Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Otinanai88867

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ μάλλον την πέτυχα στο εκκλησιαστικό mood της...προ ώρας επικοινωνία μόνο μασάζ λέει... σε παλαιότερα μυνήματα προσέφερε κι άλλα...ότι να ναι !!!
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Κοντά στον 15 Αύγουστο πέρασα μια.. Το μαγαζί κοτέτσι κανονικό.. Κλασσικά τα παιδιά της.. Τρώγανε, κάποια φάση πείραζε ο μικρός το κινητό της.. του ρίξε και ενα φουσκο κλάμα ο μικρός. Καλο μασάζ σχετικά, αν και τημ επόμενη μέρα ποναγα λίγο.. Πράγμα που δεν μου έχει ξανατυχει.. Έριξε η τύπισσα τουλάχιστον 3 κλανιδια την ωρα του μασάζ.. Ο μικρος οταν τελείωσε το μασάζ ερχόταν μέσα κ δεν μπορούσα να ντυθώ.. Κερασάκι στην τούρτα παω να την πληρώσω 25 κ μου λέει είναι 35?? Επίλογος δεν ξαναπήγαινα ουτε με 10 ευρω και φραπέ.. Μακριά ψάχνει για μαλακες, επαγγελματισμος μηδεν, καθαριότητα μηδεν δηλαδή μαύρο
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
Κοντά στον 15 Αύγουστο πέρασα μια.. Το μαγαζί κοτέτσι κανονικό.. Κλασσικά τα παιδιά της.. Τρώγανε, κάποια φάση πείραζε ο μικρός το κινητό της.. του ρίξε και ενα φουσκο κλάμα ο μικρός. Καλο μασάζ σχετικά, αν και τημ επόμενη μέρα ποναγα λίγο.. Πράγμα που δεν μου έχει ξανατυχει.. Έριξε η τύπισσα τουλάχιστον 3 κλανιδια την ωρα του μασάζ.. Ο μικρος οταν τελείωσε το μασάζ ερχόταν μέσα κ δεν μπορούσα να ντυθώ.. Κερασάκι στην τούρτα παω να την πληρώσω 25 κ μου λέει είναι 35?? Επίλογος δεν ξαναπήγαινα ουτε με 10 ευρω και φραπέ.. Μακριά ψάχνει για μαλακες, επαγγελματισμος μηδεν, καθαριότητα μηδεν δηλαδή μαύρο
Δηλαδη εγω που πηγα μπερδεψε τα ραντεβου και την εκανα ημουν ο τυχερος ;
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.166
Πόντοι
1.206
Κοντά στον 15 Αύγουστο πέρασα μια.. Το μαγαζί κοτέτσι κανονικό.. Κλασσικά τα παιδιά της.. Τρώγανε, κάποια φάση πείραζε ο μικρός το κινητό της.. του ρίξε και ενα φουσκο κλάμα ο μικρός. Καλο μασάζ σχετικά, αν και τημ επόμενη μέρα ποναγα λίγο.. Πράγμα που δεν μου έχει ξανατυχει.. Έριξε η τύπισσα τουλάχιστον 3 κλανιδια την ωρα του μασάζ.. Ο μικρος οταν τελείωσε το μασάζ ερχόταν μέσα κ δεν μπορούσα να ντυθώ.. Κερασάκι στην τούρτα παω να την πληρώσω 25 κ μου λέει είναι 35?? Επίλογος δεν ξαναπήγαινα ουτε με 10 ευρω και φραπέ.. Μακριά ψάχνει για μαλακες, επαγγελματισμος μηδεν, καθαριότητα μηδεν δηλαδή μαύρο
έκλαψα με τα κλανιδια που έριξε η τύπισσα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
έκλαψα με τα κλανιδια που έριξε η τύπισσα.
τα κλανιδια ειναι το λιγότερο... το δράμα είναι που διακόπτει το μασαζ στη μεση για να πάει να χέσει....
κάντε Like σε όσους τους εχει τύχει με τη συγκεκριμένη
 

XX78XX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα κι εγώ πριν από κάνα δυο μέρες,μεγάλη μουφα.Ακριβως ότι λένε οι πιο πάνω.Μακρυα.
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
απο'τι καταλαβα ομως κοσμος ακομα πηγαινει
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
788
Κριτικές
1
Like
2.179
Πόντοι
446
απο'τι καταλαβα ομως κοσμος ακομα πηγαινει
η Άθηνα έχει 5 εκατομμυρια πληθυσμό πάντα θα έχει η τύπισσα και ας είναι αίσχος οπως τα περιγράφουν η πλειοψηφια των μελων εδω μεσα.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.802
Κριτικές
30
Like
20.679
Πόντοι
8.815
ο ενας ρουφηξε τρια κλανιδια την ωρα του μασαζ,κ στον αλλο σταματησε το μασαζ για να παει να χεσει

και εχει 12 σελιδες με σχολια,αντι να εχει σβηστει απο το ιντερνετ,οχι απλα απ'το φορουμ
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
24
Like
3.791
Πόντοι
2.846
Δεν μπορώ να καταλάβω πως πάει κόσμος εκεί μέσα , όταν αυτό που αναζητάμε στα μασσαζ είναι απαραίτητα ένας ήσυχος χώρος που να ακούγονται μόνο κάτι ηχοι από ρυάκια και τιτιβισματα πουλιών και φλαουτα ωστε να ακούς μόνο τον ήχο του μασσαζ που σου κάνει η λαδοκορη , ενώ εκεί παίζει θόρυβος πιτσιρίκια που μπαίνοβγαινουν στο χώρο, φωνάζουν παίζουν εκεί γύρω , πραγματικά δεν μπορώ να βρω το λόγο γιατί να πάει κάποιος εκεί ..... μάλλον για την περιέργεια πιο πολύ και την καλτιλα λογικά , και μπας κ τον κερασει τσιμπο η Κινέζα στα πλαίσια της χαλάρωσης
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Δεν μπορώ να καταλάβω πως πάει κόσμος εκεί μέσα , όταν αυτό που αναζητάμε στα μασσαζ είναι απαραίτητα ένας ήσυχος χώρος που να ακούγονται μόνο κάτι ηχοι από ρυάκια και τιτιβισματα πουλιών και φλαουτα ωστε να ακούς μόνο τον ήχο του μασσαζ που σου κάνει η λαδοκορη , ενώ εκεί παίζει θόρυβος πιτσιρίκια που μπαίνοβγαινουν στο χώρο, φωνάζουν παίζουν εκεί γύρω , πραγματικά δεν μπορώ να βρω το λόγο γιατί να πάει κάποιος εκεί ..... μάλλον για την περιέργεια πιο πολύ και την καλτιλα λογικά , και μπας κ τον κερασει τσιμπο η Κινέζα στα πλαίσια της χαλάρωσης

Όταν σε οδηγεί το κάτω κεφάλι, λόγω ανικανότητας του πάνω, τότε οι επιλογές στερεύουν, έτσι καθώς εισέρχεσαι στη σκοτεινιά της απελπισίας, αναζητάς εναγωνίως μια λύση, ακόμα και την ευτελέστερη, όχι τα αέρια της Ροζίτας θα υποστείς, αλλά και τη θεία Λίτσα θα αναζητήσεις..

Κακά τα ψέματα, υπάρχει έλλειψη από ποιοτικές υπηρεσίες..

Τα μπριζολάδικα έχουν παρέλθει,, χώροι ανδρικής περιποίησης εντελώς παρακμιακοί, όλα γίνονται μηχανικά, διεκπεραιωτικά, να επιτευχθεί ο στόχος, να τελειώσει ο άντρας, να του πάρουμε το χαρτί..
Οι λαδοκόρες των ιδρυμάτων "μασάζ κατ οίκον" σε καθεστώτα ασυνέχειας, εκεί που εμφανίζονται, εκεί εξαφανίζονται, λειτουργούν με τιμοκατάλογο ψάχνοντας κορόϊδα, ειδικά αν σε δουν "διψασμένο" θα σου πάρουν κ το σώβρακο, τα ct, cg, εναλλάσονται με ασύλληπτες ταχύτητες, απομένουν μόνο οι μασατζούδες με δικό τους χώρο, αλλά κ αυτές τυχάρπαστες κ πλανεμένες, με ελιτίστικες συμπεριφορές & στρατιές αγαπούληδων (άνδρες που διαγκωνίζονται να γλείφουν από το πρωί, μέχρι το βράδυ το "ίνδαλμά" τους βλακωδώς, υπονομεύοντας την προσωπικότητά τους). Δυστυχώς δεν αλλάζουν, δεν αφυπνίζονται, εξακολουθούν να δοξάζουν ασημαντότητες, ζώντας συνειδητά στον συμφυρμό τους..

Η Ελλάδα νοσεί από επαγγελματίες του χώρου... :hi:

 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.426
Like
780
Πόντοι
96
Κάτι που ξέχασα να αναφέρω και είναι σημαντικό είναι το θέμα της υγιεινής. Οι πετσέτες που χρησιμοποιεί είναι μεταχειρισμένες και βρώμικες για να μη πω τα ίδια και για τα κρεβάτια . Υπάρχει κίνδυνος κάποιος να κολλήσει κάποια δερματική πάθηση το λιγότερο οπότε και το καλό μασάζ που κάνει ακυρώνεται . Ακόμη, αν είσαι άτυχος και σου κάνει μασάζ στο κάτω κρεβάτι , βλέπουν τον κώλο σου οι διερχόμενοι (συναγωνιστές, κανονικοί πελάτες , φίλοι , γνωστοί, παιδιά κτλπ. ), που ανεβοκατεβαίνουν στο πατάρι !
Και εμένα μου έστειλε μήνυμα να ξαναπάω και εγώ πονηρά και για να αποφύγω τα παραπάνω, της πρότεινα συνάντηση έξω με πρόφαση ότι έχω κτυπήσει. Η απάντηση ήταν ένα ξερό όχι. Ούτε καν ρώτησε τι έχω,. αν είμαι καλά κτλπ. :shockedeyes:
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
Κάτι που ξέχασα να αναφέρω και είναι σημαντικό είναι το θέμα της υγιεινής. Οι πετσέτες που χρησιμοποιεί είναι μεταχειρισμένες και βρώμικες για να μη πω τα ίδια και για τα κρεβάτια . Υπάρχει κίνδυνος κάποιος να κολλήσει κάποια δερματική πάθηση το λιγότερο οπότε και το καλό μασάζ που κάνει ακυρώνεται . Ακόμη, αν είσαι άτυχος και σου κάνει μασάζ στο κάτω κρεβάτι , βλέπουν τον κώλο σου οι διερχόμενοι (συναγωνιστές, κανονικοί πελάτες , φίλοι , γνωστοί, παιδιά κτλπ. ), που ανεβοκατεβαίνουν στο πατάρι !
Και εμένα μου έστειλε μήνυμα να ξαναπάω και εγώ πονηρά και για να αποφύγω τα παραπάνω, της πρότεινα συνάντηση έξω με πρόφαση ότι έχω κτυπήσει. Η απάντηση ήταν ένα ξερό όχι. Ούτε καν ρώτησε τι έχω,. αν είμαι καλά κτλπ. :shockedeyes:
Φήμες λένε οτι με δική της πρωτοβουλία κανει κ ΑΚΑ συνουσία, άλλοι παρότι είναι κ αυτό θέμα υγιεινής δε νομίζω να σας χαλαγε....
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
ο ενας ρουφηξε τρια κλανιδια την ωρα του μασαζ,κ στον αλλο σταματησε το μασαζ για να παει να χεσει

και εχει 12 σελιδες με σχολια,αντι να εχει σβηστει απο το ιντερνετ,οχι απλα απ'το φορουμ
μεχρι και μασαζ με κλανιες εχετε εκει στη αθηνα :2funny::2funny::2funny: διαβαζω το νημα και εχω σκασει στα γελια, περα απο τη πλακα ομως ειναι τραγικο τα παιδια της να εκτιθονται σε κατι τετοιο
φαντασου πως θα νιωσει ο γιος οταν μεγαλωσει και καταλαβει πληρως τι γινοταν εκει περα :( κατι ιστοριες με serial killers ετσι ξεκινησαν
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
5
Like
5.407
Πόντοι
1.336
ο ενας ρουφηξε τρια κλανιδια την ωρα του μασαζ,κ στον αλλο σταματησε το μασαζ για να παει να χεσει

και εχει 12 σελιδες με σχολια,αντι να εχει σβηστει απο το ιντερνετ,οχι απλα απ'το φορουμ
Νομίζω το τοπικ αυτό είναι η ζωντανή απόδειξη πως εάν εμφανιστεί μια ασιατισσα, η οποία να βλέπεται, να κάνει καλό μασάζ και να παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες, θα χεστει στο ταληρο!
Το θέμα είναι πως δυστυχώς, δεν εμφανίζεται καμία τέτοια στον χώρο...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Η συγκεκριμένη και βλέπεται, και καλό μασαζ κάνει. Αν έδινε περισσότερη προσοχή στο περιβάλλον το οποίο είναι χάλια και στη συνέπεια των υπηρεσιών της, πραγματικά θα χεζόταν στο τάληρο. Προς το παρόν, χέζεται μόνο στην κυριολεξία.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.802
Κριτικές
30
Like
20.679
Πόντοι
8.815
Η συγκεκριμένη και βλέπεται, και καλό μασαζ κάνει. Αν έδινε περισσότερη προσοχή στο περιβάλλον το οποίο είναι χάλια και στη συνέπεια των υπηρεσιών της, πραγματικά θα χεζόταν στο τάληρο. Προς το παρόν, χέζεται μόνο στην κυριολεξία.
Εγω πιστεύω ότι ένας τυχερός θα το φάει το χεσιμο στη μαπα
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Όσες φορές την έχει δει, πάντα πριν το ματς απολαμβάνει ζαμπονοτυρόπιτα από Σκλαβενίτη. Σκεφτείτε να γούσταρε και το μιλκο.
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Εχω παει σε πολλα masaz ταυλανδη, Bangkok, σε φτηνιαρικα και αλλα.. Αυτο το σκηνικό δεν το εχω ξαναδεί η τύπισσα ειναι ψυχρή golddigger μην ασχολειστε τύποι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom