Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ευτυχως γυρισα πισω Αγια Πετρουπολη!η Ελλαδα μου φανηκε οικονομικα πολυ χειροτερα.ο κοσμος δεν πολυ βγαινει εξω.παντος απο καμακι εχει γιναι καλητερα.οι Βουλγαρες και οι Ρουμανες καμακωνονται.καμακωσα στο μετρο και κατι Κινεζουλες αλλα δεν ξερανε ουτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα!πρεπει να μαθω λιγα Κινεζικα.-η φυλης απο ποιοτητα εχει πεσει.πηγα καμποσες φορες.η μεγαλη πλακα εγινε οταν μπηκα στη Ρενα καπως ψηλη(με τα τακουνια)οχι χοντρη βυζακι 2.μαυρο μαλι.δουλευει σε ενα μπουρδελακι που ειναι μονο στην απεναντι πλευρα του δρομου απο το βενζιναδικο και καμια 50αρια μετρα προς Ομονοια.ειναι εισογειο εχει μια πρασινι ανοιχτη πορτα μπαινεις στην αυλη προχωρας και κανεις αριστερα....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....μπηκα λιγο παθητικη ηταν στο δωματιο.πριν γαμισω τη Ρωτισα απο που ειναι?μου απαντησε Ρωσσια στα Ελληνικα.οταν εχυσα με πισωκολητο και με το πουτσο ακομα μεσα!τη ρωτησα στα ρωσσικα απο ποια πολη της Ρωσσιας ειναι?μου απαντησε Ελληνικα ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ!!!!!της ειπα  και εγω ειμαι απο το ΠΙΤΕΡ=(η Πετρουπολη στην καθομηλουμενη της νεολεας μεχρι και το ραδιοφωνο στο δελτιο καιρου ετσι την λεει την πολη)δεν το καταλαβε και μου ειπε οχι Πιτερ Πετρουπολη!!!τη ρωτησα απο ποια περιοχη,δημο,συνηκια?τη λεξη РАЙОН=συνηκια,δημος(η Αγια Πετρουπολη εχει καμια 10αρια περιπου).δεν την καταλαβε τη λεξη ΡΑΓΙΟΝ!!!!!!Ρωσσικα ηξερε χαλια!!!!!κομπλαρε δεν ηξερε τη να πει!!!που να το φανταζοταν οτι θα ερχοταν Ελληνας απο την Αγια Πετρουπολη που θα ηξερε Ρωσσικα!!!!!μια αλλη Μολδαβη σε αλλο μπουρδελακι με ειχε δει που μιλαγα Ρωσσικα με την τσατσα και δεν τολμισε να μου πει οτι ειναι απο τη Ρωσσια!!!ειχε πολυ γελιο με τη Ρενα!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πρώτη μέρα στο παράδεισο Δημήτρη.

Θα μας πεις τις πρώτες σου "κινήσεις" ;;;

Έπαιξε σαλόν ή κάτι άλλο ;;;

Λυσάμε να μάθουμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πρώτη μέρα στο παράδεισο Δημήτρη.

Θα μας πεις τις πρώτες σου "κινήσεις" ;;;

Έπαιξε σαλόν ή κάτι άλλο ;;;

Λυσάμε να μάθουμε.
προσγηωθηκα τεταρτη στις 16:00.σε μια ωρα και κατι ημουνα σπιτι.πηγα στο Εμμανουελ στη Νιεφσκι.ηθελα να γαμισω την Ιρα την Κορεατισα.καθως εφτασα την πετυχενω στο δρομο καθως εφευγε.με χαιρεταει μου λεει οτι κρυωσε και παει σπιτι.αναιβηκα μπηκα στο διαμερισμα.η Βικα που μου αρεσει μου ειπανε οτι δουλευε.ειχε 3ης γκομενες.μια ψηλη λεπτη με μαυρα μαλλια δεν συγκρατησα το ονομα της.ηταν η Ναστια,και μια καινουργια η Αλεσια 22 (χρωνων σκουρο καστανο λιγο σγουρο μαλλι υψος 165 περιπου) που πηρα για μια ωρα με 2000 ρουβλια.καλη απο Οδησσο εχει ομως μικρο βυζι(στο ιντερνετ δεν ειναι).ημουνα τοσο καυλωμενος μετα απο την Ελλαδα που δεν με πολυ εννοιαζε τη θα γαμισω!στο γαμησι παντος πολυ καλη. 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
χτες βγηκα ντισκο.πηγα Παπανην εκει ειχε γκομενες πιο σοβαρες 25-35 ετων περιπου θελουνε κουστουμαρισμενους!μετα πηγα Ροσσι εκει ειχε πολυ μουνι.αλλα εγω συναντιεμε με μια γκομενα που δουλευει εκει και μου ειναι δυσκολο να καμακωσω.γιατι μετα μου κανει ζηλιες.μετα πηγα απολλο.ειχε πολυ λιγο κοσμο εκατσα κανα μισαωρο και συζηταγα με ενα φιλο μου πορτιερη.και με τον Αντμινιστρατορ(δεν ξερω πως να το μεταφρασω Ελληνικα.η πιο κοντινη λεξη ειναι διευθυνων)μετα πηγα και Λιοτ Λιμον οπου και εκει δεν ειχε πολυ κοσμο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σημερα συναντιθηκα με την Κορεατισα που εχω πολλα χρονια γκομενα πρω'ι'ν ιεροδουλος.πηγαμε βολτα,σινεμα και ηρθαμε και σπιτι μου ειναι πολυ καλη στο γαμησι αλλα δεν θελει να τη γαμαω πανω απο μια φορα τη μερα.τωρα μενει με εναν αλλα θελει να μεινουμε παλι μαζι.αλλα εγω δεν πολυθελω γιατι με ζαλιζει και δεν της αρεσει πολυ το γαμησι.μετα την πηγα σε μια φιλη της και συναντιθηκα με κατι φιλους μου για κανα 2ωρο.τωρα ετοιμαζομαι να βγω ντισκο.αυριο θα παω στη γυναικα μου να κατσω 2-3 μερες να ξεκουραστω.ο καιρος ειναι σκατα +4 και εχει σκατοβροχι.και η φριχτη  Ρωσσικη κουζινα μου φαινεται ακομα πιο σκατα μετα την Ελλαδα.οι γκομενες απο το Εμμανουελ να Νιεφσκι ειναι στο φιλε Νεαρχε.Βικα συνηθως ειναι στην πρωτη σελιδα,η Ναστια και η Ιρα η Κορεατισα.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Αγαπητοι συναρθρογραφοι-συναγωνιστες.

Θαχετε ακουσει πιστευω την αποψη που υπαρχει οτι, οι ελληνιδες την τελευταια δεκαετια εχουν ομορφυνει πολυ,
ειναι περισσοτερες απ τους ωραιους αντρες, και οτι πλησιαζουν πια μοντελικες αναλογιες κ.τ.λ

ΠΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ειχα γκομενα απο Ουκρανια 1 χρονο, και ουκ ολιγες φορες πηγαινοερχομον και εκτος αυτου,λογω δουλειας,
ερχομαι συνεχεια  σε επαφή με γυναικες-και κοσμο γενικα- απ το ανατολικο μπλοκ.
Η γυναικεια αναλογια ποσοτητας/ποιοτητας αυτων των κρατων, σε σχεση με τον σκατοχωρα αυτή, ειναι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
Αν καποιος παρει 100 γυναικες τυχαια απο ρωσσια ή ουκρανια και παρει 100 ελεεινιδες, απο πόλεις ομοιων μεγεθων,
και τις συγκρινει, αφαιρώντας ρουχα και make-up, θα δει το Χριστο φαντάρο.
Μαγκες στο Κιεβο και στο Χάρκοβ , δεν μπορειτε να συλλαβετε το τι μουνοθυελλα παιζει στα club.
Αφήστε δε που στα περισσοτερα εχει stip-show γωνια, κανονικά.
Πραγματικα στην αρχή, στα  club, δεν την παλευα,με πιανε πονοκεφαλος και εβγαινα εξω.
Εψαχνα να εντοπισω κανα μπαζο εντος του κλαμπ, ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ.
Και καποιες χοντρες που εβλεπα, ακομη και αυτες ειχαν τουλαχιστον πανεμορφο προσωπο.
Δεν λεω οτι δεν υπαρχει ελληνιδα το ιδιο ομορφη με ουκρανεζα,αλλα η αναλογια ποσοτητα/ποιοτηα,απλα απεχει παρασαγκας!
Αν μπεις σε μεγαλα κλαμπ στο κιεβο ή στο χαρκοβ, απλα την βγαζεις εξω και :bigdick:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αγαπητοι συναρθρογραφοι-συναγωνιστες.

Θαχετε ακουσει πιστευω την αποψη που υπαρχει οτι, οι ελληνιδες την τελευταια δεκαετια εχουν ομορφυνει πολυ,
ειναι περισσοτερες απ τους ωραιους αντρες, και οτι πλησιαζουν πια μοντελικες αναλογιες κ.τ.λ

ΠΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ειχα γκομενα απο Ουκρανια 1 χρονο, και ουκ ολιγες φορες πηγαινοερχομον και εκτος αυτου,λογω δουλειας,
ερχομαι συνεχεια  σε επαφή με γυναικες-και κοσμο γενικα- απ το ανατολικο μπλοκ.
Η γυναικεια αναλογια ποσοτητας/ποιοτητας αυτων των κρατων, σε σχεση με τον σκατοχωρα αυτή, ειναι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
Αν καποιος παρει 100 γυναικες τυχαια απο ρωσσια ή ουκρανια και παρει 100 ελεεινιδες, απο πόλεις ομοιων μεγεθων,
και τις συγκρινει, αφαιρώντας ρουχα και make-up, θα δει το Χριστο φαντάρο.
Μαγκες στο Κιεβο και στο Χάρκοβ , δεν μπορειτε να συλλαβετε το τι μουνοθυελλα παιζει στα club.
Αφήστε δε που στα περισσοτερα εχει stip-show γωνια, κανονικά.
Πραγματικα στην αρχή, στα  club, δεν την παλευα,με πιανε πονοκεφαλος και εβγαινα εξω.
Εψαχνα να εντοπισω κανα μπαζο εντος του κλαμπ, ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ.
Και καποιες χοντρες που εβλεπα, ακομη και αυτες ειχαν τουλαχιστον πανεμορφο προσωπο.
Δεν λεω οτι δεν υπαρχει ελληνιδα το ιδιο ομορφη με ουκρανεζα,αλλα η αναλογια ποσοτητα/ποιοτηα,απλα απεχει παρασαγκας!
Αν μπεις σε μεγαλα κλαμπ στο κιεβο ή στο χαρκοβ, απλα την βγαζεις εξω και :bigdick:
ΣΥΜΦΩΝΩ!η Ουκρανια εχει πολυ καλητερες γκομενες σε ποιοτητα και σε ποσοτητα.αν στην Ελλαδα η μια στις 20 ειναι ωραια.στη Ρωσσια ωραια ειναι οι 5 στις 10.στην Ουκρανια κουκλαρες ειναι οι 8 στις 10.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Η Ουκρανία είναι μεγάλο θέμα. Έχω ακούσει πολλές καλές κριτικές. Εγώ δυστυχώς δεν έτυχε ποτέ να πάω, Έχω πάει με Ουκρανές όμως που δουλεύανε σε μπουρδελάκια και στριπτιτζάδικα στη Πράγα και στη Βαρσοβία. Ήταν όντως πολύ ωραίες. Μου δόθηκε κιόλας η εντύπωση ότι είναι αρκετά απελευθερωμένες σεξουαλικά. Όλες οι Ουκρανές που πήγα έκαναν άνετα OWO, CIM, CIF & Anal. Ίσως έτυχε.

Στην Ουκρανία λοιπόν ποτέ δε πήγα διότι όποτε το έψαχνα στο τέλος δίσταζα  και άλλαζα προορισμό, πήγαινα Βουκουρέστι, Πράγα, Βαρσοβία. Μου φαινόταν πολύ ακριβά τα καλά ξενοδοχεία, ίσως επικίνδυνη η πόλη (για Κίεβο έψαχνα πάντα) και όχι τόσο άνετη η εύρεση κοριτσιών όπως στις άλλες χώρες (δεν μιλάω και Ρωσικά δυστυχώς – όχι ακόμα τουλάχιστον ! )

Ο φίλος μας που έχει δεσμούς με την Ουκρανία ας δώσει πληροφορίες αν θέλει. Τα κλασικά. Που βρίσκεις κορίτσια; Στα μπουρδελάκια, τα σαλόνς, στο δρόμο, στα ξενοδοχεία,… ; Ποιες είναι οι τιμές, στα ξενοδοχεία τι παίζει, ότι νομίζεις ότι είναι χρήσιμο.

Α, και μία υπενθύμιση, η Ουκρανία έχει τα μεγαλύτερα ποσοστά AIDS στην Ευρώπη.
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Φιλε Νεαρχε σχετικα με  την Ουκρανια εχω παει 4 φορες .Για εγληματικοτητα που λες ισχυει οτι και στις υπολειπες μεγαλες πολεις του κοσμου ,ισως και λιγοτερο. Το βασικο ειναι να μη σου τυχει αλλα και μη το προκαλεσεις. Το καλυτερο παιχνιδι ειναι να πας σε μια ντισκο ειδικα τις μερες που εχει FREE εισοδο για γυναικες. Η αναλογια ειναι 70 γυναικες 30 ανδρες απο τους οποιους οι 20 ειναι χαλια στο κοσμο τους. Ετσι  παιζεις σε ενα γηπεδο σχεδον μονος σου. Σε οποια μιλησεις η ζητησεις να χορεψετε ερχεται χωρις να σου κανει τη δυσκολη.Τους ειναι πολυ ενδιαφερον οτι εισαι Ελληνας ιδιως στις πολεις της επαρχιας. Απο κει και περα μετραει η προσωπικοτητα σου πως μπορεις να το χειριστεις.  Η αποψη οτι ολες εκει ειναι  πουτ.... ειναι για αυτους που δεν εχουν παει περα απο το καφενειο του χωριου τους. Σε σχεση με το πρωτο ταξιδι μου πριν 5 χρονια υπαρχει μεγαλη  αναπτυξη οικονομικη
και σε λιγα χρονια τα διαφορα strip club θα πρεπει σε αλλες χωρες να βρουνε υλικο.
Σε συμβουλευω να πας  και καλες επιτυχιες
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Φιλε Νεαρχε σχετικα με  την Ουκρανια εχω παει 4 φορες .Για εγληματικοτητα που λες ισχυει οτι και στις υπολειπες μεγαλες πολεις του κοσμου ,ισως και λιγοτερο. Το βασικο ειναι να μη σου τυχει αλλα και μη το προκαλεσεις. Το καλυτερο παιχνιδι ειναι να πας σε μια ντισκο ειδικα τις μερες που εχει FREE εισοδο για γυναικες. Η αναλογια ειναι 70 γυναικες 30 ανδρες απο τους οποιους οι 20 ειναι χαλια στο κοσμο τους. Ετσι  παιζεις σε ενα γηπεδο σχεδον μονος σου. Σε οποια μιλησεις η ζητησεις να χορεψετε ερχεται χωρις να σου κανει τη δυσκολη.Τους ειναι πολυ ενδιαφερον οτι εισαι Ελληνας ιδιως στις πολεις της επαρχιας. Απο κει και περα μετραει η προσωπικοτητα σου πως μπορεις να το χειριστεις.  Η αποψη οτι ολες εκει ειναι  πουτ.... ειναι για αυτους που δεν εχουν παει περα απο το καφενειο του χωριου τους. Σε σχεση με το πρωτο ταξιδι μου πριν 5 χρονια υπαρχει μεγαλη  αναπτυξη οικονομικη
και σε λιγα χρονια τα διαφορα strip club θα πρεπει σε αλλες χωρες να βρουνε υλικο.
Σε συμβουλευω να πας  και καλες επιτυχιες

Επιβεβαιώνω απολυτα τα παραπάνω του φιλου συναρθρογραφου και συναγωνιστή, και απο την δική μου εμπειρια! :thumbsup:
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επιβεβαιωνω τα λεγομενα του Δημητρακη29 για Ελλαδα διοτι ημουν και εγω παρων.συναντηθηκαμε 2 φορες μαζι και με ενα φιλο του απο εδω.μονο που ο Νεαρχος δεν μπορεσε να συναντηθουμε εκεινες τις μερες που ηταν εδω ο Δημητρακης.εγω τον γνωρισα απο το σαιτ, ο φιλος του δεν ασχολειται με το ιντερνετ.επισης δεν καταφεραμε να συναντηθουμε με τον σκρουτζ.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ το φίλο μας ….. για τις πολύτιμες πληροφορίες.

Όμως, αν πηγαίνεις στη χώρα για 3-4 μέρες, δεν μιλάς Ρωσικά, είσαι λίγο ψαρομένος γιατί είσαι ξένος και για πρώτη φορά στη χώρα, μου φαίνεται πολύ δύσκολο να βρεις κοπέλα για να την πάρεις στο ξενοδοχείο σου. Και τέλος πάντων, ακόμα και να είναι εύκολο, γίνεται μόνο το βράδυ και μία φορά τη μέρα. Αν θέλεις κάποια κοπέλα το απόγευμα τι κάνεις;

Θα ήταν σίγουρα πιο εύκολο αν υπήρχαν μέρη, παράδειγμα στριπτιτζάδικα, lobby του ξενοδοχείου, πρακτορεία, μπουρδελάκια, όπου να γινόταν το όλο παιχνίδι λίγο πιο επαγγελματικά. Τίποτα τέτοια μέρη δεν υπάρχουν; Μήπως οι τιμές ξεφεύγουν πολύ λόγω εκμετάλλευσης του τουρίστα; Κάτι τέτοια έχω ακούσει.

Γιατί αν είναι έτσι τα πράγματα, τότε και την επόμενη φορά που θα οργανώνω ταξίδι, θα το σκεφτώ και θα το ξανασκεφτώ, και στο τέλος θα προτιμήσω τα υπέροχα σαλόν της Πετρούπολης τα οποία προσφέρουν υπηρεσίες 24 ώρες το 24ωρό με πανέμορφα κορίτσια.

Και έτσι, θα χάσω και πάλι την ευκαιρία να πιω μια παγομένη, γνήσια, Nemirof Platinum ...
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Φιλε μου οσες φορες πηγα πανω ετυχε να ειμαι καβατζομενος, ετσι δεν το πολυ εψαξα. Αλλα θυμαμαι στο Κιεβο στην οδο Χρουσατικ υπαρχουν καποιες ντισκο που εχουν και ενα δωματιο για strip show, oπως επισης και καποια ξενοδοχεια στο κεντρο.
Απο τι μου εχουν πει αν θες να φερεις καποια στο δωματιο σου ζητησε τη απο τον σεκιουριτα του ξενοδοχειου.Αυτος ξερει και δεν ρισκαρει να σου φερει καποια η οποια μπορει να σε φαει.
Για τιμες δε ξερω τι παιζει αλλα σιγουρα πιο φθηνα απο εδω και καλυτερη ποιοτητα.
 
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Δημήτρη πολές τιμές στα site που έδωσες κατα καιρούς αναφέρουν πέρα απο δολλάρια, τιμές του τύπου 2000p - 3000p.  Τι είναι αυτά τα p και σε τι αντιστοιχούν αυτά τα νούμερα σε ευρώ ή δολλάρια;.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη πολές τιμές στα site που έδωσες κατα καιρούς αναφέρουν πέρα απο δολλάρια, τιμές του τύπου 2000p - 3000p.  Τι είναι αυτά τα p και σε τι αντιστοιχούν αυτά τα νούμερα σε ευρώ ή δολλάρια;.



Είναι Ρούβλια.

2000 Ρούβλια είναι 55€ ή 82$.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η Ουκρανία είναι μεγάλο θέμα. Έχω ακούσει πολλές καλές κριτικές. Εγώ δυστυχώς δεν έτυχε ποτέ να πάω, Έχω πάει με Ουκρανές όμως που δουλεύανε σε μπουρδελάκια και στριπτιτζάδικα στη Πράγα και στη Βαρσοβία. Ήταν όντως πολύ ωραίες. Μου δόθηκε κιόλας η εντύπωση ότι είναι αρκετά απελευθερωμένες σεξουαλικά. Όλες οι Ουκρανές που πήγα έκαναν άνετα OWO, CIM, CIF & Anal. Ίσως έτυχε.

Στην Ουκρανία λοιπόν ποτέ δε πήγα διότι όποτε το έψαχνα στο τέλος δίσταζα  και άλλαζα προορισμό, πήγαινα Βουκουρέστι, Πράγα, Βαρσοβία. Μου φαινόταν πολύ ακριβά τα καλά ξενοδοχεία, ίσως επικίνδυνη η πόλη (για Κίεβο έψαχνα πάντα) και όχι τόσο άνετη η εύρεση κοριτσιών όπως στις άλλες χώρες (δεν μιλάω και Ρωσικά δυστυχώς – όχι ακόμα τουλάχιστον ! )

Ο φίλος μας που έχει δεσμούς με την Ουκρανία ας δώσει πληροφορίες αν θέλει. Τα κλασικά. Που βρίσκεις κορίτσια; Στα μπουρδελάκια, τα σαλόνς, στο δρόμο, στα ξενοδοχεία,… ; Ποιες είναι οι τιμές, στα ξενοδοχεία τι παίζει, ότι νομίζεις ότι είναι χρήσιμο.

Α, και μία υπενθύμιση, η Ουκρανία έχει τα μεγαλύτερα ποσοστά AIDS στην Ευρώπη.
και για τη Ρωσσια το ιδιο λενε.Στο Εκατερινμπουργκ μιλανε για 5% των νεων οτι εχουν AIDS.Τα παραλενε και λιγακι.Πως να κολλησουνε AIDS οι Ρωσσοι αφου δεν γαμανε?Ουκρανια αξιζει να πας σε μικρες πολεις(ΟΧΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕς ΑΠΟ 300.000 κατοικους)οδεσσα καλα ειναι αλλα εχει παρα πολους Ελληνες.και οπου εχει Ελληνες ακριβενει το γαμησι.η Ουκρανια δεν θελει βιζα για τους πολιτες της Ευρωπα'ι'κης ενωσης.ενω η Ρωσια θελει και ειναι πολυ δυσκολη.η Ουκρανια παντος εχει 82%γυναικες πρωτη στον κοσμο σε αναλογια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οι καλητερες πολεις για πορνοτουρισμο στην Ουκρανια ειναι μακρια απο τη θαλασσα στο εσωτερικο να μην εχει τουριστες.οι Ουκρανεζες ειναι πολυ πιο ωραιες απο της Ρωσσιδες και πιο καυλιαρες.αλλα εχουνε και τα αρνητικα του:οι Ουκρανοι ειναι γλοιωδεις τυποι και εχουνε μια κουτη πονηρια και θα τους χαρακτηριζα και σαν θρασεις.το καλο τους  ειναι οτι ειναι πιο ξυπνιοι και πιο γρηγοροι απο τους Ρωσσους που κοιμουνται ορθιοι.-παντος και η Αγια Πετρουπολη εχει καλητερευση.με την ακριβια δεν εχει σχεδον καθολου τουριστες.μονο κατι γεροι ερχονται!
 

Επισκέπτης
να σε ρωτησω ρε δημητρη επειδη εχεις ζησει κ τον λαο κ ξερεις...ισχυει οτι γενικα οι ρωσσιδες ειναι πως να το πω ποιο αθωες δεν γαμιουνται απλα για να γαμηθουν θελουν να ερωτευονται...ισχυουν αυτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom