Νέα

Ρωσίδες Νύφες – Η Μεγαλύτερη Παγίδα Στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
αν και συμφωνω οτι συμβαινει και οτι ειναι πολυ επικινδυνο κλπ κλπ εχω να ρωτησω... γιατι ΚΑΝΕΝΑ απο τα 3 λινκ που αναφερονται που εκθετουν τις "κοπελες" που εκαναν τις λαδιες δεν υπαρχει πλεον; ή μηπως δεν υπηρξαν ποτε;

food for thought οπως και να εχει και ναι πιστευω οτι εν δυναμη ακομα και ο πιο ψυλλιασμενος θα επεφτε εκι μεσα, αλλα πιστευω οτι εδω η μαζα εχει δυναμη και το forum μας εχει δυναμη να δειξει πραγματα σε καποιον (αρκει εκεινος να θελει να τα ακουσει) οποτε καλα εκανες και το (ξανα-)ποσταρες.
Ενα λινκ που δουλευει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλησπερα αλλα θα σας το χαλασω,γιατι το εχω ξαναπη δεν φοραω παροπιδες και δεν ειμαι σαλιαρης!Φυσικα αυτες που γνωριζουμε ειναι στο ελλαντιτσα και με αυτες που μιλαω στο νετ τις ξερω δεν τσιμπαμε λεμε!!! :grin: :grin: :grin:
:thumbsup: Αξιος κύριε Πρόεδρε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Γενικά οι νύφες κάθε εθνικότητας είναι η μεγαλύτερη παγίδα που σκέφτηκε ο Βελζεβούλης για να καταστρέψει τον ελεύθερο άνθρωπο.
 

Επισκέπτης
Το θεμα με τα σκαμερ ειναι γνωστο και αν εχει λιγη εμπειρια καποιος τα διακρινει αμεσως και δε χανει την ωρα του μαζι τους..Υπαρχουν και πολλα νορμαλ Ρωσιδια ομως που ψαχνονται στο νετ...Τωρα ενα ερωτημα ειναι αν τετοια αρθρα γραφονται για να προφυλαξουν τους αντρες ή να τους φοβησουν για να μη μπουν στη διαδικασια να στραφουν στα Ρωσιδια και να μεινουν ερμαιο των ελλεηνιδων... :grin:
 

Επισκέπτης
για ποιο λογο ????  :)
Διότι ὁ Ρῶσσος ἀνὴρ ἔεεε... δὲν εἶναι καὶ ὑπόδειγμα ἐργατικότητος ἤ ὑπευθυνότητος. Ἐν τῇ πραγματικότητι τὸ σύνολον τῶν κοινωνικῶν λειτουργιῶν (ὅσων ὑπάρχουσι) ἐκτελεῖται ἐκεῖ ὑπὸ τῶν γυναικῶν, ὡς εἰς τὰς χῶρας τοῦ τρίτου κόσμου. Ἀντιθέτως ἐν ἀνεπτυγμέναις κοινωνῖαις (ΗΠΑ, Ἡν. Βασίλειον, Γερμανία) αἱ γυναὶ εἶναι οὐσιαστικῶς παράσιτα, μὲ τὸν ἄνδρα νὰ ἐπωμίζηται ὅλα τὰ βάρη. Ἡ Ἑλλᾶς εἶναι λίαν ἐγγὺς εἰς τὰς ἀνεπτυγμένας κοινωνίας εἰς τὸ θέμα αὐτόν, ἀλλὰ ἀπαντῶσι πολλαὶ ἐξαιρέσεις.
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Διότι ὁ Ρῶσσος ἀνὴρ ἔεεε... δὲν εἶναι καὶ ὑπόδειγμα ἐργατικότητος ἤ ὑπευθυνότητος. Ἐν τῇ πραγματικότητι τὸ σύνολον τῶν κοινωνικῶν λειτουργιῶν (ὅσων ὑπάρχουσι) ἐκτελεῖται ἐκεῖ ὑπὸ τῶν γυναικῶν, ὡς εἰς τὰς χῶρας τοῦ τρίτου κόσμου. Ἀντιθέτως ἐν ἀνεπτυγμέναις κοινωνῖαις (ΗΠΑ, Ἡν. Βασίλειον, Γερμανία) αἱ γυναὶ εἶναι οὐσιαστικῶς παράσιτα, μὲ τὸν ἄνδρα νὰ ἐπωμίζηται ὅλα τὰ βάρη. Ἡ Ἑλλᾶς εἶναι λίαν ἐγγὺς εἰς τὰς ἀνεπτυγμένας κοινωνίας εἰς τὸ θέμα αὐτόν, ἀλλὰ ἀπαντῶσι πολλαὶ ἐξαιρέσεις.

Ρε φίλε η καθαρεύουσα έχει καταργηθεί εδώ και μερικές δεκαετίες...........
γιατί γράφεις με αυτόν τον τρόπο;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Καὶ ἡ προὶξ κατηργήθη... ἀλλὰ ἐξακολουθεῖ νὰ ᾖ λίαν ἐπιθυμητή.

σε μενα παντως μ αρεσει πολυ η καθαρεύουσα. Αν ειχα και προικα θα στην επεφτα...
τωρα ξερω οτι δεν εχω τύχη  :'(
 

Επισκέπτης
σε μενα παντως μ αρεσει πολυ η καθαρεύουσα. Αν ειχα και προικα θα στην επεφτα...
τωρα ξερω οτι δεν εχω τύχη  :'(
Νῦν ἐν Ἑλλᾶδι προίκα δίδουσι ὡς ἐπὶ τὸ πλεῖστον οἱ ἄνδρες - ἄρα ἐπανερχόμεθα εἰς τὸ ἀντικείμενον τῆς συζητήσεως διότι διὰ νὰ νυμφευθῇ τις Ρωσσίδαν δὲν χρειάζεται (νὰ διαθέτῃ ὁ ἀνὴρ) περιουσίαν. Ἐπομένως ἡ πένης Ρωσσὶς νικᾶ κατὰ κράτος τὴν πένητα Ἑλληνίδα.

Γενικῶς ὅταν τὰ οίκονομικὰ εὑρίσκονται εἰς τὸ ἰδιον ἐπίπεδον ἡ σύγκρισις Ρωσσῖδος μὲ Ἑλληνίδαν εἶναι ἰσοδύναμος μὲ τὴν σύγκρισιν Ὀλυμπιακοῦ Πειραιῶς καὶ Φωστῆρος Ταύρου.

 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καὶ ἡ προὶξ κατηργήθη... ἀλλὰ ἐξακολουθεῖ νὰ ᾖ λίαν ἐπιθυμητή.


Πάντως γουστάρω ειναι καλός τρόπος για να εντυπωσιάσεις κανενα γκομενακι γράφοντας με αυτο τον τρόπο
Θα σε περάσει για τέρας μορφώσεως  :grin:
Πες μου τον τρόπο πως γίνεται;
 

Επισκέπτης
Πάντως γουστάρω ειναι καλός τρόπος για να εντυπωσιάσεις κανενα γκομενακι γράφοντας με αυτο τον τρόπο
Θα σε περάσει για τέρας μορφώσεως  :grin:
Πες μου τον τρόπο πως γίνεται;
Τὶ πῶς γίνεται; Γράφοντας... Δὲν ὑπάρχει λογισμικὸν μετατροπῆς δημοτικῆς εἰς καθαρεύουσαν.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Νῦν ἐν Ἑλλᾶδι προίκα δίδουσι ὡς ἐπὶ τὸ πλεῖστον οἱ ἄνδρες - ἄρα ἐπανερχόμεθα εἰς τὸ ἀντικείμενον τῆς συζητήσεως διότι διὰ νὰ νυμφευθῇ τις Ρωσσίδαν δὲν χρειάζεται (νὰ διαθέτῃ ὁ ἀνὴρ) περιουσίαν. Ἐπομένως ἡ πένης Ρωσσὶς νικᾶ κατὰ κράτος τὴν πένητα Ἑλληνίδα.

Γενικῶς ὅταν τὰ οίκονομικὰ εὑρίσκονται εἰς τὸ ἰδιον ἐπίπεδον ἡ σύγκρισις Ρωσσῖδος μὲ Ἑλληνίδαν εἶναι ἰσοδύναμος μὲ τὴν σύγκρισιν Ὀλυμπιακοῦ Πειραιῶς καὶ Φωστῆρος Ταύρου.

αυτο εννοούσα.
Μέχρι και η χυλόπιτα ειναι πιο εύγεστη οταν σερβίρεται με καθαρεύουσα

Πάντως γουστάρω ειναι καλός τρόπος για να εντυπωσιάσεις κανενα γκομενακι γράφοντας με αυτο τον τρόπο
Θα σε περάσει για τέρας μορφώσεως  :grin:
Πες μου τον τρόπο πως γίνεται;

:woldman:
 

Επισκέπτης
αυτο εννοούσα.
Μέχρι και η χυλόπιτα ειναι πιο εύγεστη οταν σερβίρεται με καθαρεύουσα

:woldman:
Δὲν εἶναι χυλόπιτα ἀλλὰ... τυρόπιτα. Εὔγευστη μέν, ἄνευ κρέατος δε. Τὴ σήμερον ἡμέρα τὸ κρέας ἔγινε εἶδος πολυτελείας.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Α καλα .....
Οποιος περιμενει νυφη απο το νετ ...
Πρεπει να ειναι υπερ-πολλαπλα καμμενος
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ο ψαχνων βρισκει,ο πινων μεθαει,ο παιζων χανει,ο μελετων μαθαινη και ο πληρωνων ΕΧΕΙ παντα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom