Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παιδά για μαθήματα είμαι κι εγώ μέσα αλλά να κάνουμε ένα δικό μας τμήμα να μας βολεύουνε οι μέρες και οι ώρες.

Ναι, και η "ύλη" να περιλαμβάνει μόνο τα απολύτως απαραίτητα για πουτανοσυνενόηση!!!! :rockon:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντως αυτο μου φενεται πολυ καλο,ειναι Ν.Σμυρνη.
Αν μαζευτουμε τουλαχιστον 2 ατομα η και περισσοτερα θα εχουμε εκπτωση 20%
το λεει στο site.
Οι καθηγητριες των Ρωσικων ειναι μαλλον Ρωσιδες.


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παντως αυτο μου φενεται πολυ καλο,ειναι Ν.Σμυρνη.
Αν μαζευτουμε τουλαχιστον 2 ατομα η και περισσοτερα θα εχουμε εκπτωση 20%
το λεει στο site.
Οι καθηγητριες των Ρωσικων ειναι μαλλον Ρωσιδες.


δεν λεω καλο ειναι και θα βοηθισει.αλλα πιστευω οτι θα ειναι καλητερο για καποιον να παει στη Ρωσσια για κανα 6 μηνο και να κανει εντατικα μαθηματα.γιατι ακουω τρελες τιμες για αυτα τα φροντηστηρια!παντος και στην Ρωσσια ειναι πολλοι Ελληνες που δεν μαθανε τιποτα!ενας Κυπριος ειναι 7-8 χρονια και δεν ξερει σχεδον καθολου μονο τα βασικα!αν μιλανε μεταξι τους 2 Ρωσσοι δεν θα καταλαβει τιποτα!απο εμπειρια που εχω το καλητερο ειναι για καποιον που θελει να μαθει να μην μιλαει Αγγλικα καθολου!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Αμάν ρε Δημητράκη με τον πόνο μας παίζεις λολ Εδώ εγώ λέω ότι δεν έχω χρόνο για μαθήματα κι εσύ λες να φύγουμε και για 6 μήνες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αμάν ρε Δημητράκη με τον πόνο μας παίζεις λολ Εδώ εγώ λέω ότι δεν έχω χρόνο για μαθήματα κι εσύ λες να φύγουμε και για 6 μήνες.
απο το να πηγαινεις 4 χρονια σε φροντηστηριο 2 φορες την εβδομαδα και να πληρωσεις τρελα λεφτα πιο λογικο ειναι να πας Ρωσσια για 6 μηνες!πιο φτηνο θα σου ερθει και καλητερα θα τα μαθεις!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αυτό σκεφτόμουν και εγώ dimitraki. Ξέρω λίγα() λίγα Ρώσσικα και έχω καταλάβει το συντακτικό. Για ενός μήνα διαμονή, χωρίς υπερβολικές πολυτέλειες, τι θα συνέστηνες;(μιλάω Αγγλικά, Γερμανικά και αρκετά Γαλλικά)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτό σκεφτόμουν και εγώ dimitraki. Ξέρω λίγα() λίγα Ρώσσικα και έχω καταλάβει το συντακτικό. Για ενός μήνα διαμονή, χωρίς υπερβολικές πολυτέλειες, τι θα συνέστηνες;(μιλάω Αγγλικά, Γερμανικά και αρκετά Γαλλικά)
αν θες να μαθεις Ρωσσικα οσο θα εισαι στην Ρωσσια ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ!ακομα και καποιον να βρεις που να μιλαει Αγγλικα προσποιησου οτι δεν ξερεις!αν ερθεις και αρχισεις να μιλας Αγγλικα ειναι δωρο αδωρο!δεν θα μαθεις τιποτα.θα προτινα μια μικρη πολη Π.Χ. Νοβγκοροντ.η μια αλλη παρομοια πολη οχι ιδιεταιρα ανεπτυγμενη με πολλες γυναικες.το ενοικιο  θα ειναι200 ευρω περιπου.και η ζωη οχι πολυ ακριβη.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το έγραψα ότι έχω κάποια επαφή με γλώσσες. Ναι, μόνο ρώσσικα λέει
:2funny: Κάτι με 500€ και ημερήσια 100; Varonez τι λεεί; Για ένα μήνα λέμε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το έγραψα ότι έχω κάποια επαφή με γλώσσες. Ναι, μόνο ρώσσικα λέει
:2funny: Κάτι με 500€ και ημερήσια 100; Varonez τι λεεί; Για ένα μήνα λέμε
δεν ειναι και ασχημα.τα αρνητικα του ειναι οτι εχει πολλους ξενους φοιτητες Αραπαδες,Μαροκινους,Λατινοαμερικανους και ειναι η πολη με τους περισσοτερους νεοναζι.οχι οτι καθε μερα σκοτωνουνε αλλα εχουν σημειωθει πολλα κρουσματα επηθεσεων.καλα ειναι το Σαρατοφ.επησις το Ιβανοβο εχω βεβαια να παω 2 χρονια.πολυ φτωχια και ανεργια.παλια ειχε 90% γυναικες τωρα δεν ξερω τι πεζει.αποφυγε την Τουλα ειναι γεματο αντρες γιατι εχει πολλα στρατιωτικα εργοστασια.δεν καταλαβα τι 500 ευρω διδακτρα?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Διαμονή λέω για ένα μήνα - διακοπές. Σαρατοφ - Ιβανοβο μιλάμε για κυρίως Ρωσσία έτσι; Όχι εντελώς Ουράλια. Να μπορείς να πεταχτείς να δεις και κάτι άλλο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Διαμονή λέω για ένα μήνα - διακοπές
για να περασεις σχετικα καλα υπολογισε  ενα διαμερισμα 200-350 ευρω εξαρταται τη θελεις.και 1200-2000 ευρω παλι εξαρταται τι θελεις.πιστευω οτι με 1500 ευρω περνας καλα χωρια υπερβολες.να πηγαινεις ντισκο 2 φορες περιπου τη βδομαδα(αν πινεις θελεις πολυ παραπανω).και να βγαινεις και ραντεβου με γκομενες.αυτα για μια σχετικα μικρη πολη 200.000-1.000.000 κατοικους.που δεν ειναι και πολυ ακριβα.αλλα καλο ειναι να πας και σε καποιο πανεπηστημιο να κανεις μαθηματα.ενας μηνας ειναι λιγο.με κανα 5-6 μηνο πιστευω αν προσπαθισεις θα μαθεις να μιλας σχετικα καλα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Διαμονή λέω για ένα μήνα - διακοπές. Σαρατοφ - Ιβανοβο μιλάμε για κυρίως Ρωσσία έτσι; Όχι εντελώς Ουράλια. Να μπορείς να πεταχτείς να δεις και κάτι άλλο
στο Ιβανοβο δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ να δεις!μια μικρη πολη με μερικα φουγαρα εργοστασιον.το Σαρατοφ ειναι πιο ομορφο αλλα και πιο ακριβο.εχει παρα πολλες πολεις παντος να διαλεξεις
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Θα ήταν ένα καλό boost. Κατάλαβα περίπου. Να απευθυνθώ σε ειδικά γραφεία/ πρεσβεία για πω αυτό που θέλω;
 

Επισκέπτης
βρε παλιογερε λεο...εδω ηρθες κ κρυφτηκες ????? ετοιμαζεις ταξιδακι ????
οπου και να πας με τη σταφιδιασμενη μουρη σου κ οποια γλωσσα κ να μαθεις...παλι μπουκαλα θα σαι....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σε πιάσει μεγάλη μαλακία, παλίογερε εσύ και βάζω στοίχημα ότι το φράπα προσωπάκι μου σε σχέση με τη δική σου μούρη :woldman: έχει μεγαλύτερη πέραση στα κοριτσάκια, τα μικρά...ξέρεις...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Θα ήταν ένα καλό boost. Κατάλαβα περίπου. Να απευθυνθώ σε ειδικά γραφεία/ πρεσβεία για πω αυτό που θέλω;
το κακο ειναι οτι η γραφειοκρατια στην Ρωσσια ειναι πολυ χειροτερη απο την Ελλαδα.καλητερα η με καποιο γνωστο η βρες απευθειας καποιο πανεπηστημιο και πες τους οτι θελεις να ερθεις να μαθεις την γλωσσα με e-mail η τηλεφωνικα.το Βαρονεζ εχει τετοια τμηματα γιατι εχει πολλους ξενους φοιτητες.
 

Επισκέπτης
Σε πιάσει μεγάλη μαλακία, παλίογερε εσύ και βάζω στοίχημα ότι το φράπα προσωπάκι μου σε σχέση με τη δική σου μούρη :woldman: έχει μεγαλύτερη πέραση στα κοριτσάκια, τα μικρά...ξέρεις...
:2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα εχει πιασει ?? Αφου εσυ ξεκινησες...κ ζηταγες φωτο μωρη λουκριτια.....

Μπριζολιτσα βαζεις στα μαγουλακια ???? Αγγουρακια στα ματια ???? Αχου το μωρε το τζοβενο.....

ΟΟοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μωρη χαμουρα......δεν ειναι για τα μουτρα σου τα ρωσσιδακια....

Πισω κ σ'εφαγα κακομοιρη μου........μη διανοηθεις κ πας ρωσσια κ τα ξεμυαλισεις τα κοριτσοπουλα θα σε σκοτωσω............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
το κακο ειναι οτι η γραφειοκρατια στην Ρωσσια ειναι πολυ χειροτερη απο την Ελλαδα.καλητερα η με καποιο γνωστο η βρες απευθειας καποιο πανεπηστημιο και πες τους οτι θελεις να ερθεις να μαθεις την γλωσσα με e-mail η τηλεφωνικα.το Βαρονεζ εχει τετοια τμηματα γιατι εχει πολλους ξενους φοιτητες.

Άλλη μεγάλη σχετικά, κεντρική πόλη που προτείνεις και έχει τέτοια τμήματα;
 

Επισκέπτης
το κακο ειναι οτι η γραφειοκρατια στην Ρωσσια ειναι πολυ χειροτερη απο την Ελλαδα.καλητερα η με καποιο γνωστο η βρες απευθειας καποιο πανεπηστημιο και πες τους οτι θελεις να ερθεις να μαθεις την γλωσσα με e-mail η τηλεφωνικα.το Βαρονεζ εχει τετοια τμηματα γιατι εχει πολλους ξενους φοιτητες.
εδω μιλαμε για παλιογερο βρε παληκαρι......τι σχεση εχει αυτος με τους φοιτητες......μην πω οτι ειναι πορνογερος κ οχι παλιογερος...τεσπα.....εκει θα πεσει πολυ γελιο......ελπιζω να εχουν καλη φιλοξενια στους παππουδες over -αντα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom