Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Άσε που με το κάρυ μπορεί να της καίει ο κώλος.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι φτιαχνει φανταστικες πιτες.....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αφου λεγαμαι να ανοιξουμε κανενα μαγαζι. Αυτη να μαγιρευει και εγω ταμειο
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
αρχισαμε...και ταμειο και κοθζινα αυτη ....ετσι!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ταμειο παντα εγω ...δεν την εμπιστευομαι.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
πολλα δικαιωματα. Ενω πρεπει να μου δινει ολα τα λεφτα πολλες φορες τα εκρυβε μεσα στην κιλωτα της. Τωρα οταν ερχετε σπιτι γδυνετε τελειως την ψαχνω παντου.....ακομα και κατω απο τα βυζια της ....μια φορα ειχε κρυψει ενα 50 κατω απο τα βυζια της με σιλοτειπ.
το ξυλο που εφαγε δεν περιγραφεται. Τωρα ειναι σουζα . γδυνετε και αδειαζει και την τσαντα της τελειωσ. ακου εκει την κλεφτρα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
πολλα δικαιωματα. Ενω πρεπει να μου δινει ολα τα λεφτα πολλες φορες τα εκρυβε μεσα στην κιλωτα της. Τωρα οταν ερχετε σπιτι γδυνετε τελειως την ψαχνω παντου.....ακομα και κατω απο τα βυζια της ....μια φορα ειχε κρυψει ενα 50 κατω απο τα βυζια της με σιλοτειπ.
το ξυλο που εφαγε δεν περιγραφεται. Τωρα ειναι σουζα . γδυνετε και αδειαζει και την τσαντα της τελειωσ. ακου εκει την κλεφτρα
:2funny: :2funny:
εισαι τυπος ρε
:2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τωρα οταν ερχετε σπιτι γδυνετε τελειως την ψαχνω παντου.....ακομα και κατω απο τα βυζια της ....μια φορα ειχε κρυψει ενα 50 κατω απο τα βυζια της με σιλοτειπ.
το ξυλο που εφαγε δεν περιγραφεται. Τωρα ειναι σουζα . γδυνετε και αδειαζει και την τσαντα της τελειωσ. ακου εκει την κλεφτρα
Ωραιος φιλε εσκισες την γατα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Πρεπει να της μυτρα και εκει μπορεινα βαλει κανενα μασουρι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι γιατι θα γδυσουν οι γυναικες ετσι οπως παει. Παλια ετρωγα και ξυλο μου ειχε παρει τον αερα λογω ανασφασλειας. Αλλα για λιγο. Τα περνω εγω τα λεφτα και της δινω μερικα. Δεν την αφηνω χωρις λεφτα γιατι ειναι ικανη να παει να κανει πεζοδρομια. Εγω την εσωσα απο την πορνια και θα την κανω τιμια. Βεβαια ειναι αληθεια οτι σωθηκε απο την πορνια και λογω των πολλων κιλων
 

kostas433

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
οχι γιατι θα γδυσουν οι γυναικες ετσι οπως παει. Παλια ετρωγα και ξυλο μου ειχε παρει τον αερα λογω ανασφασλειας. Αλλα για λιγο. Τα περνω εγω τα λεφτα και της δινω μερικα. Δεν την αφηνω χωρις λεφτα γιατι ειναι ικανη να παει να κανει πεζοδρομια. Εγω την εσωσα απο την πορνια και θα την κανω τιμια. Βεβαια ειναι αληθεια οτι σωθηκε απο την πορνια και λογω των πολλων κιλων
μι το λες αφτο φηλε μου ,ξερις τι ανωμαλει κικλοφορανε; προσεχε!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
to ξερω αφου και εγω ανωμαλος ειμαι που μου αρεσουν οι χοντρες. Της το λεω οτι ειναι τυχερη που με βρηκε. Σημερα το βραδυ εκανε διαιτα για να χασει κανενα κιλο. Αλλα δεν αντεξε και χτυπησε 2 σοκολατινες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom