Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Εδώ θα είναι το "εξωχικό" του Δημητράκη μετά την κρίση.
Ελπίζω να με φιλοξενίσει μια φορά.

Βλέπετε τον καθεδρικό ναό της Αγίας Σοφίας, καθώς και το Πανεπηστήμιο από όπου βρίσκει "πρώτη ύλη" ο Δημήτρης.
 

Συνημμένα

  • Agia Sofia.jpg
    Agia Sofia.jpg
    34,5 KB · Εμφανίσεις: 32
  • University.jpg
    University.jpg
    159,3 KB · Εμφανίσεις: 39
  • novgorod.jpg
    novgorod.jpg
    101,8 KB · Εμφανίσεις: 44
  • novgorod2.jpg
    novgorod2.jpg
    39,7 KB · Εμφανίσεις: 18

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Και ένα κοριτσάκι από το Νόβγκοροντ:

Aleksandra
Russia
City: Nizhniy Novgorod
Age: 23
Birth Date: 7/27/1985
Weight: 99lb, 45kg
Height: 5'3", 160cm
Eye Color: Brown
Hair Color: Brown
Marital Status: Single
Religion: Christian
Smoker: N
Drinker: S
Education: Higher
Company: Education
Job Title: Teacher
Sports: Thai-bo
Hobbies: Cooking
English: excellent
Languages: French (good),Russian (native)
 

Συνημμένα

  • Aleksandra.jpg
    Aleksandra.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Aleksandra 2.jpg
    Aleksandra 2.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 17

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Η Aleksandra είναι πράγματι μια περίπτωση που αξίζει την προσοχή και την υποστήριξή μας

Δια του παρόντος, θα ηθελα να δηλώσω και επίσημα την πρόθεσή μου να συμμετάσχω σε ενδεχόμενη αποστολή στη Ρωσία. Πρότιθεμαι να υποστηρίξωτη σύσφιξη της ελληνο-ρωσικής φιλίας μιας και βλέπω θετιμές προοπτικές σε κάτι τέτοιο
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Κύριε Enforcer είστε παραπάνω από καλοδεχούμενος, επίσημος προσκεκλημένος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Νεαρχε η Αλεξαντρα ειναι απο το Νιζνι Νοβγκοροντ.καμια σχεση με το Βελικι Νοβγκοροντ!το Νιζνι Νοβγκοροντ ειναι 500-600 χλμ ανατολικα της Μοσχας(στα χιλιομετρα το γραφω περιπου μπορει να ειναι και παραπανω αν ξερει καποιος την ακριβη αποσταση να με διορθωσει).πολη πολυ μεγαλητερη με πανω απο 1.000.000 κατοικους ενω το Βελικι Νοβγκοροντ εχει μονο 252.000
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
απεναντι απο το κρεμλινο στη Φωτο της πολης(στη φωτο φενεται η πλευρα που ειναι η παλια πολη.η καινουργια πολη ειναι βορια απο το παρκο το γεφυρι βλεπει ανατολικα)έμενα οταν πηγαινα για 6-7 μηνες στο διαμερισμα του Βασιλη του ποντιου.τοτε πηγαινα πιο αραια γιατι με ειχαν μαθει πια.αν ομως εχω διαμερισμα εκει στ'αρχηδια μου ειναι τοσο αγαμητες που θα ερχονται σαν τρελες!στο πανεπηστημιο δεν εχω παει ποτε!καμακωνω στο πολυκαταστημα Ρους και στο πολυκαταστημα Βαλνα το χειμωνα.και το καλοκαιρι στο παρκο και στην παραλια.τη νυχτα στο ΤΑΛΙΣΜΑΝ και μετα της 3-3.30 στο ΝΑΤΣΝΟ'Ι' ΟΚΕΑΝ!πολλες φορες νομιζω οτι πεθανα και ειμαι ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΙΣΟ!λεω δεν μπορει να ειναι αληθεια αυτο που ζω!!!!!!!μαλλον ονειρευομαι και θα ξυπνισω στο κρεβατι μου στην Ελλαδα!θα μαλακιστω και την αλλη μερα θα παω Φυλης να ξεκαυλωσω!!!!!!!!!!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
γιατι μας θυμιζεις παλι οτι ζουμε σε λαθος χωρα?
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
το Σαρατοφ θεωρειται οτι εχει της πιο ομορφες γυναικες και η πολη Σαμάρα.το Νοβγκοροντ δεν εχει τοσο ποιοτητα αλλα εχει παρα πολυ ποσοτητα 1 προς 6 θα ελεγα.βεβαια για τα Ελληνικα δεδομενα ειναι ολες τους κουκλαρες!αν της συγκρινεις με τα μπαζα που κυκλοφωρουν στην Ελλαδα!
ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟς,εκει θεωρω οτι η γυναικα ειναι πιο ευαλωτη και δινει ευκολα το τηλ,ειδικα οταν ειναι μονη,και μετα τα πολυκαταστηματα,θελω οπου πηγαινω ναχω κ το αμαξι
οποτε εμενα με ενδιαφερει καπου κοντα σε ουκρανια  ναναι καποια πολη  "ερωτικων" αξιωσεων
οσο για το επιπεδο ρωσσιδων, εμενα μεχρι τωρα κανα 3-4 πουχω "συνευρεθει" στο κισιναου καλοκαιρι(κανουν διακοπες εκει)παροτι ενθουσιαστηκα απο την "επι κρεβατου"αποδοση,απο υψη κωλους κλπ,σε σχεση με ουκρανες ανατ.ουκραινας πουχω συναντησει(π.χ. απο ντανιεσκ) κ κωλορουμανομολδαβες δεν ημουν και ενθουσιασμενος,αλλα τις παω πιο πολυ τις ρωσιδες στο γαμησι κ στη νοοτροπια κ για αυτο με ενδιαφερει το θεμα
οποτε απο εγγυς της ουκρανιας,ειναι το βορονεζ το καλυτερο(σε σχεση και με την ευκολια  στο καμακι κ τη φτηνια στη ζωη γενικοτερα) η καποια αλλη πολη???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Πανε πανε Βαρονις και θα με θημηθεις! Μην με ρωτας για ερωτικη σκηνη δεν ξερω(σογαμπρος ειμαι εκει!).Παντος ειναι φτηνη πολη και με τρελα μουνια!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια συμφωνω οτι το σαρατοφ και η σαμαρα βγαζουν απο τις πιο ωρεες γυναικες
αεροφλοτ και κατευθειαν σαρατοφ για παντα
ντα σβινταντια νταβαριτσ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟς,εκει θεωρω οτι η γυναικα ειναι πιο ευαλωτη και δινει ευκολα το τηλ,ειδικα οταν ειναι μονη,και μετα τα πολυκαταστηματα
στης μικρες πολεις.το καμακι γινεται πιο πολυ στο δρομο.αλλα σε μεγαλουπολης οπως Μοσχα και Αγια Πετρουπολη πιο πολυ παιζει γνωρημια μεσω ιντερνετ.πολυ καμακι παιζει στο παρκο στο Κρεμλινο του Νοβγκοροντ στη φωτογραφια.αλλα πιο πολυ καμακι ειχε παντα στο πολυκαταστημα Ρους.οι ντοπιοι μου λενε οτι αν θελουν να καμακωσουν δεν πανε ντισκο.πανε στο πολυκαταστημα και ειναι σιγουρο οτι κατι θα βρουνε.εγω παντος προτιμαω το Ταλισμαν εχει πολυ καλη ποιοτητα.καλο ειναι και το Καφε Ολυμπια(υποτυθεται Ελληνικο,βεβαια η κουζινα του καμια σχεση με Ελλαδα δεν εχει λιγο το ντεκορ του ειναι Ελληνικο).στο Ολυμπια ειχαμε πετυχει.δευτερα βραδυ 28 γυναικες!και 4 αντρες εκτος απο μενα και ενα φιλο μου που ημασταν μαζι.απο τους 4 αντρες ο ενας ηταν θεοχοντρος και καθοταν με μια γκομενα.οι 2 τυφλα στο μεθυσι!και ο ενας καμακωνε.εμας μας πηραν 2 γκομενες μονες τους να μας χορεψουν!θυμαμαι μας τραβαγανε σχεδον ολες.αλλα εκει μαζευει πιο μεγλης ηληκιας 25-33 περιπου.εκει πηγαινα συχνα δευτερα βραδυ για φα'ι' πριν το Ταλισμαν.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
γεια σου ρε συντροφε δμιτρακισ29
εχω φαει και γω χιονι με το κουταλι
ημουνα εκατερινμπουργκ με -40 ενα χειμωνα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
το ονειρο μου ειναι μια ντατσα στο σοτσι για καλοκαιρι και ενα σπιτι σε κανα σαρατοφ για χειμωνα και ενα λαντα ασπρο να πηγαινωερχομαι
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ελληναρες κσεχυθειτε στα περατα της γης για μουνια

ρωσια κινα και αυστραλια
παντου ελληνες
ετσι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το $ και το Ευρω ανεβαινει παλι.αυτη τη στιγμη εχει 35,6345 ρουβλια το $ και 44,9957 το ΕΥΡΩ.μεχρι το τελος της μερας θα ανεβει ακομα λιγο.αυριο ή μεθαυριο οταν το καλαθι που λενε(μια μοναδα μετρηση που αποτελειται απο 45% εισοτημια του Ευρω και 55% εισοτημια του $ φτασει στα 41 θα επεμβει η κεντρικη τραπεζα και θα πουλισει $ και Ευρω ωστε να στιριξει το ρουβλι.τωρα εχει ακομα αποθεματα και το ρουβλι δεν θα πεσει αλλο.αλλα σε 2-3 μηνες προβλεπεται μεγαλη υποτιμηση του ρουβλιου.αν συνεχισουν να χαλανε τετοια υπερονγκα ποσα για την στιρηξη του ρουβλιου.η δε παταγωγη της Ρωσσιας επεσε κατα 16% το μηνα Ιανουαριο σε συγκριση με τον Ιανουαριο του 2008....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
...η δε παραγωγη αυτοκινητων εχει πεσει κατα 78% σε σχεση με τον Ιανουαριο του 2008.οι πωλησεις κατα 40% περιπου.(το Φεβρουαριο οι πωλησεις θα πεσουν ακομα περισσοτερο γιατι τον Ιανουαριο πωλουνται τα αυτοκηνιτα μοντελο του 2008 με μεγαλες εκπτωσεις που ειχαν μεινει στης αποθηκες.οταν αυτα τελειωσουν και ερθουν τα καινουργια αυτοκηνιτα του 2009 που θα ειναι εκτελωνισμενα με τους νεους φορους 10%-15% παραπανω τελωνειο)θα πεσει παρα πολυ η αγορα.αν υπολογισει κανεις και την υποτημιση του ρουβλιου κατα 30% περιπου.τα αυτοκηνιτα σε ρουβλια πρεπει να ακριβινουν κατα 35%-40%......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....για εναν Ρωσσο της Αγιας Πετρουπολη που ειχε μισθο 20.000-23.000 ρουβλια περιπου(571-657 Ευρω)που τωρα στην καλητερη περιπτωση  του εχουν μειωσει το μισθο του και παιρνει 15.000-17.000 περιπου (326-370 Ευρω με της νεες εισοτημιες).και αν σκεφτει κανεις οτι τα δανεια κοπηκαν θα του ειναι πολυ δυσκολο να παρει ενα αμαξι!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
στης μικρες πολεις.το καμακι γινεται πιο πολυ στο δρομο.αλλα σε μεγαλουπολης οπως Μοσχα και Αγια Πετρουπολη πιο πολυ παιζει γνωρημια μεσω ιντερνετ.πολυ καμακι παιζει στο παρκο στο Κρεμλινο του Νοβγκοροντ στη φωτογραφια.αλλα πιο πολυ καμακι ειχε παντα στο πολυκαταστημα Ρους.οι ντοπιοι μου λενε οτι αν θελουν να καμακωσουν δεν πανε ντισκο.πανε στο πολυκαταστημα και ειναι σιγουρο οτι κατι θα βρουνε.εγω παντος προτιμαω το Ταλισμαν εχει πολυ καλη ποιοτητα.καλο ειναι και το Καφε Ολυμπια(υποτυθεται Ελληνικο,βεβαια η κουζινα του καμια σχεση με Ελλαδα δεν εχει λιγο το ντεκορ του ειναι Ελληνικο).στο Ολυμπια ειχαμε πετυχει.δευτερα βραδυ 28 γυναικες!και 4 αντρες εκτος απο μενα και ενα φιλο μου που ημασταν μαζι.απο τους 4 αντρες ο ενας ηταν θεοχοντρος και καθοταν με μια γκομενα.οι 2 τυφλα στο μεθυσι!και ο ενας καμακωνε.εμας μας πηραν 2 γκομενες μονες τους να μας χορεψουν!θυμαμαι μας τραβαγανε σχεδον ολες.αλλα εκει μαζευει πιο μεγλης ηληκιας 25-33 περιπου.εκει πηγαινα συχνα δευτερα βραδυ για φα'ι' πριν το Ταλισμαν.

Αφου μας τα γραφεις τοσο ωραια και παραστατικα, αναρωτιεμαι αν θα σου ηταν ευκολο να βγαλεις και να ανεβασεις στο σαιτ, μερικες φωτο απο αυτα τα μερη.Ετσι για να εχουμε και οπτικη εικονα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom