Νέα

«Σε παρακαλώ , βοήθησέ με...»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ωχ τι μαλακια εγραψα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παω να διορθωσω!
πρεπει να μπει στα μπεστ η φραση μου  :uglystupid: :zfuck:

μάλλον αυτό είχε στο μυαλό του ο συγγραφέας του θρεντ...
αααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα
 

kokkinoskoufitsas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
...η περιγραφη μου φαινεται παπαντζα, ωστόσο μου χει συμβεί παρόμοιο πριν απο χρόνια στη φυλης..περιμενα στο δωματιο, τελευταιος πελάτης , και καποιος(προφανώς ο νταβας) χαστουκισε 2-3 φορές τη πουτανα κ αυτη εβαλε τα κλάματα....εγώ χεστηκα, μετα απο λιγο ερχεται στο δωματιο, τη ρωταω κ μου λεει ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΠΕΙΣ ΤΠΤ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΕΣ. καθομαι 5 λεπτα,φευγω, τηλ μετα απο λίγο στη αστυνομία(ανωνυμα).εκανα να πατησω τρια χρονια σε μπουρδελο. ..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
...η περιγραφη μου φαινεται παπαντζα, ωστόσο μου χει συμβεί παρόμοιο πριν απο χρόνια στη φυλης..περιμενα στο δωματιο, τελευταιος πελάτης , και καποιος(προφανώς ο νταβας) χαστουκισε 2-3 φορές τη πουτανα κ αυτη εβαλε τα κλάματα....εγώ χεστηκα, μετα απο λιγο ερχεται στο δωματιο, τη ρωταω κ μου λεει ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΠΕΙΣ ΤΠΤ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΕΣ. καθομαι 5 λεπτα,φευγω, τηλ μετα απο λίγο στη αστυνομία(ανωνυμα).εκανα να πατησω τρια χρονια σε μπουρδελο. ..

αυτό είναι το νορμάλ.
να πάρεις αμέσως την αστυνομία και να το μοιραστείς στον κόσμο μετά απο 3 χρόνια......
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aυτεs ητανε ταινιεs....Οχι love bites μη  χεσω
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
[size=20pt]μουφα το θεμα.......στα σκουπιδια αμεσως..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:[/size]
 

Επισκέπτης

...στην πορτα της φυλακης δε με περιμενε κανεις...
αχαχαχα
να κατσεις με την παρεα σου, με ποπ κορν και να τα βλεπεις! οι καλυτερες κωμωδιες! αχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom