Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Τιρασπολ ετσι πρεπει αν ερθει κανεις να μεινει μερικους μηνες.αλλα εγω δεν αντεχω στης μικρες πολεις πανω απο 4-5 μερες.ειναι πολυ πληκτηκα!δεν ξερεις τι να κανεις!οι ιδιοι και οι ιδιοι ανθρωποι τα ιδια και τα ιδια μερη!οσο για τη ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα.η ιδανικη θερμοκρασια για μενα ειναι 15 βαθμοι πανω απο 22 νιωθω ασχημα και πανω απο 25 σπανια βγαινω απο το σπιτι.
οντως ειναι βαρετα,εδω εγω βαριεμαι το κισιναου πουχει 1000000,οχι το τρσπολ με 250000,αυτο ισχυει,οσο κ να σου κατσουνε αμα ειναι "χωρια" βαριεσαι
ουκρανια εχεις παει σε καμια πολη,εκτος απο κιεβο λεω
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
kazan εχεισ παει διμιτρακισ29?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αποκλειεται καλοκαιρι να μην εχει φτηνα τσαρτερ
ε 1100+500=1600χλμ λιγα μου ακουγονται,εγω απο πατρα για κισιναου κανω 2000 κι ερχομαι σχεδον μονοκοματα,αντε να τη πεσω καμια 5 ωρες για υπνο πουθενα στο δρομο,εκτος αν θελω να μεινω για καμια δουλεια βουκουρεστι,αλλα δεν εχει κ ερωτικο ενδιαφερον να σταματησω καπου,ενω απ οτι λες σ αυτη διαδρομη,πετρουπολη οντεσσα,παντου εχει "πουτανοπολεις ρωσικες" οποτε το κανεις σεξτριπ το ταξιδι
φτηνα τσαρτερ δεν εχει γιατι κανεις Ουκρανος δεν παει με αεροπλανο ολοι πανε με τρενο.για Τιρασπολ δεν το βλεπω με τοσο ενδιαφερον γιατι τα ιδια πραγματα βρισκω και στο Νοβγκοροντ που ειναι μονο 200χλμ.οσο για τη ζεστη εγω υποφερω παρα πολυ.δεν την αντεχω για αυτο και Ελλαδα δεν παω ποτε απο μεσα Μα'ι'ου μεχρι αρχες Οκτωβριου οτι και να γινει!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
φτηνα τσαρτερ δεν εχει γιατι κανεις Ουκρανος δεν παει με αεροπλανο ολοι πανε με τρενο.για Τιρασπολ δεν το βλεπω με τοσο ενδιαφερον γιατι τα ιδια πραγματα βρισκω και στο Νοβγκοροντ που ειναι μονο 200χλμ.οσο για τη ζεστη εγω υποφερω παρα πολυ.δεν την αντεχω για αυτο και Ελλαδα δεν παω ποτε απο μεσα Μα'ι'ου μεχρι αρχες Οκτωβριου οτι και να γινει!
οποτε ουτε για κισιναου σε βλεπω εδω κανει ζεστη απο μαιο μεχρι και σεπτεβρη,αλλα το θεαμα ειναι απαραμιλο αυτες τις εποχες κ η σχεση αγωνα/αποτελεσματος ανεβαινει μεχρι κ 4-5 φορες πανω!!τοτε ειναι που δεν μπορω να μεινω ελλαδα γιατι καθε μερα στην πατριδα το καλοκαιρι ειναι μια μερα χαμενη,αντε τωρα να το πιασουν αυτο στο γκρετσια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οποτε ουτε για κισιναου σε βλεπω εδω κανει ζεστη απο μαιο μεχρι και σεπτεβρη,αλλα το θεαμα ειναι απαραμιλο αυτες τις εποχες κ η σχεση αγωνα/αποτελεσματος ανεβαινει μεχρι κ 4-5 φορες πανω!!τοτε ειναι που δεν μπορω να μεινω ελλαδα γιατι καθε μερα στην πατριδα το καλοκαιρι ειναι μια μερα χαμενη,αντε τωρα να το πιασουν αυτο στο γκρετσια
εγω να σου πω ολες οι εποχες μου αρεσουν.αλλα το καλοκαιρι παρα πολλες φευγουν στα εξωχικα τους.και οι φοιτητριες απο αλλες πολεις γυριζουν πισω στο σπιτι τους.οποτε εχει λιγοτερο κοσμο.ωραια ειναι μετα τα μεσα σεπτεβρη που ερχονται καινουργιες φοιτητριες.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
kazan ειναι πολη νοτιοανατολικα της μοσχας 800 χιλιομετρα
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
δημητρακη η ρωσσια σε χαλασε πολυ.αποκτησες νοοτροπια ρωσσου.

Δε βλέπω που τον χάλασε.
Και επίσης δε βλέπω χειρότερη νοοτροπία από αυτή του Έλληνα.
Μάλλον βελτιώθηκε ο άνθρωπος.
 

thebigdogs

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους τους Ρωσσομουνοφιλους ...

Βαριεμαι να παω δουλεια :(((((( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Εχθες ημουν με μια .. Εκανε squirt ..... χαχαχαχαχα . 28 ετων ...
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη βλέπω ότι η πιο φτηνή εταιρία για Αγία Πετρούπολη από Αθήνα είναι η Air Moldova μέσω Chisinau.
Την έχεις πάρει ποτέ ;

Μετά έρχεται η Aeroflot.
Τι γνώμη έχεις ;

Ξέρω ότι συνήθως ταξιδεύεις με Alitalia. Εγώ με την Alitalia όταν πήγαινα Πετρούπολη είχα πολύ κακή εμπειρία. Για αυτό και δεν πιστεύω ότι θα μπορούσα να ταλαιπωρηθώ περισσότερο από τις άλλες εταιρίες.
Να μην πεθάνω θέλω μόνο.

Έχεις ταξιδέψει ποτέ με Air Moldova ή  Aeroflot ;

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημήτρη βλέπω ότι η πιο φτηνή εταιρία για Αγία Πετρούπολη από Αθήνα είναι η Air Moldova μέσω Chisinau.
Την έχεις πάρει ποτέ ;

Μετά έρχεται η Aeroflot.
Τι γνώμη έχεις ;

Ξέρω ότι συνήθως ταξιδεύεις με Alitalia. Εγώ με την Alitalia όταν πήγαινα Πετρούπολη είχα πολύ κακή εμπειρία. Για αυτό και δεν πιστεύω ότι θα μπορούσα να ταλαιπωρηθώ περισσότερο από τις άλλες εταιρίες.
Να μην πεθάνω θέλω μόνο.

Έχεις ταξιδέψει ποτέ με Air Moldova ή  Aeroflot ;
ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ!!!!θα σου πω ενα ρητο που λεω παντα:ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΘΑΝΩ ΑΠΟ Τ'ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ AIDS ΝΑ ΤΟ ΦΧΑΡΗΣΤΙΘΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΛΙΣΩ!!!---με Аерофлот ειχα πεταξει πολυ παλια.πιο πολυ πεταγα παλια σε εσωτερικες πτησεις!αλλα το 'κωψα!τη θελω τη ζωη μου!---η Alitalia δεν θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλη.θα σου συνηστουσα τη Lufhansa μεσω Μοναχου....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πετας με Aegean Airlines μεχρι το Μοναχο (που ειναι στην ιδια κοινοπραξια με τη Λουφχανσα) εκει περιμενεις μονο 40 λεπτα και απο'κει με Λουφχανσα για Αγια Πετρουπολη.πιστευω οτι ειναι το καλητερο.καλητερα να δωσεις 300 Ευρω παραπανω παρα να γραφει το ονομα σου η τηλεωραση αναμεσα στα θυματα του αεροπορικου δυστηχιματος!εγω το σκεφτομαι και ετσι:περασα τοσα μαρτηρια για να καταφερω να ζω μονιμα στη Ρωσσια γιατι να πεθανω στο αεροπλανο για τη χωρα της μαλακιας!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Επίσης Δημήτρη όταν έχεις όρεξη και χρόνο θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια αλυσίδα σαλόν έχεις να μου προτείνεις εκτός από τα Φωτομοντέλι.

Στα φωτομοντέλι ξέρω να πάω και μόνος μου, αλλά θα ήθελα και κάποιες εναλλακτικές. Δεν με ενδιαφέρει να κάνω ολόκληρη συζήτηση με την «κυρία» του μαγαζιού, να μπορέσω να καταλάβω σε ποιο κτίριο πρέπει να έρθω, τι νούμερο να πατήσω στο θυροτηλέφωνο, και σε ποιόν όροφο να ανέβω μόνο με ενδιαφέρει. Τα υπόλοιπα τα καταφέρνω και χωρίς τη γλώσσα.
Επίσης να υπάρχουν στο ίντερνετ τα κορίτσια αυτού του σαλόν για να μπορώ να διαλέγω που πηγαίνω.

Ξέρω ότι θα μου πεις ότι χωρίς Ρωσικά είναι δύσκολο, αλλά έχε μου εμπιστοσύνη. Είμαι καταφερτζής σε αυτά. Πες μου μόνο που βρίσκω όμορφα κορίτσια.

Ξέρω ότι σε προηγούμενα ποστ έχεις πει ποια σαλόν προτιμάς.
Ξαναρωτάω μήπως έχεις αλλάξει στέκι.

Επίσης αυτή τη φορά σκοπεύω να πάω και σε διάφορα ξενοδοχεία και να ψάχνω για κοπέλες στο μπαρ και στην υποδοχή. Είχα δει μία πραγματική θεά την τελευταία φορά που πήγα σε ένα ξενοδοχείο που δυστυχώς δεν τόλμησα να πλησιάσω διότι ήμουν με πελάτες και όχι μόνος μου. Απλά αναζήτηση θα κάνω, αν είναι ασύμφορο δεν θα πάρω. Θυμάμαι τότε σε εκείνο το ξενοδοχείο που είχε έρθει ένας Ιταλός μελαχρινός, ψηλός, ωραίος και πολύ ευγενικός που πλησίασε αυτή τη θεά και είχε πιάσει συζήτηση μαζί της. Αν και μιλούσανε στα Αγγλικά της έλεγε ότι μένει μόνιμα στη Πετρούπολη. Στη συζήτηση ήταν πολύ ευγενικός, της έλεγε παπαριές για την Ιταλική μόδα και άλλα τέτοια. Στο τέλος ο μαλάκας αφού την είχε κεράσει ένα καπουτσίνο έφυγε και δεν έκανε τίποτα. Δεν ξέρω γιατί, ίσως δεν τα βρήκαν στη τιμή, ίσως να έψαχνε μόνο για γνωριμία και όχι για γαμήσι.
Πρέπει να έχει πολλούς Ιταλούς στη Πετρούπολη. Όσο και να τους βρίζεις, μπροστά σου να τους έχεις συνέχεια, είμαι σίγουρος ότι θα έχεις γνωρίσει πολλούς.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Επίσης και τα Domino σκέφτομαι.
Έχεις πάει ποτέ ;
 

thebigdogs

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
Διμιτρακι ...
Πρωτη φορα δεν συμφωνουμε ..
Εγω παντα με αεροφλοτ ..
Για εξωτερικο εχει γαματα αεροπλανα .. ολα airbus . σερβισ γαματω , πολυ καλο φαγητο ...
alitalia ειναι πολυ στενα τα καθισματα ..
Στην αεροφλοτ εισαι πολυ ανετα ...
Παντος εγω οταν πεταω για χωρα που δεν εχει πτηση απευθειας παω με Τουρκικες αερογραμμες .. Επισης πολυ καλες ..
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη που είσαι και δεν απαντάς ;;;

Ο λαός σου σε ζητά !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom