Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
το εκανα τοτε πιο πολυ για να της ανεβασω το ηθικο. Κοιταζε το καθρεφτει και ελεγε πως ειμαι ετσι τοσο χοντρη ., και ειχε ψυχολογικα προβληματα. Οταν ειδε ομως πως την γουσταρουν πηγε και με τον Αλβανο και κοντευα να την χασω. Ειναι επικυνδυνα παιχνιδια αυτα με τις γυναικες δεν πρεπει να τους δινεις αερα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τελικα silva ποσα κιλα εισαι κοριτσι μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
το εκανα τοτε πιο πολυ για να της ανεβασω το ηθικο. Κοιταζε το καθρεφτει και ελεγε πως ειμαι ετσι τοσο χοντρη ., και ειχε ψυχολογικα προβληματα. Οταν ειδε ομως πως την γουσταρουν πηγε και με τον Αλβανο και κοντευα να την χασω. Ειναι επικυνδυνα παιχνιδια αυτα με τις γυναικες δεν πρεπει να τους δινεις αερα
τωρα της τραβας καμια φαπα?
η ακομα στις ριχνει αυτη?
πηρε αερα η χοντρη δικε μου
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
κοψε την πλακα 2 φορες ειπα εγινε...δεν θα γινουμε και ρεζιλι εδω μεσα
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.347
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εεεε ανεβαίνει και από πάνω; και αν ξεχαστεί και ξαπλώσει πως συλλέγεται ο από κάτω;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τελικα silva εισαι πιο χοντρη απο την γυναικα μου. Αν ναι τοτε ειμαι ετοιμος για σχεση μαζι σου. Αν οχι τοτε δεν θα μπορεσω
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι ανεβαινει απο πανω νομιζεις οτι δεν αντεχω
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
το εκανα τοτε πιο πολυ για να της ανεβασω το ηθικο. Κοιταζε το καθρεφτει και ελεγε πως ειμαι ετσι τοσο χοντρη ., και ειχε ψυχολογικα προβληματα. Οταν ειδε ομως πως την γουσταρουν πηγε και με τον Αλβανο και κοντευα να την χασω. Ειναι επικυνδυνα παιχνιδια αυτα με τις γυναικες δεν πρεπει να τους δινεις αερα
ρε μεγαλε μηπως εισαι κανενα τεμπελοσκυλο και σε ταιζει η γυναικα σου? και καθεσε και την βριζεις ολη μερα.προσεξε μην γουσταρει μονο κανενα αλβανο,και σε βλεπω να πινεις φρεντο σε κανενα γιαπι μετα παρεα με τα σακια απο το τσιμεντο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
και βεβαια με ταιζει η γυναικα μου. Αλλα δεν ειμαι τεμπελοσκυλο την γαμαω αμα λαχει καλα στο κρεβατι.Επισης ποναει και η μεση μου
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Silva θελεις να σου δειξω την φωτο που κανει γυμνισμο η γυναικα μου η θα σοκαριστεις απο το γυμνο
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
και βεβαια με ταιζει η γυναικα μου. Αλλα δεν ειμαι τεμπελοσκυλο την γαμαω αμα λαχει καλα στο κρεβατι.Επισης ποναει και η μεση μου
ουτε να την γαμησεις θελεις απο την τεμπελια σου ρε.η μεση σου ποναει απο την βλακεια που κουβαλας επανω σου,και αυτο βαρος ειναι να ξερεις.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σιγα ρε το γαμισι δεν το βαριεμαι. Τ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Το βραδυ εφαγε και ξυλο
respect-023.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom