Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Θα φέρω σε δυο βδομάδες μια Μοσχοβίτισσα 20 ετών 185 άλογο.Ερχεται Γερμανία για shopping και βαλκανικό πέος.
Γενικά οι Μοσχοβίτισσες,Αγιοπετροπουλιώτισσες είναι άνετες όπως οι Ουκρανές του Κιέβου κάνουν διακοπές διαρκείας με ευγενείς χορηγίες υψηλών ατόμων.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φωτό από την εικοσάχρονη Μοσχοβίτισσα 185,άλογο που έρχεται σε μια βδομάδα να μείνει μαζί μου ΠΣΚ Γερμανία.

9wRhU7.jpg


Δύσκολοι καιροί για τσομπάνηδες.
Γενικά σε Ρωσίδες μπορείς να βρεις σουπερμούνες που Ουκρανία είναι πολύ δύσκολο γιατί σπανίζουν.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Φωτό από την εικοσάχρονη Μοσχοβίτισσα 185,άλογο που έρχεται σε μια βδομάδα να μείνει μαζί μου ΠΣΚ Γερμανία.

9wRhU7.jpg


Δύσκολοι καιροί για τσομπάνηδες.
Γενικά σε Ρωσίδες μπορείς να βρεις σουπερμούνες που Ουκρανία είναι πολύ δύσκολο γιατί σπανίζουν.

πολυ καλο..ποσο θα κοστισει?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
πολυ καλο..ποσο θα κοστισει?

Θα πληρώσω αεροπορικά,βίζα,ξενοδοχείο και χουβαντιλίκια σε shopping.Γενικά αυτά τα ΠΣΚ με γκόμενα εισαγωγής έρχονται στα 1000-1500 ευρώ συνολικά με βάση την εμπειρία μου.
Αλλά και Ρωσία ή Ουκρανία να πας ΠΣΚ τόσα περίπου ξοδεύεις συνολικά για γκόμενες πολυτελείας.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Θα πληρώσω αεροπορικά,βίζα,ξενοδοχείο και χουβαντιλίκια σε shopping.Γενικά αυτά τα ΠΣΚ με γκόμενα εισαγωγής έρχονται στα 1000-1500 ευρώ συνολικά με βάση την εμπειρία μου.
Αλλά και Ρωσία ή Ουκρανία να πας ΠΣΚ τόσα περίπου ξοδεύεις συνολικά για γκόμενες πολυτελείας.
Αμα ηταν 165 και 25 χρονων ποσο θα κοστιζε;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμα ηταν 165 και 25 χρονων ποσο θα κοστιζε;

Γύρω στα 800 για διήμερο.
300 αεροπορικά.
150 βίζα.
200 καλό ξενοδοχείο.
Συν τα έξοδα σε ρεστωράν,κλαμπ κτλ.
Αυτά με την προυπόθεση οτι σε γουστάρει και δε ζητάει και δωράκι.
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
109
Like
8.206
Πόντοι
24.806
Φίλε Kman πώς θα έρθουμε για δουλειά μόνιμα έξω να παίρνουμε και εμείς τέτοια τεμάχια ?? Γιατί εδώ πάνω από 80€ δεν μπορούμε
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φίλε Kman πώς θα έρθουμε για δουλειά μόνιμα έξω να παίρνουμε και εμείς τέτοια τεμάχια ?? Γιατί εδώ πάνω από 80€ δεν μπορούμε

Ο έχων τα γένια έχει και τα χτένια.Πρέπει να έρθεις να φας τις σφαλιάρες σου πρώτα και να μάθεις τον ανταγωνισμό.Αν αξίζεις,θα τα καταφέρεις τελικά αλλά στην αρχή είναι δύσκολα.Βασικά χρειάζεται ένα πτυχίο από Ελλάδα και μεγάλες φυσικές αντοχές.
Για να σου δώσουν 5000 ευρώ το μήνα πρέπει να βγάζουν από εσένα 15000.Απλά Γερμανία έχει μεγάλες ευκαιρίες είναι χώρα σε ανάπτυξη συνεχώς δημιουργούνται θέσεις εργασίας και έχουν μεγάλες ανάγκες λόγω γήρανσης του πληθυσμού.Οχι φυσικά ανάγκες σε ψωλάδες,αργούς και χαζούς αλλά σε έμπειρους,σκληρούς,γρήγορους κτλ.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εγω πιστευω οτι και χωρις πτυχιο μπορεις να προοδευσεις στο εξωτερικο αρκει να ανεχτεις την ελλειψη ποιοτητας ζωης.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
πως πηγε το σκ με την μοσχοβιτισσα?

Αυτό το ΣΚ έρχεται.Αν προλάβει να βγάλει βίζα.
Εδώ είναι η γκόμενα.


BoAUep.jpg


Αν δεν προλάβει να έρθει θα πάω Κίεβο να ρίξω κανά πούτσο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Αν θες να κάνεις συνάλλαγμα σε ρούβλι, ποιο ανταλλακτηριο συμφέρει και είναι αξιοπιστο στην αθηνα-Πειραιάς?
Βλέπω πολύ μεγάλες διαφορές.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
θα ταξιδεψω αρχες οκτωβρη στη μοσχα.

εχω βρει  και φτηνα ξενοδοχεια δεν ειναι τοσο χαλα οι τιμες που ελεγαν...

ντομοτετοβο με κεντρο (κοκκινη πλατεια) ποσο μακρια ειναι ?

υγ στη πλατειο ομονοιας σε ανταλακτηριο εκανα αλλαγη παλαιοτερα.. 
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
εγω παλι αναρωτιεμαι γιατι οσες ρωσιδες και ουκρανες ερχονται στην ελλαδα για μονιμη εγκατασταση ολες η δουλεια που κανουν ειναι βιζιτου, κωλομπαρου και στριπτιτζου.

υπαρχουν και περιπτωσεις ρωσιδων και ουκρανων που παντρευονται καποιον ελληνα και τον μαδανε για καποια χρονια και επειτα τον χωριζουν και μετα ακολουθουν το δρομο της βιζιτου η κωλομπαρου.

αυτα βλεπω εγω εδω στην ελλαδα απο τις ρωσιδες και τις ουκρανες, δεν εχω δει καποια να δουλευει ως πωλητρια η καθαριστρια η καποιο αλλο επαγγελμα γενικα γιατι αραγε; δεν σας κανει εντυπωση αυτο  :dunno:

ρολογα για σενα το λεω αυτο για να προσεχεις  :hi:

αλλα οι σλαβες γενικα ειναι γυναικες που μπορεις να τις εχεις γκομενες για την καλοπεραση και οχι για να ανοιξεις σπιτι μαζι τους
, τι εννοω μ' αυτο που λεω καλοπεραση σεξ ταξιδια και κρουαζιερες μαζι της επισης να κυκλοφορεις μαζι τους σε vip clubs και να ανοιγουν οι πορτες διαπλατα
Με το συμπάθειο φίλε παπα βενεδικτε, αλλά έχετε γίνει όλοι "experts" για όλα τα θέματα σε αυτό το site. 'Εχω γραφτεί από το 2006. Σπάνια σχολιάζω, όμως μπαίνω πολλές φορές για να γελάσω με αυτά που βλέπω να γράφονται και να περάσει ευχάριστα κάποιο μέρος του ελεύθερου χρόνου μου....

1) Όσον αφορά το θέμα του γάμου (από προσωπική εμπειρία), μια Ουκρανέζα (δεν γνωρίζω για τις Ρωσίδες) είναι πολύ καλή σύζυγος και μητέρα. Ασχολείται με τα παιδιά και με το σπίτι και πάντα σε προσέχει. Και φυσικά αν είσαι και συ εντάξει μαζί της, δεν υπάρχει σχεδόν καμιά περίπτωση να σε προδώσει. Αυτό ισχύει για τις Ουκρανέζες οι οποίες δεν ψάχνουν σπόνσορες και δεν έχουν τα μυαλά πάνω από το κεφάλι τους. Υπάρχουν και αυτές και είναι ουκ ολίγες. Μπορώ να κάνω και την άμεση σύγκριση με σοβαρές σχέσεις/αρραβώνα που είχα με τα εδω, ντόπια κρέατα και η Ουκρανική υπεροχή είναι ΞΕΚΑΘΑΡΗ. Επίσης έχω μείνει στο σύνολο 3 χρόνια στο Ντόνετσκ/Κίεβο και έχω μια ιδέα το πως είναι οι άνθρωποι εκεί...

2) Δεν είναι όλες τους βίζιτες και στρίπερ. Στην εταιρία που δουλεύω έχουμε μια γυναίκα πάνω απο 40 ετών που είναι αρκετά χρόνια εδώ και εργάζεται σαν καθαρίστρια. Άλλη μια νεαρή Μολδαβή που εργάζεται ώς νοσοκόμα. Ξέρω επίσης 2-3 περιπτώσεις από Ουκρανέζες που δουλεύουν ως αποκλειστικές ή baby-sitter. Η γυναίκα μου έχει συναντήσει σε αρκετά μαγαζιά της Αθήνας, ζαχαροπλαστεία, μανάβικα, καφεκοπτεία κλπ. Ουκρανέζες και Ρωσίδες, οι μισές από αυτές γύρω στα 30 ή λίγο πιο νέες και εργάζονται.

Και για να κάνω το εύλογο ερώτημα: Πόσες Ελλεηνίδες είναι βιζιτούδες στα ρδέλα ή πόσες χωρίζουν τους άντρες τους και τους παίρνουν την περιουσία (με το νόμο βεβαίως βεβαίως) εν μία νυκτί;

Αυτά τα ολίγα και καλύτερα να μη παρουσιάζετε τη βασισμένη σε 2-3 γεγονότα γνώμη σας ώς γενική αλήθεια. Παντού υπάρχει και το άσπρο και το μαύρο αλλά και το γκρίζο...
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Σόρρυ για την παλιά παράθεση αλλά ήθελα να κάνω το σχόλιό μου. No offense though.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
θα ταξιδεψω αρχες οκτωβρη στη μοσχα.

εχω βρει  και φτηνα ξενοδοχεια δεν ειναι τοσο χαλα οι τιμες που ελεγαν...

ντομοτετοβο με κεντρο (κοκκινη πλατεια) ποσο μακρια ειναι ?

υγ στη πλατειο ομονοιας σε ανταλακτηριο εκανα αλλαγη παλαιοτερα.. 
Domotetova-krasnaya plosit είναι περίπου 45 λεπτά! Η επιλογή των τουριστών με το που βγαίνουν είναι να κατευθυνθούν στο σιδηρόδρομο (προαστιακό) αριστερά που σε πάει με 15 Ευρώ!
Ευθεία όμως απο την έξοδο είναι οι Ματριούσκες που με 150 ρούβλια σε πάει στο πιο κοντινό μετρό (20 λεπτά δρόμος) που εκεί βγάζεις κάρτα για 20 διαδρομές με 10-20Ευρώ!
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
παιδια μια ερωτηση.
θελω να παω Αγια Πετρουπολη και θελω να ξερω για το θεμα της βιζας.
Μενω εξωτερικο αλλα εχω ελληνικο διαβατηριο. Ξερει κανεις αν μπορω να βγαλω βιζα από την ελληνικη πρεσβεια ή από που?
Εχει βγαλει κανεις από το εξωτερικό?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

:wanker: :wanker: :wanker:

Πολύ καλό Ρωσίδι!! Μου θυμίζει κάποια απο τα δικά μου!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom