Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sephiroth666

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Η Δασκάλα του πιάνου,
και η Τσιντικιδου.....
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Αχ αυτές οι καθαριστριες....
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εγώ είχα φαντασίωση τη φουρνάρισα,φανταζόμουν να τη πασαλήβω με αλεύρι να τη γαμάω και αυτή να μου λέει πλάσε με γαμιά μου στο τέλος θα την έχυνα και θα τη άφηνα όπως ηταν και θα έφευγα  :erection: :erection: :erection:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
εγώ είχα φαντασίωση τη φουρνάρισα,

Τη φουρνάρισσα την είχα και εγώ, ήταν σαν ξανθιά τραγουδιάρα εμφανισιακά με βυζάρες και τις μπουτάρες έξω... Δεν ήταν μουναρα της γειτονιάς γιατί είχε ελαφρώς παραπανίσια κιλά αλλά φτιαχνόταν τέντα καθε μέρα, ήταν από τις περιπτώσεις που ήθελες να γαμήσεις να φύγουν τα χοντρά...

Καμιά 35αρια τότε, σήμερα σιτεμένο μιλφ με πεσμένες βυζάρες και αρκετή κυτταρίτιδα πριν κάνα 3μηνο που την είδα. Με κανα δυο ποτηράκια ουίσκι άνετα την κανόνιζα και σήμερα παρόλα αυτά...

Αλλες φαντασιώσεις: Μαναδες φίλων (2-3 ήταν καλές) και κάποιες καθηγήτριες από το σχολείο...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Τη φουρνάρισσα την είχα και εγώ, ήταν σαν ξανθιά τραγουδιάρα εμφανισιακά με βυζάρες και τις μπουτάρες έξω... Δεν ήταν μουναρα της γειτονιάς γιατί είχε ελαφρώς παραπανίσια κιλά αλλά φτιαχνόταν τέντα καθε μέρα, ήταν από τις περιπτώσεις που ήθελες να γαμήσεις να φύγουν τα χοντρά...

Καμιά 35αρια τότε, σήμερα σιτεμένο μιλφ με πεσμένες βυζάρες και αρκετή κυτταρίτιδα πριν κάνα 3μηνο που την είδα. Με κανα δυο ποτηράκια ουίσκι άνετα την κανόνιζα και σήμερα παρόλα αυτά...

Αλλες φαντασιώσεις: Μαναδες φίλων (2-3 ήταν καλές) και κάποιες καθηγήτριες από το σχολείο...



οι καθηγήτριες ηταν στανταράκι σε όλες τις φαντασιώσεις των πιτσιρικάδων τις εποχής εμένα πάλι όχι ήταν όλες γυαλομούνες με χοντρό κώλο
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Στο γυμνάσιο ήταν μια που μας έκανε αγγλικά (μιλφ,ξανθιά, όμορφη, περιποιημένη, κωλάρα), δυο φιλόλογοι (μιλφάκια επίσης και οι δύο με βυζάρες με τις οποίες είχα τις πρώτες κάβλες μου αλλά τπτ άλλο ιδιαίτερο πάνω τους) και κλασσικά μια γυμνάστρια* πολύ καλό κομμάτι νέα γύρω στα 25-30 πρέπει να ταν και θυμάμαι πετάγαμε υπονοούμενα και γελάγαμε μεταξύ μας στην τάξη...

Στο λύκειο μετά που ήμουνα σχεδόν καμία δεν άξιζε... Μία ιστορικού θυμάμαι (νέα επίσης τσαχπίνα) η οποία δεν ήταν γκομενάρα αλλά οκ την πήδαγες άνετα.  Επίσης και μια φιλόλογος γεροντοκόρη την λέγανε αλλά εμένα μ αρεσε... Ηταν πολύ όμορφη στο πρόσωπο, σώμα μέτριο όμως και ερχόταν περιποιημένη με μακρια φορέματα στο σχολείο .Οι υπόλοιπες ΟΛΕΣ ήταν πάρτες και χτύπατες...

Μιλάω για χρονιές από τα μέσα του 90 μέχρι και 2002.

*Τη γυμναστρια ετυχε και την ειδα πριν λιγο καιρο... Απλα καμια σχεση!!!!! Εχει αλλάξει/φακλανεψει... Θα ήθελα να δω και τις υπόλοιπες πώς έχουν γίνει αν και για μία έμαθα ότι πέθανε πριν μερικά χρόνια από καρκίνο  :(
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
 
    Farrah Fawcett
  Η πρωτη - πρωτη μου    :smitten: :smitten:
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Κατασκήνωση, καλοκαιράκι, εγώ 14 μαθητούδι, εκείνη 24-25, κοντό μαλλί ξανθό,κορμί αθλητικό, και κάτι βυζάρες που ξεχείλιζαν απ'το σουτιέν, Βαγγελιώ, ομαδάρχης στα 14χρονα κορίτσια.
Είχα ρίξει πολύ  :wanker: στις τουαλέτες για πάρτυ της και τις βυζάρες της!!

Ωραίο topic....αναμνήσεις
 

Athens84

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Στα χρονια του Λυκειου....μου την εδινε τρελα η Alizee

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Κατασκήνωση, καλοκαιράκι, εγώ 14 μαθητούδι, εκείνη 24-25, κοντό μαλλί ξανθό,κορμί αθλητικό, και κάτι βυζάρες που ξεχείλιζαν απ'το σουτιέν, Βαγγελιώ, ομαδάρχης στα 14χρονα κορίτσια.
Είχα ρίξει πολύ  :wanker: στις τουαλέτες για πάρτυ της και τις βυζάρες της!!

Ωραίο topic....αναμνήσεις

καλοκαιρινές καύλες, μου θύμησες μια ομαδάρχισα μυριελλα την λεγαν με το ζόρι 18 τότε εγώ 13, μια κατασκήνωση τον έπαιζε για πάρτη της και εγώ μαζί.
απίστευτο μουνί γυμνασμένο εξωτικό κτλ κτλ, τώρα μάλλον θα έχει γίνει ναυαρχέσα ή ρετάλι ποιος ξέρει;
ωραίες εποχές! μπήκα και εγώ στην φάση να θυμάμαι όλες αυτές που ήθελα να γαμήσω και δεν μου κάτσαν οι καργιόλες!
τρέχοντας γύρναγα από το σχολείο να την παίξω, πέτρινα χρόνια....
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.709
Like
56.038
Πόντοι
16.131
Στα 24 με 2 50αρες μανες φιλων με τρελα μασταρια ( οχι πλαστικουρες ). Αλλα κ φιλοι εκεινη την εποχη πρεπει να ειχαν με τη δικια μου απο οτι καταλαβαινα απο περιγραφες σε κουβεντες.Ολες ηταν οι βυζαρουδες της γειτονιας.Αναλογα τα γουστα διαλεγες.....τωραρα 10χρονια μετα παλι για τα χοντρα καλες θα ηταν....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.276
Κριτικές
1
Like
35.299
Πόντοι
6.256
Πιτσιρικας ερχοταν σπιτι επισκεψη μια φιλεναδα της μανας τρελο μουνι, μια μερα ενω ηταν στο σαλονι εγω στο δωματιο την εβγαλα και την επαιζα καποια στιγμη αυτη σηκωθηκε να παει τουαλετα χωρις να παρω πρεφα οτι θα περασει απο την πορτα και με επιασε να ειμαι με το χερι στο πουλι, μου λεει τι κανεις εκει; ντραπικα και της ειπα οτι ειχα φαγουρα στα αρχιδια.
Κλαιω....
Σε πιστεψε?
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
τρέχοντας γύρναγα από το σχολείο να την παίξω, πέτρινα χρόνια....

  κιεγω τα ιδια εκανα με κατι μουναρες καθηγητριες!!!!!
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.709
Like
56.038
Πόντοι
16.131
ακομα το κανουμε για καποιες κ ας εχουν γινει σιτεμενες μιλφ. Με κανα ποτακι ( που ειπε κ καποιος αλλος ) κ σκεφτομενοι τα αγελαδινα μασταρια τους που παραμενουν πλουσια
 

Zo83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
125
Πόντοι
280
1)Βινα Ασικη 2)Καλαχαν απο μεγαλη των μπατσων σχολη,πολλα σεναρια επλασα με αυτην 3)Μιλφαρα γειτονισσα που εβγαινε για τρεξιμο κ γυμναστικη με μαυρο ή γκρι κολαν κ μας επεφταν τα σαγονια κ 4) Ηθελα απεγνωσμενα την Τσιταρα απο Θαντερκατς...αλλα εγω κ αυτη μονο..γιατι ειχα κ ενα φιλο που την ηθελε παρτουζα με τον Πανθρο...  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom