Νέα

Σάρας στον ΠΑΟ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0

7/7 τριποντα ξανα!




τεραστιες μορφες και οι δυο
(ο τελέυταιος αναμενεται στο ΟΑΚΑ πρωτη αγωνιστικη με ρομα)

[size=11pt]come to OAKA ALL![/size] :sunglasses:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Η άλλοτε Μις Ισραήλ και Μις Κόσμος, Λινόρ Αμπαργκιλ (Κα Γιασικεβίτσιους)...  :boobies:
 

Συνημμένα

  • Linor.jpg
    Linor.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Linor_2.jpg
    Linor_2.jpg
    22,2 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Linor_3.jpg
    Linor_3.jpg
    31,7 KB · Εμφανίσεις: 34

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Καλά κ ο Μπατιστ οταν είχε έρθει δεν ήταν κ το καλύτερο παιδί, σε 1 χρόνο όμως ο Ζοτσ τον έκανε αρνάκι. Τεσπα παιχταρά έφεραν οι κοντοί αλλά το θέμα είναι να το δείξει κ μέσα στο γήπεδο. Βέβαια κ μέσα στο γήπεδο να το δείξει πάντα θα έχουμε κ αυτά να γελάμε:

[shadow=red,left]Στάλθηκε από: podolagnos_28 
Εισαγωγή παράθεσης
Παράθεση από: daltonsbrothers στις Σήμερα στις 18:55
Συμφωνω οτι το πρωταθλημα το περνει κ χωρις Σαρας.Αφου εχει ΠιλοΪδη.Αυτος δε το πηρε περυσι??Εεε το καλυτερο παιχτη ξεχνατε.

Λάθος...λάθος...λάθος...ο καλύτερος παίχτης πέρσι ήταν ο...Βασιλακόπουλος!!!Δες μόνο τα παιχνίδια στον 3ο και 5ο τελικό...ο Θανάσης κατέβηκε να βαρέσει και σφαλιάρες.....τα έχουν αυτά στον ΠΑΟ...άλλος κουμπούρια...άλλος σφαλιάρες.... [/shadow]
Πρεπει  ΝΑ ΠΟΝΕΣΕ πολυ παιδια για να  γραφετε ΤΕΤΟΙΕΣ  :jerking: :jerking:,δεν πειραζει ελπιζω  να υποδεχθηκατε ΤΟΝ ΓΚΡΙΡπου ειναι ισαξιος του ΣΑΡΑΣ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΑΣ
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
θα ήθελα απλά από το παρόν θρεντ να υπενθυμίσω στον φίλο germaon, πως πρέπει να αλλάξει την υπογραφή κάτω από το προφίλ του !

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Υ.Γ...σημερα το πρωι πηγα να παρω εισιτηριο διαρκειας απο το τμημα VIP του ΟΑΚΑ(εισοδος απο Λ.Κυμης)...μονο μια λεξη θα πω : παροξυσμος....εντυπωση μου εκανε οτι ηταν πολλοι απο επαρχια...κατα πασα πιθανοτητα θα σπασουμε το αντιστοιχο ρεκορ εισιτηριων.


Μα τοσα χρονια λετε εχετε τη καλυτερη ομαδα της Ευρωπης αλλα ξεχασατε τον Ομπραντοβιτς να σας στελνει προσκλητηρια μπας και πατε καμια φορα στο γηπεδο??Και να πεις οτι δεν ειχατε παιχτες..Το Σαρας περιμενατε για να στηριξετε την ομαδα που σας εχει δωσει τοσες χαρες,αλλα στο γηπεδο πατουσαν 1500 και το λουρι της μανας!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Μα τοσα χρονια λετε εχετε τη καλυτερη ομαδα της Ευρωπης αλλα ξεχασατε τον Ομπραντοβιτς να σας στελνει προσκλητηρια μπας και πατε καμια φορα στο γηπεδο??Και να πεις οτι δεν ειχατε παιχτες..Το Σαρας περιμενατε για να στηριξετε την ομαδα που σας εχει δωσει τοσες χαρες,αλλα στο γηπεδο πατουσαν 1500 και το λουρι της μανας!

Ο Ζοτς σας "κερνάει" από το 1994, οπότε άσε τη γκρίνια και την κλάψα και λίγο respect δεν έβλαψε κανέναν.
Δε βαριέσαι να προσπαθείς να μειώσεις την ομαδάρα μας στο μπάσκετ? "λουριά της μάνας" και κολοκύθια με τη ρίγανη.
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Μα τοσα χρονια λετε εχετε τη καλυτερη ομαδα της Ευρωπης αλλα ξεχασατε τον Ομπραντοβιτς να σας στελνει προσκλητηρια μπας και πατε καμια φορα στο γηπεδο??Και να πεις οτι δεν ειχατε παιχτες..Το Σαρας περιμενατε για να στηριξετε την ομαδα που σας εχει δωσει τοσες χαρες,αλλα στο γηπεδο πατουσαν 1500 και το λουρι της μανας!


φιλε το thread γραφει Σαρας! Δεν ξερω τι ομαδα εισαι αλλα ο Σαρας ηρθε τελικα σε εμας, καταλαβε το ! οχι δεν θα κανει την τελευταια προσφορα ο αγγελοπουλος!

τωρα οσο για το ποστ σου, αν και δεν κολλαει η αποχρωση του και το περιεχομενο του εδω, (αλλα συνεχισε..!!), θα συμφωνησω. Αλλος τετοιος προεδρος πολυ απλα δεν υπαρχει και δεν το εχουμε εκτιμησει. Τοσα χρονια με την αποδοση που εχουμε επρεπε να εχουμε 10000 διαρκειας, το μπασκετ



Οσο για το αν μπορει να παρει 2 ΠΑΕ ο Παυλος μαζεμενες ιδου η απαντηση
Νομιζω ο καθε νοημων καταλαβαινει...
εχει τετοια χασουρα το ποδοσφαιρο???. Ε δεν εχει το γαμημενο. Αλλα μεγεθη (λιγα παραπανω δηλαδη παιρνει ο RONALNTINIO) ομως , αλλα μεγεθη στα εσοδα και καταλαβαιτε το ορισμενοι. Εκει ειναι η διαφορα η μεγαλη ακομα

 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
...αυτη ειναι η υποδοχη που αρμοζει σε ενα super-star του παγκοσμιου μπασκετ....παροξυσμος στο αεροδρομιο και 2.000 φιλοι του ΠΑΟ μας μετεφεραν πισω στα 1995 τοτε που πατησε το ποδι του στην Ελλαδα ο Dominique Wilkins...ο ιδιος ο Σαρας εμοιαζε αιφνιδιασμενος :  «Ευχαριστώ τον κόσμο, ήταν τρομερή η εμπειρία αυτό που έγινε στο αεροδρόμιο, ειμαι πολύ χαρούμενος , περίμενα ότι θα έρθει κόσμος, αλλά όχι τόσος πολύ».
Κατι μου λεει οτι λιγο η σημειολογικη κινηση του να πεταξει μετα βδελυγμιας το κασκολ του γαβρου απο το λαιμο του στο τουρνουα Ακροπολις , λιγο το ταμπεραμεντο του , αυτος ο παικτης θα ταυτιστει τοσο πολυ με την εξεδρα οσο ο αξεχαστος Ντεγιαν...
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας παιδια!!!!σκληρο πορνο και φετος,θελετε να τους πηδαμε δυνατα η γλυκα φετος;πειτε για να το μεταφερω στους συμπαιχτες μου
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας παιδια!!!!σκληρο πορνο και φετος,θελετε να τους πηδαμε δυνατα η γλυκα φετος;πειτε για να το μεταφερω στους συμπαιχτες μου
τι ροτας ρε μιτσαρα αφου κσερις οτι θελουν γερο γαμισι
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ο παικταράς με το «τιμημένο» στο λαιμό του...  :rockon:
την «πατσαβούρα» (που προσπάθησε κάποιος να του φορέσει πρόσφατα στον Ελ. Βενιζέλος) δεν την δέχτηκε και την πέταξε...  ;)
 

Συνημμένα

  • Saras.jpg
    Saras.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 33

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρες.Χαμός λέει χθες στο Βενιζέλος ε;Ευτυχώς που δεν ερχόταν σήμερα που φεύγω το απόγευμα για Κύπρο.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα έπρεπε να σου έχω βάλει καιρό τώρα με τόσες προκλήσεις που κάνεις.....εδώ "αγαπήθηκαν" alexandros και Dakside......εσύ θα μας τα χαλάσεις???
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι, γιατί απορείς?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ΟΚ.....άστο φίλε μου. Αν δεν κααλαβαίνεις από μόνος σου, εγώ τι να κάνω? Keep posting.
 

Επισκέπτης
ΟΚ.....άστο φίλε μου. Αν δεν κααλαβαίνεις από μόνος σου, εγώ τι να κάνω? Keep posting.
τι να καταλαβω???οτι ειναι λογικο & σωστο καποιοι να βριζουν & εγω να διαβαζω αυτα που γραφουν χωρις να αντιδρω μεσα σε λογικα πλαισια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom