις και παιρνεις τηλεφωνο αμεσως την αστυνομια. Εγω δεν θα μπορουσα να κοιμηθω το βραδι γνωριζοντας οτι κανει κατι παρα την θεληση της. Μπορει να μην την γνωριζεις προσωπικα, αλλα ειναι θεμα ανθρωπιας.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
και τι να σου κάνει η αστυνομία?Άν παρει τηλεφωνο μπορεί να μπλέξει κι ίδιος αφού ίσως κληθεί να δώσει κατάθεση κι ο ίδιος.
κανεις λαθος .........αν κανεις μια καταγγελεια  ανωνημη στη ασυνομια η στο ηθων που εκει το περνουν ακομα πιο σοβαρα το θεμα αυτο λεγοντας τους το σπιτι και την οδο(και ας μην ελεγχθει) τοτε δεν σε καλει να καταθεσεις κανενας....απλα εχεις κανει αυτο που πρεπει
 
OP
OP
c35

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
[size=20pt]Κανε κάτι τώρα[/size]
Πάρε τηλέφωνο την αστυνομία η ενημερωσε καποιον που εμπιστευεσε
και εχει τα αρχιδια για να βοηθήσει προς Θεού αν λες αλήθεια μην κάθεσαι έτσι ξύπνα
φιλε, πριν καιρο ειχα διαβασει κατι εδω μεσα απο καποιον (δεν θυμαμαι απο ποιον και σε ποιο θεμα ηταν) ειχα πει λοιπον αυτος... "θελω να ρωτησω κατι, καθημερινα ακουμε για αποδρασεις πουτανων απο το κυκλωμα τους και δωσιμο στην αστυνομια του κυκλωματος... κανεις ομως δεν μας εχει μιλησει για την ζωη αυτης της πουτανας μετα απο αυτη την πραξη, ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ???????? ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ?????? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ????????? ΖΕΙ????????? "
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εγω τι θα'κανα στη θεση σου??Ξαναπηγαινα στο μπουρδελο και καλα για να γαμησεις την ιδια..Μπες μεσα και συζητα την και δες τι μπορει να γινει...
Εκτος αν λες μαλακιες,οποτε εισαι ΖΩΟ!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και να ξέρεις ότι ότι λέμε και ότι θέση παίρνουμε εδώ μεσά δε περνάει απαρατήρητο απο εκτός bourdela.tv, γι αυτό πρόσεχε τι λές.

πππςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


κατουρήθηκα απ το φόβο μου.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δεν κανω πλακα φιλε, αυτα μου ειπε μεσα σε κλαματα, μετα εριξε λιγο νερο στο προσωπο της απο ενα νηπτιρακι που ειχε εκει μεσα... δεν θελω να πω τιποτα φιλε, δεν εμπιστευομαι κανεναν...
Κι εσυ αντι, τουλαχιστον να την ξαναεπισκεφτεις και να την ρωτησεις τι συμβαινει ακριβως και να δεις αν μπορεις να βοηθησεις, το ποσταρεις εδω για να πουμε γνωμη και να κανουμε χαβαλε(αφου ειπες οτι δεν θα δωσεις τα στοιχεια σε κανεναν...)???

κλωνοιστορια μου μυριζει  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
φιλε, πριν καιρο ειχα διαβασει κατι εδω μεσα απο καποιον (δεν θυμαμαι απο ποιον και σε ποιο θεμα ηταν) ειχα πει λοιπον αυτος... "θελω να ρωτησω κατι, καθημερινα ακουμε για αποδρασεις πουτανων απο το κυκλωμα τους και δωσιμο στην αστυνομια του κυκλωματος... κανεις ομως δεν μας εχει μιλησει για την ζωη αυτης της πουτανας μετα απο αυτη την πραξη, ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ???????? ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ?????? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ????????? ΖΕΙ????????? "
ναι ολες αυτες οι κοπελες ζουν και προστατευονται 100%
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
κανεις λαθος .........αν κανεις μια καταγγελεια  ανωνημη λεγοντας τους το σπιτι και την οδο(και ας μην ελεγχθει) τοτε δεν σε καλει να καταθεσεις κανενας....απλα εχεις κανει αυτο που πρεπει

όχι προτείνω να μη ξαναπάει σήμερα..αν κάποιος ιδιοκτήτης η νταβάς διαβάζει αυτά και ξαναδεί δεύτερη φορά φάτσα και τον πάρει πρέφα...

εγώ λέω ασφάλεια με ανωνυμία όπως είπε σωστά η trans...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ???????? ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ?????? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ????????? ΖΕΙ????????? "

to be, or not to be.

that is the question.

πάνε ρε μαλάκα στην αστυνομία και άσε τις αναλύσεις. αλλιώς άμα κάνεις το κομμάτι σου άει γαμήσου.
άνοιξες και θρεντ στο μπουρδέλα γιατί χαλάστηκες.  :headbang:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
to be, or not to be.

that is the question.

πάνε ρε μαλάκα στην αστυνομία και άσε τις αναλύσεις. αλλιώς άμα κάνεις το κομμάτι σου άει γαμήσου.
άνοιξες και θρεντ στο μπουρδέλα γιατί χαλάστηκες.  :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pontik

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2005
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε, πριν καιρο ειχα διαβασει κατι εδω μεσα απο καποιον (δεν θυμαμαι απο ποιον και σε ποιο θεμα ηταν) ειχα πει λοιπον αυτος... "θελω να ρωτησω κατι, καθημερινα ακουμε για αποδρασεις πουτανων απο το κυκλωμα τους και δωσιμο στην αστυνομια του κυκλωματος... κανεις ομως δεν μας εχει μιλησει για την ζωη αυτης της πουτανας μετα απο αυτη την πραξη, ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ???????? ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ?????? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ????????? ΖΕΙ????????? "


 

Ρε παλικάρι κανε κάτι πριν πάθει κάτι η κοπέλα και μετά βλέπουμε τι θα γίνει και τι δουλειά θα κάνει
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
434
Like
37
Πόντοι
1
αδερφουλι αναποδα το πας
πρωτα στο ηθων καταγγελια
και μετα απο μερικες μερες αναφορα - ενημερωση εδω

καταλαβες ;

ετσι ειναι το σωστο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
όχι προτείνω να μη ξαναπάει σήμερα..αν κάποιος ιδιοκτήτης η νταβάς διαβάζει αυτά και ξαναδεί δεύτερη φορά φάτσα και τον πάρει πρέφα...

εγώ λέω ασφάλεια με ανωνυμία όπως είπε σωστά η trans...
Αλλη δουλεια δεν ειχαν ολοι οι νταβαδες, ολων των μπουρδελων, να διαβαζουν ολη μερα το μπουρδελα, χαλαρωσε
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
to be, or not to be.

that is the question.

πάνε ρε μαλάκα στην αστυνομία και άσε τις αναλύσεις. αλλιώς άμα κάνεις το κομμάτι σου άει γαμήσου.
άνοιξες και θρεντ στο μπουρδέλα γιατί χαλάστηκες.  :headbang:

άσε μας μωρε εμάς τους ευαίσθητους και τους μαλάκες.......πήγαινε εσύ να γαμήσεις το Μοντέλο που σε περιμένει στο καναπέ σου.., γιατί τη Κυριακή το βράδυ δε θα σου σηκώνεται απ τους -10... :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom