Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο θα πει ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗ!?!?!?  :huh: :huh: :huh:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Θυμάσε που τα λέγαμε !  ;)

Πάντος αυτό που με ανησυχεί πραγματικά είναι το ότι πέφτει η ποιότητα των κοριτσιών στα σαλόν.
Αυτό με σκοτώνει!

Στη Ρωσία έρχομαι για να πάω με Θεές. Τίποτα λιγότερο !

Ελπίζω με ψάξιμο να βρίσκω ακόμα θεές στα σαλόν. Ίσως όχι όσο εύκολα όσο τη πρώτη φορά που ήρθα, αλλά με κάποιο καλύτερο ψάξιμο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Θυμάσε που τα λέγαμε !  ;)

Πάντος αυτό που με ανησυχεί πραγματικά είναι το ότι πέφτει η ποιότητα των κοριτσιών στα σαλόν.
Αυτό με σκοτώνει!

Στη Ρωσία έρχομαι για να πάω με Θεές. Τίποτα λιγότερο !

Ελπίζω με ψάξιμο να βρίσκω ακόμα θεές στα σαλόν. Ίσως όχι όσο εύκολα όσο τη πρώτη φορά που ήρθα, αλλά με κάποιο καλύτερο ψάξιμο.
δυστηχως η ποιοτητα εχει πεσει παρα πολυ.θεες πια δεν υπαρχουν!ασε που μπορει ακομα και σε ελεηνιδα να πεσεις!εμενα Νεαρχε με ανυσιχει αυτο ακομα περισσοτερο γιατι μενω εδω μονιμα!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Υποτίθεται ότι τις θεές τις βλέπεις στη ντίσκο.
Αν και από εκεί λείπουνε τότε τί γίνετε ;;;
Που έχουν πάει τα πολύ όμορφα κορίτσια ;
Φεύγουν εξωτερικό ; Δεν νομίζω.

Τί έχει γίνει ;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
στη ντισκο εχει μουνι και εχει γινει πιο ευκολο.στα σαλον πηγαινουν κοπελες απο την επαρχια.τωρα πια δεν ερχεται σχεδον κανεις Αγια Πετρουπολη για δουλεια.γιατι δεν εχει πια δουλειες.οποτε και στα σαλον δεν ερχονται καινουργιες.εχουν πεσει πολυ τα εισοδηματα τους γιατι το πρωτο που θα κοψει ο Ρωσσος ειναι το  :knockinb:!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Κορίτσια από την επαρχία που θέλουν να δουλέψουν σε σαλόν που πάνε ;
Σε ποιά πόλι ;

Μόσχα ;
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Στο Νόβγκοροντ έχει σαλόν ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κορίτσια από την επαρχία που θέλουν να δουλέψουν σε σαλόν που πάνε ;
Σε ποιά πόλι ;

Μόσχα ;
συνηθως ερχονται σαν φοιτητριες λογω οτι δεν διαβαζουν της διωχνουν απο τα πανεπηστημια και προκειμενου να μην φυγουν πισω πανε στα σαλον για καποιο διαστημα.
Στο Νόβγκοροντ έχει σαλόν ;
το Νοβγκοροντ ειναι πολυ υπαναπτυκτη πολη.το μονο που εχει ειναι σε 2 σημεια στην πολη στεκονται πουτανες στις στασεις των λεωφοριων τη νυχτα.ειναι κακασχημες!δε βλεπονται.ο Ιλιας ο Ποντιος του Νοβγκοροντ που δουλευει ταξιτζης μου ειχε πει οτι ενας που πηγαινε με το ταξι εψαχνε γυναικες.βρηκε λεει απο εφημεριδα με 2500 την ωρα!!!!!!(ακριβοτερα και απο Αγια Πετρουπολη)και μου ειπε ο Ιλιας οτι ηταν ολες που του φεραν χάλια.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Έλα, εντάξη, μη λέμε υπαρβολές.
Δεν είναι και άσχημες στα σαλόν της Πετρούπολης.
Απλά δε βρίσκεις αυτό που κάποτε υπήρχε.

Δείτε 5 από τα πιο καινούργια κορίτσια.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 3.jpg
    3.jpg
    31,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 4.jpg
    4.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 5.jpg
    5.jpg
    46,6 KB · Εμφανίσεις: 16

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:2funny: Νεαρχε στη Μοσκοφσκαγια ημουνα την προηγουμενη βδομαδα ειχα παει στη Λολα για 2 ωρες.ειναι απο το Κρασνονταρ μιση Ρωσσιδα μιση Αντεγκε'ι'κα.απλως δεν το εγραψα για να μην με ματιασεται!θα ξαναπαω τη βδομαδα που ερχεται.γουσταραμε πολυ ο ενας τον αλλον και θελω να την εχω για γκομενα.η φωτο ειναι δικες της απλως εχει σκουρο χρωμα και στο προσωπο εχει φωτοσοπ.παντος καλο γκομενακι.την τρελανα στο γλυψιμο!η 3η που εχεις βαλει φωτο ειναι η Γκουλια που δεν βλεπεται αν την δεις!οι φωτο αυτες ειναι επαγγελματικες και φενονται κουκλαρες.παντος η Λολα μου αρεσε παρα πολυ.---ελπιζω να μην με ματιασεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • lola2.jpg
    lola2.jpg
    24,4 KB · Εμφανίσεις: 23

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Εγώ τις ονειρεύομαι, αυτός τις γαμάει!

Ε ρε γαμημένη ζωή !
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ τις ονειρεύομαι, αυτός τις γαμάει!

Ε ρε γαμημένη ζωή !


Νεαρχε σε αυτό το forum όλοι ονειρευόμαστε και ο Δημητράκης γαμάει!!! :think: :S :headbang:
εμείς απλά τον ζηλεύουμε!!!
είμαστε μέσα στα σκατά, τι να κάνουμε?
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Φτούσου φτούσου λεβέντη μου τσολία

:think:Έχει τέτοιες γκομινες στο Ζούμπερι;;;;

Το τι κώλυμα έχεις φάει με το "Ζούμπερι" δεν το καταλαβαίνω!
Ή έχεις μεγάλη ζήλια για τον Δημητρακη ή δεν καταλαβαίνεις το τι γράφει!

πολλοί απο εδώ μέσα σου έχουν πει πολλές φορές (και με επιχειρήματα)ότι είναι Ρωσία, αλλά εσύ στην κοσμάρα σου!!!
[size=10pt]ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ?[/size]
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το τι κώλυμα έχεις φάει με το "Ζούμπερι" δεν το καταλαβαίνω!
Ή έχεις μεγάλη ζήλια για τον Δημητρακη ή δεν καταλαβαίνεις το τι γράφει!

πολλοί απο εδώ μέσα σου έχουν πει πολλές φορές (και με επιχειρήματα)ότι είναι Ρωσία, αλλά εσύ στην κοσμάρα σου!!!
[size=10pt]ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ?[/size]
αφου μας δουλευει!αστονα γιατι οσο του απαντας τοσο γραφει και γεμιζει μπουρδες το Thread.παντος πολυ αγαμια πεφτει :bigdick:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Σόρρυ ο Δημητράκης ή εσυ εισαι που του γιαλίζει η καράφλα;;;
Ειναι και από μακρυά τραβηγμένες οι φώτο και δεν μπορώ να καταλαβω.

Γιατί, και από κοντά να ήταν πως θα αναγνώριζες τον Δημητράκη αφού δεν τον έχεις δει ποτέ σου;
 

thebigdogs

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
Eδώ ειναι τα πιστήρια της επισκεψής μου στην Αγια Πετρούπολη
Διακρίνεται καθαρά ο Δημητράκης εγώ και μια γκομενα
[/qu
Eδώ ειναι τα πιστήρια της επισκεψής μου στην Αγια Πετρούπολη
Διακρίνεται καθαρά ο Δημητράκης εγώ και μια γκομενα

Καθαρα δεν θα το ελεγα ....
Τρικαρδος ο Διμιτρακης μενει αγ. Πετρουπολη ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
χτες το βραδυ γυρισα απο το θε'ι'κο Νοβγκοροντ.ναι ειχε πολυ μουνι.τα διαμερισματα φτηνενουν απο 1.500.000 ρουβλια (42.800 Ευρω)ενα διαμερισμα 36-39 τετραγωνικα 1ος δωματιου τελη Νοεμβριου με 35 ρουβλια το 1 Ευρω.τωρα εχει 1.100.000 (24.700 Ευρω) με 44,5 ρουβλια το Ευρω.και πιστευω ανετα μπορεις να το παζαρεψεις και να το παρεις με 1.000.000 ρουβλια.συναντιθηκα με τη γκομενα πο ειχα βαλε φωτο στο αλλο Thread και πηγαμε Tαλισμάν.εκει κυριακη βραδυ ηταν αδειο!δεν ειχε κανεναν.ισως λογω κρισης?οι τιμες γενικα εχουν ενεβει φαγαμε 2 ατομα με 800 ρουβλια ποσο τεραστιο για το Νοβγκορντ!οταν το καλοκαιρι ετρωγαν 2 ατομα με 450-500 ρουβλια.τη δευτερα το μεσημερι πηγα με μια αλλη γκομενα σε μια πιτσαρια.η πιτσα ακριβινε και εκανε 250 ρουβλια απο 170 που ειχε τον νοεμβρη.αυτο κατα τη γνωμη μου εξηγειται στο οτι στο Νοβγκοροντ δεν εχει τοσα φαγαδικα οσο στην Αγια Πετρουπολη.τουρισμος μηδεν!1 μονο αμαξι ειδα απο Αγια Πετρουπολη τη δευτερα το μεσημερι.ολα τα αλλα ντοπια.---στο δρομο την κυριακη ηταν γεματο τροχαια σε καθε χωριο στεκοντουσαν!για το Ταλισμαν μου ειπαν οι ντοπιοι οτι καταρχην λογω κρισης δεν πολυβγαινουν.και οτι το εχουν βαρεθει τοσα χρονια τα ιδια και τα ιδια.εχουν δε ανοιξει και αλλες ντισκο.οπως καταλαβα ο κοσμος βγαινει μονο τα σαββατοκυριακα......
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
μπραβο ρε δημητρακη, να μας δινεις τις ανταποκρισεις σου, ασε τους αλλους να λενε...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....στο Νοβγκοροντ οι δρομοι σε αθλια κατασταση.πολυ χειροτεροι θα ελεγα απο οτι ηταν.η ντισκο οκεαν ηταν οπως παντα πιτσιρικια.μονο αυτη η ντισκο δουλευε κυριακη.μετα το ραντεβου με τη γκομενα πηγα σε ενα φιλο μου φαναρτζη στο επαγγελμα που αγορασε ενα διαμεριμα με δανειο να το δω.37,5 τετραγωνικα το πηρε μετα το νεο ετος 1.500.000 ρουβλια.με δανειο θα πληρωνε 20.000 ρουβλια για 20 χρονια.το υπολογισα οτι θα του βγει 3.600.000 ρουβλια στο συνολο.μικρο διαμερισμα αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ο τοιχος που χωριζε το διαμερισμα με το διπλα ηταν σα χαρτινος!δηλαδη οταν  :knockinb: το βραδυ μπορει να ενοχλεις που θα τριζει το κρεβατι!γενικα ο κοσμος δεν βγαινει.στα εμπορικα κεντρα Ρους και Βολνα ειχε πολυ μουνι.οι ντοπιοι μου λενε οτι οταν θελουν να καμακωσουν πηγαινουν εκει και παντα φευγουνε με γκομενα.εκει το καμακι πολυ ευκολο.ημουνα και λιγο εξαλα ντυμενος οι γκομενες με κοιταγαν οπως στην Ελλαδα κοιτανε οι πεινασμενοι της γκομενες :2funny:!καμακωσα 2 ωραια μουνακια.πριν λιγο μιλαγαμε στο τλεφωνο.---οι αντρες εκει ειναι οπως ηταν (εκτος οτι ειναι πολυ λιγοι) σε αθλια κατασταση θυμιζουν οπως ντυνονται τους Ρωσσους της Αγιας Πετρουπολης της δεκαετιας του  '90.γενικα εκει αν μετρας ειναι πολυ ευκολο να καμακωσεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητράκι ακόμα να με θυμηθείς
Κρίμα...... να ποστάρω και άλλες φώτο;;;;
Τρικαρδε αν εισαι εσυ σου ειπε ο Σπυρος να κωψεις την πρω'ι'νη.αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να τον παιζεις τρελαθεις στη μαλακια το βραδυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom