Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ρωσιδες ειναι τοπ οπως ολες οι σλαβες κ βορειες!!!Πάντως ενας  ρωσσος μπιλιονερ "πελατης" φιλων, μονο ουκρανιδες φερνει στις διακοπες..βεβαια η ρωσιδα γυναικα του ειναι χαλια!
Γενικα οτι καλυτερο εχεις κοντα σου και οι ρωσιδες παιζουν καπως στα νησια ",αναλογα το ατομα και τα διαθεσιμα  resources στην περιοχη .
Βεβαια αν εχεις χρημα και ζητας quality θα παρεις ουκρανιδα ή βενεζουελανα..τελος!!! στο πηδω οποιος εχει γαμησει κουβανη-μουλατα-λατινοαμερικανα γενικοτερα καταλαβαινει την διαφορα με τα ψυχρα σλαβιδια!!!
για σχεσεις-γαμους κλπ  καμμια απο δαυτες !!!


εγω παλι αναρωτιεμαι γιατι οσες ρωσιδες και ουκρανες ερχονται στην ελλαδα για μονιμη εγκατασταση ολες η δουλεια που κανουν ειναι βιζιτου, κωλομπαρου και στριπτιτζου.

υπαρχουν και περιπτωσεις ρωσιδων και ουκρανων που παντρευονται καποιον ελληνα και τον μαδανε για καποια χρονια και επειτα τον χωριζουν και μετα ακολουθουν το δρομο της βιζιτου η κωλομπαρου.

αυτα βλεπω εγω εδω στην ελλαδα απο τις ρωσιδες και τις ουκρανες, δεν εχω δει καποια να δουλευει ως πωλητρια η καθαριστρια η καποιο αλλο επαγγελμα γενικα γιατι αραγε; δεν σας κανει εντυπωση αυτο  :dunno:

ρολογα για σενα το λεω αυτο για να προσεχεις  :hi:

αλλα οι σλαβες γενικα ειναι γυναικες που μπορεις να τις εχεις γκομενες για την καλοπεραση και οχι για να ανοιξεις σπιτι μαζι τους
, τι εννοω μ' αυτο που λεω καλοπεραση σεξ ταξιδια και κρουαζιερες μαζι της επισης να κυκλοφορεις μαζι τους σε vip clubs και να ανοιγουν οι πορτες διαπλατα
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
δεν χρειαζεται τοσο λιβανι με τις ρωσιδες γιατι και αυτες εχουν κλεισει σπιτια και εχουν φορεσει κερατα σε συζηγους τους

γνωριζω περιπτωσεις απο την ελληνικη κοινωνια παρα πολλες που ρωσιδες εχουν μαδησει φραγκα πολλα απο συζηγους τους και μετα μην τον ειδατε τον παναη. καλες φιλοχρηματες κουφαλες ειναι και αυτες

οσο για το σεξ με ρωσιδες θα συμφωνησω μαζι σου ειναι σαν ναρκωτικο που το χρειαζεσαι ξανα και ξανα πολυ παθιαρες γυναικες

αλλα οπως ειπαμε μονο για σεξ γιατι για σοβαρη σχεση το κερατο ειναι σιγουρο 100%  :hi:
Νομίζω πως δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα για τις Ελληνίδες που ταξιδεύουν δύο δύο για Ντουμπάι καλεσμένες ντόπιων κυρίων εκεί! Σκέψου και οι ίδιοι οι πετρελαιάδες  που προσκαλούν τις εν λόγω κοπέλες τι άποψη μπορεί να έχουν για τις Ελληνίδες γενικώς σύμφωνα με αυτές που συναντάν!
Που να ρωτήσεις και ντόπιο Κουβανό για το ποιές είναι οι πιο  εύκολες Τουρίστριες για one night stand
Του το είπε Κουβανός εκεί σε φίλο μου μόλις άκουσε Ελληνας... (προ κρίσης;)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
αλλα οι σλαβες γενικα ειναι γυναικες που μπορεις να τις εχεις γκομενες για την καλοπεραση και οχι για να ανοιξεις σπιτι μαζι τους
Θέλω αντιπρόταση σε αυτό!

Αλλά σοβαρή και τεκμηριωμένη! Πρόσεξε όμως τι θα αντιπροτείνεις διότι δεν έχω διάθεση να μεταφέρουμε την συζήτηση στο νήμα με τις Ελλεινίδες ... 
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
Θέλω αντιπρόταση σε αυτό!

Αλλά σοβαρή και τεκμηριωμένη! Πρόσεξε όμως τι θα αντιπροτείνεις διότι δεν έχω διάθεση να μεταφέρουμε την συζήτηση στο νήμα με τις Ελλεινίδες ... 

Για σπιτι Ασιατισα θα ηταν η πρωτη και αδιαμφησβητη επιλογη φιλε, εγω εκει κατεληξα.
Αλλα τα logistics δεν βγαινουν παντα,
κι οποτε απο τις ελλεεινιδες, καλυτερες ασυζητητι οι σλαβες!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
εγω παλι αναρωτιεμαι γιατι οσες ρωσιδες και ουκρανες ερχονται στην ελλαδα για μονιμη εγκατασταση ολες η δουλεια που κανουν ειναι βιζιτου, κωλομπαρου και στριπτιτζου.

δεν εχω δει καποια να δουλευει ως πωλητρια η καθαριστρια η καποιο αλλο επαγγελμα

είναι φιλόδοξες κοπέλες με δυνατά βιογραφικά ρε φίλε.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Νομίζω πως δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα για τις Ελληνίδες που ταξιδεύουν δύο δύο για Ντουμπάι καλεσμένες ντόπιων κυρίων εκεί! Σκέψου και οι ίδιοι οι πετρελαιάδες  που προσκαλούν τις εν λόγω κοπέλες τι άποψη μπορεί να έχουν για τις Ελληνίδες γενικώς σύμφωνα με αυτές που συναντάν!
Που να ρωτήσεις και ντόπιο Κουβανό για το ποιές είναι οι πιο  εύκολες Τουρίστριες για one night stand
Του το είπε Κουβανός εκεί σε φίλο μου μόλις άκουσε Ελληνας... (προ κρίσης;)


δεν λεει κανενας οτι οι ελληνιδες ειναι καλες (για τον πουτσο ειναι), αλλα μην λιβανιζουμε και τις ρωσιδες οτι ειναι οι τελειες γυναικες για σπιτι και να κανεις οικογενεια. κατα τη γνωμη μου οι ρωσιδες ειναι καλες στο σεξ (πολυ θερμες γυναικες στο κρεβατι) και για να πας κρουαζιερα μαζι τους σε εξωτικα νησια ή να κανεις εφοδους σε vip clubs και οι πορτες να ανοιγουν διαπλατα γιατι οπως και να το κανουμε εχουν στυλ και ειναι κλασατες γκομενες αλλα ως εκει  σπιτι δεν ανοιγεις με ρωσιδα γιατι θα το κλεισει προωρα.

φιλοχρηματες κουφαλες ειναι και αυτες, οσο ξοδευεις χρηματα γι' αυτες εισαι καλος μετα που θα σταματησεις να ξοδευσεις σε εχει παρατησει για καποιον αλλο.

οσο για την αποψη μου ποιες γυναικες ειναι καλες για σπιτι θα ελεγα τις τουρκαλες και τις αραβισες ενω για γουστα και καλοπεραση τις σλαβες αυτα εχω να παραθεσω στην απαντηση που μου εθεσες τεκμηριωμενα  :hi:

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
:hi: :hi: :hi:

Απο προσωπική εμπειρία?

Απο προσωπικη διερευνηση, συνομιλια με ατομα που ειχαν σχεσεις με ασιατισες-ρωσιδες-ουκρανες κλπ, και απο προσωπικη δικτυακη επαφη-chatting μαζι τους...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Απο προσωπικη διερευνηση, συνομιλια με ατομα που ειχαν σχεσεις με ασιατισες-ρωσιδες-ουκρανες κλπ, και απο προσωπικη δικτυακη επαφη-chatting μαζι τους...

δοκημασε να κανεις σχεση με μουσουλμανα τουρκαλα ή γυναικα απο την αραβικη χερσονησο θα καταλαβεις διαφορα cool11
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
δοκημασε να κανεις σχεση με μουσουλμανα τουρκαλα ή γυναικα απο την αραβικη χερσονησο θα καταλαβεις διαφορα cool11

Ακομη κι αν εχεις δικιο, που δεν αντιλεγω οτι θα ειναι κλασεις ανωτερες απο ελληνιδες, δεν θα μπορουσα να ειμαι κατω απο την ιδια στεγη με καποια που πιστευει στον Αλαχ.
Εχουν μεινει πιστευω, καποιες λιγες εθνικοτητες, με καλες κοπελες, και να ειναι και χριστιανες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ακομη κι αν εχεις δικιο, που δεν αντιλεγω οτι θα ειναι κλασεις ανωτερες απο ελληνιδες, δεν θα μπορουσα να ειμαι κατω απο την ιδια στεγη με καποια που πιστευει στον Αλαχ.
Εχουν μεινει πιστευω, καποιες λιγες εθνικοτητες, με καλες κοπελες, και να ειναι και χριστιανες.
συμφωνώ με θεωρία του φίλου cool σε αυτό...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.028
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ακομη κι αν εχεις δικιο, που δεν αντιλεγω οτι θα ειναι κλασεις ανωτερες απο ελληνιδες, δεν θα μπορουσα να ειμαι κατω απο την ιδια στεγη με καποια που πιστευει στον Αλαχ.
Εχουν μεινει πιστευω, καποιες λιγες εθνικοτητες, με καλες κοπελες, και να ειναι και χριστιανες.

Για τις μουσουλμάνες είχα διαβάσει ότι είναι από μπρος παρθένες μα από πίσω μπαίνουν τρένα....

Μία άλλη είδηση που 'χα διαβάσει ήταν ότι στην Ελλάδα οι πλαστικοί κάνουν πολύ συχνά παρθενοραφές... όχι σε ντόπιες μα σε μουσουλμάνες απ' περίγυρα....
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
το πιάνεις το υπονοoύμενο ε; :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ακομη κι αν εχεις δικιο, που δεν αντιλεγω οτι θα ειναι κλασεις ανωτερες απο ελληνιδες, δεν θα μπορουσα να ειμαι κατω απο την ιδια στεγη με καποια που πιστευει στον Αλαχ.
Εχουν μεινει πιστευω, καποιες λιγες εθνικοτητες, με καλες κοπελες, και να ειναι και χριστιανες.

δυσκολο πολυ cool11 δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα παρε ολες τις χωρες που ειναι χριστιανοι οπως εμεις οι ελληνες και ορθοδοξοι και καθολικοι αλλα και προτεσταντες και δες τις γυναικες πως συμπεριφερονται, οι μουσουλμανες θα φανε και τις φαπες τους και θα κανουν τουμπεκι ψιλοκομενο ενω οι αλλες θα σου κανουν το βιο αβιοτο  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Για τις μουσουλμάνες είχα διαβάσει ότι είναι από μπρος παρθένες μα από πίσω μπαίνουν τρένα....

Μία άλλη είδηση που 'χα διαβάσει ήταν ότι στην Ελλάδα οι πλαστικοί κάνουν πολύ συχνά παρθενοραφές... όχι σε ντόπιες μα σε μουσουλμάνες απ' περίγυρα....

ισχυει αυτο και το εχω ακουσει, αλλα οι χριστιανες γυναικες δεν γαμιουντε καθολου δλδ ειναι παρθενες :dunno:

σε ποιο αιωνα ζουμε ρε μαγκες και θελουμε και παρθενα γυναικα;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
αφού με προκαλείτε να σας πω οτι σαν τις ρουμάνες γαμήσι δεν κάνει καμμιά ρωσίδα.

είχαν φήμη από το Παρίσι του Μεσοπολέμου, όταν οι ρωσσίδες ψάχναν για καμμιά σελινόριζα (αν την βρίσκαν).
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.028
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ισχυει αυτο και το εχω ακουσει, αλλα οι χριστιανες γυναικες δεν γαμιουντε καθολου δλδ ειναι παρθενες :dunno:

σε ποιο αιωνα ζουμε ρε μαγκες και θελουμε και παρθενα γυναικα;

Το θέμα μου είναι ότι ΌΛΕΣ οι γυναίκες σήμερα που θα 'θέλαμε κοντά μας έχουν πρόβλημα και σε πρήζουν....

Επίσης το να κάνουν παρθενοραφές τη σήμερον ημέρα είναι μέγαν δείγμα υποκρισίας... Δε θέλω να ξέρω τι άλλο θα κρύβουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom