Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φιλε dimitrakis29 εσυ που εισαι  γνωστος :rockon:σοβιετολογος για πες μου τι ξερεις για σταβροπολσκι κραι?
οι γυναικες εκει εκει ειναι λιγο διαφορετικες θα της χαρακτηριζα νοτιες Ρωσσιδες.εχουνε πιο σκουροχρωμα μαλλια και το δερμα τους ειναι πιο σκουρο.χωρις να ειναι τοσο μελαχρινες και σκουροχρωμες σαν της Βουλγαρες.ειναι κατι ενδιαμεσο.εχει πολυ μουνι.σε σχεση με την Μοσχα και Αγια Πετρουπολη εχει πολυ φτωχια και ολα ειναι πιο φτηνα ειδηκα το χειμωνα(οχι το καλοκαιρι που ειναι η τουρηστικη σεζον).το κακο ειναι οτι εχει και πολλους αντρες(σε σχεση με της βοριες περιοχες της Ρωσσιας.σε σχεση με Ελλαδα εχει πολυ λιγους αντρες).ειναι βεβαια ολοι τους για χεσιμο.αλλα καμακωνουνε.πολυ κακο κανουνε οι Ρωσσοποντιοι που ειναι παρα πολοι και το παιζουνε Ελληνες.παντος αν παει εκαι ενας πραγματικος Ελληνας απο Ελλαδα θα εχει τρομερες επυτηχιες.εγω δεν πηγαινω εκει γιατι δεν εντεχω τη ζεστη πανω απο 15 βαθμους δεν νιωθω ανετα.
 

Costasten

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum.Η αλήθεια είναι και πρωφανώς οι περισσότεροι το γνωρίζετε,πως οι ρωσσίδες και οι ουκρανέζες αποτελούν τα ωραιότερα "δείγματα" γυναικών στον πλανήτη μας.Με κάποιες διαφορές γενικώς στην ιδιοσυγκρασία τους.
Κανόνας απαράβατος πρέπει να τις γνωρίσεις στο μέρος τους και οχι εδώ.Οπως και τους περισσοτέρους ανθρώπους ασφαλώς.Επίσης πρέπει να ταυτιστείς όσο το δυνατόν και με την κουλτούρα τους γενικότερα.Απέχει πολύ από τη δικιά μας.Η προσωπική μου πείρα είναι αρκετή για να έχω σχηματίσει προσωπική άποψη για τη Ρωσσία και τους Ρώσσους γενικότερα.Από παιδιά που μένουν ή ταξιδεύουν τακτικά στα μέρη αυτά γράφονται αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα που βοηθάνε όλους τους υπολοίπους στο forum.Η αλήθεια είναι ότι ένα ταξίδι στη χώρα αυτή τουλάχιστον την πρώτη φορά πρέπει να γίνει με άνθρωπο που γνωρίζει την ζωή εκεί.Για να περάσεις καλά(και λίγο ποιο οικονομικα).
Αυτά για πρώτη φορά.πολύ γενικά βέβαια,μέχρι να μπώ λίγο στο κλίμα το δικό σας.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Καλησπέρα.Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum.Η αλήθεια είναι και πρωφανώς οι περισσότεροι το γνωρίζετε,πως οι ρωσσίδες και οι ουκρανέζες αποτελούν τα ωραιότερα "δείγματα" γυναικών στον πλανήτη μας.Με κάποιες διαφορές γενικώς στην ιδιοσυγκρασία τους.
Κανόνας απαράβατος πρέπει να τις γνωρίσεις στο μέρος τους και οχι εδώ.Οπως και τους περισσοτέρους ανθρώπους ασφαλώς.Επίσης πρέπει να ταυτιστείς όσο το δυνατόν και με την κουλτούρα τους γενικότερα.Απέχει πολύ από τη δικιά μας.Η προσωπική μου πείρα είναι αρκετή για να έχω σχηματίσει προσωπική άποψη για τη Ρωσσία και τους Ρώσσους γενικότερα.Από παιδιά που μένουν ή ταξιδεύουν τακτικά στα μέρη αυτά γράφονται αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα που βοηθάνε όλους τους υπολοίπους στο forum.Η αλήθεια είναι ότι ένα ταξίδι στη χώρα αυτή τουλάχιστον την πρώτη φορά πρέπει να γίνει με άνθρωπο που γνωρίζει την ζωή εκεί.Για να περάσεις καλά(και λίγο ποιο οικονομικα).
Αυτά για πρώτη φορά.πολύ γενικά βέβαια,μέχρι να μπώ λίγο στο κλίμα το δικό σας.


Καλώς ήρθες.

Στο φόρουμ εκτιμώνται ιδιαίτερα οι προσωπικές εμπειρίες και πληροφορίες.
Έχεις πάει σε κάποια πόλη στη Ρωσία ή στην Ουκρανία ή στη Λευκορωσία;
Θα μας ήταν πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου.
Πού ακριβώς πήγες, που βρήκες κοπέλες, τι κοπέλες ήταν, P4P (pay for play) ή ερασιτέχνες, μέρη συγκεκριμένα, πόσο κοστίζει το παιχνίδι, που συμφέρει που δεν συμφέρει, γενικά ότι θεωρείς ότι μπορεί να είναι χρήσιμο σε έναν μπουρδελιάρη που θα επισκεφτεί το μέρος στο οποίο εσύ βρέθηκες.

Καλή αρχή.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτό είναι αλήθεια όσον αφορά στη Μόσχα.

Στην Αγία Πετρούπολη με 70 ευρω γαμάς Θεά σε ωραίο σπιτάκι.
φυλε Νεαρχε.ο συναγωνιστης μιλαει για Αγια Πετρουπολη.δυστηχως στο ξενοδοχειο τετοιες τιμες παιζουνε!φιλοι μου Ιταλοι μου ειπανε οτι στη Μοσχα αν το παζαρεψεις μπωρει να την παρεις ολο το βραδυ με 100 ευρω(αν ξερεις τη γλωσσα και της πιατσες)στη Μοσχα μου ειπανε εχει 120.000 πουτανες!!!!ερχονται απο παντου!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
φυλε Νεαρχε.ο συναγωνιστης μιλαει για Αγια Πετρουπολη.δυστηχως στο ξενοδοχειο τετοιες τιμες παιζουνε!φιλοι μου Ιταλοι μου ειπανε οτι στη Μοσχα αν το παζαρεψεις μπωρει να την παρεις ολο το βραδυ με 100 ευρω(αν ξερεις τη γλωσσα και της πιατσες)στη Μοσχα μου ειπανε εχει 120.000 πουτανες!!!!ερχονται απο παντου!!!!


Τις τιμές που ζητάνε τα κορίτσια που βρίσκονται στο λόμπι του ξενοδοχείου δεν τις γνωρίζω διότι στο ξενοδοχείο όπου έμενα ήταν και συνάδερφοι με τις γυναίκες τους που γνώριζαν τη δικιά μου στην Ελλάδα και γι’ αυτό το έπαιζα κινέζος. Παιχνίδι έκανα μόνος μου ή με κάποιον φίλο σε σαλόν τριγύρω από το ξενοδοχείο αλλά και αλλού. Αλλά να ζητάει 400€ μία κοπέλα στην Πετρούπολη μου φαίνονται υπερβολικά. Πιστεύω ότι οι τιμές στα ξενοδοχεία της Πετρούπολης είναι 100€-150€-200€ το πολύ.

Βεβαίως εσύ ξέρεις καλύτερα.

Η Μόσχα βέβαια είναι πολύ πιο ακριβή, μου το έχουν επιβεβαιώσει πολλοί αυτό. Γίνεται όμως της πουτάνας από πουτάνες, βρίσκεις τρομερή ποικιλία. Προσωπικά μόλις μου δοθεί η ευκαιρία θα δοκιμάσω και Μόσχα. Μετά σειρά έχει η Ουκρανία, και μετά η Λευκορωσία. Η Ρωσίδα γυναίκα (vor) είναι ναρκωτικό ! 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τις τιμές που ζητάνε τα κορίτσια που βρίσκονται στο λόμπι του ξενοδοχείου δεν τις γνωρίζω διότι στο ξενοδοχείο όπου έμενα ήταν και συνάδερφοι με τις γυναίκες τους που γνώριζαν τη δικιά μου στην Ελλάδα και γι’ αυτό το έπαιζα κινέζος. Παιχνίδι έκανα μόνος μου ή με κάποιον φίλο σε σαλόν τριγύρω από το ξενοδοχείο αλλά και αλλού. Αλλά να ζητάει 400€ μία κοπέλα στην Πετρούπολη μου φαίνονται υπερβολικά. Πιστεύω ότι οι τιμές στα ξενοδοχεία της Πετρούπολης είναι 100€-150€-200€ το πολύ.

Βεβαίως εσύ ξέρεις καλύτερα.

Η Μόσχα βέβαια είναι πολύ πιο ακριβή, μου το έχουν επιβεβαιώσει πολλοί αυτό. Γίνεται όμως της πουτάνας από πουτάνες, βρίσκεις τρομερή ποικιλία. Προσωπικά μόλις μου δοθεί η ευκαιρία θα δοκιμάσω και Μόσχα. Μετά σειρά έχει η Ουκρανία, και μετά η Λευκορωσία. Η Ρωσίδα γυναίκα (vor) είναι ναρκωτικό ! 
η Μοσχα ειναι πιο βρωμικη σε αυτο το θεμα.οταν ειχα παει ειχα μηνει με το στομα ανοιχτο.σταματας με τ'αμαξι και βγαινει η τσατσα και πανω απο 100 γυναικες μπωρει να τανε και 200!!!γι αυτο και αν το παζαρεψεις μπορεις να πετυχεις πολυ καλες τιμες!ενω στην Αγια Πετρουπολη οι τιμες ειναι στανταρ.δεν υπαρχει περιπτωση να κατεβουνε!οσο για τα ξενοδοχεια οσο θελουνε ζητανε!στη ντισκο στο Μαγκριμπ οι ιδιες που δουλευουνε στα σαλον με 2000-2500 ρουβλια την ωρα ζητανε 300$για μια ωρα!στη Ρωσσια αν δουνε ανθρωπο που δεν μιλαει τη γλωσσα οι τιμες ανεβαινουνε και φτανουνε σε τρελλα επιπεδα!η Μοσχα παντος εχει παρα πολλες πουτανες γιατι ειναι ακριβως κεντρο.ερχονται απο παντου.Ουκρανια,Λευκορωσσια,Νοτια Ρωσσια,Σιβηρια.γι αυτο και εχει τοση προσφορα!ενω η Αγια Πετρουπολη γεωγραφικα δεν ειναι τοσο κεντρικα.εδω ερχονται μονο απο Πσκοβ,Νοβγκοροντ,απο Βορρα και απο Βολογκντα.
 

pappios

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
....μπηκα λιγο παθητικη ηταν στο δωματιο.πριν γαμισω τη Ρωτισα απο που ειναι?μου απαντησε Ρωσσια στα Ελληνικα.οταν εχυσα με πισωκολητο και με το πουτσο ακομα μεσα!τη ρωτησα στα ρωσσικα απο ποια πολη της Ρωσσιας ειναι?μου απαντησε Ελληνικα ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ!!!!!της ειπα  και εγω ειμαι απο το ΠΙΤΕΡ=(η Πετρουπολη στην καθομηλουμενη της νεολεας μεχρι και το ραδιοφωνο στο δελτιο καιρου ετσι την λεει την πολη)δεν το καταλαβε και μου ειπε οχι Πιτερ Πετρουπολη!!!τη ρωτησα απο ποια περιοχη,δημο,συνηκια?τη λεξη РАЙОН=συνηκια,δημος(η Αγια Πετρουπολη εχει καμια 10αρια περιπου).δεν την καταλαβε τη λεξη ΡΑΓΙΟΝ!!!!!!Ρωσσικα ηξερε χαλια!!!!!κομπλαρε δεν ηξερε τη να πει!!!που να το φανταζοταν οτι θα ερχοταν Ελληνας απο την Αγια Πετρουπολη που θα ηξερε Ρωσσικα!!!!!μια αλλη Μολδαβη σε αλλο μπουρδελακι με ειχε δει που μιλαγα Ρωσσικα με την τσατσα και δεν τολμισε να μου πει οτι ειναι απο τη Ρωσσια!!!ειχε πολυ γελιο με τη Ρενα!!!!

Αυτός είσαι Δημητράκη... γιατι την έχουνε δεί πολύ στράβα. Οι Ρουμάνες έχουνε γίνει Ιταλίδες και όλες οι άλλες Ρώσιδες τις καθημερινές και Τσέχες το Σουκου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πάντως βλέπω ότι και στη Πετρούπολη οι τιμές έχουν ανέβει.
Εγώ πλήρωνα 1700-1800 ρούβλια την ώρα στο σαλόν, και τώρα βλέπω ότι ζητάνε 2000-2500 ρούβλια την ώρα. Ελπίζω να μην φτάσουν οι τιμές αυτές της Μόσχας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πάντως βλέπω ότι και στη Πετρούπολη οι τιμές έχουν ανέβει.
Εγώ πλήρωνα 1700-1800 ρούβλια την ώρα στο σαλόν, και τώρα βλέπω ότι ζητάνε 2000-2500 ρούβλια την ώρα. Ελπίζω να μην φτάσουν οι τιμές αυτές της Μόσχας.
στη Μοσχα δεν θα ελεγα οτι ειναι ακριβοτερα.εκει μπωρει να παζαρεψεις.στην Πετρουπολη οι τιμες ειναι στανταρ.στη Μοσχα εχει τρομερη ποικηλια ενω εμας ειναι ολο οι ιδιες και οι ιδιες.στη Μοσχα με τους Ιταλους πηραμε με 4000 ρουβλια για ολη τη νυχτα.στην Πετρουπολη με κατω απο 10.000 δεν βρισκεις.η Μοσχα ειναι πολυ καλητερη για πορνοτουρισνο εαν ξερεις την πιατσα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
χτες ειχα βγει στις ντισκο.ητανε πολυ καλα στο Λιοτ Λιμον ειχε και το ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΙς ΜΑΣΚΕς.κλεισανε τη μουσικη μπηκανε καμια 15αρια αστυνομικοι με μασκες και ψαχνανε ναρκωτικα.ειχε χαβαλε!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτός είσαι Δημητράκη... γιατι την έχουνε δεί πολύ στράβα. Οι Ρουμάνες έχουνε γίνει Ιταλίδες και όλες οι άλλες Ρώσιδες τις καθημερινές και Τσέχες το Σουκου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οι Ρουμανες και οι Μολδαβες στα μπουρδελα γινονται Ρωσσιδες!σε ολα τα αλλα μερη ειναι Ιταλιδες!οι Αλβανιδες εχουνε γινει απο καιρο Ελληνιδες!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη29 ποια είναι η πιο διαδεδομένη Βότκα στην Αγία Πετρούπολή;
Την Αμερικανική πλέον Smirnoff την προτιμάνε ή όχι. Για εμένα είναι κορυφαία Βότκα. Οι άλλες τύπου Russky Standard και Stolisnaya πουλιούνται στη Ρωσία;
Γενικά οι Ρώσοι ποιες προτιμάνε;
Εσύ τι θα πρότεινες;

Τόσα χρόνια εκεί πέρα μην μου πεις ότι δεν έχεις γίνει ειδικός.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημήτρη29 ποια είναι η πιο διαδεδομένη Βότκα στην Αγία Πετρούπολή;
Την Αμερικανική πλέον Smirnoff την προτιμάνε ή όχι. Για εμένα είναι κορυφαία Βότκα. Οι άλλες τύπου Russky Standard και Stolisnaya πουλιούνται στη Ρωσία;
Γενικά οι Ρώσοι ποιες προτιμάνε;
Εσύ τι θα πρότεινες;

Τόσα χρόνια εκεί πέρα μην μου πεις ότι δεν έχεις γίνει ειδικός.
η πλακα ειναι οτι τωρα πια η βοτκα δεν ειναι της μοδας!εχει γιναι κατι σαν το Ουζο στην Ελλαδα το πινουνε οι πολυ φανατικοι!πιο πολυ μπυρα πινουνε.αν προσεξες ολοι ειναι με μια μπυρα στο χερι.η Στολισναγια ειναι η κλασικη πως λεμε Ουζο 12 δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβη αλλα δεν ειναι και πολυ ποιοτηκη!!!!η Ρουσκι Στανταρντ ειναι βεβαια πολυ καλητερη.εχει πολλα ειδη Ρουσκι Στανταρντ.πιστευω οτι η Σμιρνοφ ειναι η καλητερη.παντος και η Φινλανδικη βοτκα ειναι πολυ καλη.
 

bliet

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
147
Like
0
Πόντοι
1
καλυτερη απ αυτες ειναι η crystal,η stolisnaya δεν ειναι πια ρωσικη,καλυτερεσ ομως ειναι η πολωνεζικη belvedere ,η γαλικη grey goose κ η ciroc,πιο ακριβη η roberto cavalli vodka :dancing:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Η καθαρότητα είναι κύριο ποιοτικό χαρακτηριστικό για τη Βότκα σε αντίθεση με Ουίσκι, Κονιάν, Μπράντι, αλλά και Κρασί.
Γι’ αυτό και έχουν πολλαπλές αποστάξεις αποσκοπώντας στην μέγιστη καθαρότητα. Παρόλα αυτά, προσωπικά δεν μου αρέσουν οι Βότκες «δυτικού χαρακτήρα». Πιστεύω ότι είναι όλες κατά κάποιο τρόπο απομίμηση της Absolute η οποία αποστάζεται 5 φορές ! Η πενταπλή απόσταξη αποδίδει ένα προϊόν καλό μεν ποιοτικά, χωρίς κανένα γευστικό χαρακτήρα όμως. Αντιθέτως οι Βότκες τύπου Rusky Standard με τις κλασικές 3 αποστάξεις και τη χρήση πεντακάθαρων νερών από λιωμένους πάγους που έχουν πολύ μικρή περιεκτικότητα σε άλατα συνδυάζουν καθαρότητα και χαρακτήρα.

Τέλος, πιστεύω ότι η Βότκα που συνδυάζει άριστα καθαρότητα, μαλακότητα στη γεύση, αλλά και χαρακτήρα είναι η μαύρη Smirnoff. Παρόλο που παράγεται στην Αμερική και τη Βρετανία πλέον εδώ και δεκαετίες, είναι μία Ρωσικού τύπου Βότκα με 3 αποστάξεις, και φιλτράρισμα από κάρβουνο.
Βότκες τύπου Absolute, Grey Goose, και Skyy τις βρίσκω τελείως αδιάφορες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η καθαρότητα είναι κύριο ποιοτικό χαρακτηριστικό για τη Βότκα σε αντίθεση με Ουίσκι, Κονιάν, Μπράντι, αλλά και Κρασί.
Γι’ αυτό και έχουν πολλαπλές αποστάξεις αποσκοπώντας στην μέγιστη καθαρότητα. Παρόλα αυτά, προσωπικά δεν μου αρέσουν οι Βότκες «δυτικού χαρακτήρα». Πιστεύω ότι είναι όλες κατά κάποιο τρόπο απομίμηση της Absolute η οποία αποστάζεται 5 φορές ! Η πενταπλή απόσταξη αποδίδει ένα προϊόν καλό μεν ποιοτικά, χωρίς κανένα γευστικό χαρακτήρα όμως. Αντιθέτως οι Βότκες τύπου Rusky Standard με τις κλασικές 3 αποστάξεις και τη χρήση πεντακάθαρων νερών από λιωμένους πάγους που έχουν πολύ μικρή περιεκτικότητα σε άλατα συνδυάζουν καθαρότητα και χαρακτήρα.

Τέλος, πιστεύω ότι η Βότκα που συνδυάζει άριστα καθαρότητα, μαλακότητα στη γεύση, αλλά και χαρακτήρα είναι η μαύρη Smirnoff. Παρόλο που παράγεται στην Αμερική και τη Βρετανία πλέον εδώ και δεκαετίες, είναι μία Ρωσικού τύπου Βότκα με 3 αποστάξεις, και φιλτράρισμα από κάρβουνο.
Βότκες τύπου Absolute, Grey Goose, και Skyy τις βρίσκω τελείως αδιάφορες.
ακριβως ετσι ειναι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φυλε Νεαρχε εδω εχουμε πολυ κωλοκαιρο.-2 χιονιζει και εχει και εναν απαισιο αερα πολυ ενοχλητικο!βαριεμαι να βγω να παω ραντεβου η να παω να καμακωσω!
 

bliet

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
147
Like
0
Πόντοι
1
φιλε νεαρχε σωστος!!!ανεφερα τις grey goose k ciroc γιατι ειναι βραβευμενες,καλυτερες για μενα  ειναι η belvedere k stolisnaya elit.σε καβα δουλευεις?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
φυλε Νεαρχε εδω εχουμε πολυ κωλοκαιρο.-2 χιονιζει και εχει και εναν απαισιο αερα πολυ ενοχλητικο!βαριεμαι να βγω να παω ραντεβου η να παω να καμακωσω!


Φίλε Δημήτρη δε-πα-να’χει κωλόκαιρο, εγώ σε ζηλεύω !
Καταρχήν λατρεύω τον βόρειο καιρό με το κρύο, το γκρίζο, την ομίχλη, το χιόνι και τον παγετό. Η Αγία Πετρούπολη είναι λατρεμένος προορισμός για πολλούς λόγους, και για το βόρειο κλίμα της, όσο παράδοξο και αν ακούγεται στους περισσότερους, Έχω και εγώ τις ανωμαλίες μου.

Και ύστερα, τι να το κάνεις να καμακώνεις κάθε μέρα Ελληνίδες. Καλύτερα να περιμένεις στο σπιτάκι σου, και σε λίγες μέρες που θα φτιάξει ο καιρός θα βρεθείς δίπλα σε θεϊκά όμορφες, ευγενικές, καλλιεργημένες, Ρωσικές υπάρξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom