Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
10% μου φαίνεται λίγο.

Πριν καιρό είχες πει 50% για αυτό το site.
ακομα και το περιοδικο Рандеву που καποτε ολο και κατι αληθινο ειχε!τωρα αν παρεις ενα περιοδικο 2-3 μηνες πριν ολο της ιδιες φωτο απο το ιντερνετ θα εχει.και αυτο το σα'ι'τμετα την 3η-4η σελιδα εχει ολο γριες απο 26 και πανω γραφει.και οταν γραφει 26 ειναι 30-32.και μια γυναικα στη Ρωσσια μετα τα 28 πολυ σπανια να ειναι ωραια!το ειναι πιο καθαρο χωρις να ειναι τελειο.αλλα εχει πιστευω αυτο το 50% αληθινες φωτο.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
μετα την 3η-4η σελιδα εχει ολο γριες απο 26 και πανω .....

ενταξει φιλε Δημητρακη, ειπαμε ζεις στη Ρωσια μεσα στο μουνι και στη καλη χαρα, αλλα οχι και γριες ....26 χρονων. Ημαρτον !!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ενταξει φιλε Δημητρακη, ειπαμε ζεις στη Ρωσια μεσα στο μουνι και στη καλη χαρα, αλλα οχι και γριες ....26 χρονων. Ημαρτον !!!!
στη Ρωσσια οι γυναικες γερνανε πολυ γρηγορα!28 και πανω το 80%ειναι χαλια.και λεω:αν ειναι να γαμω τετοιες παω και στην Ελλαδα και κανω και μπανια στη θαλασσα και τρωω και σουβλακια!εγω αιμαι εδω για να καμακωνω ωραια μουνακια!
 

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
ακομα και το περιοδικο Рандеву που καποτε ολο και κατι αληθινο ειχε!τωρα αν παρεις ενα περιοδικο 2-3 μηνες πριν ολο της ιδιες φωτο απο το ιντερνετ θα εχει.και αυτο το σα'ι'τμετα την 3η-4η σελιδα εχει ολο γριες απο 26 και πανω γραφει.και οταν γραφει 26 ειναι 30-32.και μια γυναικα στη Ρωσσια μετα τα 28 πολυ σπανια να ειναι ωραια!το ειναι πιο καθαρο χωρις να ειναι τελειο.αλλα εχει πιστευω αυτο το 50% αληθινες φωτο.

Ναι αλλά και αυτό είναι μόνο στα Ρωσικά. Δηλαδή εμείς οι ταπεινοί που δε τη μιλάμε τη γλώσσα πως να κλείσουμε κανα ραντεβού βρε άρχοντα της Αγίας Πετρούπολης???

Επισης, να ρωτήσω κατι άλλο: το παλιό zna.ru που δεν υπάρχει τώρα αλλά τώρα υπάρχει η κόπια του που είναι το publichouse έχει κανονικές φωτογραφίες ή είναι όλα fake? Κανείς αθλητής που να έχει δοκιμάσει???
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Υπαρχει κανεις απο 'δω μεσα που ψηνεται να κανει φροντιστηριο Ρωσσικων?
Εγω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα,αν υπαρχει καποιος να παμε μαζι αν ειναι,η σε λιγο καιρο η μετα το καλοκαιρι.
Το ξαναρωταω.
Ολοι παραπονιεστε οτι δεν μιλατε τη γλωσσα για να καμακωσετε Ρωσσιδες αλλα δε βοηθατε τον εαυτο σας.
 

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Το ξαναρωταω.
Ολοι παραπονιεστε οτι δεν μιλατε τη γλωσσα για να καμακωσετε Ρωσσιδες αλλα δε βοηθατε τον εαυτο σας.

Πρέπει να πω οτι ψιλοψήνομαι για κάνα μαθηματάκι. Μπορεί να μάθω και πληροφορίες για κάποιο φροντιστήριο, άσε και θα τη δούμε αυτή την κατάσταση. Εγώ αγχώνομαι τώρα επειδή θα πάω στη Μόσχα σύντομα και για αυτό σε προηγούμενο ρώταγα για φράσεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πρέπει να πω οτι ψιλοψήνομαι για κάνα μαθηματάκι. Μπορεί να μάθω και πληροφορίες για κάποιο φροντιστήριο, άσε και θα τη δούμε αυτή την κατάσταση. Εγώ αγχώνομαι τώρα επειδή θα πάω στη Μόσχα σύντομα και για αυτό σε προηγούμενο ρώταγα για φράσεις
στη Μοσχα οπως εγραψα και παραπανω οι πουτανες δουλευουνε εποχιακα μεχρι να βρουνε μια κανονικη δουλεια.και αλλαζουνε συνεχεια!γι αυτο και στα σα'ι'τ απο Μοσχα δεν θα βρεις σχεδον καμια αληθινη φωτο!το καλητερο ειναι να βρεις κανα Ρωσσοποντιο που για καποιο συμβολικο ποσο θα σου κανει μαθηματα.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πρέπει να πω οτι ψιλοψήνομαι για κάνα μαθηματάκι. Μπορεί να μάθω και πληροφορίες για κάποιο φροντιστήριο, άσε και θα τη δούμε αυτή την κατάσταση. Εγώ αγχώνομαι τώρα επειδή θα πάω στη Μόσχα σύντομα και για αυτό σε προηγούμενο ρώταγα για φράσεις
Εγω μιλαω για κανονικη εκμαθηση,θα το ψαξω,ας βοηθησει και κανεις αν ξερει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
παιδια σας αφηνω.παω στις Ντισκο να καμακωσω!τα λεμε οταν γυρισω....
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Αμάν ρε Kman τι ποστ ήτανε αυτό; :(  Θα απαντήσω αύριο γιατί τώρα είμαι ψόφιος στην κούραση.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Παιδά για μαθήματα είμαι κι εγώ μέσα αλλά να κάνουμε ένα δικό μας τμήμα να μας βολεύουνε οι μέρες και οι ώρες. Εγώ δεν έχω πολύ χρόνο δυστυχώς  :(
scientist , άμα τα θες τα Ρώσικα μόνο για μια δυο βδομάδες δεν αξίζει , το είπες κι εσύ. Αν για το μέλλον σκοπεύεις να πας επάνω είται για δουλειά είται για "δουλειές" είναι άλλη ιστορία. Οποιος βρει κανένα καλό δάσκαλο ή τμήμα να ειδοποιήσει και τους άλλους. Πάντως εγώ θέλω να ξεκινήσω από λίγο πιο προχωρημένο στάδιο , δεν ξεκινάω τελείως από το μηδέν.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πάντως εγώ θέλω να ξεκινήσω από λίγο πιο προχωρημένο στάδιο , δεν ξεκινάω τελείως από το μηδέν.
Αυτο ειναι ενα ζητημα αλλα τι να κανεις.
Παντως αν το λες για λογους αξιοπρεπειας,δε νομιζω να εχει πιτσιρικια,ενηλικοι μεταξυ ενηλικων θα ειμαστε.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Τι εννοείς λόγω αξιοπρέπειας; Απλά ξέρω πέντε πράγματα , αυτό εννοώ ότι δεν ξεκινάω τελείως από το μηδέν.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Η γραφή είναι το πιο εύκολο πράγμα. Διάβασε προηγούμενο ποστ μου. Πχ ακις30=аκиc30 Χρήστος1000=Χρиcтοc1000 Δε νομίζω να το βρίσκεις τόσο δύσκολο.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Υπαρχει καποιο φροντιστηριο στην Αθηνα?
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Νομίζω υπάρχουν αρκετά (εκτός από το Πούσκιν βρήκα άλλα 4) αλλά δεν κράτησα τα links. Θα πρέπει όμως να πηγαίνεις στις ώρες που λένε αυτοί :(  Και οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Η γραφή είναι το πιο εύκολο πράγμα. Διάβασε προηγούμενο ποστ μου. Πχ ακις30=аκиc30 Χρήστος1000=Χρиcтοc1000 Δε νομίζω να το βρίσκεις τόσο δύσκολο.

Το 30 και το 1000 τα κατάλαβα...Για τα άλλα δυσκολεύομαι :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom