Νέα

«Σε παρακαλώ , βοήθησέ με...»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μορτη στο ξαναγραφω για ακομα μια φορα.
ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ εχουν τμημα που ασχολειται με το trafficking
210-3213150

ΚΛΙΜΑΚΑ
210 3417160-3

STOP TRAFFICKING
210-7757121

Αν λοιπον ειναι αληθεια αυτα που εγραψες παρτους τηλεφωνο τωρα. Αυτοι ξερουν τι να κανουν. Τα υπολοιπα ειναι, αλλα λογια ν΄αγαπιομαστε.
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
4
Πόντοι
0
Aλλα λόγια να αγαπιομαστε λεει κατα την γνώμη μου ο τύπος.
Οχι οτι δεν γίνονταν αυτα , αλλα οσες κοπέλες δουλεύουν τώρα σε μαγαζια με το κόκκινο φωτάκι το κάνουν με την θέληση τους.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Μορτη στο ξαναγραφω για ακομα μια φορα.
ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ εχουν τμημα που ασχολειται με το trafficking
210-3213150

ΚΛΙΜΑΚΑ
210 3417160-3

STOP TRAFFICKING
210-7757121

Αν λοιπον ειναι αληθεια αυτα που εγραψες παρτους τηλεφωνο τωρα. Αυτοι ξερουν τι να κανουν. Τα υπολοιπα ειναι, αλλα λογια ν΄αγαπιομαστε.
φιλε χαρα στο φιλοτιμο σου
αλλα ανθρακες ο θησαυρος
παπα πουλαει....
 

Επισκέπτης
Aλλα λόγια να αγαπιομαστε λεει κατα την γνώμη μου ο τύπος.
Οχι οτι δεν γίνονταν αυτα , αλλα οσες κοπέλες δουλεύουν τώρα σε μαγαζια με το κόκκινο φωτάκι το κάνουν με την θέληση τους.

οχι οτι ξερω και πολλα, αλλα μου φαινεται πολυ απολυτο αυτο που λες..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Aλλα λόγια να αγαπιομαστε λεει κατα την γνώμη μου ο τύπος.
Οχι οτι δεν γίνονταν αυτα , αλλα οσες κοπέλες δουλεύουν τώρα σε μαγαζια με το κόκκινο φωτάκι το κάνουν με την θέληση τους.
Σιγουρα υπαρχουν ακομα κοπελες που εξαναγκαζονται παρά (και οχι με οπως εγραψα προ λιγου κατα λαθος :2funny: :o) τη θεληση τους....

Απλως η συγκεκριμενη ιστορια ειναι ψευτικη και για να παιζει καποιος με τετοια πραγματα αν οντως το κανει, ειναι ΖΩΟ
 

Επισκέπτης
φιλε χαρα στο φιλοτιμο σου
αλλα ανθρακες ο θησαυρος
παπα πουλαει....

Δεν ξερω τι κανει ο τυπος, αλλα επειδη το θεμα, αν ειναι αληθεια ειναι σοβαρο, οφειλουμε να ανταποκριθουμε. Και οι 2 πρωτες ΜΚΟ εχουν ξενωνες που φιλοξενουν γυναικες που εχουν πεσει θυματα σωματεμποριας. Οι Γιατροι του Κοσμου απ΄οσο ξερουν παρεχουν και νομικη βοηθεια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν κανω πλακα φιλε, αυτα μου ειπε μεσα σε κλαματα, μετα εριξε λιγο νερο στο προσωπο της απο ενα νηπτιρακι που ειχε εκει μεσα... [glow=red,2,300]δεν θελω να πω τιποτα φιλε[/glow], δεν εμπιστευομαι κανεναν...
ευτυχως που δεν αδιαφορεις ρε τυπε :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
O τύπος είναι wannabe συγγραφέας.
Έβαλε και τίτλο μυθιστορήματος στην ονομασία του θρεντ.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
παιδια γεια σας, ειμαι ακομα συγκλονισμενος  με αυτο που μου συνεβει σημερα.ειχα δουλεια στην αθηνα και επειδη τελειωσα νωρις ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να χαζεψω για να περασει η ωρα, δεν ειχα στο νου μου να γαμησω, μονο τσαρκα ηθελα να κανω και να παρωλιγο ματι... αφου γυρισα 5-6 μπουρδελα μπαινω και σε ενα σπιτι και βλεπω ενα μωρο του θανατου, τρελαθηκα ισως το πιο ομορφο μωρο που εχω συναντησει σε μπουρδελο, πανεμορφη απιστευτο κορμι και αρκετα ντροπαλο κατι που μου αρεσει και με εξιταρει... χωρις να το σκεφτω, σηκωνομαι πληρωνομαι και περναω, βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω στο δωματιο μετα απο κανενα 5λεπτο ερχεται το κουκλακι, απο κοντα ηταν ακομα πιο ομορφο, της λεω ελα εδω κοπελα και την αγκαλιαζω και παω να τη φιλησω... εκεινη τη στιγμη λοιπον αρχιζει και την περνει το παραπανο, αρχιζει να κλεει με λιγους και χαμηλοφωνα για να μην ακουστει εξω, τι εγινε της λεω? και μου απανταει με σπαστα ελληνικα, "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ..." Παιδια εχω συγκλονιστει πραγματικα, εχω την εντυπωση οτι ειχα ξαναδιαβασει παρομοια ιστορια εδω μεσα αλλα δεν μπορεσα να την βρω... φυσικα δεν γαμησα , δεν μπορουσα να γαμησω οταν εβλεπα εναν συνανθρωπο μας να υποφερει πραγματικα... το μονο που καταλαβα απο τα λιγα λογια που εβγαινα μεσα απο τους λιγμους "θελω την μαμα μου θελω τη μαμα μου, βοηθησε με..." οση ωρα γραφω αυτα τα λιγα εχω ανατριχιασει γιατι εχω το ολο σκηνικο στο μυαλο μου... και το κακο ειναι οτι πραγματικα δεν μπορουσα να κανω κατι, δεν ηξερα τι να κανω , το μονο που εκανα την πηρα μια αγκαλια και την χαιδευα και εννοιωσα στο στηθος μου το καυτο δακρυ της, απλα ηθελα να αναφερω την ιστορια τιποτα παραπανω... δεν θελω να ξαναπαω απο εκει δεν θελω να ξανανοιωσω τοσο ασημα οσο σημερα. Η ΔΥΣΤΗΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ, ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Πήγαινε στην αστυνομία. Τι πιο απλό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom