Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Απλά λέω ότι αν ήταν εδώ ένα χρόνο θα ήξερε να αρθρώσει μια ελληνική λέξη. Εκτός αν είναι ζώο ή απλά προσποιείται... Τέσπα
Αυτή καλό τσιμπούκι; :S
Από τα χειρότερα που μου έχουν κάνει ρε φίλε. Ρε σίγουρα είναι η ίδια; :think:
εχεις πμ διαβασετο.......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι λογο δουλειας η καταθεσεις γινονται συνηθος σε ρεπο κ κυριακες.....οσο μπορουμε ακομα γαμαμε

Φιλαράκο έχεις λοιπόν δύο πράγματα για να ζηλέψουν πολλοί : καύλες και ΔΟΥΛΕΙΑ.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Per truffare la malinconia...
O σχολιασμός του jopino για την Καμέλια στη Φυλής 92Α ήταν ίσως η πιό ψαγμένη και ποιητική κριτική που έχω διαβάσει στο site. Μπράβο συναγωνιστή!! Χαίρομαι όταν διαβάζω καλαίσθητα σχόλια, πόσο μάλλον όταν έχουν τη μορφή σωστά δομημένου διηγήματος. Μετά από αυτό πώς να μην τιμήσει κανείς την εν λόγω κορασίδα...; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Και εγω τη Μικα την ειχα παρει πριν το καλοκαιρι κΩλοκυνθους. Οταν εμφανιστηκε μετα φυλης, εκανε πως δεν με ηξερε, ντρεποταν λες και μου ειπε οτι πριν δουλευε σε γραφεια στην πλατεια καραισκακη, οχι σε μποθρδελ. Οταν τη ρωτησα τί γραφεια, δεν ηξερε να μου πει άλλο στόρυ να προσπαθησει να με πεισει...
 

Επισκέπτης
Per truffare la malinconia...
O σχολιασμός του jopino για την Καμέλια στη Φυλής 92Α ήταν ίσως η πιό ψαγμένη και ποιητική κριτική που έχω διαβάσει στο site. Μπράβο συναγωνιστή!! Χαίρομαι όταν διαβάζω καλαίσθητα σχόλια, πόσο μάλλον όταν έχουν τη μορφή σωστά δομημένου διηγήματος. Μετά από αυτό πώς να μην τιμήσει κανείς την εν λόγω κορασίδα...; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Eυχαριστώ για τα σχόλια. :)
Ελπίζω, αν  :knockinb: την κορασίδα, να ικανοποιηθείς.
(Αν, παρ' ελπίδα, το μεγεθος σου είναι ΧΧL και άνω, πιθανόν να μη χωράς στο δωμάτιο :2funny: :2funny:)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Eυχαριστώ για τα σχόλια. :)
Ελπίζω, αν  :knockinb: την κορασίδα, να ικανοποιηθείς.
(Αν, παρ' ελπίδα, το μεγεθος σου είναι ΧΧL και άνω, πιθανόν να μη χωράς στο δωμάτιο :2funny: :2funny:)

Το παλεύετε φιλότιμα κ. jopino, τα αποτελέσματα είναι φανερά...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125

Πολύ καλή κριτική, προσεγμένη, άρτιος λόγος, δομημένη περιγραφή και αβίαστη. Χαίρεσαι να τη διαβάζεις χωρίς να κουράζεσαι.
Πολλά τα 200, αλλά καλά έκανε το παιδί και τα έδωσε αφού ήταν η πρώτη του φορά.
Σου εύχομαι να κάνεις σεξ πάντα με όμορφες γυναίκες στη ζωή σου.
Keep walking!
 

Επισκέπτης
"3η φάση: Εκσπερμάτωση με τη μέθοδο της τριβής (εκτιμώμενη διάρκεια: 1 λεπτό). Επειδή κατάλαβα ότι με τη συγκεκριμένη γυναίκα δεν είχα ερωτική χημεία, της πρότεινα να ξαπλώσω μπρούμυτα, να τρίψω τον πούτσο μου στο σεντόνι μέχρι να φτύσει το σπέρμα. Έτσι και έγινε. Ενώ εγώ τριβόμουν, της κρατούσα φυσικά και τα δυο τα χεράκια. Εκείνη τη στιγμή φαντασιωνόμουν ότι ήμουν Πακιστανός και ότι είχα στριμώξει την κυρία Νίκη στο 035 παρέα με έναν Νιγηριανό και της κάναμε bic-bic στα βραχιολάκια της. Η εκσπερμάτωση επήλθε σε dt."
ΤΑΚΜΑΝ=Μεγάλη μορφή :rockon: :rockon: :rockon:
Απίστευτο γέλιο για ακόμη μια φορά.Ίσως η καλύτερή του κριτική.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
"3η φάση: Εκσπερμάτωση με τη μέθοδο της τριβής (εκτιμώμενη διάρκεια: 1 λεπτό). Επειδή κατάλαβα ότι με τη συγκεκριμένη γυναίκα δεν είχα ερωτική χημεία, της πρότεινα να ξαπλώσω μπρούμυτα, να τρίψω τον πούτσο μου στο σεντόνι μέχρι να φτύσει το σπέρμα. Έτσι και έγινε. Ενώ εγώ τριβόμουν, της κρατούσα φυσικά και τα δυο τα χεράκια. Εκείνη τη στιγμή φαντασιωνόμουν ότι ήμουν Πακιστανός και ότι είχα στριμώξει την κυρία Νίκη στο 035 παρέα με έναν Νιγηριανό και της κάναμε bic-bic στα βραχιολάκια της. Η εκσπερμάτωση επήλθε σε dt."

Τυπε, δε σου κρυβω οτι μ'αυτο καβλωσα προς στιγμην...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Αντονέν Αρτώ, Τζόρτζιο ντε Κίρικο, Μαξ Ερνστ, Σαλβαντόρ Νταλί, Ανδρέας Εμπειρίκος...ΤΑΚΜΑΝ


Εκτιμώ ότι ο Δημητράκης ο ΤΑΚΜΑΝ προβάλλει με τον τρόπο του την αντίθεση αλλά συνάμα και τη συνάφεια μεταξύ Αγάπης και Λαγνείας.

Η σεξουαλική πράξη με όρους Αγάπης είναι μέσον, ενώ με όρους Λαγνείας είναι αυτοσκοπός.

Ταλαντευόμεθα μεταξύ των δυο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom