Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
220
Like
171
Πόντοι
1
Μου έστειλε μόνη της αν θέλω μασάζ, πως είναι 35, σε ερώτηση μου για happy ending 50, όσο το είχε. Μάλλον πέσαν αναδουλειές; Έστειλε σε κανέναν άλλο; Είχα πάει πριν κάνα 3μηνο και παραπάνω νομίζω..
Έστειλε σε φίλο πήγε από εκεί και του είπε μόνο μασάζ κάνει μπροστά από την κουρτίνα ήταν τα παιδιά πάλι.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.526
Πόντοι
206

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
98
Like
144
Πόντοι
0
Έστειλε κ σε εμένα πριν κανα 3-4 εβδομάδες κ ξανά προχθές την Δευτέρα αν ήθελα μασάζ. Δεν προλάβαινα από θέμα χρόνου να πήγαινα έτσι κ αλλιώς όποτε της είπα απλά δεν μπορώ κ δεν ασχολήθηκα περαιτέρω να ρωτήσω.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
Έστειλε κ σε εμένα πριν κανα 3-4 εβδομάδες κ ξανά προχθές την Δευτέρα αν ήθελα μασάζ. Δεν προλάβαινα από θέμα χρόνου να πήγαινα έτσι κ αλλιώς όποτε της είπα απλά δεν μπορώ κ δεν ασχολήθηκα περαιτέρω να ρωτήσω.
Άγραφος κανόνας , βίζιτα/ταναπου/μπαρμπερης/μασατζου που σου στέλνει από μόνος του, δεν πας ποτέ , κάτι τρέχει/βρωμαει
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.875
Like
9.420
Πόντοι
1.056
Μου έστειλε μόνη της αν θέλω μασάζ, πως είναι 35, σε ερώτηση μου για happy ending 50, όσο το είχε. Μάλλον πέσαν αναδουλειές; Έστειλε σε κανέναν άλλο; Είχα πάει πριν κάνα 3μηνο και παραπάνω νομίζω..
Έστειλε και σε εμενα τη Δευτέρα.

Της απάντησα ενα μεγαλο ΟΧΙ εξηγώντας ότι την τελευταία φορα που πήγα διέκοψε το μασα;ζ τρεις φορες. Μια για να πάει τουαλέτα, μια για να μαγειρέψει και μια για να ταϊσει τα παιδιά της, Της ανεφερα επίσης ότι εχει πολυ θορυβώδες περιβάλλον, τα τηλέφωνα χτυπάνε, τα παιδια τσιρίζουν κλπ.
Μαντέψτε.... με μπλόκαρε.... Τουλάχιστον γλύτωσα από δαύτη.
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.003
Κριτικές
5
Like
5.379
Πόντοι
1.336
Εγώ που την ρώτησα κάνα 2 φορές, μου άρχισε τα έλα από εδώ. Όταν της ζήτησα να ξεκαθαρίσει το εάν προσφέρει κάτι έξτρα ή όχι, μου άρχισε τα "γιατί μου στέλνεις και με ενοχλείς, σου είπα ότι δεν κάνω έξτρα κτλ". Της ζήτησα συγνώμη για την ενόχληση, την μπλόκαρα και την θεωρώ πλέον ως τελειωμένη περίπτωση.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.526
Πόντοι
206
Έστειλε και σε εμενα τη Δευτέρα.

Της απάντησα ενα μεγαλο ΟΧΙ εξηγώντας ότι την τελευταία φορα που πήγα διέκοψε το μασα;ζ τρεις φορες. Μια για να πάει τουαλέτα, μια για να μαγειρέψει και μια για να ταϊσει τα παιδιά της, Της ανεφερα επίσης ότι εχει πολυ θορυβώδες περιβάλλον, τα τηλέφωνα χτυπάνε, τα παιδια τσιρίζουν κλπ.
Μαντέψτε.... με μπλόκαρε.... Τουλάχιστον γλύτωσα από δαύτη.



Mυστη σωστά και καλά αυτά που της είπες αλλά το πρώτο και πολύ βασικό είναι όταν σου λέει χάπι εντινγκ και πας και δεν έχει καν εντινγκ. Το δεύτερο βασικό είναι ότι δε μπορείς να κάνεις δουλειά με τα παιδιά να τρέχουν γύρω γύρω.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Η αλήθεια είναι πως 2 φορές που πήγα εκεί, για καλή μου τύχη δεν είχε παιδιά, πάντα μόλις τελείωνε τη ζαμπανοτυρόπιτα της από τον Σκλαβενίτη και την περίμενα και την 1η φραπέ και τη 2η καλαμάκι, χωρίς πολλά πολλά. Απλά το έκανε λίγο μονότονα για αυτό και δεν ξαναπήγα. Δεν την είδα να αρνήθηκε ποτέ το 2ο μέρος. Επίσης πάντα της έλεγα να κλειδώνει την πόρτα γιατί ένιωθα πολύ εκτεθειμένος. Θα δοκίμαζα μόνο αν είχε άλλη κοπέλα πλέον.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.250
Κριτικές
256
Like
11.393
Πόντοι
19.505
Περνώντας απ' έξω την πέτυχα ελεύθερη. Τη ρώτησα αν έχει ώρα και μου είπε πέρνα, αναδουλειές γαρ.
Ανέβηκα πάνω, τα γνωστά, τα παιδιά κάτω να τρώνε και να παίζουνε. Το μασάζ όπως πάντα εξαιρετικό, γυμνός εγώ αλλά με πετσετούλα. Αλλά όσο μου έκανε με προετοίμαζε σταδιακά με αυτά που έλεγε ότι δεν θα παίξει έξτρα. Μου είπε πως στην εκκλησία της είπαν ότι είναι μεγάλη αμαρτία, συμφώνησα κι εγώ για να πάω με τα νερά της. Όταν με γύρισε ανάσκελα και άρχισε το μασάζ γύρω από τους γλουτούς μου έγινε κατάρτι. Πήγα να βάλω την πετσέτα πιο καλά κι εκείνη νόμιζε ότι πήγα να την βγάλω και μου είπε ψιλοθυμωμένα "τι κάνεις, αυτό είναι αμαρτία". Ναι της είπα πάλι και της εξήγησα ότι πήγα να φτιάξω την πετσέτα. Γέλασε νευρικά και χαλάρωσε. Το μασάζ κράτησε 1,30 ώρα. Το τελευταίο μισάωρο ο μικρός είχε ανέβει πάνω κι έπαιζε με το αυτοκινητάκι. Σύνολο 25 ευρώ και άχυστος. Ξεκλείδωσα όμως.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.182
Κριτικές
1
Like
35.103
Πόντοι
6.256
Η αλήθεια είναι πως 2 φορές που πήγα εκεί, για καλή μου τύχη δεν είχε παιδιά, πάντα μόλις τελείωνε τη ζαμπανοτυρόπιτα της από τον Σκλαβενίτη και την περίμενα και την 1η φραπέ και τη 2η καλαμάκι, χωρίς πολλά πολλά. Απλά το έκανε λίγο μονότονα για αυτό και δεν ξαναπήγα. Δεν την είδα να αρνήθηκε ποτέ το 2ο μέρος. Επίσης πάντα της έλεγα να κλειδώνει την πόρτα γιατί ένιωθα πολύ εκτεθειμένος. Θα δοκίμαζα μόνο αν είχε άλλη κοπέλα πλέον.
Θα ηταν στο σχολείο
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
358
Κριτικές
13
Like
1.613
Πόντοι
431
Πως επικοινωνούμε μαζί της συναγωνιστές;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
ειναι μαλακισμένη εντελώς. εμένα μου εστειλε κυριακή βράδυ να παω δευτέρα, της λεω happy ending? μου λεει σε παρακαλω ελα και φέρε 50Ε. Την εγραψα στ αρχίδια μου, και μαλλον καλως οπως φαίνεται, και δεν πήγα και γλιτωσα. Τον πούλο με τη συγκεκριμένη θρησκόληπτη. Ας παει στην εκκλησία να κανει καλαμάκι στον πατερ να εξομολογηθεί.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.526
Πόντοι
206
Αφήστε τη να χαθεί στη λήθη του ίντερνετ μύστες. Τι ασχολείστε, σε 15 χρόνια που θα παντρέψει τη μικρή και στείλει και το πιτσιρίκι φαντάρο ξανανοιγουμε Γκιλφ Ροζίτα νηματιο
 

suriono

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
η ολη φαση Ροζιτα φαινεται να αξιζει και μονο για τη σουρεαλ εμπειρια ακομα και αν στο τελος δεν παιξει κατι, ή τζογαρεις αν τη βρεις σε φαση και θελει να κανει κατι, συναγωνηστης λειε παλιοτερα οτι τον βαφτησε κιολας (αν ειναι αληθεια!) ισως τελος του μηνα υπαρχουν περισοοτερες πιθανοτητες-αναγκες (λογαριασμοι,ενοικιο κτλπ!)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.250
Κριτικές
256
Like
11.393
Πόντοι
19.505
η ολη φαση Ροζιτα φαινεται να αξιζει και μονο για τη σουρεαλ εμπειρια ακομα και αν στο τελος δεν παιξει κατι, ή τζογαρεις αν τη βρεις σε φαση και θελει να κανει κατι, συναγωνηστης λειε παλιοτερα οτι τον βαφτησε κιολας (αν ειναι αληθεια!) ισως τελος του μηνα υπαρχουν περισοοτερες πιθανοτητες-αναγκες (λογαριασμοι,ενοικιο κτλπ!)
Θα πάω τις προσεχείς ημέρες και θα ενημερώσω. Ελπίζω να κουράστηκε με τον ταλιμπαν καθολικισμό
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
632
Κριτικές
4
Like
1.414
Πόντοι
206
Θα πάω τις προσεχείς ημέρες και θα ενημερώσω. Ελπίζω να κουράστηκε με τον ταλιμπαν καθολικισμό
Καλη τυχη φιλε μου. Περιμενω εναγωνιως να ακουσω τις περιπετειες σου με την απαλευτη (χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας)
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Η βλακεία δεν έχει πάτο δυστυχώς!
Η γυναίκα έχει σαλτάρει με την θρησκεία, αλλά είναι και πονηρή. Πριν καιρό με κουβαλησε από μακριά αφήνοντας υποσχέσεις και όταν πήγα μου λέει εγώ κάνω μόνο μασαζ, φυσικά πήρα δρόμο, αλλά αν πέσει πείνα θα αρχίσει πάλι τα μηνύματα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Η γυναίκα έχει σαλτάρει με την θρησκεία, αλλά είναι και πονηρή. Πριν καιρό με κουβαλησε από μακριά αφήνοντας υποσχέσεις και όταν πήγα μου λέει εγώ κάνω μόνο μασαζ, φυσικά πήρα δρόμο, αλλά αν πέσει πείνα θα αρχίσει πάλι τα μηνύματα.
Κ γω ΔΕΝ ξαναπάω..... τέλος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom