Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η Βίκα δουλεύει ακόμα ;
Την πήρες πρόσφατα ;
καλητερα να πηγαινα στο σαλον!σηναντιθηκαμε και πηγαμε βολτα.μετα πηγαμε σπιτι μου.μου ζαλισε τ'αρχηδια!!!!!οτι εχει κουραστει και αλλες μαλακιες!!!!της ειχα πει να πουλισει ενα σπιτι στο Σαρατοβ που εχει και να παρει τα λεφτα 20.000-25.000 ευρω περιπου να τα κανει Ευρω και να τα κρατισει μεχρι να πεσουν οι τιμες και μετα προσθετοντας λιγα λεφτα να παρει ενα διαμερισμα στην Αγια Πετρουπολη.ειπε οτι θα το κανει.τελικα δεν το εκανε γιατι βαριοταν να ασχολιθει.....
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
καλητερα να πηγαινα στο σαλον!σηναντιθηκαμε και πηγαμε βολτα.μετα πηγαμε σπιτι μου.μου ζαλισε τ'αρχηδια!!!!!οτι εχει κουραστει και αλλες μαλακιες!!!!της ειχα πει να πουλισει ενα σπιτι στο Σαρατοβ που εχει και να παρει τα λεφτα 20.000-25.000 ευρω περιπου να τα κανει Ευρω και να τα κρατισει μεχρι να πεσουν οι τιμες και μετα προσθετοντας λιγα λεφτα να παρει ενα διαμερισμα στην Αγια Πετρουπολη.ειπε οτι θα το κανει.τελικα δεν το εκανε γιατι βαριοταν να ασχολιθει.....

Τελικά τη γάμησες η όχι ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....τωρα κλεγεται!που δεν προλαβε!δεν μου αρεσει που δεν της αρεσει οταν τη γαμαω για πολυ ωρα.θελει να τη γλυφω παρα πολυ!της ελευθερες της ωρες εχει νοικιασει ενα σπιτι με τη Νικα και πηγαινει εκει.καλο κοριτσι αλλα βεβαια ξερει οτι για να μενει μαζι μου μια γυναικα πρεπει να μου δινει και κατι!οποτε για το αν θα μενουμε μαζι το συζηταμε ακομα.....---παντος θα ηταν καλη λυση αν ειχε κανει οτι της ειχα πει.θα ειχε ενα διαμερισμα στην Αγια Πετρουπολη και μετα την κριση θα το νοικιαζε 600-700 Ευρω το μηνα.θα ειχε τα λεφτα της και θα με τα'ι'ζε κιλας γιατι οπως λεω ΝΥΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ ΔΕΝ ΓΛΥΦΕΙ!!!!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ΝΥΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ ΔΕΝ ΓΛΥΦΕΙ!!!!!!!

Κύριοι ο Δημητράκης είναι φιλόσοφος.
Τιμήστε τον κατεπειγόντως.
Έχει προσφέρει πάρα πολλά.
Είναι ο μόνος που γαμάει Θεϊκές πουτάνες και τον πληρώνουν κιόλας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τελικά τη γάμησες η όχι ;
ναι ολη τη νυχτα με αφησε μονο 3 φορες!μια φορα το απογευμα.μετα οταν σηκωθηκε τη νυχτα να κατουρισει την πηρα απο πισω  της σκουπισα με τη γλωσσα το μουνακι και την πηγα αγκαλια μεχρι το κρεβατι και μετα οταν ξυπνησε και της εφερα να φαει στο κρεβατι στεκοτανε γυμνη μπροστα στον καθρεφτη και κοιτιοτανε και μετα ηρθε και με αγκαλιασε.καλητερη απο την Κορεατισα.η Κορεατισα δεν σε αφηνει οταν κοιμασε να την αγκαλιαζεις.αλλα η Κορεατισα δεν τσιγκουνευεται τα λεφτα.οταν ημαστε μαζι μπορει να χαλασει για παρτι μου ενω αυτη τα μετραει!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
шапка πως προφέρετε στα ελληνικά ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κύριοι ο Δημητράκης είναι φιλόσοφος.
Τιμήστε τον κατεπειγόντως.
Έχει προσφέρει πάρα πολλά.
Είναι ο μόνος που γαμάει Θεϊκές πουτάνες και τον πληρώνουν κιόλας.
δεν με πληρονουνε!ριχνουνε το δολωμα για να πιασουνε το ψαρι!οσο πιο καλο δολωμα βαλεις τοσο πιο καλο ψαρι θα πιασεις!οπως καταλαβα θελουν να μεινουν μαζι μου και μετα σιγα σιγα να με φτιαξουν οπως θελουν αυτες!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Καλά βρε αθεόφοβε, τα κορίτσάκια βγάζουν τα λεφτά τους με τον πιο σκληρό τρόπο και εσύ τους τα τρως ;

Θα έπρεπε να είχε ανοίξει δικιά σου αλυσίδα με σαλόν !  Θα έκανες κάθε μήνα περιοδία στην επαρχία για να φέρεις καινούργια κορίτσια. Θα είσουν ο καλύτερος
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πάω για ύπνο τώρα.
Καληνύχτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλά βρε αθεόφοβε, τα κορίτσάκια βγάζουν τα λεφτά τους με τον πιο σκληρό τρόπο και εσύ τους τα τρως ;

Θα έπρεπε να είχε ανοίξει δικιά σου αλυσίδα με σαλόν !  Θα έκανες κάθε μήνα περιοδία στην επαρχία για να φέρεις καινούργια κορίτσια. Θα είσουν ο καλύτερος
ηθελα να το κανω αλλα οι Ρωσσοι ειναι πολυ μαλακες και ανοργανωτοι και οπως καταλαβα εγω επρεπε να τρεξω για ολα.το κακο ειναι οτι θα ειχα ολο προβληματα ειναι αδυνατον να βρεις σοβαρο Αντμινιστράτορ.και χωρις σοβαρο αντμινιστρατορ δεν γινεται δουλεια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
καληνυχτα Νεαρχε.το καλο με της πουτανες ειναι οτι μπορεις να εχεις σχεσει να συναντιεσαι να μενεται μαζι και αμα χωρισεται πως λεει να μεινουμε καλοι φιλοι!εγω τους λεω ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΝΑς ΚΑΛΟς ΠΕΛΑΤΗς!οποτε θες να τη γαμησεις πας απο τη δουλεια της οποτε δεν χωριζεται ποτε!!!!!γι αυτο της προτιμαω παντα!!!!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ναι αλλα Οντεσσα απο Αγια Πετρουπολη ειναι 23 ωρες με το λεωφορειο!εκει ειναι το προβλημα.οσο για το πετρελαιο δεν πιστευω οτι η τιμη του θα μεινει για πολυ ψηλα.αφου τα εργοστασια κλεινουν δεν υπαρχει καθολου ζητηση και τα Αμερικανικα αποθεματα αυξανονται συνεχεια.οσο για τη Ρωσσια εκτος απο το πετρελαιο για να σωθει πρεπει να ανεβουν οι τιμες και στα μεταλα και στο ξυλο.λιγο δυσκολο εως αδυνατον.
EGω EIPA AN EMENES καποιους μηνες μονιμα στο τιρασπολ ειναι κοντα η οδυσσος
κ σιγουρα θαχει αεροπλανο οντεσα πετρουπολη οποτε δεν ειναι η αποσταση πανω απο μια ωρα κ αλλα 100χλμ το τιρασπολ απο οντεσα,κοντα μου ακουγεται κ φτηνα θαναι κ τα αεροπορικα εισητηρια νομιζω
για οδικως παλι αν κατεβαινες καλοκαιρι με το αμαξι σου θαρχοσουν,δε μου φαινεται τραγικη η αποσταση,κανεις κ καμια σταση κιεβο να δεις κ τον ιωσηφ,κ ερχεσαι ανετα μετα,αλλα 500χλμ ευθεια
οπως κ ναναι καλοκαιρι στην πετρουπολη σιγουρα η φαση  θαλασσα κ καιρος στην οντεσσα κ το τιρασπολ  θαναι καλυτερα νομιζω
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ναι ολη τη νυχτα με αφησε μονο 3 φορες!μια φορα το απογευμα.μετα οταν σηκωθηκε τη νυχτα να κατουρισει την πηρα απο πισω  της σκουπισα με τη γλωσσα το μουνακι και την πηγα αγκαλια μεχρι το κρεβατι και μετα οταν ξυπνησε και της εφερα να φαει στο κρεβατι στεκοτανε γυμνη μπροστα στον καθρεφτη και κοιτιοτανε και μετα ηρθε και με αγκαλιασε.καλητερη απο την Κορεατισα.η Κορεατισα δεν σε αφηνει οταν κοιμασε να την αγκαλιαζεις.αλλα η Κορεατισα δεν τσιγκουνευεται τα λεφτα.οταν ημαστε μαζι μπορει να χαλασει για παρτι μου ενω αυτη τα μετραει!
σε ενα αλλο  αγγλοφωνο σαιτ που γραφω,οταν τους λεω οτι μπορουν να γαμανε μουναρες τζαπα στην ουκρανια,αρκει να βλεπονται λιγο κ κανα δυο ρωσικα,με βριζουν,με λενε ψωνιο ψευτη κλπ,θα τουε βαλω τωρα αυτο το δικο σου θα γινει πολεμος!!!!!,θα ξηφισουν να με διωξουν απο μεσα :grin: :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σε ενα αλλο  αγγλοφωνο σαιτ που γραφω,οταν τους λεω οτι μπορουν να γαμανε μουναρες τζαπα στην ουκρανια,αρκει να βλεπονται λιγο κ κανα δυο ρωσικα,με βριζουν,με λενε ψωνιο ψευτη κλπ,θα τουε βαλω τωρα αυτο το δικο σου θα γινει πολεμος!!!!!,θα ξηφισουν να με διωξουν απο μεσα :grin: :grin: :grin:
κοιτα για να βγαζεις γκομενες πρεπει να πιασεις τον παλμο του λαου.να καταλαβεις πως σκεφτονται.και το σημαντικοτερο να μενεις μονιμα.αν ερθεις για μια βδομαδα οσο καλα Ρωσσικα και να μιλας δεν θα εχεις και μεγαλες επυτηχιες.αυτοι οι Αγγλοι ειναι να τους χεσεις!αχριστοι!τι να γαμησουν?οσο για το αεροπλανο εχει μονο για Κιεβο και οι τιμες ειναι πανακρυβες!!!!!ειχα ακουσει για 400 Ευρω.το Κιεβο απο εδω απεχει 1139χλμ.(ετσι γραφουν οι ταμπελες).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
EGω EIPA AN EMENES καποιους μηνες μονιμα στο τιρασπολ.οπως κ ναναι καλοκαιρι στην πετρουπολη σιγουρα η φαση  θαλασσα κ καιρος στην οντεσσα κ το τιρασπολ  θαναι καλυτερα νομιζω
Τιρασπολ ετσι πρεπει αν ερθει κανεις να μεινει μερικους μηνες.αλλα εγω δεν αντεχω στης μικρες πολεις πανω απο 4-5 μερες.ειναι πολυ πληκτηκα!δεν ξερεις τι να κανεις!οι ιδιοι και οι ιδιοι ανθρωποι τα ιδια και τα ιδια μερη!οσο για τη ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα.η ιδανικη θερμοκρασια για μενα ειναι 15 βαθμοι πανω απο 22 νιωθω ασχημα και πανω απο 25 σπανια βγαινω απο το σπιτι.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κοιτα για να βγαζεις γκομενες πρεπει να πιασεις τον παλμο του λαου.να καταλαβεις πως σκεφτονται.και το σημαντικοτερο να μενεις μονιμα.αν ερθεις για μια βδομαδα οσο καλα Ρωσσικα και να μιλας δεν θα εχεις και μεγαλες επυτηχιες.αυτοι οι Αγγλοι ειναι να τους χεσεις!αχριστοι!τι να γαμησουν?οσο για το αεροπλανο εχει μονο για Κιεβο και οι τιμες ειναι πανακρυβες!!!!!ειχα ακουσει για 400 Ευρω.το Κιεβο απο εδω απεχει 1139χλμ.(ετσι γραφουν οι ταμπελες).
αποκλειεται καλοκαιρι να μην εχει φτηνα τσαρτερ
ε 1100+500=1600χλμ λιγα μου ακουγονται,εγω απο πατρα για κισιναου κανω 2000 κι ερχομαι σχεδον μονοκοματα,αντε να τη πεσω καμια 5 ωρες για υπνο πουθενα στο δρομο,εκτος αν θελω να μεινω για καμια δουλεια βουκουρεστι,αλλα δεν εχει κ ερωτικο ενδιαφερον να σταματησω καπου,ενω απ οτι λες σ αυτη διαδρομη,πετρουπολη οντεσσα,παντου εχει "πουτανοπολεις ρωσικες" οποτε το κανεις σεξτριπ το ταξιδι
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Τιρασπολ ετσι πρεπει αν ερθει κανεις να μεινει μερικους μηνες.αλλα εγω δεν αντεχω στης μικρες πολεις πανω απο 4-5 μερες.ειναι πολυ πληκτηκα!δεν ξερεις τι να κανεις!οι ιδιοι και οι ιδιοι ανθρωποι τα ιδια και τα ιδια μερη!οσο για τη ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα.η ιδανικη θερμοκρασια για μενα ειναι 15 βαθμοι πανω απο 22 νιωθω ασχημα και πανω απο 25 σπανια βγαινω απο το σπιτι.
ρε συ εγω κανω κρα να πιασουνε ζεστες να ξεβρακωθουν αυτες οι "αρρωστες"
ασε που εχω παρατηρησει αν κανει ζεστη ειναι κ πιο καυλωμενες κ πεφτουνε πιο αμεσα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom