Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Συναγωνιστη saras καλημερα

Κατ΄αρχην να σε ευχαριστησω που "παρακολουθησες" τοσο πολυ την παρεια μου, και ξερεις τοσα πολλα για τις κριτικες μου.

Απο την φυση μου ειμαι γεναιοδωρος ανθρωπος. Σε ολες τις φασεις της ζωης μου δεν ειμαι αυστηρος και δινω παντα το "κατι παραπανω".Ετσι λοιπον και στις κριτικες μου δεν "τσιγκουνευομαι".

Το συνολο του βαθμου της κριτικης ειναι αποτλεσμα πολλων "υποσυνολων".
Ετσι με μια μετρια η κακη εμπειρια, στην περιπτωση που εμφανησιακα η κοπελα ειναι ομορφη, ή το δωματιο ειναι καθαρο, η το παρκινγκ που ευκολο, λογικο ειναι  ο μεσος ορος να ανεβει.

Ο χαμηλοτερος βαθμος που βαζω στην εμφανιση ειναι το 7, διοτι δεν θεωρω οτι ειναι δυνατον να περασω με μια κοπελα που η εμφανιση της (για τα γουστα μου παντα) ειναι κατω απο 7.

Απο τις ενημερωσεις μου, φαινεται οτι κανω πολλες τσαρκες. Ως εκ τουτου η φυσιογνωμια μου ειναι "γνωστη" και οι κοπελες εχουν οικιοτητα μαζι μου.
Διχνω σεβασμο στις κοπελες και εισπρατω την αναλογη αντιμετωπιση.
Αρκετες κριτικες μου ειναι για ιδιες κοπελες. Αυτο σημαινει οτι ειμαι "πελατης τους" και συμπεριφεονται οποως θα συμεπριφεροταν ο καθενας μας στην δουλεια του σε "καλους πελατες".

Δεν ειμαι ιδιεταιρα απαιτητικος, και δεν ζηταω τα απιστευτα, οποτε με αυτα που μου προσφερουν οι κοπελες περναω (τις περισσοτερες φορες) καλα.

Τελος "μελεταω"πολυ πριν περασω με καποιοα κοπελα, και μεχρι τωρα, μου εχει βγει σε καλο.

Μερικα παραγειγματα αυτων που αναφερω:






Ειμαι και εγω ενας απλος συναγωνιστης, που δεν εχει κανενα κερδος, οπως οι πρισσοτεροι, εαν υπονοειται κατι.

Ελπιζω να σε καλυψα.
Απο την γραφη σου, εχω καταλαβει την ποιοτητα σου!...Δεν χρειαζεται να απολογησαι στον καθενα.
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθες πάντως δεν φάνηκε να έχει ούτε χιούμορ ούτε να της αρέσει αυτό που κάνει! Ρώτα εμένα τι άκουσα μετά από τον οργισμένο CHEYENNE!!! Πρώτη φορά τον είδα έτσι!!!!
boese024.gif
boese024.gif
boese024.gif
Φανταζομαι δρομομουρμουρα που θα ειχες :2funny: :2funny: :2funny:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δε βαριεσαι, το μεροκαμματο να βγαινει!!! :tooth:( Ετσι ειχαν πει καποτε στον ΚΟΜΑΝΤΟ, θυμασαι?)


Γι'αυτο φιλε μου Altec εχω μονο 15 περιπου κριτικες τοσο καιρο!!!
Αυτος ειναι και ενας απο τους πολους λογους που με ρωτατε γιατι δεν γραφω ουτε για τα CT ουτε για τα CG ουτε για τα STUDIO!!!!
Tους αλλους θα τους πω αλλη φορα βαριεμαι τωρα :grin:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Υ.Γ  Εσενα κατι σου ετοιμαζω :sunglasses: :grin:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κριτικη γιατι δεν ανεβασες?
Υ.Γ Μπορει να ειναι το καλυτερο κοριτσι του κοσμου δεν αντιλεγω αλλα για αυτη την δουλεια δεν κανει!!
www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11568]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11568[/url]
www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11546]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224#jreview_11546[/url]
Υ.Γ Διαβαζα τον Cheyenne κι ηταν σαν να περιεγραφε την δικια μου εμπειρια προ εξαμηνου!
Καποια πραγματα δεν αλλαζουν
Φιλε PIATSAS απανταω σε εσενα γιατι γνωριζομαστε και δεν θελω να απαντησω αλλου και να εχω λογομαχια βαριεμαι :grin:
Απλα πιστευω οτι ουτε ΕΓΩ ουτε εσυ μπορουμε να πουμε αν καποια κοπελα κανει για αυτην την δουλεια η οχι,γιατι τελικα απο οτι βλεπω ολες εχουν τα πελατακια τους!!!!
Σε εμας μπορει να μην κανει καποια αλλα σε αλλους φτανει και περισευει, εδω ο αλλος γουσταρε να βαλει τον δονητη στο στομα και να χυσει στο νυπτηρα  :grin: θα του χαλασω εγω την χαρα? :grin:

Απλα απο οτι καταλαβαινω εγω ειναι θεμα το τι ψαχνει ο καθενας γιατι και εγω την εχω πατησει και το ξερεις, εχω διαβασει πολλες φορες κριτικες και εχω παει καπου και λεω μα καλα ρε πουστη μου τι μαλακιες γραφουν!!!!Αλλα τελικα ολα σχετικα ειναι και πως την βρισκει ο καθενας.
Αυτα κουραστηκα :grin:
Το παπακι θα το βγαλεις να παμε καμια βολτα?Αντε...... ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Mολις τωρα επεστρεψα και διαβασα το post soy.
Λοιπον:
Οι κριτικες που κοινοποιησα και πριν ελπιζω να καλυπτουν το "κοκκινο "ερωτημα σου.








Παζαρια δεν κανω ποτε στην ζωη μου, (Ουτε καν στα μαγαζια που ψωνιζω), ουτε για την τιμη, ουτε για τις παρεχομενες υπηρεσιες.(Τωρα θα με βριζει ο Παιχτουρας :grin: :grin:)

Οι κριτκες δεν ειναι τυφλοσουρτης. Ειναι απλα καταθεση προσωπικων εμπειριων. κανενας δεν πρεπει να εχει σαν αλωθι, μια κριτικη. η επιλογη για την εισοδο εστο δωματιο ειναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑδικη μας ευθυνη.Δεν θα "κατηγορησω" καποιον επειδη εγραψε καλη κριτικη και εγω δεν περασα καλα στο δωματιο.
εξ'΄αλλου το εχουμε πει και αλλες φορες.
Οι κοπελες δεν ειναι μηχανακια. Δεν εχουν παντα την ιδια συμπεριφορα.

Ο βαθμος στην εμφανιση ειναι 100% υποκειμενικο ζητημα πιστευω.
Εμενα μου αρεσουν οι χοντρες για παραδειγμα, εσενα οι αδυνατες.
Εμενα οι ψηλες εσενα οι κοντες
Εμενα οι νταρντανες εσενα οι λεπτοκαμωμενες.

Αλλιως θα αξιολογησουμε τη κοπελα.

Παντως σημερα με "γκαντεμιασες" :2funny: :2funny: :2funny: γιατι πηγα στο Κηφισου 30 με την Αφροδιτη και περασα χαλια. Εκει θα δεις τους βαθμους μου.......

Βλεπω ηδη δημοσοιποηηθκε, ιδου:
Οχι δεν σε βριζω, το εχεις συλλαβει το σκεπτικο μου διαφορετικα ισως ...απλα δεν κανω παζαρια και δινω σαραντα ευρω σε οποιο στουντιο, ξεκινα το απλο με σαραντα....δεν νοιωθω ανασφαλεια, οτι θα με προσεξει η εργαζομενη καλυτερα αν δωσω 50 ευρω!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Οχι δεν σε βριζω, το εχεις συλλαβει το σκεπτικο μου διαφορετικα ισως ...απλα δεν κανω παζαρια και δινω σαραντα ευρω σε οποιο στουντιο, ξεκινα το απλο με σαραντα....δεν νοιωθω ανασφαλεια, οτι θα με προσεξει η εργαζομενη καλυτερα αν δωσω 50 ευρω!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Πικασο δηλωσε :think: :think: :think: :think:
Ίκανοποίησα τους σοφούς και τους κριτικούς με όλες τις ευμετάβλητες σαχλαμάρες που μου έρχονταν στο κεφάλι, και όσο λιγότερο με καταλάβαιναν τόσο περισσότερο με θαύμαζαν.
Άρε Παίχτουρα σοφ'ε !!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οχι δεν σε βριζω, το εχεις συλλαβει το σκεπτικο μου διαφορετικα ισως ...απλα δεν κανω παζαρια και δινω σαραντα ευρω σε οποιο στουντιο, ξεκινα το απλο με σαραντα....δεν νοιωθω ανασφαλεια, οτι θα με προσεξει η εργαζομενη καλυτερα αν δωσω 50 ευρω!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Για καντο ποιο λιανα γιατι ειμαι και λιγο χαζος και δεν το επιασα μου γλυστρησε :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πικασο δηλωσε :think: :think: :think: :think:
Ίκανοποίησα τους σοφούς και τους κριτικούς με όλες τις ευμετάβλητες σαχλαμάρες που μου έρχονταν στο κεφάλι, και όσο λιγότερο με καταλάβαιναν τόσο περισσότερο με θαύμαζαν.
Άρε Παίχτουρα σοφ'ε !!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αγαπητε η επομενη περιοδος για την Ανθρωποτητα θα ειναι τρομαχτικα δυσκολη σε πολλα θεματα....μονο τυγχαιο δεν ηταν το χτυπημα των ειδικων δυναμεων του Ισραηλινου στρατου σε διεθνη υδατα στην ανθρωπιστικη βοηθεια!!!!....Εχω γραψει πολλακις εδω μεσα οτι οι εχοντες και οι κατεχοντες συντομα θα εξαθλιωθουν οικονομικα!!!....Θα μου πεις... τι σχεση εχουν αυτα με το Αγοραιο ερωτα?????....Μεγαλη, στο οικονομικο θεμα....σε λιγο θα γαμας την διπλανη σου γειτονισσα που ειναι μουναρα και μεχρι χτες δεν το σκεφτοσουνα να την πεσεις, για να μην φας πορτα...με 30 ευρω που θα της ατενιζεις στο χερι σου...ποιος ο λογος να πηγαινω στα στουντιο πλεον???....και να μου γραφουν οτι κανω και παζαρια???.....δηλαδη να πηγαινω σαν το μαλακα και να δινω 50 ευρω για δεκα λεπτα στο στουντιο και να τους κανω μαγκες????....ρε ουστ!!!...και παλι ουστ!!!!....Το εχω ξαναγραψει στα στουντια πλεον θα δινω οπου μαθαινω οτι παιρνουν 30 και 40 ευρω...και εχουν καλη εμφανισιακα εργαζομενη με καλες υπηρεσιες!!!!....Ειδεμη υπαρχουν και αλλες λυσεις εκτος τα στουντιο!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Για καντο ποιο λιανα γιατι ειμαι και λιγο χαζος και δεν το επιασα μου γλυστρησε :grin:
Εσυ εισαι λιγο χαζος και εγω λιγο τεμπελης....ψαξε παλαιοτερα ποστ(στο ιδιο και παρομοια θρεντ)...τι εχω γραψει επι του θεματος!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε η επομενη περιοδος για την Ανθρωποτητα θα ειναι τρομαχτικα δυσκολη σε πολλα θεματα....μονο τυγχαιο δεν ηταν το χτυπημα των ειδικων δυναμεων του Ισραηλινου στρατου σε διεθνη υδατα στην ανθρωπιστικη βοηθεια!!!!....Εχω γραψει πολλακις εδω μεσα οτι οι εχοντες και οι κατεχοντες συντομα θα εξαθλιωθουν οικονομικα!!!....Θα μου πεις... τι σχεση εχουν αυτα με το Αγοραιο ερωτα?????....Μεγαλη, στο οικονομικο θεμα....σε λιγο θα γαμας την διπλανη σου γειτονισσα που ειναι μουναρα και μεχρι χτες δεν το σκεφτοσουνα να την πεσεις, για να μην φας πορτα...με 30 ευρω που θα της ατενιζεις στο χερι σου...ποιος ο λογος να πηγαινω στα στουντιο πλεον???....και να μου γραφουν οτι κανω και παζαρια???.....δηλαδη να πηγαινω σαν το μαλακα και να δινω 50 ευρω για δεκα λεπτα στο στουντιο και να τους κανω μαγκες????....ρε ουστ!!!...και παλι ουστ!!!!....Το εχω ξαναγραψει στα στουντια πλεον θα δινω οπου μαθαινω οτι παιρνουν 30 και 40 ευρω...και εχουν καλη εμφανισιακα εργαζομενη με καλες υπηρεσιες!!!!....Ειδεμη υπαρχουν και αλλες λυσεις εκτος τα στουντιο!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Ολο ετσι λες και που σε χανουμε που σε βρισκουμε ολο σε κανα studiaki πας και χωνεσε :2funny: :2funny: :2funny:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εσυ εισαι λιγο χαζος και εγω λιγο τεμπελης....ψαξε παλαιοτερα ποστ(στο ιδιο και παρομοια θρεντ)...τι εχω γραψει επι του θεματος!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Εσυ σε παλαιοτερα post δηλωνες large και τωρα μας εχεις φλομωσει στο παζαρι , τι εγινε επεσαν τα καραβια σου εξω? :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ολο ετσι λες και που σε χανουμε που σε βρισκουμε ολο σε κανα studiaki πας και χωνεσε :2funny: :2funny: :2funny:

Ο φίλος Παίχτουρας είναι σοφός άνθρωπος και γνώστης της ζωής. Αρα, ξέρει πως να χειριστεί καταστάσεις, και πως να περάσει όμορφα επ'ωφελεία του, χωρίς όμως να αδικήσει τον συνάνθρωπο που συναλάσσεται μαζί του.

Τώρα που βρήκε και αίσθημα..... ποιός τον πιάνει!!! (Το τελευταίο δεν ήταν ειρωνικό φίλε).
:smitten: :smitten: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ολο ετσι λες και που σε χανουμε που σε βρισκουμε ολο σε κανα studiaki πας και χωνεσε :2funny: :2funny: :2funny:
Καλο μου παιδι τα στουντιο αξιζουν, γιατι εχουν καλες εργαζομενες στην πλειοψηφια.....απλα οσο και να σπαω το κεφαλι μου δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα σαραντα ευρω..που ειναι τιμης εκκινησης για πολλα απο αυτα...πνιγεται απο την γεναιοδωρια ορισμενων εδω μεσα!!!!...για 50 ευρω στο απλο δεν λεει σε στουντιο....ειδικα την εποχη αυτη..οχι λογο οικονομικης κρισης...αλλα και απουσιας γυναικων-εργαζομενων που θα κανουν την διαφορα...και αναγκαζομαστε ολοι μας βαζω και τον εαυτο μου μεσα να θεοποιουμε την β' Εθνικη των εργαζομενων....ειπαμε καλες ειναι....οχι ομως και να χασουμε το μετρο της ομορφιας και του γουστου και να δινουμε παραπανω αξια απο την πρεπουσα!!!!....Αυτα διαπιστωνουν και τα ΙΔΡΥΜΑΤΑ και δεν ριχνουν τις τιμες....ΛΥΣΗ δεν ειναι να κανουμε αποχη....λυση ειναι να πηγαινουμε σωστα και ομορφα και να μην μας παιρνουν απο το πορτοφολι 70 ευρω για 69(διαβασε κριτικες συναγωνιστων)....ειτε 70 ευρω για να χυνουμε στον νιιπτηρα με τον δονητη και μαλακια(διαβασε κριτικη συναγωνιστη προσφατη)!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εσυ σε παλαιοτερα post δηλωνες large και τωρα μας εχεις φλομωσει στο παζαρι , τι εγινε επεσαν τα καραβια σου εξω? :2funny: :2funny: :2funny:
Απεναντιας την εποχη αυτη κατα περιεργη συμπτωση διανυω την καλυτερη οικονομικα περιοδο της ζωης μου.....Σημαινει ομως οτι πρεπει να υποτιμουν την νοημοσυνη μου και να πεταω τα πενηνταρικα οπου βρισκω????.....Για τελευταια φορα το γραφω....40 ευρω το απλο....και πολλα τους ειναι και 70 το φουλ προγραμμα και αντε γεια.....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο φίλος Παίχτουρας είναι σοφός άνθρωπος και γνώστης της ζωής. Αρα, ξέρει πως να χειριστεί καταστάσεις, και πως να περάσει όμορφα επ'ωφελεία του, χωρίς όμως να αδικήσει τον συνάνθρωπο που συναλάσσεται μαζί του.

Τώρα που βρήκε και αίσθημα..... ποιός τον πιάνει!!! (Το τελευταίο δεν ήταν ειρωνικό φίλε).
:smitten: :smitten: :smitten:
Να εισαι καλα.....με το αισθημα...τελικα δεν εγινε τιποτα...οι γονεις της με ηθελαν....αυτη ηταν αμφιταλαντευομενη οπως την εκοψα για σταθερη σχεση....οποτε την εβγαλα απο την δυσκολη θεση...λεγοντας της....οτι οποτε τα ξεκαθαρισει μεσα της...το τηλεφωνο μου το εχει!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Να εισαι καλα.....με το αισθημα...τελικα δεν εγινε τιποτα...οι γονεις της με ηθελαν....αυτη ηταν αμφιταλαντευομενη οπως την εκοψα για σταθερη σχεση....οποτε την εβγαλα απο την δυσκολη θεση...λεγοντας της....οτι οποτε τα ξεκαθαρισει μεσα της...το τηλεφωνο μου το εχει!!!!

Μία τίμια εξήγηση, από έναν τίμιο άνθρωπο. :thumbsup:

[size=7pt](Τώρα φταίω να πω για Ελλεινίδες και άλλα τινά.....?)[/size]
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλο μου παιδι τα στουντιο αξιζουν, γιατι εχουν καλες εργαζομενες στην πλειοψηφια.....απλα οσο και να σπαω το κεφαλι μου δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα σαραντα ευρω..που ειναι τιμης εκκινησης για πολλα απο αυτα...πνιγεται απο την γεναιοδωρια ορισμενων εδω μεσα!!!!...για 50 ευρω στο απλο δεν λεει σε στουντιο....ειδικα την εποχη αυτη..οχι λογο οικονομικης κρισης...αλλα και απουσιας γυναικων-εργαζομενων που θα κανουν την διαφορα...και αναγκαζομαστε ολοι μας βαζω και τον εαυτο μου μεσα να θεοποιουμε την β' Εθνικη των εργαζομενων....ειπαμε καλες ειναι....οχι ομως και να χασουμε το μετρο της ομορφιας και του γουστου και να δινουμε παραπανω αξια απο την πρεπουσα!!!!....Αυτα διαπιστωνουν και τα ΙΔΡΥΜΑΤΑ και δεν ριχνουν τις τιμες....ΛΥΣΗ δεν ειναι να κανουμε αποχη....λυση ειναι να πηγαινουμε σωστα και ομορφα και να μην μας παιρνουν απο το πορτοφολι 70 ευρω για 69(διαβασε κριτικες συναγωνιστων)....ειτε 70 ευρω για να χυνουμε στον νιιπτηρα με τον δονητη και μαλακια(διαβασε κριτικη συναγωνιστη προσφατη)!!!!
Αγαπητε φιλε παιχτουρα που μπορει να ειμαι και ποιο μεγαλος απο εσενα ;)
Το εχω ξανα πει και θα το ξαναπω στο αθλημα αυτο διαλεγεις απο 10€ και μπορεις να φτασεις οπου γουσταρεις.........
Και αφου λοιπον λες οτι δεν μασας απο φραγκα ορμα και γαμα οσα περισσοτερα μουνακια μπορεις και ασε τα παζαρια και μην αναλωνεσαι με αυτα και κοιτα να χαρεις την καθε στιγμη που μπορεις να αγορασεις με τα ευρουλακια σου(γιατι μιλαμε για αγοραιο ερωτα ;))

Με τιμη καποιος  ασημαντος :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Απεναντιας την εποχη αυτη κατα περιεργη συμπτωση διανυω την καλυτερη οικονομικα περιοδο της ζωης μου.....Σημαινει ομως οτι πρεπει να υποτιμουν την νοημοσυνη μου και να πεταω τα πενηνταρικα οπου βρισκω????.....Για τελευταια φορα το γραφω....40 ευρω το απλο....και πολλα τους ειναι και 70 το φουλ προγραμμα και αντε γεια.....

Άγαπημένε θά κεράσης έ ???????
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μη με κρατας σε αγωνια τωρα!!!Μικρο παιδι ειμαι!!! :rolleyes:
Δεν μου εχεις εμπιστοσυνη? :rolleyes:
Ετοιμασε εσυ το spoonοχημα και τα αλλα αστα σε εμενα :sunglasses:




Υ.Γ Mην ξεχασεις τοις βιταμινες σου... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom