Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αμα αρχισω ετσι και γω που γραφτηκα περισυ μπορω να σας γραψω και εκατο ακομη κριτικες..... :grin: :grin: :grin: :grin:


 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Κανονικά όμως δε θα'πρεπε να κάνουν κάτι οι admins γι'αυτό; Ουσιαστικά είναι μπαγιάτικες πληροφορίες, αν και για τα ct ίσως ο χρόνος είναι διαφορετικός μιας και οι κοπέλες δεν είναι συνέχεια εδώ αλλά έρχονται κατά διαστήματα, και απ'ό,τι βλέπω γενικά μπαίνουν και κριτικές από εμπειρίες μετά από μήνες για να προειδοποιήσουν αυτούς που είναι "υποψήφιοι πελάτες".
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πραγματικα με μπερδεψε και εμενα  :grin: η κριτική του  St Theodore  για την Μελίνα  :think: οπως γραφει.


Η περιγραφη της κοπελας ταιριαζει απολυτα στην Μικαελλα την οποια ειχε διαθεση να επισκευτει.

Η Μελινα ειναι ξανθια (εκτος εαν τα εβαψε απο την τελέυταια φορα που την ειδα, αν και δεν νομιζω)η δε Μικαλεμα μελαχρινή.

Μια λεπτομερεια που επιεβεβαιωνει την σκεψη μου οτι ο φιλος συανντηθηκε με την Μικαελλα  τελικα, ειναι η φραση της : "Ναι, αλλά δεν θα δαγκώνεις".
Την ιδια φραση μου ειχε πει και εμενα στην "συνευερεση μας"

Ενα αλλο κλου που επιβεβαιωνει τις σκεψεις μου ειναι,  οτι η Μικαελα συστηνεται ως Ρουμανα, η δε Μελινα ως ΕλληνοΠολωνιδα.

Η Μελινα συνηθως δεν κανει νυχτερινες βαρδιες αυτον το καιρο, αντιθετα με την Μικαελα......

Θεωρω οτι τελικα ο συναγωνιστης επισκεφυηκε την Μιακελα και οχι την Μελινα......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.869
Πόντοι
22.785
Πραγματικα με μπερδεψε και εμενα  :grin: η κριτική του  St Theodore  για την Μελίνα  :think: οπως γραφει.


Η περιγραφη της κοπελας ταιριαζει απολυτα στην Μικαελλα την οποια ειχε διαθεση να επισκευτει.

Η Μελινα ειναι ξανθια (εκτος εαν τα εβαψε απο την τελέυταια φορα που την ειδα, αν και δεν νομιζω)η δε Μικαλεμα μελαχρινή.

Μια λεπτομερεια που επιεβεβαιωνει την σκεψη μου οτι ο φιλος συανντηθηκε με την Μικαελλα  τελικα, ειναι η φραση της : "Ναι, αλλά δεν θα δαγκώνεις".
Την ιδια φραση μου ειχε πει και εμενα στην "συνευερεση μας"

Ενα αλλο κλου που επιβεβαιωνει τις σκεψεις μου ειναι,  οτι η Μικαελα συστηνεται ως Ρουμανα, η δε Μελινα ως ΕλληνοΠολωνιδα.

Η Μελινα συνηθως δεν κανει νυχτερινες βαρδιες αυτον το καιρο, αντιθετα με την Μικαελα......

Θεωρω οτι τελικα ο συναγωνιστης επισκεφυηκε την Μιακελα και οχι την Μελινα......

Είσαι insegnante !!!!!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τυπε απολυτε εμφανιστηκε φαφουτα στο ιασωνος 46...τσεκαρε...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Eστάλη ήδη κλιμάκιο παίχτη υπό την καθοδήγηση του τιτανοτεράστιου giasou
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
tresurert,

δεν μπορεί!

Το κάνεις επίτηδες, με το αβατάρ που έβαλες.

Ποιά είναι η μακρυμαλλούσα νεαρά;
Εδω Κε farkeli για να βλεπεται καλυτερα γιατι δεν ειμαστε και στην πρωτη νεοτητα !!
 

Συνημμένα

  • IMG_4540.JPG
    IMG_4540.JPG
    168,2 KB · Εμφανίσεις: 24

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Το χθεσινο προγραμμα ηταν Βριλησου 60: Μονικα - Μελινα - Μιχαελα οποτε μαλλον για Μιχαελα μιλαει ο Παιχτης Ινδιανε !!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πραγματικα με μπερδεψε και εμενα  :grin: η κριτική του  St Theodore  για την Μελίνα  :think: οπως γραφει.


Η περιγραφη της κοπελας ταιριαζει απολυτα στην Μικαελλα την οποια ειχε διαθεση να επισκευτει.

Η Μελινα ειναι ξανθια (εκτος εαν τα εβαψε απο την τελέυταια φορα που την ειδα, αν και δεν νομιζω)η δε Μικαλεμα μελαχρινή.

Μια λεπτομερεια που επιεβεβαιωνει την σκεψη μου οτι ο φιλος συανντηθηκε με την Μικαελλα  τελικα, ειναι η φραση της : "Ναι, αλλά δεν θα δαγκώνεις".
Την ιδια φραση μου ειχε πει και εμενα στην "συνευερεση μας"

Ενα αλλο κλου που επιβεβαιωνει τις σκεψεις μου ειναι,  οτι η Μικαελα συστηνεται ως Ρουμανα, η δε Μελινα ως ΕλληνοΠολωνιδα.

Η Μελινα συνηθως δεν κανει νυχτερινες βαρδιες αυτον το καιρο, αντιθετα με την Μικαελα......

Θεωρω οτι τελικα ο συναγωνιστης επισκεφυηκε την Μιακελα και οχι την Μελινα......
Τόση ανάλυση θέλει "συνοδοιπόρε"? Όπως αναφέρει και ο tresurert παραπάνω: "Το χθεσινο προγραμμα για Βριλησου 60 ήταν: Μονικα - Μελινα - Μιχαελα" και όντως ήταν η Μιχαέλα χθες!  ;)
 

Επισκέπτης
Δηλαδή είναι επίκαιρη και αξιόπιστη μια κριτική για ένα γαμήσι που έγινε πριν δυό χρόνια?
Κανά μήνα να το καταλάβω, αλλά αν κάτσω να γράψω και εγώ τα γαμήσια του 2χίλιαρου ή του στρατού, δεν νομίζω να συνεισφέρω έτσι σε κάτι.
αλλιως εκριναν οι διαχειριστες παιχτη..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Δηλαδή είναι επίκαιρη και αξιόπιστη μια κριτική για ένα γαμήσι που έγινε πριν δυό χρόνια?
Γιατί να μην είναι; Πολλές από δαύτες εδώ είναι κάθε τρεις και λίγο.
 

Επισκέπτης
Γιατί να μην είναι; Πολλές από δαύτες εδώ είναι κάθε τρεις και λίγο.
αυτες οντως ειναι στα περιξ συχνα..ομως ο παιχτης που θυμαται ποια & πως γαμηθηκε μαζι του πριν απο 2 χρονια,πρεπει να ειναι ειτε πολυ γατονι,ειτε πολυ παραμυθας..
διαλεχτεεεεε..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αυτες οντως ειναι στα περιξ συχνα..ομως ο παιχτης που θυμαται ποια & πως γαμηθηκε μαζι του πριν απο 2 χρονια,πρεπει να ειναι ειτε πολυ γατονι,ειτε πολυ παραμυθας..
διαλεχτεεεεε..
μπορει νΑ  ειναι συναισθηματικο αγορι και να κραταει ημερολογιο ρε τυπε..... :2funny:
 

Επισκέπτης
μπορει νΑ  ειναι συναισθηματικο αγορι και να κραταει ημερολογιο ρε τυπε..... :2funny:
ο καθεις μπορει να το ερμηνευσει οπως θελει..
αλλο με καιει εμενα..
βλεπω μαζικη εισβολη των σιτακηδων στο μεταξι & θα μας χαλασουν τις καλτ τανες..
σε κανα 2μηνο βλεπω να πηγαινουμε κΩλοκυνθους & να πληρωνουμε την μερεντα κανα 30αρι με τους λαρτζ που ξαφνικα ανακαλυψαν την αμερικη..
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.959
Πόντοι
12.056
ο καθεις μπορει να το ερμηνευσει οπως θελει..
αλλο με καιει εμενα..
βλεπω μαζικη εισβολη των σιτακηδων στο μεταξι & θα μας χαλασουν τις καλτ τανες..
σε κανα 2μηνο βλεπω να πηγαινουμε κΩλοκυνθους & να πληρωνουμε την μερεντα κανα 30αρι με τους λαρτζ που ξαφνικα ανακαλυψαν την αμερικη..


Σιγα ρε συ...
Στο πρωτο μερεντιασμα και σε κανενα μαρς απο τιποτα Πακηδες,θα εχουν κανει τα πισω μπρος  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Σιγα ρε συ...
Στο πρωτο μερεντιασμα και σε κανενα μαρς απο τιποτα Πακηδες,θα εχουν κανει τα πισω μπρος  :sunglasses:
στρακια ε???
αααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
θα στησω αποσπασματα πριν μας χαλασουν την πιατσα οι φλωρουμπες..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
στερνη μου γνωση,να σ ειχα πρωτα..
Υ.Γ φροντιστε να χαλασετε & τις τανες του μεταξιου με τα "δωρακια" σας..
ακρως ερασιτεχνικη συμπεριφορα τυπε μου
θα χαλασουν την πιατσα και μετα δεν θα εχει ουτε μερεντα
φαντασου να πας κωλο-κυνθους και να δεις καθαριοτητα!
ντροπη!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
βλεπω μαζικη εισβολη των σιτακηδων στο μεταξι & θα μας χαλασουν τις καλτ τανες..
σε κανα 2μηνο βλεπω να πηγαινουμε κΩλοκυνθους & να πληρωνουμε την μερεντα κανα 30αρι με τους λαρτζ που ξαφνικα ανακαλυψαν την αμερικη..
σε λιγο θα μας λεει η πουτανα να κανουμε και μπανιο πριν γαμησουμε τυπε
ρε τι γινεται στον κοσμο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom