Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Δηλαδη καμακωνεις και βγαζεις γκομενα, σε εμπορικο κεντρο?
Πχ σαν να παει καποιος στο village στο ρεντη, ή στο mall στο μαρουσι και χαλαρα να βγαλει γκομενα?
Αυτα ελλαδα δεν γινονται, κι αν γινουν, θα ειναι για τα μπαζα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οποσδηποτε καμια σχεση!Ελλαδα δυσκολο να κανεις ετσι καμακι.παντος και στην Ελλαδα εχουν αρχσει και παιζουν οι γκομενες με τα ματια.ειναι πολυ πιο ευκολο να βγαλεις γκομενα απο οτι τη δεκαετια του '90.---βεβαια εξαρταται και πως εισαι αν εισαι κανας 50αρης καραφλος με κοιλια μην περιμενεις να βγαλεις γκομενα.αν μετρας σιγουρα θα βγαλεις πολυ πιο ευκολα απο το να εβγαζες στην Ελλαδα.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Δηλαδη καμακωνεις και βγαζεις γκομενα, σε εμπορικο κεντρο?
Πχ σαν να παει καποιος στο village στο ρεντη, ή στο mall στο μαρουσι και χαλαρα να βγαλει γκομενα?
Αυτα ελλαδα δεν γινονται, κι αν γινουν, θα ειναι για τα μπαζα...

ΟΥΤΕ σε ονειρο θερινης νυκτος
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εγω παντως που πηγα χτες στο μολλ κατι μπακουρια καμακωσα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σπυρο για πες μας για το Καζαν τι λεει?οι Ταταρες ειναι φανατικες μουσουλμανες ή οπως εμας γαμιουνται πιο πολυ?εχει μουνι?εχει αυτες της τρομερες αναλογιες οπως και στο Νοβγκοροντ? 6 γυναικες για καθε αντρα.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Έχω δει εδώ και καιρό τα έχετε βάλει με τον Δημητράκη!
τι έγινε ρε  σεις ζηλεύουμε? (εγώ ναι  :( )
το θέμα είναι ότι ο Δημητράκης είναι Ό ανταποκριτής από εκεί!!! Αν τον έχουμε στη αμφισβήτηση και στο :shit: κάποια στιγμή θα μας σιχτιρίσει και θα συνεχίσει να γαμει χωρίς να μας λέει τίποτα! Για αυτόν δεν θα αλλάξει τίποτα, απλά για μας ΕΔΩ θα μείνουμε με  :bigdick: στο χέρι και το μυαλό μας να φαντάζεται πράγματα και καταστάσεις!!!

ΑΚΟΥΣ alsomas - trikardos ????????????????  Αλλά εσείς ίσος και να αποζητάτε και αυτό λόγο ζήλιας!!!

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Ειναι σιγουρο οτι οσοι κοντραρουν το δημητρακη το κανουν καθαρα λογω ζηλιας...
οποτε δημητρακη μη μασας, απλα σε ζηλευουν, γραφτα στο χιονι...
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι σιγουρο οτι οσοι κοντραρουν το δημητρακη το κανουν καθαρα λογω ζηλιας...
οποτε δημητρακη μη μασας, απλα σε ζηλευουν, γραφτα στο χιονι...


έτσι είναι φίλε μου!!!
το πρόβλημα είναι που θα βρει χιόνι!!! :2funny:
τι καιρό έχει Δημητρακη στον παράδεισο?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
έτσι είναι φίλε μου!!!
το πρόβλημα είναι που θα βρει χιόνι!!! :2funny:
τι καιρό έχει Δημητρακη στον παράδεισο?
ηρθε η ανοιξη.ο καιρος εχει ανοιξει πριν 3 μερες ειχε ηλιο.εχει διαφορα θερμοκρασιας μεταξυ μερας και νυχτας.την κυριακη ειχε ηλιο τη μερα εφτασε +3.τη νυχτα κυριακη προς δευτερα στο Νοβγκοροντ τα θερμομετρα στο δρομο δειχναν 0.τη δευτερα παλι ειχε καλο καιρο +2 περιπου χωρις βροχη.την τριτη εριχνε χιονονερο με θερμοκρασια γυρω στο 0.και σημερα ειχε βροχη και περιπου +3.τωρα εχει λιγο κατω απο το μηδεν γιατι βλεπω απο το παραθυρο οτι ολα εχουν παγωσει και εχει ριξει λιγο χιονακι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εδω τα δελτια καιρου ολο  :bigdick: λενε και συνεχεια παιφτουν εξω.λενε οτι δεν τους δινουν λεφτα και δεν εχουν πια τον αριθμο μετεορολογικων σταθμων που πρεπει.Π.Χ.για αυριο η τηλεωραση ειπε οτι θα εχει -1 εως +2.το δινει καιρο για 10 μερες αλλα μετα απο 2-3 μερες συνεχεια τον αλλαζει!οι μετεορολογοι εδω μπορουνε να πουνε τον καιρο με καποια σιγουρια μονο για αυριο :rockon:!!!!!και παλι χωρις 100% επυτηχια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......σημερα η κυβερνιση μελεταει το νεο προγραμμα για την καταπολεμιση της κρισης.συμφωνα με το υπουργειο οικονομικων η πτωση της Ρωσσικης οικονομιας που αρχισε το IV τετραμηνο του 2008 θα συνεχιστει και το πρωτο και δευτερο τετραμηνο του 2009.το ακαθαριστο εθνικο προ'ι'ον θα μειωθει το πρωτο εξαμηνο του 2009 κατα 4% με 5% και οι επενδυσεις θα μειωθουν κατα 15%-18%.η κυβερνιση θα μειωσει τα εξοδα κατα 3,1% του Ακαθαριστου εθνικου προ'ι'οντος και θα μειωθουν τα επενδυτικα δανεια κατα 2,8 φορες!οι Ρωσσικες εξαγωγες θα μειωθουν κατα 45% οι εξαγωγες πετρελαιου κατα 2,5% και οι επενδυσεις θα μειωθουν κατα 13,8%.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....το 2009 περιμενουμε πτωση της βιομηχανικης παραγωγης κατα 7,4% στη βαρια βιομηχανια κατα 9,7 η μεγαλητερη πτωση θα ειναι στη μεταλουργια,παραγωγη μηχανηματων,επεξεργασια ξυλειας,ελαφρα βιομηχανια,κατασκευη χαρτιου και χιμικη βιομηχανια.το Φεβρουαριο υπηρξε μια μικρη ανοδος της παραγωγης σε σχεση με τον Ιανουαριο αλλα αυτο συμφωνα με τους αναλυτες δεν ειναι τιποτα σπουδαιο ειναι μιαμικρη ανοδος μετα το πρωτο σοκ της κρισης και εχει καθαρα εποχιακο χαρακτηρα.οι Ρωσσοι αυτον τον χρονο πρεπει να σφιξουν το ζωναρι.ο μισθος τους θα μειωθει κατα 4,1% και τα πραγματικα εισοδηματα τους κατα 8,3% συμφωνα με Υπουργειο Οικονομικης Αναπτυξης.οι ανργοι θα αυξηθουν και θα φτασουν τα 6 εκατομυρια.ο πλυθορισμος θα φτασει το 13% συμφωνα με την κυβερνιση.αλλα πολλοι αναλυτες μιλανε για 15%-20%.εως τωρα ο πλυθορισμος απο την αρχη του ετους κοντευει να φτασει το 5%....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....κατα τη γνωμη μου η κατασταση ειναι πολυ χειροτερη απο αυτα τα νουμερα.---μεσα σε 15 μερες θα παρθει αποφαση για το τι θα γινει με το εργοστασιο της LADA οπου ζητησε 46 ΔΙς ρουβλια (1,05 περιπου ΔΙΣ Ευρω) οικονομικη ενυσχιση.υπαρχουν δε 90.000 καινουργια απουλητα αυτοκηνιτα.η παραγωγη επιβατικων αυτοκηνιτων επεσε κατα 69% και η παραγωγη φορτηγων κατα 78%.----οσο για τα σαλον Νεραχε η κατασταση ειναι θλιβερη ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΝΑ ΤΑ ΕΝΥΣΧΙΣΕΙς!ειχα παει στο Εμμανουελ στη Νεφσκι και μιλαγα με την Αντμηνιστρατορ μου ειπε οτι δεν παταει μυγα.πηρα την κακασχημη μετα τη δουλεια και πηγαμε βολτα.μου ειπε οτι το πρωηγουμενο 24ωρο στο σαλον ηρθαν 3ης πελατες!!!!και οτι αυτη δεν δουλεψε ουτε μια ωρα!στις 5 ωρες περιπου που ημασταν βολτα (πηγαμε σινεμα σε ενα Κινεζικο (φαγαμε 2 ατομα και ηπιε και ενα ποτηρι Κινειζικο κρασι απο δαμασκινα και πληρωσαμε 820 ρουβλια.οσα περιπου εδωσα και στο Ταλισμαν!)και μετα πηγαμε σπιτι μου.το τηλεφωνο του σαλον δεν χτυπισε ουτε μια φορα!πολλες απο της γκομενες που δουλευαν εχουν φυγει λογω ελλειψης δουλειας.δεν συμφερει να καθεσαι 24ωρες για να δουλεψεις μια ωρα και να παρεις 900 ρουβλια και αν δουλεψεις?φυλακας να πας 1300-1500 ρουβλια θα τα παιρνεις και δεν θα σε  :knockinb:θα καθεσαι σε ενα ντυβανι και θα βλεπεις τηλεωραση :2funny:.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
το τηλεφωνο του σαλον δεν χτυπισε ουτε μια φορα!πολλες απο της γκομενες που δουλευαν εχουν φυγει λογω ελλειψης δουλειας.δεν συμφερει να καθεσαι 24ωρες για να δουλεψεις μια ωρα και να παρεις 900 ρουβλια και αν δουλεψεις?φυλακας να πας 1300-1500 ρουβλια θα τα παιρνεις και δεν θα σε  :knockinb:θα καθεσαι σε ενα ντυβανι και θα βλεπεις τηλεωραση :2funny:.

Να ρίξουν τις τιμές στα 1500 ρούβλια ή και χαμηλότερα !
Δεν υπάρχει άλλη λύση για να δουν κόσμο μέσα στο 2009.
Όταν η κατάσταση αλλάξει, θα μπορέσουν να τις ξανασηκώσουν στα 2500-3000.
 

alsomas

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
223
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
11
Το μουνί ειναι χρηματιστήριο. Πότε πάνω πότε κάτω.
Πρέπει να ανεβούμε ξανά απάνω και να αγοράσουμε τώρα που ειναι φθηνά.
Λέω να την κάνω για κανα μήνα, μετά το Πάσχα.
Δημητράκι σου έρχομαι.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
οσο για τα σαλον Νεραχε η κατασταση ειναι θλιβερη ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΝΑ ΤΑ ΕΝΥΣΧΙΣΕΙς!

Θα το κάνω το χρέως μου.

Αλλά εκεί. Έχει κολλήσει στα 45 και δε λέει να ξεκολλήσει!
 

Συνημμένα

  • ruble.jpg
    ruble.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 18

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να ρίξουν τις τιμές στα 1500 ρούβλια ή και χαμηλότερα !
Δεν υπάρχει άλλη λύση για να δουν κόσμο μέσα στο 2009.
Όταν η κατάσταση αλλάξει, θα μπορέσουν να τις ξανασηκώσουν στα 2500-3000.
Νεαρχε και 1200 να παει δεν θα εχει δουλεια!εχει πολυ μουνι που σε παρακαλανε!τωρα ειδεικα παρα πολλες που δουλευανε σαν τα σκυλια εχουν απολυθει και εχουν πολυ αλευθερο χρονο.εκτος και απο την κριση που οταν το 34% δεν παιρνει το μισθο του στην ωρα του.δηλαδη δουλευει και δεν τον πληρωνουν γιατι του λενε οτι δεν υπαρχουν λεφτα.και το 74% εχει μειωσει μισθου τι περιμενεις να κοιταξουν το γαμησι?εγω ειμαι υπερ στο να φτηνινει το σαλον.πιστευω οτι με συμφερει πιο πολυ απο ολους στο σα'ι'τ!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Όλο αυτό το μουνί που σε παρακαλάει στα μπαράκια και τις ντίσκο όπως λες, θέλει σχέση για να έχει σπόνσορα τώρα που υπάρχει οικονομική στενώτητα.
Άρα και λόγω κρίσεως, έναν άντρα τον συμφέρει περισσότερο το σαλόν, όπου οι τιμές θα είναι λογικές (αν τις ρήξουν), και τα οικονομικά του θα μπορεί να τα ελέγχει καλύτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom