Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ετσι τυπε,μεγαλη κωλαρα λεμε...πρεπει ομως να συμφωνησουμε με το φιλο,ειναι ασχημη...
τυπε το ιστορικο μπουρδελο αυτο εχει φερει πολυ χειροτερες
αυτη ειναι μοντελα μπροστα τους :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ομολογώ πως δεν το πρόσεξα. Το φτύσιμο από απόσταση στο νιπτήρα, όμως, ήταν όλα τα λεφτά.
θα την ειχαν χυσει στο στομα και θα της ειχαν μεινει κατι ψιλα στο στομα τυπε :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Ρε παιδιά μάλλον πρέπει να ορίσουμε ξανά τί σημαίνει MILF. Δεν είναι η Ντενίζα μιλφ. Ούτε η Καρολίνα - Βαλεντίνα που έχει ακουστεί. Ούτε και η Αλίνα από Φυλής 104().  Μια κοπέλα 30-35 δεν είναι μιλφ. Μιλφ είναι από 40 και πάνω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

Ρε παιδιά μάλλον πρέπει να ορίσουμε ξανά τί σημαίνει MILF. Δεν είναι η Ντενίζα μιλφ. Ούτε η Καρολίνα - Βαλεντίνα που έχει ακουστεί. Ούτε και η Αλίνα από Φυλής 104. Μια κοπέλα 30-35 δεν είναι μιλφ. Μιλφ είναι από 40 και πάνω...
εγω ειχα προτεινει καποτε τυπε μου
35-45 μιλφ
45-55 πουρό
55-65 granny
65+ φρικοπουρο
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Συγγνώμη Κύριοι που παρεμβαίνω αλλά MILF = Mother I Like (to) Fuck = Μια Μανούλα που θέλω να φυστικώσω.

Οπότε μια MILF μπορεί να είναι και 18 ετών αν έχει κάνει παιδάκι.

Εγώ θα συμφωνήσω περισσότερο με το διάστημα 35-45 για MILF, ΑΝ ΚΑΙ
αν με ρωτούσατε θα τοποθετούσα τις MILF από 27 και μετά μια και μιλάμε
για Ανατολικοευρωπαίες που γεννάνε νωρίτερα (κι αν είναι τάνες και το
καθυστερήσουν λίγο φτάνουν τα 27 που λέω) κι οχι Ελλεεινίδες που γεννούν (και άμα)
10 χρόνια πριν την Κλιμακτήριο !!! ........αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
73α ,ενα αλλο που ειναι απεναντι σε κατι σαν πλατειιτσα και ενα παιωνιου με αχαρνων υπογειο αλλα δεν πρεπει να λειτουργει πια...ηταν μια μιλφ ρωσιδα πολυ ρουφηχτρα με αντρα τσατσο...εποχες 2004 αν θυμαμαι....
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
διαβαζοντας τη κριτικη της αννας φυλης 84 αναρωτιεμαι αν υπαρχει
καποιος που εχει καταφερει να τελειωσει κανονικα χωρις χειρομαλαξη στο τελος...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
βρε παιδια.
αν και αυτο που θα πω ειναι εν μερη  :offtopic: μου κανει μεγαλη εντυπωση αυτο το μπαμ που εγινε τωρα με τα CT.
πως και ετσι ξαφνικα? :huh: :huh:

ο ελληναρας παντως ακομα και απο εδω φαινετε!
οτι και να λενε για οικονομικη κριση κτλ κτλ εμεις θα τον βρουμε τον τροπο μας! :grin:
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
βρε παιδια.
αν και αυτο που θα πω ειναι εν μερη  :offtopic: μου κανει μεγαλη εντυπωση αυτο το μπαμ που εγινε τωρα με τα CT.
πως και ετσι ξαφνικα? :huh: :huh:

ο ελληναρας παντως ακομα και απο εδω φαινετε!
οτι και να λενε για οικονομικη κριση κτλ κτλ εμεις θα τον βρουμε τον τροπο μας! :grin:
πολύ σωστή παρατήρηση το σκαφτόμουν κ εγώ
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
βρε παιδια.
αν και αυτο που θα πω ειναι εν μερη  :offtopic: μου κανει μεγαλη εντυπωση αυτο το μπαμ που εγινε τωρα με τα CT.
πως και ετσι ξαφνικα? :huh: :huh:

ο ελληναρας παντως ακομα και απο εδω φαινετε!
οτι και να λενε για οικονομικη κριση κτλ κτλ εμεις θα τον βρουμε τον τροπο μας! :grin:

πολύ σωστή παρατήρηση το σκαφτόμουν κ εγώ

Αν λέτε γι'αυτές τις κριτικές που έσκασαν τώρα όλες μαζεμένες, οι περισσότερες (σχεδόν όλες) είναι του ίδιου μέλους. Πιθανόν να θυμήθηκε περασμένα γαμήσια και να βρήκε τώρα όρεξη να μπει να γράψει.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αν λέτε γι'αυτές τις κριτικές που έσκασαν τώρα όλες μαζεμένες, οι περισσότερες (σχεδόν όλες) είναι του ίδιου μέλους. Πιθανόν να θυμήθηκε περασμένα γαμήσια και να βρήκε τώρα όρεξη να μπει να γράψει.
ναι;  :think:
δεν τις διαβασα γιατι δεν ειχα χρονο αλλα και παλι σπανια προσεχω το ονομα του μελους...

απλα μου εκανε μεγαλη εντυπωση!
:grin:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ναι;  :think:
δεν τις διαβασα γιατι δεν ειχα χρονο αλλα και παλι σπανια προσεχω το ονομα του μελους...

απλα μου εκανε μεγαλη εντυπωση!
:grin:

Κι εμένα μεγάλη εντύπωση μου έκανε γι'αυτό και τσέκαρα το όνομα του μαν. Πολύ μουνί μαζεμένο πάντως έστω κι αν είναι κριτικές! :rockon: :rockon: :rockon:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αν λέτε γι'αυτές τις κριτικές που έσκασαν τώρα όλες μαζεμένες, οι περισσότερες (σχεδόν όλες) είναι του ίδιου μέλους. Πιθανόν να θυμήθηκε περασμένα γαμήσια και να βρήκε τώρα όρεξη να μπει να γράψει.

Μπορεί να είναι και καινούριο μέλος και να θέλησε να γράψει την άποψή του αμέσως με το που ενεργοποίησε το λογαριασμό του. Πάντως έγινε πραγματικά χαμός :cheesy:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πίπα κώλος και μερέντα, Δευτέρα 07 Ιούν 2010, στις 13:37

Γράφτηκε από τον kwlotripidakias  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Άννα)
Συνολική βαθμολογία
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Επίσκεψη στις 6/6/10 ξημερώματα Κυριακής μετά απο άκαρπη αναζήτηση στη Φυλής. Η Άννα ειναι σχετικά ψιλή μελαχρινή κοπέλα αρκετά εντυπωσιακή τουλάχιστον οπως φαίνεται στην βόλτα στο σαλόνι...απο κοντά το πρόσωπό της μου έβγαζε μια "βλακεία" :p
Η τσατσά πολύ ευγενική αναφέρει το πρόγραμμα της κοπέλας το οποίο περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό. Δεν μπορούσα παρα να αποχωριστώ τα 20€ και να περάσω στο δωμάτιο.
Το δωμάτιο φαίνεται αρκετά καθαρό για τα δεδομένα του Μεταξουργείου και λέω "φαίνεται" γιατι πανω στο κρεββάτι υπήρχαν αμφιβόλου προελεύσεως υγρά τα οποία πιθανολογώ οτι ήταν είτε απο την "κατάθεση" του ποηγούμενου πελάτη είτε ζουμάκι απο την κωλάρα της Άννας. Αμέσως ενημέρωσα την τσατσά η οποία πολύ ευγενικά μου έδωσε καινούριο σεντόνι.
Μετά απο μικρή αναμονή μπαίνει η Άννα και ξεκίνησε να μου πιπιλίζει το στήθος. Μετά το πιπίλισμα πήγε να τον πάρει στο στόμα οπου της ζήτησα να μου βάλει προφυλακτικό για να συνεχίσει. Η πίπα της δεν ήταν κακή αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Όση ώρα τον είχε στο στόμα της της χάϊδευα την κωλοτρυπίδα απαλά με το δάκτυλο το οποίο με άφηνε και της το έβαζα κατα διαστήματα αρκετά μέσα στην τρύπα της. Επίσης όπως είχε τοποθετήσει το σώμα της κατα τη διάρκεια της πίπας μπορούσα να βλέπω τον πάτο της στον καθρέπτη το οποίο με έκανε πύραυλο πολύ γρήγορα...
Μετά απο 1-2 λεπτά πίπας της είπα να έρθει απο πάνω μου πράγμα το οποίο προσπάθησε να αποφύγει λέγοντας μου οτι δουλεύει 6 ώρες συνεχόμενα και αν ήθελα να το κάνουμε στα 4. Έτσι την γύρισα στα 4 και αφού έκανα μερικες αναγνωριστικές παλιδρομήσεις στο μουνί της, τον έχωσα σιγά σιγά στην ίδη χαλαρωμένη σούφρα της. Η πίσω πόρτα της κοπέλας δεν είναι ξεχειλωμένη, είναι όμως σχετικά χαλαρή απο τους προηγούμενους συναγωνιστές. Την πήδηξα περι τα 8-10 λεπτά σε αυτή τη στάση απολαμβάνοντας τον κώλο της και βάζοντας το εργαλείο μέχρι τέρμα...Αφού ήρθε το τέλος και βγάζοντας τον έξω υπήρχε ποσότητα μερέντας περιμετρικά που ευτυχώς ήταν μόνο πάνω στο προφυλακτικό και δεν δημιουργήθηκε κανένα πρόβλημα.
Η Άννα μου είπε "ευχαριστω" ?! και αποχώρησε.
Θα την συνιστούσα για 1 φορά και κυρίως σε λάτρεις της πίσω πόρτας.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Άννα
Ημερ/νια επίσκεψης: 06.06.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)

Φίλε είμαστε όλοι στο πλευρό σου να ξέρεις... :- :- :- 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom