Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν ισχύουν αυτά! Πρέπει να είναι 30 χρόνια παλιά! Τον Ιανουάριο είμουν στο Νιζνι Νόβγκοροντ και όλα ήταν στην τρίχα! Οι άνθρωποι τελείως αστικοποιημένοι και όλα αναβαθμισμένα! Τα βαγόνια στα τρένα ευρωπαικών προδιαγραφών και τα κλάμπ πολύ χλιδάτα!
Κάτι παλαιότερα ζαχαροπλαστεία έχουν  μείνει με πολυελαίους να θυμίζουν τις παλιές εποχές! Όπως και τα ελλεινά κουμουνιστικού τύπου κτήρια...Όλα τα άλλα είναι άψογα!

Στο βιντεο σου δινουν την εντυπωση οι τυποι οτι βρισκονται στο Νοβγκοροντ?Στις μικρες πολεις και στα χωρια ειναι οπως τα δειχνει.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.436
Like
7.949
Πόντοι
2.356
Τα ιδια σκατα ειναι και στην ουκρανομολδαβικη επαρχια ... μπορει και χειροτερα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Να δώσω κάποιες χρηστικές πληροφορίες για την επαρχία της Ρωσίας. Οι επαρχιακές πόλεις της Ρωσίας διαφέρουν κατά πολύ στον τρόπο και τους ρυθμούς ζωής από την Μόσχα και την αγία Πετρούπολη. Παρά πολλές πόλεις της ρώσικης επαρχίας κυρίως στα Ουράλια διαθέτουν εργοστάσια ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι μια επαρχιακή πόλη των Ουραλίων το ισβεσκ εκεί βρίσκετε το εργοστάσιο με τα καλασνικοφ. Οι άνθρωποι στη ρωσική επαρχία είναι πιο πρωτόγονοι και πιο σκληραγωγημένοι καθώς και λιγότερο εξευρωπαϊσμένοι διαφέρουν κατά πολύ από τους κατοίκους της Μόσχας και της αγίας Πετρούπολης. Ένα σημαντικό πράγμα που πρέπει να ξέρει κάποιος που ταξιδεύει στη ρώσικη επαρχία είναι ότι πρέπει να γνωρίζει ρώσικα πολύ ελάχιστοι άνθρωποι μιλούν αγγλικά ακόμη και στα ξενοδοχεία  κάποιοι υπάλληλοι μπορεί να μην ξέρουν γρι αγγλικά.
Ένα σημαντικό στοιχείο που χαρακτηρίζει τους επαρχιώτες ρώσους είναι η ιδιαίτερη σχέση τους με το αλκοόλ κυρίως την φθηνή βότκα που σου καίει τα εγκεφαλικά κύτταρα επίσης  πολλοί νέοι ρώσοι είναι εθισμένοι στα ναρκωτικά.
Όταν κάποιος ταξιδεύει στη επαρχία της Ρωσίας πρέπει να έχει υπόψη ότι δεν πρέπει να κάνει επίδειξη των χρημάτων του διότι μπορεί να γίνει εύκολα στόχος από επιτήδειους για να το ληστέψουν το λιγότερο που μπορεί κάποιος να πάθει είναι να φάει ξύλο αλλά δεν θέλω να σκεφτομαι για τα χειρότερα.
Θέλει γενικά χαμηλά την μπάλα και να μην δίνει κάποιος στόχο ώστε να γίνει πόλος έλξης για τους επιτήδειους.
Ποτέ δεν κουβαλάμε μαζί μας όλα τα χρήματα πάντα κρατάμε καβατζα στο δωμάτιο του ξενοδοχείου. Τα μικρά φιλοδωρήματα γενικά βοηθάμε π.χ.  ένα φιλοδώρημα μικρό στο ταξί που θα σε φέρει εκεί που θέλεις θα βοηθήσει ώστε όταν τον χρειαστείς για κάτι θα έρθει αμέσως.
Ας αναφέρω και για τις ρωσίδες της επαρχίας, είναι πολύ εύκολο για κάποιον που ταξιδεύει στη ρώσικη επαρχία να γαμησει γκόμενα, οι περισσότερες κοπέλες από την επαρχία που διαθέτουν ομορφιά ψάχνουν διέξοδο προς την Μόσχα  η την αγία Πετρούπολη για να εργαστούν και να φύγουν από την μιζέρια της πόλης τους.
Για έναν Έλληνα τουρίστα που η Ελλάδα διαθέτει ήλιο θάλασσα νησιά είναι για την ρωσίδα δέλεαρ μια τέτοια γνωριμία. Με το μότο των καλοκαιρινών διακοπών θα μπορεί κάποιος να γαμησει από το πρώτο ραντεβού (δεν αναφέρομαι σε πληρωμένο σεξ).
Ένα χαρακτηριστικό της επαρχιώτισσας ρωσίδας είναι ότι μόλις γνωρίσει τον Έλληνα θα γαντζωθεί επάνω του και θα του ζητήσει σε σύντομο χρονικό διάστημα σοβαρή σχέση. Θα γίνει το αρπακτικό και η ασπίδα προστασίας απέναντι στις άλλες ρωσίδες που επίσης θα σε λιγουρεύονται και θα θέλουν πως και πώς να σε κλέψουν από αυτή.
Να αναφέρω λίγα λόγια και για τα κέντρα διασκέδασης της ρώσικης επαρχίας. Η διασκέδαση είναι καθιστή σε τραπέζια με ορχήστρα φαγητό και ποτό. Έχουν πίστα που σηκώνονται και χορεύουν και αναζητούν παρτενέρ για να χορέψουν να φλερτάρουν και να πηδηχτούν στο τέλος της βραδιάς.
Δεν υπάρχουν κλαμπ δυτικού τύπου όπως στη Μόσχα η την αγία Πετρούπολη η του Κιέβου (D fleur , Chi).
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
παπα βενεδικτε, ευχαριστουμε για τις χρησιμες πληροφοριες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
φιλε cool γυναικα δεν βρισκεισ σε καμια χωρα ακομα και να πασ εκει.μονο απο κυκλο.να μην σε δοθλευοθν οτι απο σαιτ γνωριμιων και μαμπα και τετεια βρισκεισ εκτοσ απο πουτανεσ
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Η ρωσια εχει φοβερες γυναικες συνφωνο με τον δημητρακι τον πορνομεταναστη οπου ετυχε να τον γνωρισω προσοπικος στην πορνοβολτες μου στην φυλης για να γαμησουμε. πρεπει να γαμαμε και οχι να καθομαστε απραχτοι.δυστυχος ομως οι καλες κοπελες εχουν ελαχιστευση δραματικα απο την ελλαδα εξαιτιας της κρισεως
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Για βγαλε κι εσυ βιντεακι εστω και με μια γκομενα να σε δουμε  :2funny: :2funny: :2funny: Σιγα μην καθομαι να δειχνω τα μικρα γατακια μου στον καθε κακομοιρη πιρφορο που  :jerking: πισω απο μια οθονη 
Λες Σιγα μην καθομαι να δειχνω τα μικρα γατακια μου στον καθε κακομοιρη πιρφορο που  :jerking: πισω απο μια οθονη 
Κ απο κατω παραθετεις βιντεο με τα γατακια.

Μακαρι να γαμας οπως λες, αυτο ειναι κ το αυτονοητο αλλα λογω του οτι εχεις μανια με τα ποσταρισματα κ γκομενες δεν βλεπω τα τελευταια χρονια.

Αλλα ναι, μακαρι να γαμας κ ας μην ποσταρεις, δε βαριεσαι
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τα μικρα γατακια ειναι τα μικρα σε ηλικια γκομενακια που καμακωνω :2funny: :2funny: :2funny: γι αυτο εβαλα και μαλλια για να συνεχισω να εχω τη δυνατοτητα να μην φαινομαι κολογερος σαν αυτον  :woldman: Το μικρο γατακι που εχω τορα με γνωρισε στους γονεις της και η μανα της ξετρελαθηκε οταν ειδε τα βιντεο μου και με θελει για γαμπρο της  :2funny: :rockon: Εεχει και μια φιλη που οταν βγηκαμε παρεα με το σιδερενιο αλογο με πηρε μετα αγγαζε και εδιωχνε τη δικια μου  :2funny: :2funny: Πρεπει να εχεις στατους στη Ρωσια για να καμακωνεις μικρα γατακια, κατι που σας λεω χρονια αλλα εσεις δε βαζετε μυαλο. Καθεστε στην καφετερια και πινετε το νεροζουμι τον καφε και λετε οτι  :zfuck: Στον υπνο σας  :2funny: :2funny:
Τα ποσταρισματα τα σταματησα εδω και καιρο και θα τα συνεχισω κανονικα μονο αν με κανει μοντ ο Αντισθενης  :rockon: Ειδα τι καταληξη ειχε το θρεντ με τους ψευτες οταν σταματησα να γραφω :2funny: :2funny: :2funny:
Κρατα γερα δημητρακη
Εγω σε ψηφιζω παντως
Μακαρι να μπορουσα να κανω μπαν τον αντισθενη που δεν σε κανει μοντ.
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Τα μικρα γατακια ειναι τα μικρα σε ηλικια γκομενακια που καμακωνω :2funny: :2funny: :2funny: γι αυτο εβαλα και μαλλια για να συνεχισω να εχω τη δυνατοτητα να μην φαινομαι κολογερος σαν αυτον  :woldman: Το μικρο γατακι που εχω τορα με γνωρισε στους γονεις της και η μανα της ξετρελαθηκε οταν ειδε τα βιντεο μου και με θελει για γαμπρο της  :2funny: :rockon: Εεχει και μια φιλη που οταν βγηκαμε παρεα με το σιδερενιο αλογο με πηρε μετα αγγαζε και εδιωχνε τη δικια μου  :2funny: :2funny: Πρεπει να εχεις στατους στη Ρωσια για να καμακωνεις μικρα γατακια, κατι που σας λεω χρονια αλλα εσεις δε βαζετε μυαλο. Καθεστε στην καφετερια και πινετε το νεροζουμι τον καφε και λετε οτι  :zfuck: Στον υπνο σας  :2funny: :2funny:
Τα ποσταρισματα τα σταματησα εδω και καιρο και θα τα συνεχισω κανονικα μονο αν με κανει μοντ ο Αντισθενης  :rockon: Ειδα τι καταληξη ειχε το θρεντ με τους ψευτες οταν σταματησα να γραφω :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά ρε εσύ  :2funny: ζεις σε κοντέινερ που ζουν οι λαθρο και μιλάς για στάτους
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τα μικρα γατακια ειναι τα μικρα σε ηλικια γκομενακια που καμακωνω :2funny: :2funny: :2funny: γι αυτο εβαλα και μαλλια για να συνεχισω να εχω τη δυνατοτητα να μην φαινομαι κολογερος σαν αυτον  :woldman: Το μικρο γατακι που εχω τορα με γνωρισε στους γονεις της και η μανα της ξετρελαθηκε οταν ειδε τα βιντεο μου και με θελει για γαμπρο της  :2funny: :rockon: Εεχει και μια φιλη που οταν βγηκαμε παρεα με το σιδερενιο αλογο με πηρε μετα αγγαζε και εδιωχνε τη δικια μου  :2funny: :2funny: Πρεπει να εχεις στατους στη Ρωσια για να καμακωνεις μικρα γατακια, κατι που σας λεω χρονια αλλα εσεις δε βαζετε μυαλο. Καθεστε στην καφετερια και πινετε το νεροζουμι τον καφε και λετε οτι  :zfuck: Στον υπνο σας  :2funny: :2funny:
Τα ποσταρισματα τα σταματησα εδω και καιρο και θα τα συνεχισω κανονικα μονο αν με κανει μοντ ο Αντισθενης  :rockon: Ειδα τι καταληξη ειχε το θρεντ με τους ψευτες οταν σταματησα να γραφω :2funny: :2funny: :2funny:

πιο στατους ρε μπακλαμα βλεπεις τι γραφεις

για γελια εισαι και δεν το εχεις παρει χαμπαρι  :2funny: :2funny: :2funny:

ακου θρασος που θελεις να γινεις και mod

τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
φιλε cool γυναικα δεν βρισκεισ σε καμια χωρα ακομα και να πασ εκει.μονο απο κυκλο.να μην σε δοθλευοθν οτι απο σαιτ γνωριμιων και μαμπα και τετεια βρισκεισ εκτοσ απο πουτανεσ


Αυτο περι κυκλου για να γνωρισεις γυναικες για σχεση, σιγουρα ισχυει για Ελλαδα.
Ισχυει τοσο πολυ, και σε αλλες χωρες;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτο περι κυκλου για να γνωρισεις γυναικες για σχεση, σιγουρα ισχυει για Ελλαδα.
Ισχυει τοσο πολυ, και σε αλλες χωρες;

Παντού παίζει ρόλο ο κύκλος.Απλά στις σλαβικές χώρες δυσκολεύονται οι γκόμενες να βρουν άντρες μέσω κύκλου αφού υπάρχουν λίγοι αξιόλογοι άντρες και καταφεύγουν στο ίντερνετ,στους ξένους κτλ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Παντού παίζει ρόλο ο κύκλος.Απλά στις σλαβικές χώρες δυσκολεύονται οι γκόμενες να βρουν άντρες μέσω κύκλου αφού υπάρχουν λίγοι αξιόλογοι άντρες και καταφεύγουν στο ίντερνετ,στους ξένους κτλ.

χρονια πολλα αρχοντα kman2  :hi:

πιστευω να διαβασες την κριτικη που αφιερωσα για σενα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
χρονια πολλα αρχοντα kman2  :hi:

πιστευω να διαβασες την κριτικη που αφιερωσα για σενα

Τη διάβασα.Ευτυχισμένο το 2018 με πολλά γαμήσια και τους πούτσους ορθούς.
Οι εκστρατείες στα μουνολίβαδα βρίσκονται σε κρίσιμη καμπή με σκληρές μάχες εκατέρωθεν στο ανατολικό μέτωπο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τη διάβασα.Ευτυχισμένο το 2018 με πολλά γαμήσια και τους πούτσους ορθούς.
Οι εκστρατείες στα μουνολίβαδα βρίσκονται σε κρίσιμη καμπή με σκληρές μάχες εκατέρωθεν στο ανατολικό μέτωπο.

:hi:

αν μπορεσω και βολεψει θα κανονισουμε να βρεθουμε επανω ρωσια
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
379
Like
170
Πόντοι
1
Μια συνάδελφος (όχι στο ίδιο τμήμα με εμένα αλλά συνεργαζόμαστε τακτικά) θέλει να μου γνωρίσει μια Ρωσίδα από Μόσχα που είναι εδώ Ελλάδα.  Πάνω σε κουβέντα άρχισαν συνάδελφοι να της λένε έχουμε καλά παιδιά ελεύθερα κτλ. Την είδα να παίρνει στροφές και μου λέει έχω μια καλή κοπέλα  αν θέλεις…. Δεν έδωσα σημασία και μετά από μια εβδομάδα επανήλθε και μου ξανά είπε αν ενδιαφέρομαι. Μου επιβεβαίωσε αυτό που φανταζόμουν ότι είναι η Ρωσίδα  :grin: που της κάνει τα μαθήματα στα Ρώσικα. Έτσι  χωρίς περιστροφές είπα το ok για καφέ. Της την πέφτουνε μου είπε πολλοί αλλά δεν έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα και έχει κουραστεί από αυτό. Τις αρέσει πολύ η φωτογραφία όπως και εμένα  και γι αυτό μου έκανε την πρόταση. Μου έδειξε φωτογραφία από facebook μέτριας ανάλυσης που φαίνεται να είναι  πιθανών  7αράκι. Ύψος μέτριο αλλά όχι κοντή και καστανή με μακρύ μαλλί. Σώμα πολύ αδύνατο ηλικία 34-37 μου είπε. Δεν ξέρω πόσο καιρό έχει Ελλάδα και αν είναι καμένη από Δυτικοποίηση. Το ραντεβού θα είναι να πάμε σε μία έκθεση μαζί με την συνάδελφο για αρχή και να μας αφήσει μετά μόνους. Ελπίζω να μην είναι φόλα αν και αμφιβάλω κυρίως για αυτήν την ηλικία. Έδειξα στην συνάδελφο αυτή που είχα φωτογραφίσει από Αγ. Πετρούπολη (1.80 άλογο και με τακούνια 1.92! :dancing: ) και μου λέει ''και αυτή ντύνεται πολύ ωραία με ψηλοτάκουνα κτλ''  :grin: …. Κανένας έμπειρος με Ρωσίδες? 

ΥΓ.Είναι αναρτημένο και στο "τι γίνεται με Κίεβο;" σελ 718
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μια συνάδελφος (όχι στο ίδιο τμήμα με εμένα αλλά συνεργαζόμαστε τακτικά) θέλει να μου γνωρίσει μια Ρωσίδα από Μόσχα που είναι εδώ Ελλάδα...Κανένας έμπειρος με Ρωσίδες?
ΥΓ.Είναι αναρτημένο και στο "τι γίνεται με Κίεβο;" σελ 718
αγωνιστη γεια σου,
ξεχασα να σου πω τη η το ειπα την αλλη φορα, οτι καλο ειναι να μην εχεις μουσια, γιατι εκει πανω μονο οι παπαδες εχουν, διαβαζω απ τους ειδημονες.
τελικα τι εγινε, πηγατε για καφε? αποτελεσμα?
-εσυ ησουν στο σκηνικο που διαβασαμε με εκεινη την πολωνεζα στο αεροδρομιο?
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χαιρετιζω δημοσια τον τεραστιο πορνομεταναστη.

ζητω ο τεταρτος πολιτικος δρομος
Εθνικογαμισμος στην πραξη.4-2-18
Ολοι το πρωι στα πηδηχτηρια, μεσημερι συνταγμα, βραδυ πηδηχτηρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom