Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
Πολυ ωραια ολα!!Απλα καποιοι δεν εχετε καταλαβει γιατι πηδατε τσαμπα Ρωσιδες και ποιοι ειναι οι συσχετισμοι στην χωρα!
Οι νέες Ρωσιδες της γεννιας του Πουτιν ειναι ευκολα προσβασιμες στους αντρες διοτι --->
-Εχουν την υποσηνείδητη αίσθηση της υπερδυναμης που περναει στη προσωπικη τους ζωη ως...κανω οτι γουσταρω και δεν με κρινει κανενας διότι εγω φτιαχνω τους κανονες!Το ιδιο και οι Αμερικανες!Ειναι γνωστες για την ευκολια,την τρελα και την ανεμελια τους!Καμια αλλη γυναικα στο κόσμο δεν μπορει να ειναι ακομπλεξαριστη οσο μια ωραία αυθεντικη Ρωσιδα των πόλεων ή μια Αμερικάνα!
-Εχουν την συνεχη αίσθηση πως ειναι λίγες σε αριθμό και πως οι αντρες δεν φτανουν ούτε για μια αρπαχτη...Αυτο βεβαια αλλαζει γρηγορα απο τον προηγούμενο χειμωνα με την ελευση του ινσταγκραμ και τους στρατους των ακολούθων...

Η πιο κοντινή χωρα στη ρωσία η ουκρανία,ενώ στο δευτερο που λεω ισχυει το ίδιο και για αυτες, στο πρώτο ειναι ακριβώς το αντίθετο με τεραστια κόμπλεξ κατωτερωτητας...Ετσι όλα λειτουργούν με ανταλάγματα...και μαγκωμένα όπως σε όλη την Ευρώπη..

Μιλάμε πάντα για ελευθερο καμάκι και όχι σπονσοραρίσματα!!!Βέβαια αν κάποιος γαμάει τι τον νοιάζει το πως και το γιατι..Αυτα που γραφω εχουν αξία αν το δει κάποιος πιο σοβαρα με ρωσίδα ...και δυστηχως τα νέα δεν ειναι καλά διότι τέτοιες γυναίκες δεν κουμανταρονται απο ΚΑΝΕΝΑΝ μη Ρώσο

Χρησιμο σχολιο, για οσους εχουν ως στοχο τη σχεση....δεν εχει νοημα να τραβιεται κανεις με καποιες, οσο κουκλαρες κι αν ειναι, αν δεν υπαρχει περιπτωση να τις κουμανταρει...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.436
Like
7.949
Πόντοι
2.356
χρονο λογω μελετης μου και οτι δεν ειχα μεσω οποτε μπαλα μονο με φοιτητριες
αντε να γραψω και εγω δυο λογια  για ρωσια-----ισως το πρωτο ποσταρισμα εδω και δεν ηξερα καν την υπαρξη του παροντος νηματος
ενω θα επρεπε να γραφω μιας κια καποτε εκανε πανεπιστημιο εκει 1999 για ακτινιδια σε θερμοκηπια με καθοδηγητη ρωσσοβουλγαρο

εμενα κονκοβο μοασχα και νεος τοτε φοιτητης με ανταλλαγη προγραματος απο βουλγαρια περασα καλα και αν και  ειχα σχεση μπορουσα και εμενα μονος διοτι αυτη ηταν απο βιλνιους

οι τοτε ρωσσιδες ηταν ντροπαλες στην αρχη και με εβλεπαν σα διαστημανθρωπο ακογοντας ελληνας αλλα ηταν παντα ευπροδεκτες σε προτασεις για εξω ,το δυσαρεστο ηταν οιτ δεν ειχα

ενα αλλο μεγαλο μειον της υποθεης ειναι οτι επειδη ειναι ρατσα μαρκινη απο εμας δεν εχουμε κοινα εθιμα και παραδοσεις και περα απο το κρεββατι κια σεξ ειναι λιγο δυκολο  η επικοινωνια σε θεματα ελληνικωςν συνηθειων σε αντιθεση με γυφτοβουλγαρες και γυφτορουμανς που ειναι πιο κοντα την ιδιοσυγκρασια μας και μπορεις πιο ευκολα να βγεις εξω και να κανεις μουχαμπετι

φυσικα για ομορφια εννεοειται πολυ καλυτερες

δυστυχως λογω ελλεψης γεωπονιας στο MGY παρα μονο Факультет почвоведения-εδαφολογιας το πειραμα απετυχε αλλα πετυχα εγω να γινω πιο σοφος σε μια τοσο μεγαλη πολη και με περισσοτερες εμπειριες ζωης


sυγμωμη που δενε χω γραψει ποτε εδω ιας και καπως το δικαιουμε αφου ειχα μικτη συμμετοχη σε πανεπιστημιο MGY
eimai bourdeliaris ρωσια σεξ βοτκα και με πτυχιο lol

πολα μαγαζια ειχε τοτε η τσβερσκαγια πριν ομως 20 χρονια περιπου
  τα σεβη μου στον  τασο3
Επισης φιλε και να περνας καλα οπως παντα )
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.037
Κριτικές
184
Like
44.664
Πόντοι
22.266
Ενοουσα οτι δεν ειχαμεταφορικο μέσο αρα κινομουν στο mgy στις εκεί φοιτβτριες
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Ευχαριστώ φίλε Mind.
Να σου πω. Αν θέσουμε ως 10άρι μια Ρωσίδα κουκλάρα, κορμάρα έως το πολύ 25 χρονών, για μένα αυτό είναι το 10άρι, τότε αυτές που γνώρισα από κοντά εκεί είναι 7άρια. Στην Ελλάδα άνετα γίνονταν 8άρια. Αυτά όσο πιο αντικειμενικά μπορώ να σκεφτώ.
Στο Tinder όμως μιλούσα και με 8άρια, και 9άρια αλλά δεν βγήκα γιατι μετά από 2 μέρες μπούκωσα και δεν ήξερα που να πρωτοαπαντήσω.

Να εισσι καλα φιλε !! :hi:

Αναλογη εμπειρια εχω και εγω απο Μοσχα.

Ολη η ιστορια στο tinder ειναι να μπορεις να εστιασεις σωστα διακρινοντας τις καλες περιπτωσεις.

Αν βρω χρονο θα ποσταρω και εγω καμμια φωτογραφια.
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Η ενημέρωση σου ήταν πληρέστατη φίλε FarNorth. Κυκλοφόρησες καθόλου νύχτα σε clubs/bars (κανονικά όχι striptease κτλ) να  δεις τι παίζει? Έχουν κόσμο καθημερινές?
Σε 2 μπαράκια πήγα αλλά συνοδευόμουνα. Δεν είχε όμως και κόσμο, ήταν και καθημερινή οπότε δεν έχω και κάτι αξιόλογο να σου πω για αυτό.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
κιεβο δεν παω με την καμια πλεον, τωρα ειδικα που ανοιξαν και βιζες προς την ΕΕ

η ουκρανια ειναι το χυσοδοχειο της ευρωπης ολοι εκει πανε για να γαμησουν

π.χ. αν ειναι καποιος να παει για σεξοτουρισμο να εχει να δει και κατι (μουσεια, αξιοθετα)
στην ουκρανια δεν εχει τιποτα να δει καποιος

οπως για παραδeιγμα στο berlin που εχει αρκετα αξιοθεατα να δει καποιος
Τύπε η επαρχία στην Ουκρανία είναι καλύτερα από Κιεβο. Αλλά ούτως ή άλλως έχει τόσες πολλές γκομενες που δεν εκδίδονται και μιλάνε και Αγγλικά που δεν γουστάρουν Αραβοτουρκους. Μπες Τιντερ Πλας ένα μήνα πριν ή λιγότερο κάνε τα ματς και τα τηλ σου, στείλε και καμιά πουτσοφωτο αν πιάσεις κουβεντα ερωτική κάποια στιγμή και είσαι έτοιμος να πετάξεις. Καλό θα είναι όπως ο δρ αγαπούλας να μείνεις αρκετές μέρες. τουλάχιστον 7 κατά την γνώμη μου.
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Ο τύπος δεν πήγε Αγία Πετρούπολη και το πιθανότερο είναι να πήρε ένα κείμενο από της εμπειρίες κάποιου γύρω στα 20 χρόνια πριν και να το μετέφρασε (Αν ήταν στα Αγγλικά) και να το ανέβασε στο σάϊτ.
Με πιάσανε τα χάλια όταν μου έδειξες το κείμενο και με ρώτησες τη γνώμη σου!
Έχω κάνει το σχετικό βιντεάκι μην πιστεύετε τους ψεύτες σε παρακαλώ πολύ ανέβασε το να το δούνε.
Με Ρωτάς γιατί δεν στέκουν αυτά που γράφει.Καταρχην οι Ρώσσοι είναι ντυμένοι 1.000.000 καλύτερα από τους Έλληνες για τα αμάξια δεν το συζητάω.Αν έρθει κάποιος από την Ελλάδα παθαίνει πλάκα με τα αυτοκίνητα που κυκλοφορούν εδώ και που στην Ελλάδα δεν ξέρουν καν ότι υπάρχουν αυτά τα μοντέλα!
Το ότι έβαλε ένα κείμενο 20ετιας φενεται αμέσως εκεί που λέει ότι ήταν καλύτερα ντυμένος από τους Ρώσσους.Χτες στο Σύνταγμα ήταν 2 πιτσιρίκες Ουκρανες τουρίστριες και κάθονταν και σχολιαζαν το ποσό χάλια είναι ντυμένοι οι Έλληνες.Και μιλάμε για Ουκρανες φτωχά ντυμένες που Αγία Πετρούπολη θα κάναν μπαμ ότι είναι από άλλο μέρος!
Σε μένα αναφέρεσαι ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
O Δημητρακης επεστρεψε ως ΓΑΒ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο τύπος δεν πήγε Αγία Πετρούπολη και το πιθανότερο είναι να πήρε ένα κείμενο από της εμπειρίες κάποιου γύρω στα 20 χρόνια πριν και να το μετέφρασε (Αν ήταν στα Αγγλικά) και να το ανέβασε στο σάϊτ.
Με πιάσανε τα χάλια όταν μου έδειξες το κείμενο και με ρώτησες τη γνώμη σου!
Έχω κάνει το σχετικό βιντεάκι μην πιστεύετε τους ψεύτες σε παρακαλώ πολύ ανέβασε το να το δούνε.
Με Ρωτάς γιατί δεν στέκουν αυτά που γράφει.Καταρχην οι Ρώσσοι είναι ντυμένοι 1.000.000 καλύτερα από τους Έλληνες για τα αμάξια δεν το συζητάω.Αν έρθει κάποιος από την Ελλάδα παθαίνει πλάκα με τα αυτοκίνητα που κυκλοφορούν εδώ και που στην Ελλάδα δεν ξέρουν καν ότι υπάρχουν αυτά τα μοντέλα!
Το ότι έβαλε ένα κείμενο 20ετιας φενεται αμέσως εκεί που λέει ότι ήταν καλύτερα ντυμένος από τους Ρώσσους.Χτες στο Σύνταγμα ήταν 2 πιτσιρίκες Ουκρανες τουρίστριες και κάθονταν και σχολιαζαν το ποσό χάλια είναι ντυμένοι οι Έλληνες.Και μιλάμε για Ουκρανες φτωχά ντυμένες που Αγία Πετρούπολη θα κάναν μπαμ ότι είναι από άλλο μέρος!

Ακομα δεν μπηκες και αρχισες παλι να αμφισβητεις και να συκοφαντεις τα μελη.Τα ιδια και τα ιδια.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τα ίδια ψέματα έλεγαν και για τη Μολδαβία και πήγα εκεί και ακόμα γελάω με τον Παναγιώταρο της Μολδαβίας και τους κακομοίρηδες που είδα εκεί!!!

Πες λιγο για τους καινουριους Ελληνες που πηγαν στην Αγ. Πετρουπολη  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706

ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΨΕΥΤΕΣ

Δεν χρειαζετε να πανε στην ρωσια οι αχρηστοι κακομοιρηδες μιζεροι κτλ.
Για αυτο υπαρχει η γερμανια, το αποχωρητηριο της ευρωπης.

Αλλα κ συ δημητρακη ,10 χρονια βιντεο κ το μονο που μας εχεις δειξει ειναι μια κορεατισα,
Αν γαμουσες ,επειδη εισαι κ φιλος της επιδειξης, θα μας ειχες δειξει κ αλλες γκομενες.
Το να βγαζεις φωτο με γκομενα στο backround ,τοτε μπορω κ εγω να πω πως εχω γκομενα την Νικη της Σαμοθρακης.....κι εγω φωτογραφια στο backround την εβγαλα.

Ποιος ο λογος να μενει καποιος στην παγωμενη ρωσια οταν δεν γαμαει κ δεν κανει business

Οποτε
Ουτε πορνομεταναστης εισαι τελικα
Ουτε οικονομικος μεταναστης
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΨΕΥΤΕΣ
:hi: :hi: :hi:

άψογη επιδερμίδα  :rockon: :kneel: :rockon:

Οι νέοι δεν θυμούνται τα μικρά ρωσιδάκια που έκανες βόλτα με το σιδερένιο άλογο! Ούτε τη χρυσή βροχούλα στη κάμερα που την έβλεπαν όλοι στη μολδαβία!
Βέβαια δεν ξέρουν πως δεν είναι στη νοοτροπία των Ρώσων να καμαρώνουν για τις γκόμενες! Μπορεί φίλοι Ρώσοι να σου λένε ώρα για ένα ρολόι που αγόρασαν και πόσο τέλειο είναι και αν τους πεις τι ωραίες που είναι οι Ρωσίδες  να σου πούν βαριεστημένα  ..."Νορμάλ"..!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τελικά όλους τους γαμαει ο χρόνος όπως και το Δημητράκη φυσικα.Μπορεί να ήταν relevant μια μικρή περίοδο τη δεκαετία του 90 λόγω κοινωνικοοικονομικων συνθηκών,πλέον όμως είναι απλά ξεπερασμενοι.
Μόνο για τους βαλκανιοπουτσους ο χρόνος κόλλησε στο 2003 και απο τότε δεν αλλάζει τίποτα ούτε γερναμε ούτε οι εποχές αλλάζουν.Είμαστε διαχρονικά μεγέθη όπως Rolling Stones κτλ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
:hi: :hi: :hi:

άψογη επιδερμίδα  :rockon: :kneel: :rockon:

Οι νέοι δεν θυμούνται τα μικρά ρωσιδάκια που έκανες βόλτα με το σιδερένιο άλογο! Ούτε τη χρυσή βροχούλα στη κάμερα που την έβλεπαν όλοι στη μολδαβία!
Βέβαια δεν ξέρουν πως δεν είναι στη νοοτροπία των Ρώσων να καμαρώνουν για τις γκόμενες! Μπορεί φίλοι Ρώσοι να σου λένε ώρα για ένα ρολόι που αγόρασαν και πόσο τέλειο είναι και αν τους πεις τι ωραίες που είναι οι Ρωσίδες  να σου πούν βαριεστημένα  ..."Νορμάλ"..!

Και διηγοντας τα να κλαις.....

Οκ , δεν εχω δει κατι τετοιο,δεν μ ενδιαφερει στο κατω κατω να ξεψαχνιζω τα βιντεακια του φιλτατου δημητρακη αλλα εδω κ καιρο δεν....

Λογω της μανιας επιδειξης θα ειχε ποσταρει βιντεακια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ζωή στην επαρχιακή Ρωσία.Ανθρωποι έτοιμοι να σε υποδεχτούν με το χαμόγελο.

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ζωή στην επαρχιακή Ρωσία.Ανθρωποι έτοιμοι να σε υποδεχτούν με το χαμόγελο.

Δεν ισχύουν αυτά! Πρέπει να είναι 30 χρόνια παλιά! Τον Ιανουάριο είμουν στο Νιζνι Νόβγκοροντ και όλα ήταν στην τρίχα! Οι άνθρωποι τελείως αστικοποιημένοι και όλα αναβαθμισμένα! Τα βαγόνια στα τρένα ευρωπαικών προδιαγραφών και τα κλάμπ πολύ χλιδάτα!
Κάτι παλαιότερα ζαχαροπλαστεία έχουν  μείνει με πολυελαίους να θυμίζουν τις παλιές εποχές! Όπως και τα ελλεινά κουμουνιστικού τύπου κτήρια...Όλα τα άλλα είναι άψογα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom