Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
οπα! Για στήλε λίνκ!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν επιτρεπετε ? στο yuvutu.com einai BBWANNA
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ολα τα σχολια δεκτα δεν εχει προβλημα εχει συνηθισει
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ρε παιδια καταλαβα τελικα οτι εχω βγαλει παρα πολλα κερατα. Πολλοι αλβανοι εχουν παει με την γυναικα μου. Μου το ειπε σημερα το πρωι οτι καπου καπου παει με τον Αλβανο που ειχε γνωρισει παλια. Την βγαζει εξω την κερναει παγωτα και φαγητο και την ριχνει. μου λεει οτι εγω δεν εχω λεφτα να την παω βολτα. Την εχω βαλει και δουλευει καθαριστρια και το βραδυ ερχετε ταγηζει και καθαριζει εμενα. Μου ειπε ομωσ οτι με αγαπαει και δεν θελει να χωρισουμε αρκει να την αφηνω να πηγαινει και με τον Αλβανο......
Να γινω δηλαδη κερατας .....δυσκολο να το χωνεψω
θελω καμμια συμβουλη απο εσας
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
θελω σοβαρες απαντησεις γιατι βρησκομαι σε δυσκολη κατασταση. Δεν εχω και κανεναν φιλο. Ολοι με παρατησαν μολισ πατρευτηκα την χοντρη
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε παιδια καταλαβα τελικα οτι εχω βγαλει παρα πολλα κερατα. Πολλοι αλβανοι εχουν παει με την γυναικα μου. Μου το ειπε σημερα το πρωι οτι καπου καπου παει με τον Αλβανο που ειχε γνωρισει παλια. Την βγαζει εξω την κερναει παγωτα και φαγητο και την ριχνει. μου λεει οτι εγω δεν εχω λεφτα να την παω βολτα. Την εχω βαλει και δουλευει καθαριστρια και το βραδυ ερχετε ταγηζει και καθαριζει εμενα. Μου ειπε ομωσ οτι με αγαπαει και δεν θελει να χωρισουμε αρκει να την αφηνω να πηγαινει και με τον Αλβανο......
Να γινω δηλαδη κερατας .....δυσκολο να το χωνεψω
θελω καμμια συμβουλη απο εσας

φίλος πρέπει να μάθεις τι ακριβώς έχει ο Αλβανός και της αρέσει για να της το προσφέρεις και εσύ. Δεν πρέπει να το αφήσεις να περάσει έτσι. Διεκδίκησε τηνα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
θελω σοβαρες απαντησεις γιατι βρησκομαι σε δυσκολη κατασταση. Δεν εχω και κανεναν φιλο. Ολοι με παρατησαν μολισ πατρευτηκα την χοντρη
θελεις να ερθουμε εμεις να σου κανουμε παρεα;να ειναι και η χοντρη ομως μαζι μας να τα λεμε ολοι παρεουλα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια καταλαβα τελικα οτι εχω βγαλει παρα πολλα κερατα. Πολλοι αλβανοι εχουν παει με την γυναικα μου. Μου το ειπε σημερα το πρωι οτι καπου καπου παει με τον Αλβανο που ειχε γνωρισει παλια. Την βγαζει εξω την κερναει παγωτα και φαγητο και την ριχνει. μου λεει οτι εγω δεν εχω λεφτα να την παω βολτα. Την εχω βαλει και δουλευει καθαριστρια και το βραδυ ερχετε ταγηζει και καθαριζει εμενα. Μου ειπε ομωσ οτι με αγαπαει και δεν θελει να χωρισουμε αρκει να την αφηνω να πηγαινει και με τον Αλβανο......
Να γινω δηλαδη κερατας .....δυσκολο να το χωνεψω
θελω καμμια συμβουλη απο εσας
μην δινεις σημασια σιγα το πραγμα!!τι παγωτο την κερνανε;κασσατο;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
θελω σοβαρες απαντησεις γιατι βρησκομαι σε δυσκολη κατασταση. Δεν εχω και κανεναν φιλο. Ολοι με παρατησαν μολισ πατρευτηκα την χοντρη
εσυ γιατι πειραζεσαι τοσο;πες τον αλβανο να συνεισφερει κι αυτος κατι για την διατροφη της μονο....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ρε παιδια καταλαβα τελικα οτι εχω βγαλει παρα πολλα κερατα. Πολλοι αλβανοι εχουν παει με την γυναικα μου. Μου το ειπε σημερα το πρωι οτι καπου καπου παει με τον Αλβανο που ειχε γνωρισει παλια. Την βγαζει εξω την κερναει παγωτα και φαγητο και την ριχνει. μου λεει οτι εγω δεν εχω λεφτα να την παω βολτα. Την εχω βαλει και δουλευει καθαριστρια και το βραδυ ερχετε ταγηζει και καθαριζει εμενα. Μου ειπε ομωσ οτι με αγαπαει και δεν θελει να χωρισουμε αρκει να την αφηνω να πηγαινει και με τον Αλβανο......
Να γινω δηλαδη κερατας .....δυσκολο να το χωνεψω
θελω καμμια συμβουλη απο εσας
καλα ρε τυπε παλι τα ιδια?
βρε μανια πουχει με τους αλβανους :2funny:
εσυ δεν ειχες πει οτι της το απογορευσες?
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Εισαι και επισημος κερατας.  Τι να πω δεν ξερω. Τουλαχιστον την γαμας με σκουφο ????
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μονον της το απογορευσα την δερνω κιολας και το δεχετε οτι ειναι πουτανα
και εγω κερατας......αλλα κλεει και λεει να μην την αφησω γιατι και ο Αλβανος την θελει για πλακα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παλι καλα που δεν φερνει αντιρρησεις στο ξυλο.... :hammer:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
για μια πουτσα ολοι μαζευονται αλλα αυτο ειναι ξεφτιλα. εχει καταντισει μαλακια το σπιτι μου,
ερχετε η μανα μου φωναζει . Η χοντρη ειναι σε μια γωνια και κλαιει τι να σας πω ρε παιδια
πρεπει να μπει ταξη
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
για μια πουτσα ολοι μαζευονται αλλα αυτο ειναι ξεφτιλα. εχει καταντισει μαλακια το σπιτι μου,
ερχετε η μανα μου φωναζει . Η χοντρη ειναι σε μια γωνια και κλαιει τι να σας πω ρε παιδια
πρεπει να μπει ταξη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
για μια πουτσα ολοι μαζευονται αλλα αυτο ειναι ξεφτιλα. εχει καταντισει μαλακια το σπιτι μου,
ερχετε η μανα μου φωναζει . Η χοντρη ειναι σε μια γωνια και κλαιει τι να σας πω ρε παιδια
πρεπει να μπει ταξη
καμια ψιλη της εριξες τυπε?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχει συνηθηση. ετσι κια αλλιως παντα την δερνανε. Ο πατερας με την λουριδα μετα ο πρωτος αντρας που την παντρεψανε, μετα οι νταβαντζιδες και μετα εγω....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τωρα κλαιει γινετε χαμος. Εγω καθομαι στο υπολογιστη και αυτη κλαιει στον καναπε....
η μουρη της εχει γινει χαλια απο το κλαμα.....σαν χοντρη μαπα ειναι ....
το πηρα αποφαση μολις φυγη η μανα μου......θα την ξεσκισω απο τον κωλο να της αποδειξω οτι ειμαι πρωτος. με της πουτανες παντα εισαι στην μπριζα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εχει συνηθηση. ετσι κια αλλιως παντα την δερνανε. Ο πατερας με την λουριδα μετα ο πρωτος αντρας που την παντρεψανε, μετα οι νταβαντζιδες και μετα εγω....
με το καλο εχεις δοκιμασει να την πεισεις δικε μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom