Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
992
Κριτικές
2
Like
3.196
Πόντοι
726
Βουτιές στα παγωμένα νερά του Βλαδιβοστόκ

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
Βουτιές στα παγωμένα νερά του Βλαδιβοστόκ


Ωραίες!

Πρεπει να ναι ωραια φαση παντως.
Στέπες, χιόνια, βουνά, παγωμένα νερά,
αλλά απο γυναικές να μην τις προλαβαίνεις!
Ζωάρα!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωραίες!

Πρεπει να ναι ωραια φαση παντως.
Στέπες, χιόνια, βουνά, παγωμένα νερά,
αλλά απο γυναικές να μην τις προλαβαίνεις!
Ζωάρα!

Ζωάρα αλλά για να πας Βλαδιβοστόκ θες βίζα,καμιά εφτακοσάρα αεροπορικό,15 ώρες ταξίδι με τζετλάνγκ στην καλύτερη κτλ οπότε πιθανότερο να τη γαμήσει τη γκόμενα το Νιπόνι καραφλοαρχίδας από απέναντι παρά εσύ που δε θα πας ποτέ και θα μείνεις με το όνειρο.
 

xaralaboss1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2016
Μηνύματα
11
Κριτικές
9
Like
336
Πόντοι
280
καλησπερα παιδια! Εχω ενα φιλο που θα παει στη μοσχα για 4 μερες. Εχουμε κανενα γραφειο να του δωσω να εχει μαζι του? :) να τον φτιαξω?? Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων! :)
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.566
Κριτικές
99
Like
26.026
Πόντοι
26.236
καλησπερα παιδια! Εχω ενα φιλο που θα παει στη μοσχα για 4 μερες. Εχουμε κανενα γραφειο να του δωσω να εχει μαζι του? :) να τον φτιαξω?? Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων! :)
Φίλε μην αγχώνεσαι , θα τον βρουν αυτές έτσι κι αλιως σίγουρα !
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Σεξ ναι βοτκα νιετ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά εδώ Ρωσία είναι απίστευτα αρχιδοσπαστικοι.Κλεβουν συνέχεια.
Σήμερα έχουν αργία οι τράπεζες και δεν μπορώ να αλλάξω λεφτά.Αυτο δε συμβαίνει ποτέ Ουκρανία.
Γενικά δεν εξυπηρετούν και τα κάνουν όλα δύσκολα.Ουκρανια είναι πολύ εύκολα.
Είναι πιο κοντοί από τους Πολωνούς αλλά γυμνασμένοι και έχουν τσαγανό.Η οικονομία πολύ χάλια επαρχία,άθλια μαγαζιά.
Οι μουνίτσες καλές αλλά όχι καλύτερες από τις Ουκρανές.Εχουν ίσως πιο γεμάτους κώλους.
Χτες έπεσε μπαλαμουτι με τη δικιά μου,με περίμενε στο ξενοδοχείο μία η ώρα τη νύχτα που έφτασα.
Στο σώμα οχτάρι,φονικά πόδια,αλλά εξαρι στο πρόσωπο,φαίνεται έχει μεγάλη φωτογένεια ή πειράζει τις φωτογραφίες.
Εξαιρετική όμως συμπεριφορά καμία σχέση με τις Ουκρανές.
Γενικά Ρωσία έχει ευκαιρίες αλλά σου πρήζουν τόσο τα αρχίδια με μαλακίες και ψευτοκανονισμούς  που η Ουκρανία είναι πολύ καλύτερη.Ουκρανια γαμείς και δέρνεις με τα euros δεν έχεις όλη αυτή την αντίσταση.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Γενικά εδώ Ρωσία είναι απίστευτα αρχιδοσπαστικοι.Κλεβουν συνέχεια.
Σήμερα έχουν αργία οι τράπεζες και δεν μπορώ να αλλάξω λεφτά.Αυτο δε συμβαίνει ποτέ Ουκρανία.
Γενικά δεν εξυπηρετούν και τα κάνουν όλα δύσκολα.Ουκρανια είναι πολύ εύκολα.
Είναι πιο κοντοί από τους Πολωνούς αλλά γυμνασμένοι και έχουν τσαγανό.Η οικονομία πολύ χάλια επαρχία,άθλια μαγαζιά.
Οι μουνίτσες καλές αλλά όχι καλύτερες από τις Ουκρανές.Εχουν ίσως πιο γεμάτους κώλους.
Χτες έπεσε μπαλαμουτι με τη δικιά μου,με περίμενε στο ξενοδοχείο μία η ώρα τη νύχτα που έφτασα.
Στο σώμα οχτάρι,φονικά πόδια,αλλά εξαρι στο πρόσωπο,φαίνεται έχει μεγάλη φωτογένεια ή πειράζει τις φωτογραφίες.
Εξαιρετική όμως συμπεριφορά καμία σχέση με τις Ουκρανές.
Γενικά Ρωσία έχει ευκαιρίες αλλά σου πρήζουν τόσο τα αρχίδια με μαλακίες και ψευτοκανονισμούς  που η Ουκρανία είναι πολύ καλύτερη.Ουκρανια γαμείς και δέρνεις με τα euros δεν έχεις όλη αυτή την αντίσταση.
Η αποζημίωση για τα εμπόδια που σου βάζουν είναι πως περιφέρεσαι ανάμεσα σε καθαρό Ρωσικο πληθυσμό χωρίς μαυρους, φώκιες, πουστάκια, λοατκι, λάθρο , κατοικίδια, λέτσους και λοιπή δυτική ΣΑΠΙΛΑ!!!! 
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Γενικά εδώ Ρωσία είναι απίστευτα αρχιδοσπαστικοι.Κλεβουν συνέχεια.
Σήμερα έχουν αργία οι τράπεζες και δεν μπορώ να αλλάξω λεφτά.Αυτο δε συμβαίνει ποτέ Ουκρανία.
Γενικά δεν εξυπηρετούν και τα κάνουν όλα δύσκολα.Ουκρανια είναι πολύ εύκολα.
Είναι πιο κοντοί από τους Πολωνούς αλλά γυμνασμένοι και έχουν τσαγανό.Η οικονομία πολύ χάλια επαρχία,άθλια μαγαζιά.
Οι μουνίτσες καλές αλλά όχι καλύτερες από τις Ουκρανές.Εχουν ίσως πιο γεμάτους κώλους.
Χτες έπεσε μπαλαμουτι με τη δικιά μου,με περίμενε στο ξενοδοχείο μία η ώρα τη νύχτα που έφτασα.
Στο σώμα οχτάρι,φονικά πόδια,αλλά εξαρι στο πρόσωπο,φαίνεται έχει μεγάλη φωτογένεια ή πειράζει τις φωτογραφίες.
Εξαιρετική όμως συμπεριφορά καμία σχέση με τις Ουκρανές.
Γενικά Ρωσία έχει ευκαιρίες αλλά σου πρήζουν τόσο τα αρχίδια με μαλακίες και ψευτοκανονισμούς  που η Ουκρανία είναι πολύ καλύτερη.Ουκρανια γαμείς και δέρνεις με τα euros δεν έχεις όλη αυτή την αντίσταση.
ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Η 9 ΜΑΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΩΝ ΡΩΣΩΝ,ΚΑΤΣΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΡΕ ΤΥΠΕ!!!
πλακα μας κανεις???
ΥΓ Μπαλαμουτι???
Τι εισαστε???
Παρθενακια 15χρονα???
ΑΣΕΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΧΤΗ..
ΑΠΟΔΟΜΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΚΛΗΤΑ ΣΥΝΕΧΩΣ..
αστο!!!
ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ..
ΑΥΤΟΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ ΛΕΜΕ..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
Η αποζημίωση για τα εμπόδια που σου βάζουν είναι πως περιφέρεσαι ανάμεσα σε καθαρό Ρωσικο πληθυσμό χωρίς μαυρους, φώκιες, πουστάκια, λοατκι, λάθρο , κατοικίδια, λέτσους και λοιπή δυτική ΣΑΠΙΛΑ!!!! 

Αχ και να ηταν κι η Ελλαδα ετσι...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τελικά οι Ρωσίδες οι Ρωσίδες είναι πολύ πιο πονηρές από τις Ουκρανές και πολυεξοδες.Μου έφυγαν σήμερα 250 ευρώ σε γεύματα,δύο φορέματα και ζωολογικό κήπο.
Εδω φωτό από το τελευταίο ρεστωραν κλαμπ.
Η γκόμενα έχει φοβερα πόδια ήταν χτες με μίνι φούστα και τα έβλεπα όλα.

x5XV9d.jpg


Η δικιά μου είναι η ψηλή ξανθιά που φαίνεται από πίσω.

d4uejK.jpg


Το βαλκανικό χέρι σε δράση.

Zef5u7.jpg


Γενικά διαπίστωσα ότι οι Ρωσίδες τρελαίνονται για Βαλκάνιους.Εχει όμως πολλά αρνητικά εδώ.
1.Προχωρανε αργά
2.Ζητανε πολλά.Η γκόμενα μου ζήτησε να της αγοράσω διαμέρισμα αν είναι δυνατόν.
3.Εχει πολλούς επικίνδυνους τύπους ιδίως όταν μεθάνε.
4.Οι γκόμενες είναι γενικά κοντές και κατώτερες από τις Ουκρανές σε εμφάνιση και μεθάνε πολύ περισσότερο.
Τελικά παίδες με τις Ουκρανές κλέβαμε το σύστημα αυτό έχω καταλάβει εδώ Ρωσία.Κανονικα το επίπεδο που γαμαμε Ουκρανία κάθεται Ρωσία με τα τριπλά αν το βρεις δηλαδή που δεν είναι διαθέσιμο.



 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Τελικά οι Ρωσίδες οι Ρωσίδες είναι πολύ πιο πονηρές από τις Ουκρανές και πολυεξοδες.Μου έφυγαν σήμερα 250 ευρώ σε γεύματα,δύο φορέματα και ζωολογικό κήπο.
Εδω φωτό από το τελευταίο ρεστωραν κλαμπ.
Η γκόμενα έχει φοβερα πόδια ήταν χτες με μίνι φούστα και τα έβλεπα όλα.

x5XV9d.jpg


Η δικιά μου είναι η ψηλή ξανθιά που φαίνεται από πίσω.

d4uejK.jpg


Το βαλκανικό χέρι σε δράση.

Zef5u7.jpg


Γενικά διαπίστωσα ότι οι Ρωσίδες τρελαίνονται για Βαλκάνιους.Εχει όμως πολλά αρνητικά εδώ.
1.Προχωρανε αργά
2.Ζητανε πολλά.Η γκόμενα μου ζήτησε να της αγοράσω διαμέρισμα αν είναι δυνατόν.
3.Εχει πολλούς επικίνδυνους τύπους ιδίως όταν μεθάνε.
4.Οι γκόμενες είναι γενικά κοντές και κατώτερες από τις Ουκρανές σε εμφάνιση και μεθάνε πολύ περισσότερο.
Τελικά παίδες με τις Ουκρανές κλέβαμε το σύστημα αυτό έχω καταλάβει εδώ Ρωσία.Κανονικα το επίπεδο που γαμαμε Ουκρανία κάθεται Ρωσία με τα τριπλά αν το βρεις δηλαδή που δεν είναι διαθέσιμο.
ΓΑΜΗΣΕΣ ή παλι μονο μπαλαμουτι???
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή λέμε είναι η μαλακία με τις Ρωσίδες.Δεν το δίνουν αμέσως όπως οι Ουκρανές αλλά μετά την ολοκλήρωση της παροχής,την οποία καθορίζουν αυτές.Ειναι πολύ πιο έξυπνες,ξέρουν τι παίζει.
Αυτή χρειάζεται μίνιμουμ 1000 ευρώ σε δώρα,ρευστό,εξοδα ραντεβού για να κάτσει οπότε θα το σκεφτώ.Αν ήταν φοβερό επίπεδο,εννιαρι θα το έκανα,αλλά τώρα μάλλον θα τη σουτάρω.
 

ROYAL

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
40
Like
19
Πόντοι
0
Η αποζημίωση για τα εμπόδια που σου βάζουν είναι πως περιφέρεσαι ανάμεσα σε καθαρό Ρωσικο πληθυσμό χωρίς μαυρους, φώκιες, πουστάκια, λοατκι, λάθρο , κατοικίδια, λέτσους και λοιπή δυτική ΣΑΠΙΛΑ!!!! 
Σωστος  ακριβως ετσι ειναι
 

Επισκέπτης
Πιο μοντερνα ντυμενοςο δρ Κ στη φωτο. Επιβαλλεται ομως να φορας ζωνη.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Τελικά οι Ρωσίδες οι Ρωσίδες είναι πολύ πιο πονηρές από τις Ουκρανές και πολυεξοδες.Μου έφυγαν σήμερα 250 ευρώ σε γεύματα,δύο φορέματα και ζωολογικό κήπο.
Εδω φωτό από το τελευταίο ρεστωραν κλαμπ.
Η γκόμενα έχει φοβερα πόδια ήταν χτες με μίνι φούστα και τα έβλεπα όλα.

x5XV9d.jpg


Η δικιά μου είναι η ψηλή ξανθιά που φαίνεται από πίσω.

d4uejK.jpg


Το βαλκανικό χέρι σε δράση.

Zef5u7.jpg


Γενικά διαπίστωσα ότι οι Ρωσίδες τρελαίνονται για Βαλκάνιους.Εχει όμως πολλά αρνητικά εδώ.
1.Προχωρανε αργά
2.Ζητανε πολλά.Η γκόμενα μου ζήτησε να της αγοράσω διαμέρισμα αν είναι δυνατόν.
3.Εχει πολλούς επικίνδυνους τύπους ιδίως όταν μεθάνε.
4.Οι γκόμενες είναι γενικά κοντές και κατώτερες από τις Ουκρανές σε εμφάνιση και μεθάνε πολύ περισσότερο.
Τελικά παίδες με τις Ουκρανές κλέβαμε το σύστημα αυτό έχω καταλάβει εδώ Ρωσία.Κανονικα το επίπεδο που γαμαμε Ουκρανία κάθεται Ρωσία με τα τριπλά αν το βρεις δηλαδή που δεν είναι διαθέσιμο.

Γευμα με γκομενα στην Μοσχα βγαινει γυρω στα 20.000 ρουβλια μια χαρα ειναι..

Γαλλια πχ για μια μπριζολα κ μια μπυρα θες πανω απο 20 ευρω

Αυριο παω Ρωσία για μερικες μερες θα εξαγνιστει η ψυχη μου απο την γυφτογαλλια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ επαρχία με 3000 ρουβλια τρως στο καλύτερο εστιατόριο της πόλης φιλέτα με τη γκομενα να παραγγέλνει συνεχώς φαγιά,ποτά,κοκταιηλ κτλ.
Οι Ρώσοι πάντως πίνουν και ντερλικωνουν απίστευτα,πέρναγαν χτες συνέχεια πιατέλες με κρεατικα και βότκες.Τετοιο πιωμα ούτε Πολωνία δεν έχω δει.Συνέχεια προποσεις.
Μένω σε τέλειο πενταστερο ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης με 50 ευρώ τη μέρα,γενικά εξευτελιστικες τιμές.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τελικά οι Ρωσίδες οι Ρωσίδες είναι πολύ πιο πονηρές από τις Ουκρανές και πολυεξοδες.Μου έφυγαν σήμερα 250 ευρώ σε γεύματα,δύο φορέματα και ζωολογικό κήπο.
Εδω φωτό από το τελευταίο ρεστωραν κλαμπ.

Μια και το ανέφερες εσύ, εγώ δεν κάνω μόνος μου χρηματοοικονομικές αναλύσεις για λεφτά άλλων. Έδωσες 250€, για να βγείτε ΚΑΙ ΙΣΩΣ στη συνέχεια πηδούσες. Ποιος είναι ο λόγος που δεν πήρες μια θεά, με λιγότερα λεφτά, η οποία θα κάνει στο κρεββάτι  οτιδήποτε της ζητήσεις και δεν θα πρέπει να προσέχεις τι λες, τι κάνεις, που να πας, πως να φερθείς κλπ σπασαρχιδιές;
 

Επισκέπτης
Πιο μοντερνα ντυμενοςο δρ Κ στη φωτο. Επιβαλλεται ομως να φορας ζωνη.

Μυαλο δε βαζει ο κμαν.
Ορειβατικα παπουτσια, τζιν παντελονι, πουκαμισο με ριγες, αδιορθωτος , δεν ταιριαζουν στην περισταση παραπανω.
Σαν εικονα διπλα στην κοπελα υστερει
Εχω την εντυπωση πως χρειαζεται style transformation-makeover.

Οριστε και ορισμενα χρησιμα links



Πουκαμισακι μονοχρωμο


Ρολογακι Vincero


Παπουτσακι Oxford μαυρο


Αρωματακι Paco Rabanne


Παντελονακι


και προς θεου οχι σκελεα σαν εσωρουχο τυπε
επελεξε  boxer


και βουρ στα μουνολιβαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom