Νέα

Σάρας στον ΠΑΟ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
asto σονυπ μην ασχολεισε.....
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
προς τους μοντ:δειξτε λιγο κατανοηση τα παιδια ειναι πονεμενα πηραν τον ασσο της νηαρ ηστ
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
χώρις να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση φίλε μου όλα θα φανούν στο γήπεδο

Έτσι είναι ρε φίλε... όλα και όλοι κρίνονται μέσα στο γήπεδο... αλλά δεν μπορείς να μειώνεις μια τόσο σπουδαία μεταγραφή μόνο και μόνο επειδή τον πήρε ο αιώνιος αντίπαλός σου και όχι εσύ...  :headbang:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Έτσι είναι ρε φίλε... όλα και όλοι κρίνονται μέσα στο γήπεδο... αλλά δεν μπορείς να μειώνεις μια τόσο σπουδαία μεταγραφή μόνο και μόνο επειδή τον πήρε ο αιώνιος αντίπαλός σου και όχι εσύ...  :headbang:

φίλε μου δεν μείωσα κανένα παιχτή και ειδικά τον σάρας, είναι παιχτάρα μεγάλη , αλλά παιχτάρα είναι και ο γούντς κατα την γνώμη μου γι'αυτο είπα θα φανούν όλα στο γήπεδο
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
φιλε ροντμαν στο γηπεδο φαινονται τοσα χρονια αν ασχολεισαι με μπασκετ θα καταλαβαινεις οτι το προπονητικο διπλο του παναθηναικου ειναι ποιο ποιοτικο απο την πρωτη πενταδα του ολυμπιακου,ο γουντς ειναι ενα πρωην ελπιδοφορο ταλεντο που στα 26 του κανεις δεν του δινε συμβολαιο στο ΝΒΑ για γελια ειναι μια ομαδα που ασχολειται με ποσα κιλα χανει η παιρνει ο παιχτης επι 3 χρονια τωρα......να χαιρεστε τους παραγοντες που εχετε,με ποιον θα συμφωνουσε ο σαρας με τον ελληνιαδη????????ελεος δηλαδη
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
φιλε ροντμαν στο γηπεδο φαινονται τοσα χρονια αν ασχολεισαι με μπασκετ θα καταλαβαινεις οτι το προπονητικο διπλο του παναθηναικου ειναι ποιο ποιοτικο απο την πρωτη πενταδα του ολυμπιακου,ο γουντς ειναι ενα πρωην ελπιδοφορο ταλεντο που στα 26 του κανεις δεν του δινε συμβολαιο στο ΝΒΑ για γελια ειναι μια ομαδα που ασχολειται με ποσα κιλα χανει η παιρνει ο παιχτης επι 3 χρονια τωρα......να χαιρεστε τους παραγοντες που εχετε,με ποιον θα συμφωνουσε ο σαρας με τον ελληνιαδη????????ελεος δηλαδη

φίλε μου η αγγελόπουλοι τώρα μπήκαν στο χώρο του μπάσκετ τα τελευτάια 3 χρόνια ,αν δεν κάνουν και λάθη δεν θα μάθουν .οι γιαννακοπουλαίοι είναι χρόνια και τα χώνουν και καλά κάνουν
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
πριν τον αγγελοπουλο ηταν και ο κοκκαλης ετσι δεν ειναι?απλα αυτος σας βλεπει σαν πελατες ενω οι γιαννακοπολοι ειναι οπαδοι,οποτε ας μην συζηταμε για ολυμπιακο φετος και μπασκετ.ολη η ευρωπη μιλαει για τον παναθηναικο.για τον γουντς τι να πουνε?για τις κυνομαχιες και τα drugs?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λοιπόν επειδη σας βλέπω να πλακώνεστε οι 2 σας για το μπάσκετ,μην την ψάχνετε φέτος μάγκες.Η Βασίλισσα είναι ΕΔΩ κ θα ανέβει κ πάλι στην κΟρυφή.ΤΕΛΟΣ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Λοιπόν επειδη σας βλέπω να πλακώνεστε οι 2 σας για το μπάσκετ,μην την ψάχνετε φέτος μάγκες.Η Βασίλισσα είναι ΕΔΩ κ θα ανέβει κ πάλι στην κΟρυφή.ΤΕΛΟΣ. :rockon: :rockon: :rockon:

dark στην κύπρο να είσαι καλό παιδί μην πειράζεις τις κυπριοπούλες.....έχεις και τη φρόσω...χεχεχεχε
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
εγώ θέλω στο μπάσκετ να δω στον ολυμπιακό μια ομάδα με ελληνόπουλα να παίζει καλό μπάσκετ και να έχει ένα κορμό να φτίαξει ομάδα όπως ο πάο τα τελευταία χρόνια, αν έρθει κάποιος τίτλος καλός
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
dark στην κύπρο να είσαι καλό παιδί μην πειράζεις τις κυπριοπούλες.....έχεις και τη φρόσω...χεχεχεχε


Άσε φιλαράκι μου καλό κ έχω πάθει την πλάκα της ζωής μου απο Κυπριοπούλα. :rockon:
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
καλα βεβαια η καταμετρηση λεει 4 ευρωπαικα με ενα και οτι ο αλβερτης μονος του εχει παρει πιο πολλα απο τον γαβρο αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες......δεν τσακωνομαστε μπασκετικες αποψεις ανταλασσουμε
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλα βεβαια η καταμετρηση λεει 4 ευρωπαικα με ενα και οτι ο αλβερτης μονος του εχει παρει πιο πολλα απο τον γαβρο αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες......δεν τσακωνομαστε μπασκετικες αποψεις ανταλασσουμε
έτσι είναι δεν τσακωνόμαστε ,δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
καλα βεβαια η καταμετρηση λεει 4 ευρωπαικα με ενα και οτι ο αλβερτης μονος του εχει παρει πιο πολλα απο τον γαβρο αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες......δεν τσακωνομαστε μπασκετικες αποψεις ανταλασσουμε

για να σου φρεσκάρω την μνήμη λίγο περι καταμέτρησης σου θυμίζω:

η ιστορία έγραψε οτι 2 φορές που πέτυχε ο γαύρος τον βάζελο σε final four τον έστειλε χαλαρά για τσάι...
επίσης η ιστορία έχει γράψει και το περίφημο - 35 (to 73-38)...αν θυμάμαι καλά
για να τα λέμε όλα...
 

Επισκέπτης
για να σου φρεσκάρω την μνήμη λίγο περι καταμέτρησης σου θυμίζω:

η ιστορία έγραψε οτι 2 φορές που πέτυχε ο γαύρος τον βάζελο σε final four τον έστειλε χαλαρά για τσάι...
επίσης η ιστορία έχει γράψει και το περίφημο - 35 (to 73-38)...αν θυμάμαι καλά
για να τα λέμε όλα...
αααααααα δεν κανει να τα λες αυτα..γινεσαι γραφικος οπως εγω..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
για να σου φρεσκάρω την μνήμη λίγο περι καταμέτρησης σου θυμίζω:

η ιστορία έγραψε οτι 2 φορές που πέτυχε ο γαύρος τον βάζελο σε final four τον έστειλε χαλαρά για τσάι...
επίσης η ιστορία έχει γράψει και το περίφημο - 35 (to 73-38)...αν θυμάμαι καλά
για να τα λέμε όλα...
και στο 75-38 έπαιζε και ο ντομινικ αν δεν κάνω λάθος
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Όταν σε ένα thraed που αναφέρεται στην μεταγραφή του «Σάρας» στον Παναθηναϊκό... υπάρχουν τόσα μα τόσα πολλά posts πικραμένων προφανώς Ολυμπιακών που μιλάνε περί ανέμων, υδάτων και λίγο μπάσκετ... τότε τι να πει κανείς....  :idiot:

...ασχοληθείτε λοιπόν με τον «Μάη που θα είναι ωραία...» και αφήστε την πορτοκαλί σπυριάρα  μπάλα σε άλλους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom